Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 09:54:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли дойде, от жега ще се мре!  (Прочетена 55911 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: юли 23, 2020, 13:59:32 »

Бубе, на котката няма нищо да и стане сама няколко дни.Ако има кой да и слага храна и вода и да и чисти тоалетната оцелява.Айде сега и внимание, а масаж случайно някой да и прави?Много се втеляваш за абсолютно всичко, подробна си на макс, а това само ти вреди.Взимай рента кар и бягайте на морето.А на стъклото му е било времето.И всичките в една кола ли ще се товарите?Аз не бих го преживяла това с нашите.Правила съм го и вече съм Не мерси.Обичам ги много, но сме много различни, което е нормално.


Мда, затова после човек бърн-аутва и аз така се втилясвах.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #196 -: юли 23, 2020, 14:21:24 »

И аз днес делегирах децата. Бях половин ден по магазините. Купих си пафти най-после heart Скоро ще ги направя с колана и да има поводи за "малка черна рокля" Wink Ако не - вкъщи ще си намеря поводи да си разхождам токчетата на една педя, но ми трябва такъв тип разведряване.
Гледах за пердета за кухнята. Ходих и до един магазин с интересни неща в сайта. Значи това фотографията може да изкриви много реалността. Тотално разочарование! Дрехи не си забелязах никакви. Важното е, че успях малко да сменя обстановката.
ММ ще води Дребният на фризьор. Аз мисля да водя Кокона на сладолед smile Като не ни е ясно морето, ще търся лятното настроение в града. И за мен морето е ритуал! heart

Киви, пращам ти сили в консервени кутийки! Да знаеш само, че моите сили не са фейски, а вещерски.

Бубе, повечето неща са толкова дребни ежедневни битовизми, които тестват границите на търпението на човек. Защо се вторачваш?! Отпусни малко душата.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: юли 23, 2020, 21:57:50 »

Ето ме пак, да дам отчет все пак.

Булче, не знаех, че е толкова лесно, мислех си наистина, че ще ни трябва поне седмица. Благодаря, ще знам за друг път, ако се наложи.

Оправихме стъклото, ходихме до Дупница, където го смениха на място, само дето ни спряха полицай почти веднага и си викам край, ще ни вземат номерата. Оказаха се разбрани обаче, обяснихме им, че отиваме да сменят стъклото, та ни пуснаха.

Няма да сме с една кола, то от там е драмата. Не можем толкова хора да пътуваме с една, нали и брат ми е с нас, той е 2 м, няма къде да си сложи краката човекът. Отделно носим доста багаж понеже там си готвим.

Не знам, може би нямаме и чак толкова възрастова разлика с нашите, те са в ранните петдесет сега и някак си сме се нагласили във времето за почивката заедно. То си е традиция, тези семейства, с които ходим, също са с "децата си", които са мои съученички и приятелки (вече водят и техните мъже). Абе, наистина ни е хубаво, имаме си режим, много активна почивка правим винаги - все сме нагоре надолу, търсим различни плажове, много ходим и пътуваме.

Маги, за котката ми се струва много време да е сама две седмици, ще я мисля само. А като няма на кого да я оставим, най-добре е да е с нас. Ние там сме в самостоятелна къщичка с тераса, има си спалня, кухня, баня и коридор, ще ѝ намерим място надявам се.

Мина ми днес цялата сръдня, може би си има лимит на тези неща и в един момент се уморих  tease  Поне винаги след такива ситуации си давам сметка колко обичам човека до себе си, действа ми отрезвяващо явно големия скандал  pardon

Все се каня да го карам по-полека и все не ми остава време. Да видим дали не съм се пречупила вече.

Хайде, лека от мен и дано утре вече мога да ви пратя поздрави от морето!
« Последна редакция: юли 23, 2020, 22:01:59 от Bube » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: юли 24, 2020, 08:25:33 »

Добро утро!

И ние бяхме малко на въртележката.  angry Изредихме се и тримата с летния вирус повръщане и разстройство. За ден-два, но ти разказва играта. Имах чувството, че влак ме е газил. Вече сме ок.

Морето ми е едно от най-любимите неща.  heart heart heart Обожавам го още от малка. Имам незабравими спомени с баба, когато ме водеше.  heart Искам и моето дете да има такива. ММ се опита да каже нещо за Велинград, но чакам всяко лято с нетърпение и накрая да не усетя мечтания въздух ... nea
Малко в последния момент организираме нещата, очите ми станаха на понички да търся къде да отседнем. Трудно ми е да намеря апартамент с кухня, защото не искам точно сега друг да ми готви.

Бубе, имате нужда от почивка. Морето ще ви се отрази Добре, макар че и там няма да сте си двамата. За всеки е трудно да е между чука и наковалнята. Мен това много ме напряга.
Когато се натрупа повече напрежение все някъде трябва да избие. Важното е да не се поддавате на моментните емоции. Обичайте се!  heart

Хубав ден!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: юли 24, 2020, 12:11:35 »

Привет от мен, нещо никакви ви няма.Аз днес направих някаква криза, мигрената сутринта беше ужасна.Извиках майка, добре че е пенсионерка, че нямаше да преживея деня.

Бубе, намери ли сте решение, това е важно.Ние нашите котки сме ги оставяли и по сами и двете заедно, не е имало проблем.Това са котки все пак, ние сме притурка към тях, не те към нас smile

Аз обожавам почивката по принцип.Вече не се втелясвам дали ще е точно море, просто държа да се махна от там където съм.Искам да съм някъде на спокойствие, а в последните години гледам и да няма много хора около мен.Глупостта им ме товари.Ние сме на планина, запазила и платила съм почивката тази година рано-рано.С изхранване сме и ми е спокойно, че не трябва и там да готвя, че малко всичко ми идва в горница тия дни.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #200 -: юли 24, 2020, 19:37:17 »

Ето ме... ние сме във вихъра си smile

Хайде ще ви разкажа само хронологията на текущата седмица, за да ви позабавлявам в какъв комедиен сериал живеем - в понеделник се сбогувахме с хладилника, ще купуваме нов отсече майстора, провеждаме проучване от къде и какъв...Girl_hide...   Сряда - 31 с температура разказах вече, оправя се, той на майка си се е метнал, ще оцелее Wink Днес докато мирно и тихо си миех ръцете в банята, изби тръбата, която свързва батерията с водопровода, но такава, че да смениш батерията, не тръбичката само Wink Беше много живописно, от шкафа под мивката извираше вода, тая стена и без това беше за миене, тя вселената го е помислила smile
Моят принц на бял кон също работи от вкъщи, спря водата, сглобява, разглобява. Бяхме в магазина малко преди да затвори ( поне имаме близо в квартала), купихме нова батерия и нямам вече фонтан в шкафа.

Тъй... седмицата още не е свършила smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: юли 27, 2020, 08:24:55 »

Добро утро!
Как сте? Как прекарахте уикенда?
Ние се върнахме в реалността и ми е някак много смотано. А и сутринта ми започна много ударно с висене пред лаборатории и стигнах буквално на секундата на работа.
Много добре си прекарахме отпуската, разбира се ми малее, особено морето. Доста се чудехме дали да не останем още 2 дни, ама имахме вече планове и за дните в Смолян. На реката за 1 ден изгоряхме повече, отколкото за 4 на море. Добре, че Ники беше по-умен от нас и не ми даде да го съблека. Сега още съм цялата на пъпчици, заради слънчева алергия, ама поне да ми напомня за почивката  Wink

Попрехвърлих изминалата седмица:
Киви, голям екшън е било при вас. Надявам се, тази седмица вече да имаш здрав змей и нищо де не се чупи.
Бубе, радвам се че сте намерили решение за стъклото и котката.
Друго не запомних, нещо мозъка ми още е почивка  pardon

Аз обичам и лятна почивка и зимна. Може би лятната ми е по-важна, Ники както беше със сополи още в събота като наближихме морето /образно/ и всичко спря, то и за мен де, че и аз нещо бях понастинала. Както каза Булката, лятната почивка ми е центъра на света.

Хайде лек и успешен понеделник!
На морските им желая хубаво време!
« Последна редакция: юли 27, 2020, 08:40:51 от ratatui » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: юли 27, 2020, 11:22:58 »

Привет и от мен.Ние придължаваме със серията, все пак месец юли още не е свършил.
Вчера си отиде нашето малко 12 годишно коте.След голяма борба, не издържа и се предаде.На всички ни беше много мъчно за нея, но поне не се мъчи повече душичката ни.
За да има равновесие и да не рева цял ден за котката, едната близначка се изприщи по ръцете и краката за има няма 5 минути от нещо.Днес посетихме и личната, за да съм сигурна, че е от препарат против комари, напръскан в събота, като бяхме на разходка в парка.Занзи им пръсках и на двете, едната е изприщена, другата не.

Рат, важното е да имате хубави емоции и спомени.

Аз чакам тая седмица да свърши, да бия кепенците на този ужасен месец и да стискам палци август да е по-хубав.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: юли 27, 2020, 11:31:54 »

Здравейте!

Уикенда времето беше хубаво и Бамбук преди обед излизаше с баща си, след обед с мен и така той беше уморен, а ние си почивахме.

И аз обичам лятната почивка, но гледам да не и придавам голяма важност. Все пак понякога се налага да я пропуснем и всъщност не е чак толкова голяма драма.
Тази година измислих алтернативна почивка - като се върне Бамбук на градина през септември, ако не работя, ММ да си вземе отпуска и да си почиваме през деня, докато Бамбук го няма. Щото това нещо море с дете не е почивка. Приключение - да, ама не е почивка lol

Маги, съжалявам за котето ви sad
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: юли 27, 2020, 12:09:49 »

Маги, съжалявам за котето! Моника как го приема? А другата котка?
Панде, права си че с дете на море не е почивка, ама пък иначе ще е голяма скука  Wink тва да няма кой да те държи под напрежение, да разполагаш със себе си и времето си, да седнешщ да си четеш книжка без да те прекъсват, да не тръскаш пясък на всеки 30сек.... то голяма скука бе  blum
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: юли 27, 2020, 12:20:29 »

Рат, викаш, кисело било гроздето, а lol lol  blum  blum
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #206 -: юли 27, 2020, 12:31:20 »

Маги, съжалявам за котето. sad

Човек знае и 2 и 200 с почивките, и аз никога не съм си мислила, че ще пропусна лято, ама ето ... дори съм се примирила. Ходихме миналата седмица на една английска ферма и съм много доволна, видяхме малко Англия, никога не съм обикаляла в този район, а то се оказа толкова красиво и интересно, та в крайна сметка всяко зло за добро. smile Само ми беше смешно как ни се възмущаваха, че не ходим на плажа, защото бяхме на около 20 минути с колата ... е какво да ходя на плажа?! Камъни колкото картофи и вода 10 градуса ... е какво да правя там?!?!?! Едни други обличат децата в специални костюми и айде на плаж, егати кефа ... за мен водата не е ли 25 градуса и въздуха 30 не е плаж, а мъчение. biggrin

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: юли 27, 2020, 12:38:39 »

за мен водата не е ли 25 градуса и въздуха 30 не е плаж, а мъчение. biggrin

Абсолютно подкрепям! Даже 27 вода  Wink

Панде, то аз съм си виновна, че имах много високи очаквания за море. Миналата година беше рай, нищо че бях с дете и то сама.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #208 -: юли 27, 2020, 12:40:44 »

Хахаха, Рат, те затова хората без деца на море пият от обяд... От нямане какво да се прави funnytooth

Аз бях сама с децата два-три дни, че ММ спасяваше света. Ходихме на различни площадки, играха, скачаха. Следобедите Кокона ми помогна и си уших една рокля. Майка взе децата по едно време, та имах няколко часа шопинг. Имам къси дънки и чехли с големи цветя отгоре. Така и не стигнах до джапанки да гледам, харесам, меря и купя.
Вчера ММ се прибра рано и успяхме да се разходим по Гребната база. Заръмя в единия край, после вървяхме срещу дъга heart Кокона се радваше да хвърчи с тротинетката, Дребният беше лежерен на баланса и зяпаше лодките.
Днес ми беше ден за чистене и оправяне. Даже и сготвих като бабите, рано-рано. Сега ще се отдам на почивка - маска за коса и лека книжка. Вчера поръчвах подаръци от Озон и видях една книга на 50%, която отдавна искам да прочета. Ще си имам и занапред четиво Wink

Виви, разсмя ме! И през 90те майка търсеше чара на това да стоиш в колата, докато децата ти да са посинели от студ от водата, а после да казваш с гордост, че си бил на плаж. Това беше около остров Уайт.

Кумците ни зимата направиха екскурзия в района на Подбалкана. Сега бяха два дни в Търново, два дни туризъм във Варна и после пет дни море в Шабла. Идеята им никак не е зле.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: юли 27, 2020, 14:23:08 »

Здравейте!

В събота се организирахме с децата и майките от групата на Алекс да се съберем. Едната госпожа също дойде. Дойдоха само 6-7 деца, но беше много забавно. Децата си играха през цялото време, а ние успяхме да поговорим. Супер се разнообразих и се разбрахме да повторим.
В неделя си ходихме на село. И там малко разнообразие.

Маги, съжалявам за котето!

Дано не вали и да успеем да излезем.
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines