Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 14:35:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 83   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторант  (Прочетена 429276 пъти)
 
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #630 -: юни 29, 2007, 10:34:48 »

И ние ще бъдем само с цветя, защото и на мен балоните не са ми много за сваатба blush  /лично мнение/, а колкото до калъфите, ние тази седмица ходихме на пробна украса и с калъфи просто е  girl_in_love, много, много ми хареса, но честно казано като че ли стоят по добре на столове без подлакътници, и мисля, че във вашия ресторант maslinka, ще стои перфектно и без smile Май месец бяхме на сватба там, столовете бяха с калъфи, но те са си красиви и без, а и ако не се лъжа бяха нещо подобно на вашата гама?!
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #631 -: юни 29, 2007, 10:39:02 »

да столовете са в бордо,то и за това аз много не се опъвах че няма да имат калъфи Wink
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #632 -: юни 29, 2007, 13:06:42 »

Наистина са красиви столовете, и цветовете са подходящи, Малена! Това ресторантът на Гранд Хотел София ли е? Красиво е!

Ресторанта е на хотел Дръстар - Силистра smile
« Последна редакция: юни 29, 2007, 13:21:51 от maria_lakova » Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #633 -: юни 29, 2007, 17:32:00 »

столовете с калъфи изглеждат много изискано и приказно smile а и все пак това е най официалното събитие в живота ви така че...калъфите са си чудесийка и си трябват според мен girl_wink
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #634 -: юни 29, 2007, 22:54:32 »

MALENA според мен или с калъфи и панделки, или без нищо! Достатъчно стилни са столовете и мисля че ако им сложите панделки, няма да изглеждат по-добре от колкото без. good
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #635 -: юли 01, 2007, 00:20:10 »

Момичета днес ми облякоха столовете от агенцията , станаха като малки булки  lol. Ние си украсихме масите за гостите. Поръчах си от пазара Димитър Петков, там където сутрин продават много цветя, да ми направят нещо като икебана. Пиафлора и в нея 5 рози и допълнителна зеленина. Сложихме и перлички в цвят на украсата и свещички с потпури. След това наредихме и картичките с имената. Стана ,мого красиво, но за съжаление не носех фотоапарат. Но милото го взе и утре ще снима, преди да са започнали да зареждат масите. Много съм щастлива , защото се получава така както аз исках. Даже и баща ми, който е много скептичен му хареса.
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #636 -: юли 01, 2007, 00:23:16 »

Момичета днес ми облякоха столовете от агенцията , станаха като малки булки  lol. Ние си украсихме масите за гостите. Поръчах си от пазара Димитър Петков, там където сутрин продават много цветя, да ми направят нещо като икебана. Пиафлора и в нея 5 рози и допълнителна зеленина. Сложихме и перлички в цвят на украсата и свещички с потпури. След това наредихме и картичките с имената. Стана ,мого красиво, но за съжаление не носех фотоапарат. Но милото го взе и утре ще снима, преди да са започнали да зареждат масите. Много съм щастлива , защото се получава така както аз исках. Даже и баща ми, който е много скептичен му хареса.
Много се радвам за вас! Добре е, че украсата става така както искаш, а и щом сами си я правите, няма начин да не стане  good
С нетърпение ще чакаме снимков материал  DANCE
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #637 -: юли 01, 2007, 19:12:08 »

Благодаря за съвета!И ние си мислихме за тези места,но утре ще пообиколим за да се ориентираме по-добре.Сега повече взех да се притеснявам за окрасата и за роклята,защото искам да има някаква атмосвера, но май за окраса взимат много пари,а и не знам към кой да се обърна,така че ако някой има идея моля да ми пише.
Мерси! Wink
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #638 -: юли 04, 2007, 11:57:46 »

 smile Тонита за теб 


* aranjirovkamasa.jpg (76.6 KB, 800x600 - видяно 181 пъти.)
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #639 -: юли 04, 2007, 12:03:53 »

Тази аранжировка излиза около 70лв(+-), на автомат е .....използва се за колата и после може да я поставиш върху младоженската маса....,а аранжировките за маса е хубаво да не са много големи....малки и кокетни....като тази на снимката ....чията цена варира межу 10-20лв.Така че имаш няколко идеи от моя страна......мога да пратя още снимчици.Има още хиляди вариантчета .......да имаш украса от  цветя и да не се езръсеш много....... Wink
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #640 -: юли 04, 2007, 12:06:42 »

 give_rose ето и аранжировчицата....


* aranjirovka.jpg (37.94 KB, 400x300 - видяно 2217 пъти.)
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #641 -: юли 04, 2007, 12:41:35 »

Бибси и двете са много хубави а като цена са доста приемливи! good
Активен
abel
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #642 -: юли 04, 2007, 13:19:05 »

Момичета в нашия ресторант столовете са много красиви и незнам дали да ги обличаме с калъфи или само с панделки по някъкъв начин да бъдат украсени. Другата украса искам да е само цветя без балони (нещо балоните не ми харесват за сватба), но ще видим какво ще измислим.
При така изглеждащ ресторант, аз бих се фокусирала върху декорацията на масите.
Столовте са много стилни и мисля, че нямат нужда от украса smile
По-скоро от декорация на масите, която да допълва  good
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #643 -: юли 04, 2007, 14:03:59 »

Момичета благодаря Ви  give_rose за съветите сега остава да се видим с агенцията и да вида дали има това което искам Та идеяда ми е всичко да е в сребристо - цикламено или бяло - цикламено Роклята ми е в бяло-сребристо и букета ще е цикламено Нооо как ще стане незнам  hysteric
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #644 -: юли 04, 2007, 14:51:23 »

Маслинка,миличка,много са ти красиви чашките за свещичките,браво за старанието и усилията Bravo,както винаги последователна и с усет за красивото!А с какво ги рисуваш?
MALENA,ресторантът изглежда много стилен и си е в тон.Дори и без калъфи столовете си изглеждат чудесно и са в добро съчетание!Нашите не са така красиви и затова ще бъдат с калъфи и красиви панделки в златисто,така атмосферата наистина невероятно се променя и изглежда много по-празнично и изискано!
Маринка,а вашите калъфи откъде ще са?Няма ли да ги наемете от фирма?По принцеп трябва да имат и панделки в различни цветове,ти защо ще трябва да си купуваш самичка?!
Нашите калъфи(90-100бр.) ще  ги слагат приятелки и то в много малък интервал от време,защото преди нас в ресторанта има дневна сватба и доста се притеснявам как ще стигнат girl_impossible ,те са си сръчнички,но...така се получи,защото наехме калъфите от една фирма(от Сф),а пък друга агенция(от Благоевград) за украсата на ресторанта(на последните може и да им е неприятно,че не са от тях,но са двойно по-скъпи pardon ).
Активен
Страници: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 83   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines