Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:24:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли дойде, от жега ще се мре!  (Прочетена 55898 пъти)
 
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #210 -: юли 27, 2020, 14:34:38 »

Привет!

 Ние бяхме за уикенда в Пловдив. Най-вече да видим баба. Най ме радва като казва Живее ми се. Не съм си и мислела, че на 88-9 ще е така както си я знам цял живот. Нарочно я подтиквам да ми разказва за младините си всеки път и просто се потапям в друго време. Та в събота почти целия ден си изкарахме с нея. Хапнахме в мексиканския до нас и се разходихме. В неделя си спазихме традицията за гофрети, макар да имахме набелязано и някакво ново за понички. Единствено многото комари не ми допаднаха.Wink
 
Почивка-екскурзия последно беше първите седмици на бременността. Бяхме до Варна, ходихме до разни отдалечени плажове, до Преслав, после спряхме във Велико Търново да хапнем. Усещахме, че има някаква промяна и затова ли или че повече не повторихме ми е много сантиментално това пътуване. Сега с дете не бих тръгнала така, а и по ергенски само с ММ вече винаги мислим кога ще чуем Ж., какво да й купим и няма я онази безгрижност. Сега пък има други хубави моменти и преоткриване през нейните очи.  heart

 Абе, май не само в студени води се навличат западняците. В САЩ бяхме на сравнително топло място, аз така голи къпещи се и печащи се като нас не видях. То или са с неопрени или слагат нещо с дълги ръкави и крачоли. Та май не само от студ го правят. good

Маги, съчувствам за котката!  heart
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #211 -: юли 27, 2020, 20:41:49 »

Маги, наистина тъпа серия. Съжалявам за котката, те са си член от семейство...
Айде заглавието на следващата тема да не включва никакво умиране, щото ние тука жега не видяхме, но колко техника ( Дай Боже само тя да си остане...) се пресели във вечните ловни полета...  blush
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: юли 28, 2020, 07:30:56 »

Добро утро, как сте?Аз днес имам амбициозен план да се боядисам.Надявам се да ми се получи.Тук ще е ужасно топло днес и излизам сега по хладното, че после не ми се мисли какъв мор ще е.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: юли 28, 2020, 07:41:18 »

Съжалявам за котето, Маги!
Оставям тук за размисъл и съждения, един текст
https://webstage.bg/filosofiya-i-psihologiya/2881-nay-tezhkoto-breme-na-pleshtite-na-detsata-e-neizzhivyaniyat-zhivot-na-tehnite-roditeli-karl-gustav-yung.html
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: юли 28, 2020, 07:46:51 »

Добро утро!
Аз съм като на автопилот, нищо от вчера ми е тръгнало на тъпотии. За капак ми върнаха Ники от детска, имал коньоктивит, едва гледал... Веднага го видя лл, вика " никакъв коньоктивит не е. Леко червено, или се е пипнал с мръсни ръце и е раздразнил окото, или нищо му е влязло и от търкане е малко зачервено." Можел да си ходи на детска, ама няма да го искат  pardon и сега ще въртя пак схеми за гледането му, че ми е неудобно вече с тия болнични. Той още миналия път лл ми каза, че тоя месец е дал няколко болнични за здрави деца, защото от детската си измисляли причини да ги върнат, за да си намалят групите. Ама си мислех, че в нашата няма да е така.
Излях си терзанията.
Маги, какъв цвят ще се боядисваш?
Свекърва, къде е?

Лек и успешен ден!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #215 -: юли 28, 2020, 08:00:55 »

Добро утро!
И аз разхождам токчета по центъра рано, че после ще е ад. Запазих си час за подстригване следобед по никое време, за да няма хора. Моята фризьорка е в майчинство с близначки и за втори път ще ходя при друг. Дано ми се получи времето за релакс. Вчера събрах много нерви около връстниците на Кокона.
Планирах си тази седмица, почивните дни и съм в размисли за следващата, че ще съм сама с децата. Вчера тъкмо намерих хубава оферта за два часа занимания за Кокона и се оказа, че е още малка. Било за 8+ годишни pardon

Свекърва наистина изчезна give_rose

Хайде, усмихнат ден на всички!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: юли 29, 2020, 07:39:43 »

Де сте бе?Никакви ви няма!

Ние тая нощ приключения с каката.За втори път се оплаква, че я болят очите.Ще я водим на очен лекар изглежда, няма как.Ама защо да не се случи през ноща и защо да не се вкара цялото семейство да помага т.е. и таткото smile

Вие как сте?Какво ви се случва, кажете нещо хубаво и положително, имам нужда.

ПП. Вчера успях да се боядисам, то било хубаво да направиш нещо за себе си!Днес ще готвя за съжаление, но няма как.Трябва и да се яде.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: юли 29, 2020, 08:11:15 »

Добро утро, аз съм на вълна статии пак
Оставям я тук
https://www.facebook.com/567536439992163/posts/3105182059560909/?d=n
Иначе вчера си позволихме гости - една съученичка с дете, мн добре си изкараха децата, ние също. Хубавото е че тя редовно си прави тестове заради пътувания, та бях спокойна.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: юли 29, 2020, 08:35:31 »

Добро утро!

Моето дете има ново любимо занимание - да хвърчи с тротинетката. А ние пък вече може да седнем без да тичаме след него. Има си любимо място за каране и там си намира приятелчета.
Вчера се срещнахме с приятели с деца. Те играха, ние успяхме да се видим. То си било хубаво.

Днес съм на зъболекар, после сигурно пак ще сме с тротинетката по улиците. Не мога да го стигам, а и той няма навика, да се обръща, за да види къде сме. Като се заплесне си кара и трябва да тичаме или викаме след него.

Хайде хубав ден!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: юли 29, 2020, 11:13:41 »

Еми, първата статия много дълга и тежка за моя мозък.Мисля че съм чела нещо подобно.
Втората за Жаки Кенеди е интересна.Тя е доста спорна фигура и ми е интересно да чета за нея.

Миме, на мен ми липсва сега приказването с познати.Все снова с количката.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #220 -: юли 29, 2020, 11:17:22 »

Привет!

 Покрай нас нищо ново, ама да се включа. Всъщност вчера разбрах за едно бебе на път и ми беше много приповдигнато цял следобед. Днес пак имам минимални добри новини, дано продължат така.

 Еми, точно за Юнг си купих новото InGlobo. Като се разгледат и неговите отношения с родителите и се вижда от къде идват много от идеите му. Хубавото е, че пише достъпно и даже съм решила скоро да го разгледам по-цялостно, а не само учебникарски преразказано.

 Тия дни съм се отдала на английска история. Гледам документални филми и разни полуисторически сериали и се опитвам да ги разгадая кой кум, кой сват, кой на булката брат...не особено успешно, ама се чувствам по-образована от преди. Уж Играта на тронове от тях инспирирана, ама сюжетът се повтаря крал и битка кой да има повече влияние върху него. Не че 700-800 години не ги въртим пак същите.blum

 Маги, наистина да свършва месеца и да почвате на чисто! heart Аз даже прекалих с приготвянето на храна и поне до понеделник няма да имам включвания. Освен хляб да направя, ама все повече ми харесва процеса, та това не го слагам в сметките.

 Хайде хубав ден!  butterfly


Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: юли 29, 2020, 12:17:56 »

Здрасти!
Аз вече влизам в релси, че 2 дни на работа яко напрежиние. Ама вчера направихме добро разпускане- карахме колела до Борисова, там си взехме цаца с картофи, бири, менти... Дойде и един приятел на Р, та откарахме почти до 12 там. На връщане заради протеста центъра беше затворен и си карахме спокойно по улицата, та беше много лежерно.
Днес съм на маникюр, не знам какво да си направя, ама квото дойде. Братовчедка ми и тя пристига, което не знам дали е добра или лоша новина. Сега ще ми фукне да обикаля приятелки и барове, та малко почвам да се стресирам. Ще има всяка вечер сигурно неизмити чинии и боклуци... Ама няма да се настройвам от сега.
Вчера реших да се откажа от море в Гърция тази година и запазих да нашето, началото на септември, на ол инклузив. Плажа бил много хубав, хотела също. Живи и здрави ще видим!

Миме, ти чак сега ли го остави Алекс сам да си обикаля? Как си смогнала да тичаш след него толкова време? Мен това висене до него права много ме напряга. Научих го да му покажа къде съм и той да обикаля където иска, аз само го гледам, докато си говорим с другите. Ако нещо му трябва /падне и не успее да си вдигне сам колелото, покатери се някъде.../ или прави тъпотия, тогава отивам.

И мен ме мързи да готвя! Добре, че Ники не е у нас, та мога да се скатая малко.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: юли 29, 2020, 12:43:03 »

Здравейте!

Аз съм Бамбук по площадките. Днес ще се виждам с приятелка и нейните деца, а утре с приятелки от курса.
Аз се пречупих от жега вчера и позволих на Бамбук да играе на фонтана на центъра. Той от тези дето струите излизат между плочките и е голям хит за всички деца. Ама миналата година ме беше страх, че ще пие водата и не давах. Та днес пак сме тук, въпреки че не е чак такава жега, защото имаше буря снощи. Нося резервни дрехи, ама друг път направо бански ще нося.

Аз си взех тротинетка и си обикалям с Бамбук. Или обикаля с един негов приятел, който е на 7 в комплекса  срещу нас. Ама с тротинетка е яко. Още го возя и в столчето до по-далечни площадки


Хубав ден smile



Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: юли 29, 2020, 13:14:56 »

Аз съм с перла златист лак но много ми се ще френски. Не смея да ида на маникюр обаче. Масово гледам са без маски.
Адиктед, каня се да си взема някои трудове на Юнг- явно му е дошло времето. Много от нещата му съвпадат с моя лош опит и това ме кефи. Явно съм помъдряла.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: юли 29, 2020, 14:09:42 »

Рат, а не, и преди го оставяхме, просто сега ми е по-спокойно, защото ходим в по-малък парк и когато седна някъде го виждам какво прави. А и преди все намираше за какво да ни извика или какво да направим. Някакси ми е по-спокойно.  А и в него виждам промяна. Вече си търси повече деца за игри и като се заиграе почти не се сеща за нас. Ние обикновено излизаме сами, не с компания, затова ми беше разнообразие.

Ходих на зъболекар, навън е голяма жега. Приготвила съм да правя тиквички и нещо с картофи и грах мисля да готвя. Напоследък нищо не ми се яде. Вчера карах главно на плодове.

Имам една камара документи на главата, добре, че не съм ограничена в някакви срокове, но сама не искам да се туткам.
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines