Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 06:44:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИ!!!! ЧАСТ 5  (Прочетена 181812 пъти)
 
orchidee
Ентусиаст
**
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: март 30, 2010, 22:27:09 »

Blagodaria za predlozenieto. Iskam da popitam niakoa ot vas pravila li e svatba v Racic ? a na grebnata baza v plovdiv do kolkoto si spomnam imase mnogo golam restorant cinara ili canovete? tam pravat li svatbi
mimislantze добре дошла, welcome-2
На гребната база има два ресторанта или по скоро три -  единият е Острова, вторият е Чановете и третият е Джия Бийч.Като коментар за тях не мога да кажа нищо , тъй като аз бях си избрала предварително ресторанта и не ми се е налагало да търся допълнително информация за ресторантите из града.за тези ресторанти ти препоръчвам да потърсиш във форумите мнения.Чувала съм добри неща за ресторант градина Марково.
Относто агенциите, утре имам среща с една агенция, която ми препоръчаха ,ако те интересува повече инфо пиши ми на лични, защото не искам да се създават конфликти из форума за това  кой какво е казал и за кого и как .моята сватба е скоро и мога да помогна с инфо.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: март 31, 2010, 07:17:01 »

Blagodaria za predlozenieto. Iskam da popitam niakoa ot vas pravila li e svatba v Racic ? a na grebnata baza v plovdiv do kolkoto si spomnam imase mnogo golam restorant cinara ili canovete? tam pravat li svatbi
в чановете правят сватби, ресторанта е доста голям и е в битов стил, но щом ще имаш оркестър с народна музика, предполагам ще е ОК за теб, доста е голям и не знам дали ще го затворят само за вас, през студените месеци няма посещаемост, но лятото има. другите два рестораната, за които orchidee ти е писала Джия бийч и Острова, мога да кажа, че острова също е в битов стил, има градина хубава и правят сватби, на gostenka 82 и беше там сватбата можеш да я питаш и тя ще ти каже, имаха оплаквания , за продължителността на сватбата, леда и др, но по добре на лични я питай.
 за джията има доста изписано, на много момичета им бяха там сватбите, предполагам, че вече няма да има свободни дати. най-добре посетет на место ресторантите и си създайте лично впечатление
Активен
merylu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #437 -: април 06, 2010, 16:18:15 »

Аз страшно много харесвам ресторант Ниагара на "Дойран".Някъде из темичката бях прочела,че divaorhidea ще празнуват там.Искам да попитам как варират цените на кувертите там?Някъде ми попадна инфо,че не се плащат куверти, а направо запазваш целият ресторант.Така ли е наистина?Този ресторант е толкова мой стил ,че много ми се иска сватбеното ни празненство да бъде там. *INLOVE*Ако някой има някакви отзиви,нека да пише!                                                   
Активен
divaorhidea
Любопитен
*
Публикации: 40



« Отговор #438 -: април 06, 2010, 16:27:37 »

Аз страшно много харесвам ресторант Ниагара на "Дойран".Някъде из темичката бях прочела,че divaorhidea ще празнуват там.Искам да попитам как варират цените на кувертите там?Някъде ми попадна инфо,че не се плащат куверти, а направо запазваш целият ресторант.Така ли е наистина?Този ресторант е толкова мой стил ,че много ми се иска сватбеното ни празненство да бъде там. *INLOVE*Ако някой има някакви отзиви,нека да пише!                                                   
Здравей, нашата сватба ще е там,живот и здраве. На листът с нашия куверт пише цена 55 лв. Вече посетихме една сватба там с изнесен ритуал, много ни хареса, но ще има и някои промени все пак. danceg
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: април 06, 2010, 16:33:16 »

Момичета заповядайте в новата тема!

РЕСТОРАНТИ!!!! ЧАСТ 6
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines