Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 06:46:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Помощ, сватба в Русе  (Прочетена 142868 пъти)
 
Yorka89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Младоженци :)))


Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: март 24, 2010, 10:38:41 »

 shok ?? Щом е така още утре отивам да я питам аз какви са тия 240 лв ?? Да не би защото вашата дата е през април, а нашата през юни... Няма да се учудя и на това. Но ще питам! Благодаря ти аз инфото!

А за дантела - на Ялта има едни магазин за платове, там има мнооого богат избор. И срещу СБА централното (халите където бяха) виж.
Активен
baby_1
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #436 -: март 24, 2010, 12:34:18 »

Здравейте момчета,
в понеделник се зеписахме в "Дома за женитби" за август месец и пожелахме изнесен ритул. Обясниха ни, че таксата е 181 лева и се плаща в общината заедно с подаването на молбата до Кмета за изнесен ритуал. В молбата се посочва датата, часа и мястото, където желаете да е ритуалът и според служителката няма никаква вероятност да бъде отказано присъствието на длъжностно лице дори и молбата да се подаде само седмица преди датата. Обиколихме всички места, където може да се направи сватба с над 100 човека гости и ......за жалост изборът никак не е голям, а почти навсякъде отношението на персонала потресаващо sad В крайна сметка важен е човекът за когото се жениш, а не самата сватба, така че сме оптимисти, че ще компенсираме недостатъците на мястото с добро настроение и ускараса blum
Активен
baby_1
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #437 -: март 24, 2010, 12:36:10 »

 blush Ох исках да напиша "здравейте момичета", но така става като съм разсеяна
Активен
LoveAndLove
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188



« Отговор #438 -: март 24, 2010, 12:45:26 »

мерси йорка  обиколих 1-2 места и си взех от  един магазин в района на чайка
1 метър беше 39 лева но аз си взех по малко не ми трябва толкова много и днес я занесох на шивачката много е хубава бяла с бродерия с цветя..наистина ми остана в очите
и сега нямам търпение да стане 6 април че да отида пак на проба
а иначе ние нашата дата ще ходим да я запазваме средата на април щото на милото му изтича картата и трябва да си я смени иначе ако не я смени оная няма да ни позволи да сключим брак и затова след великден и това ще оправям но малко се притеснявам с това което пишете тука защото ние ще сме през седмицата и няма да имаме ритуал само подпис и ме съмнява че пак ще ни накарат нещо да плащаме
Активен
baby_1
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #439 -: март 24, 2010, 13:11:39 »

LoveEndLove, това че личната карта на бъдещия ти съпруг е с изтичащ срок на валидност не е проблем. Според закона срокът на валидност на личните документи, изтичащ през 2010 година автоматично се удължава с 6 месеца и те са валидни за територията на страната.
Активен
Yorka89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Младоженци :)))


Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: март 24, 2010, 13:48:59 »

Така е, и на моят мецан му изтича личната карта, но няма проблем.

Относно ресторанта за над 100 човека - пробвахте ли в мотел Рай? Вътре е за около 100 човека, но отвън има много място.
Активен
LoveAndLove
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188



« Отговор #441 -: март 24, 2010, 13:55:36 »

след като няма проблем защо като ходих да запазвам дата за фев месец и жената видя че срока на лич. карта  изтича на 14 март и жената ми каза ако стане нещо и решите да сменяте дата и след датата на изтичане на картата хубаво е да се смени за да няма проблеми.... и то така стана че ходих после да отпиша заради разни истории и картата му изтече и така

ако не е проблем тогава жената защо ще ми казва така

а пък и от друга страна  по добре всичко да си ни е редовно
 
Активен
baby_1
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #442 -: март 24, 2010, 14:13:17 »

Защото служителката е некомпетентна и "едно си баба знае, едно си бае"  angry
Активен
Yorka89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Младоженци :)))


Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: март 24, 2010, 14:50:00 »

Тя и на мен ми каза, че ритуала е 240 лв, но хората твърдят, че е 120...
Ние ходихме на 1 или 2 март; личната карта на мецан беше до 9 валидна - никакъв проблем. Точно сега нали удължават срока на изтичащите документи заради новите.
Активен
baby_1
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #444 -: март 25, 2010, 11:47:20 »

Някой може ли да сподели впечатления от сватба в ресторанта на хотел "Кристал"
Активен
adi86
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



« Отговор #445 -: март 26, 2010, 21:37:21 »

Здравейте, някой има ли идея какви са цените за музиканти за извеждане на булката? Например акордеон, тъпан и кларинет? Нямам никаква идея за това. Ако някой има и някакви координати, моля да ги сподели  thank you
Активен
SunnyAngel
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 76



« Отговор #446 -: март 27, 2010, 18:22:48 »

Здравейте, някой има ли идея какви са цените за музиканти за извеждане на булката? Например акордеон, тъпан и кларинет? Нямам никаква идея за това. Ако някой има и някакви координати, моля да ги сподели  thank you
Цените са 80 лв. за двама и 100 лв. за трима музиканта. Ако искаш мога да ти дам координатите на тези, които ние сме наели.

Тя и на мен ми каза, че ритуала е 240 лв, но хората твърдят, че е 120...
Ами освен след определена дата, може да влиза тази цена. Ние платихме в петък. 120 лв. беше самият ритуал за съботен и неделен ден, но сватбата ще е през април.
Активен
adi86
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



« Отговор #447 -: март 28, 2010, 11:22:25 »

SunnyAngel, наистина, дай ми, моля те, координатите на вашите музиканти за извеждане. Много благодаря!!!   yea
Активен
lussii
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 46



« Отговор #448 -: март 28, 2010, 14:52:52 »

Добре дошла и на теб smile Кога е сватбата?

Не е само 240 лв гражданското, така е... А какъв ресторант искаш - нещо тип с бели покривки по масите или тип механа ?
мерси за отговорът-ште пратя някой да го провери това с цената за гражданското и ако е така са кожудери :)А относно датата на сватбата на 24 юли ще е.тепърва започваме с организацията.......а за ресторантът-тип механа бих искала да е.А вие каде ще сте....?
Активен
LoveAndLove
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188



« Отговор #449 -: март 28, 2010, 17:16:08 »

здравейте мацки и от мен честит празник на всички именници и именнички smile

аз имам един въпрос може би е малко  извън темата но все пак ще попитам и се надявам модераторите да не изтрият поста ми

решила съм да си продам балния костюм (бюстие и пола) но не знам къде мога да го занеса някой магазин или т.н.
ако някой може да помогне по тоя въпрос нека го направи защото сезона вече започна...и до сега нищо не можах да намеря...

Благодаря предварително!
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines