Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 21:50:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 83   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторант  (Прочетена 423389 пъти)
 
rosi_ps
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #615 -: юни 27, 2007, 11:22:31 »

Момичета, днес питах за цена на 100 балона хелий за украса на ресторанта. Казаха ми 200 лв. Искам да ви питам това нормална цена ли е, защото на мен ми се виждат много?  girl_impossible
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #616 -: юни 27, 2007, 11:32:10 »

Момичета, днес питах за цена на 100 балона хелий за украса на ресторанта. Казаха ми 200 лв. Искам да ви питам това нормална цена ли е, защото на мен ми се виждат много?  girl_impossible
Аз си спомням, че жената, която ни украсяваше ресторанта беше казала за един балон с хелий цена 1.50лв и мен и това ми се стори много  girl_impossible
Незнам обаче колко балона с хелий беше използвала за ресторанта, защото ние казахме, че искаме само балони (ресторанта имаше много зеленина) и да се вмести в сумата от 100лв! Имаше по 3 балона на маса с хелий, доколкото си спомням, арка зад нашата маса и другите балони бяха по колоните на ресторанта, направени като големи цветя!
Провери все пак и в други фирми за украса каква цена ще ти кажат за сравнение  good
Активен
rosi_ps
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #617 -: юни 27, 2007, 11:40:29 »

maria_lakova, благодаря! Така като смятам, те ми искат 2 лв за балон. И аз смятах да отделя 100 лв за украса с балони, та като ми казаха двойно повече се шашнах. Пратих запитване и до други фирми, че да видим. Мисля да използвам твоя начин - да ги питам за украса с балони до 100 лв, да видим какво ще ми предложат. Още веднъж благодаря!  girl_wink
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #618 -: юни 27, 2007, 11:49:19 »

maria_lakova, благодаря! Така като смятам, те ми искат 2 лв за балон. И аз смятах да отделя 100 лв за украса с балони, та като ми казаха двойно повече се шашнах. Пратих запитване и до други фирми, че да видим. Мисля да използвам твоя начин - да ги питам за украса с балони до 100 лв, да видим какво ще ми предложат. Още веднъж благодаря!  girl_wink
Ами при нас се получи така, защото аз мислех, че ще ни кажат някаква цена за украса, но жената няколко пъти ни пита колко можем да дадем за украса и ние накрая решихме да кажем 100лв и каквото направи, направи  pardon Бяхме се разбрали горе-долу какво искаме и останахме доволни и приятно изненадани като влезнахме в ресторанта!
Всъщност в цената бяха включени и калъфи за столовете на младоженците и кумовете!  good
Активен
rosi_ps
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #619 -: юни 27, 2007, 11:52:26 »

Това е много добра цена! Наистина сте намерили страхотен вариант.  Bravo На нас калъфите за столовете ни ги осигуряват безплатно от ресторанта, на за тези балони... наистина ще разпитам на повече места, все някъде ще намеря нещо, което ме устройва  smile
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #620 -: юни 27, 2007, 12:39:01 »

и аз най-ниската цена за балон с хелий знам - 1.50лв., а за обикновен с въздух - 0.25лв. - магазинчето се намира точно срещу хотел Централ Форум (бившия Славия) до Билла. good Аз ще я използвам тази фирма, защото съм чувала добри отзиви, а и направата е на ниво! DANCE
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #621 -: юни 27, 2007, 12:43:05 »

роси тук в Търговище има една фирма, където балоните с хелий са по 1.20, за обикновените не съм сигурна, имат магазин и в София, пиши ми на лични, ако те интересува girl_in_love
Активен
rosi_ps
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #622 -: юни 27, 2007, 13:01:56 »

fanimira, благодаря ти, става въпрос за Бургас  kiss2
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #623 -: юни 27, 2007, 15:37:08 »

марина аз поне колкото съм търсила няма.ако си наела агенция те сигорно имат такива,ако не ....другия вариянт е да си купиш перде органза и да си го нарежеш на ленти колкото искаш широки

Благодаря ти за отговора! Тогава ще купувам ленти органза, защото съм уверена, че щом ти си търсила, наистина няма!  give_rose
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #624 -: юни 28, 2007, 11:16:06 »

Marina и аз мисля че трябва да влезнеш в някой магазин за платове и да си купиш на метър органза и да си я нарежеш, може дори да ти излезне по-евтино по този начин от колкото да ползваш такива от агенция. good
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #625 -: юни 28, 2007, 12:20:31 »

ето едно сайтче с интересни декорацийки.http://www.frugalbride.com/decorationsamples.html
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #626 -: юни 28, 2007, 18:30:07 »

Marina и аз мисля че трябва да влезнеш в някой магазин за платове и да си купиш на метър органза и да си я нарежеш, може дори да ти излезне по-евтино по този начин от колкото да ползваш такива от агенция. good

Дидка, благодаря ти, това и реших в последна сметка, ще видим какво ще излезе, ще споделя!  blush
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #627 -: юни 28, 2007, 23:54:05 »

Момичета в нашия ресторант столовете са много красиви и незнам дали да ги обличаме с калъфи или само с панделки по някъкъв начин да бъдат украсени. Другата украса искам да е само цветя без балони (нещо балоните не ми харесват за сватба), но ще видим какво ще измислим.
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #628 -: юни 29, 2007, 00:34:20 »

Момичета в нашия ресторант столовете са много красиви и незнам дали да ги обличаме с калъфи или само с панделки по някъкъв начин да бъдат украсени. Другата украса искам да е само цветя без балони (нещо балоните не ми харесват за сватба), но ще видим какво ще измислим.


Наистина са красиви столовете, и цветовете са подходящи, Малена! Това ресторантът на Гранд Хотел София ли е? Красиво е!
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #629 -: юни 29, 2007, 10:05:22 »

и майка по същата причина не иска да обличаме нашите столове,но поръчахме само 8 калъфа за официалната м,аса,после разбрахме че на нея ще сме само четирима и се чудя дали няма да е кофти освен нашата маса и масата на родителите да има калъфи crazy
иначе по мое мнение колкото и да са красиви столовете по празнично ми изглежда с калъфи
Активен
Страници: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 83   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines