Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 14:36:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 83   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторант  (Прочетена 429277 пъти)
 
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #645 -: юли 04, 2007, 21:07:23 »

Rossistela с боички за стъкло от слънчоглед Wink
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #646 -: юли 05, 2007, 08:44:29 »

Бибси мерси много за хубавите предложения за украсата:)Аз слава богу вече си наредих другите неща и сега ще мога да гледам повече за детайлите.А може да се доверя и на една агенция само за това.Избрахме ресторант с по-приемливи куверти,така че ще можем да отделим повече за украса:)
Ако имате и други идеи ще се радвам да ги споделите,аз също ще пращам снимки с моя избор give_rose
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #647 -: юли 05, 2007, 20:16:32 »

Това е хубаво, Тонита .......че ще имате парички за цветя.......но моя съвет е _агенциите ще ви вземат доста голяма надценка......Най-добрия начин е ...някой готин цветарски магазин в който освен че ще ти дадат много идеи....разполагат и с доставка и с аранжор ..,който ако има нужда да аранжира на място....казвам го от опит,защото аз се занимавам....с разни такива неща.....и.... цените които чувам,че се искат за цветя са направо космически,а аранжировките отвратителни. NO..!А  пък аз като аранжор....много държа на стила-малко,стилно и  на достъпна цена... girl_wink
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #648 -: юли 05, 2007, 22:37:25 »

Аз се успокоих накрая и се разбархме с шефа на ресторанта да си занесем украсата,а за останалото той и персоналът му имат грижа,даже и каза,че с негови материали може да спретне нещо,но аз си държах на моите нещица и така утре ще отида и ще му ги занеса .Само за едно съжалявам-за тейбъл картичките,защото ще има около 5-ма човека които е ги познавам и даже незная каксе казват и затова няма как да има за част от хората а за други не
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #649 -: юли 05, 2007, 22:41:45 »

не се ядосвай за картичките мила good наиситна ли няма как да разбереш именцата им. все на някой са познати и ще ти каже как се казват и как да ги подредиш по маси.аз какво да кажа като не познавам 40 човека Oh my ... това са гостите на свеки и свеко laugh те ще ми помогнат с имената и подредбата защото твърдо съм решила да имам тейбъл картички hysteric радвам се че сте се разбрали с управителя на ресторанта и всичко ще е във ваша полза Wink
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #650 -: юли 05, 2007, 22:57:48 »

Клео тези хора даже и свекърва ми не ги познава съвсем.Просто щели да докарат най-добрата й приятелка от Гълъбово и ще поостанели,а и немога да кажа точно на управителя как да ги нареди.Ех има по-важни неща от едни тейбъл картички
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #651 -: юли 06, 2007, 09:10:37 »

Бибси,мила мисля,че си много права,но ние се разбрахме с жената от агенцията да си купим ние цветята,защото имаме познати на пазара,а те само да ги аранжират,защото наистина ми хареса какви неща правят и ги съчетават в един стил.А и съобразяват калъвките за столовете с роклята и общия декор,понеже искам да имам цветен акцент някъде в роклята и дори цвете в косата.Абе искам всичко да стане някак весело и неангажиращо и да бъде по-различно от всичките 7 сватби на които съм била през последната година:)
Но си мосля,че както казваш бая ще ни одрусат за всичко,все пак нали за това са агенция и целта е да спечелят нещо.Обещавам след като мине всичко да пиша как са се справили и дали сме доволни,защото все още не се използват много агенциите и има липса на информация и такива като мен не знаят много към кого да се обърнат.

Женя не се притеснявай за табелките!Ние сме били на такива сватби и без това никой не обръща внимание на това,ако ги няма.Все пак не е задължителен елемент,а и мисля че наистина така е по-добре,от колкото да рискуваш да объркаш името,както са обърквали моето и то познати и ми стана много гадно.По-скоро можеш да сложиш в средата на всяка маса табелка с номер,която пак да е забита в някакъв елемент от цялостната украса и така някой да се погриже за разпределянето на хората,който да знае,че тези хора трябва да се настанят на маса номер еди кой си и си готова:) kiss2

Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #652 -: юли 06, 2007, 09:40:43 »

По-скоро можеш да сложиш в средата на всяка маса табелка с номер,която пак да е забита в някакъв елемент от цялостната украса и така някой да се погриже за разпределянето на хората,който да знае,че тези хора трябва да се настанят на маса номер еди кой си и си готова:) kiss2
Ние бяхме така - с номера на масите и списък на хората, разпределени на коя маса са! Двете майки посрещаха гостите и ги насочваха към масите и нямахме проблеми good Все пак зависи и от броя гости - ние бяхме 70-80 човека, но за сватба над 100 човека незнам как е по-добрия вариант, а и зависи по колко човека на маса са! Ние имахме 10-ина маси  good
Според мен също не са задължителни тейбъл картичките, макар че с тях може да стане много красиво! Просто се организирайте така, че да има кой да насочва гостите къде да седнат и да няма лутащи се и търсещи място  good
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #653 -: юли 06, 2007, 09:51:58 »


Женя не се притеснявай за табелките!Ние сме били на такива сватби и без това никой не обръща внимание на това,ако ги няма.

аз не съм съгласна с това,мисля че се забелязват и на мен ми се струва много мил жест,поне така се почуствах като видях на една сватба Wink а това с объркването на имената сигорно е доста неприятно,но как така ще объркам името на някой гост  crazy все едно да не си познавам роднините и приятелите tease
ние сме решили така:табелки пред всеки и в средата на масата номерче забито на стойчица,а отвън пред вратата на ресторанта табло с скица на масите и номер на масите и всички имена за тази маса,така мисля че ще успеят сами да се ориентират.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #654 -: юли 06, 2007, 10:00:18 »

ние ще имаме табелки с имената и номерче в средата на всяка маса ще натоварим с задачата по упътването няколко човека един от страната на младоженеца(познаваш роднини и приятели на родителите на милото)един от моя страна(пак по същия ред)и един за общите ни приятели.все пак правим сватба с  било 120 човека Oh my ... аз самата се плаша от къде толкова народ бре laugh и всеки от тримата ще има пълен списък на гостите както и ще са му е отбелязана партията с народ които той ще посреща и след това като упъти хората само срещу всяко именце ще пише настанен/недошъл за да се знае колко от хората присъстват на сватбата и накрая се събират списъците и вече се знае кой тук  и кой не ;)естествено всеки от тях ще  е информиран къде да настани всеки гост срещи именцата ще е номерчето на съответната маса за това абсолютно задължителное  да има номер иначе ще им а едно гонене "ама чакайте станете да видя тук ли е моето име"крайно неудобен момент за всички ами това е така го замислих аз какво ще кажете куклички give_rose
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #655 -: юли 06, 2007, 10:07:08 »

kleo_20, според мен добре сте го измислили хем с имената, хем с номер на маса, а и щом ще има трима посрещачи, които общо ще познават всички гости, мисля, че няма да има проблем  good
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #656 -: юли 06, 2007, 14:05:14 »

kleo_20 и аз мисля,че замисълт е много добър и дори и аз мисля да направя такава организация,че и нашата сватба ще е от 120 души!Направо много народ,а аз преди се смеех от къде ги намират толкова....
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #657 -: юли 06, 2007, 16:13:54 »

tonitta към коя фирма се обърна за ъкраса ако не е тайна smile
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #658 -: юли 06, 2007, 16:17:00 »

На нашата сватба, имаше номер на всяка маса, а в предверието на ресторанта на украсена маса, бяхме поставили всички тейбъл картички (на всяка картичка освен името на госта, имаше и номера на масата). Така при пристигането си в ресторанта, всеки гост си е взимал картичката и е сядал на означената маса. Получи се много добре и доколкото зная не е имало никакво объркване при гостите, нито пък тълпене пред вратата докато са чакали да бъдат настанени.
Ето и снимка на част от картичките:


* TableCards--RossWedding.jpg (19.48 KB, 468x276 - видяно 202 пъти.)
« Последна редакция: юли 06, 2007, 16:20:27 от didibaby » Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #659 -: юли 06, 2007, 20:24:07 »

това също е една много добра идея но не знам дали при нас ще се получи а мисля че гостите ми биха се чувствали по удобно и по важни ако някой специално им отдели внимание и ги посрещне на вратата ;)аз лично бих се понаперчила ако ми се случи :danceg:а ще са трима посрещачи защото честно казано и аз самата не познавам голяма част от гостите(от страната на техните бна милото ама и той не ги познава)сега умувам как да украся стойчиците за номерцата на масите и далиу има готови ако някой знае.но пък искам и да са определен цвят абе много претензззииии pleasantry
Активен
Страници: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 83   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines