Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 13:46:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли дойде, от жега ще се мре!  (Прочетена 55921 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #75 -: юли 09, 2020, 10:49:54 »

Пробва ли го скраба? Добре , нема го взимам щом си го тествала вече. Вит Ц серума?

Скраба се води един от най-опасните понеже е с частици които правят микро разрези в кожата и разраняват кожата и се стига до инфекции, супер много я критикуваха за това. За вит Ц серума също нямаше добри отзиви, съставките са като на дрогерийна козметика. Иначе не съм тествала, отзивите са ужасни и съветите са че е скъпо платена евтина козметика...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: юли 09, 2020, 10:59:51 »

Скраба се води един от най-опасните понеже е с частици които правят микро разрези в кожата и разраняват кожата и се стига до инфекции, супер много я критикуваха за това. За вит Ц серума също нямаше добри отзиви, съставките са като на дрогерийна козметика. Иначе не съм тествала, отзивите са ужасни и съветите са че е скъпо платена евтина козметика...
Аз четох това за скраба преди месец нейде, ама те уж се бяха обяснили че не са частици, било безопасно. Докато не се жертва една от нас, няма да разберем истината, а тя има толко хейтъри в страницата си, че грам не вярвам и на тях.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #77 -: юли 09, 2020, 11:16:58 »

не, не аз ревюта на дерматолози. CervaVe e  най-препоръчвана от дерматолози
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #78 -: юли 09, 2020, 14:54:12 »

Здравейте!
Около мен няма много нови неща. Не планираме и за надалеч pardon Първи познат човек имам с положителен тест. Младо момиче е. Дано бързо премине през това изпитание.
Но то се очакваше всичко. Ако не бяха балове и мачове, щяха да са екскурзии и морета. Онази нощ, минавайки покрай Капана в 4+ сутринта, се чуваше и виждаше колко хора има.
Морето при нас сякаш е мираж на този етап. Ще има евентуално един уикенд на язовир - за разнообразието, нищо специално иначе. ММ ще ходи на санаториум с всички баби, та си намествам планове за разходка до там с плаж, както и да посрещам гости в негово отсъствие blum
Много хубава идея с тази пътека good Този път нямахме културна програма в София. Следващият път ще наваксваме. Най-некултурно ММ ще свикне и с желанието ми за софийски молове pardon
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: юли 10, 2020, 07:24:31 »

Добро утро в петък.Аз цял ден съм в петък, не знам защо.Днес мисля да го карам по лежерно, но май трябва да готвя, та след обед ще мисля какво да се яде.Това готвене ми писна, наистина ми писна.

Ние май тоя месец ще си седим на д-тата и така, няма да ходим никъде.Иначе това с вируса го очаквах.Народа е разпасан, поне част от народа.Ние сме ограничили контактите, спрели сме виждания с много хора, кръга ни е доста малък, но каквото такова.Само се моля да измислят някакво лечение, че да се изкарва по-леко и да оздравеят родителите ни при евентуална зараза.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #80 -: юли 10, 2020, 08:27:38 »

Абе, прост народ сме и това си е... Ама то си е казано, дай на хората зрелища и вино и им гледай сеира. В момента слушам по радиото отново неразбираеми неща, изцяло политически ориентирани и се побърквам diablo
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: юли 10, 2020, 08:41:36 »

Здравейте!

Днес съм будна от рано, та викам да се разпиша поне, така и така не съм се захванала със стоте неща, които трябва да свърша...

Ние оставаме официално без кола за сигурно около 6 месеца. Сега го мислим да вземаме ли под наем за този период или пък да си караме старата, която вече е на нашите (те имат и друга, ама тя е на ремонти постоянно, та не може да се разчита).

Свекърва, съболезнования за момчето, такава трагдия!

За вируса и аз очаквах такова нещо, макар и не толкова бързо. Около нас вече почти никой не се пази, ама говоря за елементарните неща, че не се спазват, а не за изолация. Ние все още се опитваме, но е много трудно, когато всичките ти приятели си мислят, че си параноик.

Тези дни, не знам заради всичките нерви ли, но много са ни обтегнати отношенията с любимия. За всяко нещо правим от мухата слон! Пререканията ни са затова, че той иска да си дойдем на София и да си живеем двамата, но в момента хич не ми се вижда възможно, защото има много селскостопанска работа по прибирането на сеното и не искам да оставям нашите сами в това. Разбирам го, че иска да сме си по-самостоятелно семейство, но за мен това, точно в момента, е проява на егоизъм. Когато сме на село, да, остава ни доста по-малко пълноценно време само двамата, но пък има и толкова предимства - природата, здравословния начин на живот, общуването в по-голямо семейство. Е, признавам, че и на мен ми липсва вече да си се съобразяваме само с нас си... не мога да намеря златната среда.

« Последна редакция: юли 10, 2020, 08:43:43 от Bube » Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #82 -: юли 10, 2020, 09:03:17 »

Привет!

 И днес пак ще се готви. Какво правя, какво струвам тая седмица съм готвачка! Омръзна ми. Гледам да се занимавам тук с разни учебници, дето отдавна искам да чета. Вече обаче ми е много еднообразно и скучно.Ще си правя СПА днес- епилация и маникюр...

 Свекс, напълно подкрепям мнението ти. Всичко разбирам само защо като се протестира защо не се протестира като в Щатите и да се спазва дистанция.

Бубе, да ти кажа ние тая година нали прекарахме доста време в изолация с нашите без ММ. Ами не ми беше Ок и в крайна сметка съм на мнение, че всеки си е най-добре отделно. Приела съм максимата на баба "Гледай си мъжа, родителите винаги ще са родители".Аз си спазвам както смятам за добре, хич не ми дреме за мнението на околните. В наше село сигурно ме имат за луда, ама когато прочетат книги, колкото мен тогава ще ми запука какво мислят. В София кумовете са изолирани. Една компания искаше да се видим, но заваля и трябваше да сме на затворено, та всички се отказаха и никой няма зор да се виждаме. Ние всеки следобед обикаляме поне 4-5 км  колкото за тонус и ми е добре.good

 Утре май ще се запътим към Своге.
 Хубав и кратък петък  heart
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: юли 10, 2020, 09:29:54 »

Здравейте!

Аз пътувам към курса за последно. Много хубаво преживяване беше, въпреки постоянната умора.

Няма да се прибираме в България, не сме от хората, които могат да си кажат "прибираме се и дреме ни, все ще се върнем".

Бубе, по-добре отидете си в София с ТМ, щом така иска. Тъпо е да се карате заради сеното на вашите. Все пак нали брат ти е там да помогне. Със сигурност не го кефи да е заврян зет.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #84 -: юли 10, 2020, 10:06:55 »

Добро утро

Много ме натоварва политическата обстановка в момента, просто ми се идва да шамаря и тримата глупаци наред!

Днес останах вкъщи да работя, 1 месец изкарах почти плътно в офиса, но заради протестите ми се усложнява прибирането а и главния вход на квартала е в ремонт, та реших да се възползвам от правото 1 път в седмицата хоум офис, много ми е лежерно.

Бубе Изобщо не е проява на егоизъм. Не знам дали си се поставяла на негово място, но ти би ли издържала толкова време при свекърите? Аз не бих... Теб ти е лесно, ти си си вкъщи, той не е, колко и да е трябва да се съобразява, дето се казва гол не можеш да прескочиш от банята до спалнята ( нещо което аз редовно правя вкъщи че не си намирам хавлията) или мм да се разходи по гащи вкъщи защото го мързи да се облече... И това са си съвсем нормални неща когато си в собствен дом. Същото важи и за вашите, сигурна съм че се съобразяват и те с него.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: юли 10, 2020, 10:13:15 »

Здравейте!

Аз пътувам към курса за последно. Много хубаво преживяване беше, въпреки постоянната умора.

Няма да се прибираме в България, не сме от хората, които могат да си кажат "прибираме се и дреме ни, все ще се върнем".

Бубе, по-добре отидете си в София с ТМ, щом така иска. Тъпо е да се карате заради сеното на вашите. Все пак нали брат ти е там да помогне. Със сигурност не го кефи да е заврян зет.
Напълно съгласна с Панди и Булчето- най- важен е партньорът, родителите са друго семейство. Даже се чудя как и толкова е изтърпял да живее с други хора, най малкото интимността е много важна за добруването на една двойка.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: юли 10, 2020, 10:29:20 »

Добре, знам, че имате право и той също. Вече съм му обещала, че ще се връщаме повече (ако не за постоянно) в София. Аз просто много му се издразних, че едва ли не тези месеци не са били лесни, а направих всичко възможно, че и отгоре, за да му е удобно - има си кабинет, стая за спорт и си имаме наша си стая, всяка обедна почивка отиваме на разходка, а след работа караме колела. В случая, аз се старая да се погрижа за всички и всичко, колкото ми е по силите и някак се чувствам, все едно никой не се сеща, че и аз имам капризи и желания.

Няма как нещата да са идеални и всички да се разбират напълно, ясно ми е това. Радвам се, че милото все пак харесва нашите и брат ми и не иска да не общувам с тях или нещо подобно. Просто избра най-неподходящия момент да предявява претенции, защото колкото и да е работа на нашите и дядо ми, аз знам, че без наша помощ ще им е трудно. Пък нали знаете, че ние ходим семейно на море, та свършването на пластенето е ключово за кога да тръгваме.

Аз ня бих издържала с неговоте родители, но тук вече говорим за съвсем различно нещо. Той самият не е много близък с тях, та от там и аз нямам особени чувства. От друга страна, аз много държах, той да приеме моето семейство като свое и от това няма да отстъпя, защото затова се иска старание и работа, не идва туко-така. Ако зависеше от любимия още в началото на връзката ми беше ясно, че той иска винаги да сме си само двамата. Той е много романтичен, чувствителен и по-интровертен, та от там идва желанието да не иска да ме споделя с никого. С времето обаче се научи, че за мен има и други хора, които са ми важни.

Ферман стана, ама като ви го пиша и на мен в главата ми се избистря.

П.П. Да вметна само, тази седмица сме си на София.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: юли 10, 2020, 10:35:49 »

Бубе, да ти кажа аз доста го играх тоя филм с живеене при нашите, аз едва издържах. Семейството трябва да си е отделно. Хубаво е да се събирате от време на време и да ви е добре заедно, ама пъпната връв трябва малко да се скъса за доброто на всички. Аз забелязвам, че като се виждам по-рядко с нашите и не гледат Ники са в пъти по-спокойни и сговорчиви, а и аз също. Много се обичаме, ама не сме вече на годи да живеем заедно.
Бубе, щом сега ти го казва, явно просто вече не издържа и не е от сега, просто му идва в повече. А не може ли ти да си помогнеш за сеното, той да си остане още малко сам в София. Ти ще помогнеш, той ще глътне малко въздух?
Даже този уикенд нали ще ходим заедно на почивка, а и за пръв път с новото ми гадже  tease ще са толкова време заедно и ми е леко напрегнато как ще протече всичко.
Нещо вече съм на предела на силите си и едва издържам на натоварването и психически и физически. Много зле се чувствам, всичко ме дразни, постоянно съм крива. Айде оплаках ви се!
Булче, завиждам да Хоум офиса.
Панде,  cray ще те чакам когато дойдеш!
Адиктед, вярно е голяма мъка това непрекъснато готвене. Утре приятна разходка!
« Последна редакция: юли 10, 2020, 10:39:03 от ratatui » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #88 -: юли 10, 2020, 11:01:42 »

Булка, малко им е бой на всичките, без изключения. Тъкмо си похвалих кмета, че взима адекватни мерки вчера и че най- накрая сложиха в център здравето на хората и ей ти ново 5. Обърна нещата и наново разрещи всичко с 50% присъствие и на закрито, и на открито. Гледам във Варна същата работа.  cray
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #89 -: юли 10, 2020, 11:11:18 »

Бубе, със сигурност си направила всичко,за да е максимален комфортът на всички.Аз мисля, че съм си казвала мнението- неговото семейство няма да стане мое и не искам да му налагам моето семейство да е негово. Такова желание не ми се вижда здравословно, особено ако е на всяка цена наложено. Колкото и да не  са близки все се сещам за една приказка "Майката на майката е повече майка", а не бива да е така. Всяка майка е направила всичко по силите си да отгледа детето и да му даде максималното и на всяка й се иска малко внимание и грижа. Пък и така изглежда малко нечестно, мъжете по принцип не са толкова близки с родителите си, но ако жената насочи нещата може да ги сближи, а ти казваш аз не бих издържала с неговите, но той трябва да издържи с моите и да положи усилие. Не съдя и не давам акъл само поставям друга гледна точка.Най-неприятно е мястото между чука и наковалнята и аз гледам от егоизъм да не се поставям в тази позиция за повече от 5-7 дни, защото се почва майка ти, той... и еди кой си е такъв, не искаше това да каже, та не, мерси. blum
« Последна редакция: юли 10, 2020, 11:15:40 от addicted_to_u » Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines