Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:14:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни - 2019 Лятото дойде, или може би НЕ?!  (Прочетена 58527 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #120 -: юни 20, 2019, 13:05:41 »

И аз съм за разнополови близнета good
Имайте милост към Мерал с опция Б, че човека ще започне покрай 4 жени да пишка седнал  lol
lol
Аз отсега му препоръчвам да инвестира в закупуване на фабрика за дамски превръзки Wink


Ходих на фризьор за дребния. Този път е съвсем късо. Баш момченце е Wink Понеже нали са бели мишки със сестра си, сега главицата му прозира, а на слънце косата буквално искри. Много смешно се нагаждаше да го чешат с машинката girl_haha
Разходихме се и се скрихме вече от жегата.
Цвете, хубаво сте го решили Bravo На вас жега май си ви липсва по начало? Отделно лятото в града е спокойно и приятно за разходки. За колко време ще сте тук?
Свекърва, за работата - до месец евентуално ще стане ясно дали ще трябва човек за постоянно. Готвят едни законови промени и ако ги приемат, на 99% ще съм там. Ще видим! Опитвам се да не мисля толкова задълбочено, защото не зависят от мен нещата. Излишни сценарии само ме натоварват.
Радвам се на всички случайно и неслучайно минаващи give_rose Пишете по два реда, ама редовно Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #121 -: юни 20, 2019, 13:09:34 »

Имайте милост към Мерал с опция Б, че човека ще започне покрай 4 жени да пишка седнал  lol
Не забравяй, че и две женски котки имат Wink
Киви, този път по снимка работя - много е хубава Маги и така по мъжки наперено гледа smile. А, залагала съм и съм познавала и за момичета. Последният ми провал е Миленити, там по снимка казах момиче, ама като не вярвам на очите си, сбърках blush
Еми, по- добре образование в чужбина да обещая, че ще ми легне евтино, ще натискаме децата за стипендии danceg
Миленка, това за рибата е покрай съвсем скорошна случка с НИ2. За който няма ФБ:

С пораснало дете:

19:15, съобщение:
- Няма да се прибирам вкъщи, на цирк съм!
23:45, звъни моят телефон. Не мога да улуча веднага зелената слушалка, защото спя, защото си мисля, че го е ухапало куче, защото са го пребили, защото са го арестували, защото са го ограбили, защото е свидетел на катастрофа, защото....ТАКА!
23:46, звъни телефонът на баща му:
- Вие да не спите вече? Идвам да се изкъпя, че съм мокър, потен и кален от гадното време. И ще ям, може да ми стоплите вечерята!
00:15, директен разговор с мен:
- Тцтцтц,..Как може такова нещо! Да ми даваш да ям цяла печена пъстърва, като знаеш, че хем съм гладен, хем ми се спи! Ми ще се задавя с някоя кост, бе!
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: юни 20, 2019, 13:43:38 »

Аличка,Мери ми, при нас в Левски лятото е не по-малко ужасно та няма с какво да ни изненада.Дори понякога в пловдив е по-приятно тук е сухо и много горещо без помен от ветрец.От 1.07 до 5.07 ще бъдем в града.Наехме един апартамент в квартала между Новотела и хотел "Марица".Чудесно местенце,прочетох хубави отзиви.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #123 -: юни 20, 2019, 14:13:33 »

Наехме един апартамент в квартала между Новотела и хотел "Марица".Чудесно местенце,прочетох хубави отзиви.
Даааа, бива си ги там комарите, съвсем да реката сте Wink
Няма и оперни постановки на Античния театър по това време, билетите за  Камен Донев са разпродадени, ще го карате по мероприятията в Капана.
« Последна редакция: юни 20, 2019, 14:23:18 от svekarva » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: юни 20, 2019, 14:33:29 »

Залагайте, залагайте веселба да има.

Цвете, супер да си изкарате в Пловдив. На нас много ни хареса там.

Аз съм във филм не добро БХС. Значи тая бременност ще ме довърши!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #125 -: юни 20, 2019, 14:34:51 »

Маги кръвните ли или ФМ? Че то кръвните като сложиш че са близнаци и годините ти, няма как да излезнат добри, знам че го знаеш това, ама да си кажа smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: юни 20, 2019, 14:48:10 »

Кръвни, на ФМ нухалната излезе супер и на двете. И гледахме бъбреци, сърце, стомах, диафрагма. Абе Димитрова се изпоти. Хем знам че е така, хем сърцето ми се разлопа. Писах на Кременски, щото до събота ще откача.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #127 -: юни 20, 2019, 14:55:22 »

Не че нещо, ама на кръвните в Пловдив на нито една позната не са казали хубаво нещо. Не знам дали си връзват гащите, дали им е вариант за по-скъпи изследвания, дали нещо друго. beating
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: юни 20, 2019, 15:09:39 »

Свекс,Капан ми е любимото място много ги обичам тези малки улучки пълни с какво ли не.В програмата съм предвидилапосещения в Археологическия,Природонаучния и Етнографския музеи.ММ иска на Бунарджика ,но за там май ще са само двамат с щерката,Митака не обича да ходи много.
Маги,всяка смяна на мястото поне за мен е чудесна ,пък в любимия ми град е направо върха.Стискам палци при теб всичко да е наред. heart
« Последна редакция: юни 20, 2019, 15:11:22 от cvete_78 » Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #129 -: юни 20, 2019, 15:17:12 »


Киви, наминавай по-честичко, върна се в работен режим и мина на друг мууд blush


С най-голямо удоволствие, работата изобщо не е такъв проблем. Просто "живият живот" такива сценарии пише, че едвам му смогвам Wink Всичко е наред, плуваме още ваички, все по-добре, но да седна да ви ги разправям всичките филми ... ще стане дълго и нечетимо.

Аз даже се чувствам страхотно на работа, просто много си обичам екипа, а и такива разнообразни проекти правя, че няма скука грам. Сега творецът в мен се забавлява с маркетинг частта по един проект, цветове, послания, снимки.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #130 -: юни 20, 2019, 16:20:07 »

Кръвни, на ФМ нухалната излезе супер и на двете. И гледахме бъбреци, сърце, стомах, диафрагма. Абе Димитрова се изпоти. Хем знам че е така, хем сърцето ми се разлопа. Писах на Кременски, щото до събота ще откача.

женооо ще ядеш бой! Първо БХС даже за близнаци не се прави,а второ щом НТ е супер, немаш притеснения.Кременски ще ти каже същотото. В Щерев даже не гледат кръвните, пускат компютърно статистиката и това е
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: юни 21, 2019, 07:29:34 »

Добрютро!
Булка, колко си права.Добре, че в къщи имам един праволинеен телец, та ми оправи чакрите  girl_wink И той като теб, само дето не ме ошамари  blush

Днес е петък, радост за мен, утре ще спя!Много ми се спи сутрин, едва идвам на работа.После пак съм на работа де, ама важното е, че е от 10!

Взех да гледам за морето, че нищо не сме измислили още.Ще е нещо в последната минута, но хич не ми пука.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #132 -: юни 21, 2019, 09:07:29 »

Привет, лейдис  Sunshine Sunshine Sunshine

Свекърва, НИ2 е просто толкова от моята кръвна група, че се чудя да не сме братовчеди с него lol lol lol

Ооооо, Киви, откакто спрях да се впечатлявам от на "живия живот" сценариите, си живуркам много добре  girl_wink girl_wink

Ей стопли се и на всички море ни в главите. Сетих се за един афоризъм на Хемингуй: "Всичко, което е далеч от морето, е провинция." Та да си мечтаем скоро да напуснем провинцията и да се любуваме на морската пяна в краката си.

Сега ще ви оставя да се посмеете малко на мой гръб  blush blush blush Нали днес пътуваме и ставам аз сутринта, стягам багажа, взех си душ, облякох се, гримирах се, обух се, заставам пред врата и осъзнавам, че съм си забравила ключовете за вкъщи в колата lol lol lol А котката сутрин, като излиза рано, ме заключва  girl_impossible girl_impossible Та седя си сега гримирана и облечена на дивана и се смея на акъла си  funnytooth funnytooth funnytooth Хубаво, че мога да работя от нас и не е необходимо физически да съм в офиса, ама въпреки това lol lol Обадих се на котката и той каза, че само на мен може да ми се случи такова нещо badgirl badgirl badgirl Ами или съм разсеяна, или съм влюбена, а може би ми е скучно за креативност  girl_wink

Хайде хубав ден и се усмихвайте повече, направете деня на някой киселяк още по-кисел lol lol tease tease
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #133 -: юни 21, 2019, 09:35:09 »

Докато зацепя кой е котката  lol Къде ще ходиш бре мило пони?

Маги, радвам се че си се успокоила. Ти си дърта майка ( или по бруталното е гериатрична бременност) автоматично щом минеш 35г бхс се влошава от тази цифричка. Мен ми остава една година да задмина тази цифра angry

Аз продължавам да се оплаквам....не всъщност да ви споделя. Звяр е с пневмония  cray интер се води, не е опасна, т.е няма хрипове а си е таква скрита, вирусна. Тааа 10 дни нов антибиотик и всеки ден на слушалка. Добре че снаха ми е на работа тези дни та ще го слуша тя всеки ден. Писна ми ей!

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #134 -: юни 21, 2019, 10:38:54 »

Свекърва, НИ2 е просто толкова от моята кръвна група, че се чудя да не сме братовчеди с него lol lol lol
Да, но по моя линия и то по бащина smile Брат ми беше преди да се ожени извор на вдъхновения, да не говорим за братовчедите какви са се извъдили Wink
На твоя котарак му кажи, че можеше и да е по- лошо, да си оставила и мобилния, примерно blum Не помня дали вече беше във форума, когато майка ми ме заключи на терасата гола и боса pleasantry
Булка, това всичкото от морето ли си го донесохте или просто е трябвало да се случи? Да оздравявате, че Прага и Виена ви зоват smile
Ето за на кого, какво може да му се случи:
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,37312.msg688926.html#msg688926
« Последна редакция: юни 21, 2019, 10:51:44 от svekarva » Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines