Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 13:08:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли дойде, от жега ще се мре!  (Прочетена 55918 пъти)
 
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #165 -: юли 21, 2020, 09:09:03 »

Къде сте всички?
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #166 -: юли 21, 2020, 10:46:49 »

Привет!

 Аз бях на изследвания за хормоните. Да видим какво ще покажат. Имаше мерки, но не ми бяха оптималните честно казано.
Иначе гледам като Киви да изпълнявам, което зависи от мен без да се притеснявам. Яд ме е на хора, които разсъждават над закони и демонстративно не спазват. Закон ли е спази го, пък си вярвай в летящи еднорози, ако искаш. Натрупано е много исторически опълчването и отричането на всичко, ама...NO
 
 За сватбата не знам... има подозрения за още заразени на нашата улица, а булката освен най-близката роднина живее и отсреща, та до края на август ще стане ясно какво ще е.

 Днес май ще излизаме социално на бира в градина на заведение. Странно ще ми е, да видим... good

 Хайде хубав ден!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: юли 21, 2020, 11:12:25 »

Айде завърнахме се от тренировки.Голямо тичане е това, голямо чудо.Сега имам три броя нахранени деца и аз май трябва да ям.
Нашите имат годишнина и искат на кръчма.Те ходиха и на море, на хотел ол инклузив.Та какво да ви кажа...Гледам философски на нещата и се надявам просто да отслабне самия вирус.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #168 -: юли 21, 2020, 11:20:05 »

Ехо, ей ме и мен!

Нас нали ни каниха на сватба на 2ри, е вчера ни се обадиха да ни помолят да си направим PCR тест... как пък не... направо исках веднага да откажем поканата,мм иска да си направим бръз тест, е да ама струва 90 лв този с гърлен секрет в домашни условия. Хем ги разбирам що искат да правят сватба, емоция е, зор е, ама на сила хубост не става.... младоженеца е в рисковата група и щяло да имам възрастни хора. Не че не  е така, ама какъв е този зор не разбирам. Та ще го мислим, не знам.

Събота трябва да заминаваме на море, ама компанията ни не е сигурна дали ще идва, на тях едното дете е със сопол. Миналата година ако беше изобщо нямаше да ми е драма дете със сопол,ама сега ми е леко притеснено,ама малко го карам да става каквото има да става, не мога да променя нищо...

Поне днес ми дойде и се надявам да приключи до събота и да се наслаждаваме на почивката, че от извънредното положение до сега съм била отпуска 1 ден и имам крещяща нужда се отцепя от всичко!

Лек ден!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: юли 21, 2020, 12:13:06 »

Това па е супер нагло- като не е времето за сватба, да не я правят..
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #170 -: юли 21, 2020, 13:13:48 »

Еха...  повече от ясно е, че всички ще са мааалко по-предпазливи на сватбата. Ако пък ще е вместо подаръци тест в плик,  то ще станат основоположници на нова сватбена мода Wink

Ще се носят маски на закрито, няма да се тъпчете да се целувате и всеки дискретно може да си дезинфекцира ръцете след като се е ръкувал с половината сватба... То и на Гърците PCR теста е изгъзица, тях си ги знаем, че са особени... щото ти днес може да си негативен, което не значи непременно здрав, ама утре да имаш всичките симптоми...

Булка, аз сигурно бих отишла, ако са ми близки, имаме нужда от всяка положителна емоция след тази карантина... годината е луда, всички се борят със страховете си по някакъв начин, гледам да ги разбирам хората. Но в същия момент, ако интуицията ми крещи недей... ми няма пък да ида.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #171 -: юли 21, 2020, 13:46:20 »

Булката не я познавам, момчето само, подчинен е на мм, симпатяга е и си имам и аз лаф с него. Хич не ми е за парите за теста, ама ми идва малко в повече. Киви точно за това не отказахме поканата защото като се обади каза "моля кажете че ще дойдете че всички ни отказват", защото знам какво е и хората да отказват, ама пък на сила хубост не става.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #172 -: юли 21, 2020, 14:06:43 »

Еха...  повече от ясно е, че всички ще са мааалко по-предпазливи на сватбата. Ако пък ще е вместо подаръци тест в плик,  то ще станат основоположници на нова сватбена мода Wink

Ще се носят маски на закрито, няма да се тъпчете да се целувате и всеки дискретно може да си дезинфекцира ръцете след като се е ръкувал с половината сватба... То и на Гърците PCR теста е изгъзица, тях си ги знаем, че са особени... щото ти днес може да си негативен, което не значи непременно здрав, ама утре да имаш всичките симптоми...
И аз съм много впечатлена от новата мода в сватбените подаръци Wink, даже бих добавила да се носи и фиш за заплащане и да уточня от колко часа преди това да е. За по- бедните роднини става и една 14- дневна карантина на пълна изолация.
Върти се тези дни някаква сватба от кралския двор в Англия, явно с много пари направена, но със спазени всички мерки за дистанция. В нашенските заведения просто не ги спазват тези неща и са на принципа "ден година храни", та и аз бих се замислила. Гледах видеа от абитуриентски балове и там дисководещите зорлем караха всички да се бутат един в друг, фотографите и те гъчкаха ученици и учители. Както казват от НОЩ, има ли емоции, трите Д- та трудно се контролират. Аз по принцип съм против големите сватби и всяка показност, вероятно затова ги говоря такива.
Киви, ми те като са с маски на закрито как ще ядат? Wink Пък и какво да се лъжем, маските самоделки никого от вируси не пазят pardon Разбирам да са с ffp3 клас, но и те са със значителна инвестиция. Хаха, може пък тях младоженците да ги подаряват със стикерче датата на сватбата Wink, за спомен. Зная за три сватбени тържества отложени с години, сега само се подписват. После, както е тръгнало, може да ги оставят за децата си или заедно с тях да си подновяват обедите. Мамка му...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: юли 21, 2020, 14:43:35 »

И аз съм много впечатлена от новата мода в сватбените подаръци Wink
Киви, ми те като са с маски на закрито как ще ядат? Wink Пък и какво да се лъжем, маските самоделки никого от вируси не пазят pardon Разбирам да са с ffp3 клас, но и те са със значителна инвестиция. Хаха, може пък тях младоженците да ги подаряват със стикерче датата на сватбата Wink, за спомен. Зная за три сватбени тържества отложени с години, сега само се подписват. После, както е тръгнало, може да ги оставят за децата си или заедно с тях да си подновяват обедите. Мамка му...
Естествено че никой нищо не спазва ни на закрито ни на открито. Да разчиташ чв съвестта на хората е като нашата не е опция. Нали до нас има заведение- правят абитуриентски балове. Потресаваща бутаница. Кой на три ракии на сватба ще седи с маска или ще си трие ръцете с дезинфектант lol
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: юли 21, 2020, 14:47:19 »

Здравейте!

Аз на рожден ден не бих отишла май, камо ли на сватба. Ама и знаете, че на моята сватба нямаше гости, та съм субективна.

Тук два дни е лятно времето, дано се задържи. Днес возих Бамбук с колелото до един парк във Виена малко да се разнообразим.  

Ние мислим разни еднодневни екскурзии да си правим, ама пак се очертава дъждовно.

ММ много се дразни, че маските не са задължителни в магазините, всеки ден проверява дали не са ги върнали.

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: юли 21, 2020, 14:59:38 »

Тук уж ще се задържи слънчево няколко дни, да си понося летните тоалети.
Еднодневни екскурзии ми се иска, но не планирам уви и аз нищо. Мисля да ида на Пловдив другия месец ( както казват в наше село ) lol, да видим как ще го изфабрикуваме.
И нашите отиват на море- дигнала съм ръце, в Сф се пазят много. Не знам дали има смисъл да им говоря там какво да правят. Уж гледат новини, ама там не знам дали има нещо полезно или само простотии... nea
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #176 -: юли 21, 2020, 15:26:24 »

Свекс, започнаха да излизат проучвания, че всички маски помагат, най-високата защита казват, че трябва да се остави за специфични случаи, а не като ходиш до магазина. От петък тук маскитебса задължителни в магазините, а от няколко седмици в публичния транспорт. То даже не маски, а face covering.  Ние в момента сме извън Лондон, тук е подобно на Лондон, но хората са малко по-неглиже, мож3 би защото имат по-малко болни. В София в последната седмици мои 2 познати се жениха, едната бременна в 6ти месец, аз не бих си го причинила, но хората не им пука.

Тук времето е много хубаво, помага ми в мизерията, че няма да се прибираме лятото. Брат ми са се засилили да идват, те нали го изкараха и са много смели, на мен ми отне 3 месеца да се навия да се видя с тях, толкова съм луда.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: юли 21, 2020, 15:30:49 »

Хич не си луда- аз даже и след три месеца не бих се видяла с тях.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #178 -: юли 21, 2020, 16:07:28 »

Виви, да по- добре с нещо на устата, отколкото съвсем без нищо. Поне ще ти пречи да викаш... Тези проучвания при нас ги показваха още в началото, от някакви китайски сайтове бяха. При вас казват изобщо не е имало маски от резерва, в Америка същата работа, та затова в началото мълчаха. Ние тук имаме внос от китайчета, щом се предлагат свободно с висок клас, явно не е проблем.
Четох обаче нещо друго интересно за някакъв английски патент - правели маски, чиято повърхност трепе вирусите, освен и че не ги пропуска. Наелектризирани са отрицателно и така разрушават връзките на Ковида.
Тях ги пазят вече само за медици. Ама колко е истина....
То и за ваксината уж беше почти сигурно, но Борис каза чак догодина и едва ли. Днес пък руснаците вече били готови. Прекаралите пък заболяването си губели имунитета на 3- тия месец и хващали вируса по- лесно, защото организмът вече имал опит.
Дето има една приказка, човек и на средния си пръст вяра да няма, че не може да забременее...
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #179 -: юли 21, 2020, 16:19:56 »

Свекс, смея се с глас!!! Аз имам специални маски, но ходя с памучна, която има джоб за филтър. Обаче и с филтъра ми е трудно да дишам. Онзи ден бях само с маска без филтър и издържах 3 часа иначе и 30 минути не мога.

Ваксина очакват, че ще има, но масово догодина пролетта. Есента очаквам да я пуснат за млади и здрави, щото па имала странични ефекти. Да видим, аз се надявам да я пуснат октомври, ноември. 

Еми, единствената причина да се видим, беше че майка ми каза, че съм луда и прекалявам. Иначе и аз нямаше да се навия. Ходихме в голям парк с площадка с много хора в центъра на Лондон, как мъжа ми не получи удар не знам. Снаха ми викаше в лицето ми, даже ме наплю по едно време и си викам толкова ми беше. Хем ми е неудобно, че дори си ги мисля тия неща, хем това е тъжната реалност.
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines