Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 09:57:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 65   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема (говорилня) - Ноември  (Прочетена 200113 пъти)
 
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: ноември 03, 2015, 19:46:50 »

Лелее, днес много постно сте карали?!?! Що така?
Свекърва, ако знаеш с колко такива кордели ходех едно време...мама и баба ми ги правеха, аз помагах. Имах за всеки тоалет във всякакви размери. И претенции имах коя кордела с коя рокля да сложим. Wink

Панде, ще взема и аз май да се сдобия с един такъв чифт. Днес най-после се наканих да кажа в офиса. Добре се прие, даже шефа се изкефи. Поне повече няма да ме командироват- юпии!
Вчера разбрах, че официално ще съм в клуба на свекървите.  stork-boy Хич не очаквах, ще искам да ми потвърдят пак, макар че Малчо се беше надупил подобаващо и демонстративно си показа атрибутите.

Черешке, мислех да те издирвам из фейсбук. Така внезапно изчезна, беше ми мъчно.
Бая се смях с вашия диван, чак си представих цялата сценка. Аз съм за куче и не за котка и куче на едно място. Прекалено много грижи smile

menyanthe, внимавайте от къде поръчвате суши. Има доста съмнителни предложения.


Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #106 -: ноември 03, 2015, 20:37:56 »

Прочетох ви  danceg

Нат, много се радвам, както казах, теб си те представям с момче, почти бях сигурна Wink

Не мога да се включа по всички теми, затова първо ще ви кажа какво се случва при нас smile
От вчера съм на новата работа, ей няма нищо общо с останалата част от фирмата...все едно сме на някакъв самотен остров, всичко е много различно, спокойно и лежерно...в същото време работаат е доста по-сериозна и отговорна, имаме си разни включвания с Германия всяка седмица...абе яката работа  blum Всички сайтове са ни разрешени, няма нищо блокирано, даже шефът вчера ми каза да се наслаждавам на ФБ, понеже още нямах достъп до едни файлове хихи, и аз бях  Oh my ... След това ми обясни, че изобщо не го интересува колко време и къде кисна извън работните задачки, няма нужда да се крия от него ако съм си отворила ФБ или нещо друго не-работно, все му е тая кога идвам на работа, кога почивам и кога си тръгвам...абе айляшка работа  danceg Супер интересно е всичко, има всевъзможни сайтове, приложения и тн...да не казвам голяма дума, ама всичко е 6  blum

По темата с годините само ще се изкажа, че за мен 30-те са най-осъзнатите години също, освен това мисля, че тогава една жена изглежда най-добре, защото я няма вече тази момичешка наивност и лудост, а е улегнала, с изграден стил, в повечето случаи и семейство, абе аз си се чувствам още като супер незряло и просто същество на моменти  pardon Всяка възраст си има своята красота, прекрасни сте всички дами  give_rose

Панди, много сте красиви  give_rose

Менианте, дерзай, много се радвам на такива непрестанно развиващи се личности  heart Много хубаво суши съм яла в едни японски ресторант на Дондуков, той си е специализиран, ама не помня как се казваше Wink И в Естерхази също smile (но пак е в категория по-скъпи)

Вики, айде да го изтърбушите от седене и разни други дейности този проблемен диван Wink

И аз бях накичена постоянно с такива панделки, леля ми много се занимаваше с мен, прически, дрешки и тн smile

Чакам 13-ти да разбера що за машина е Нати  huhhuh.gif
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: ноември 03, 2015, 21:40:07 »

Нати, честито! Много се радвам на споделеното.   heart
Добре, че най-после се реши да кажеш в офиса. Пази се повече. Wink

Фери, все така спокойно да ти е на новото работно място. blum

Чери, честит ви  диван. Със здраве да си почивате на него.
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: ноември 04, 2015, 08:15:11 »

Добро утро.. Хайде и аз в новата тема..

Вики вие сте уникални с тоя диван, да си го ползвате дълго време..

Нат добре, че им каза, дано се държат по добре сега. Много се зарадвах на нещата които сподели за бебчето smile духчетата са ти много готини..

Фери успех с работа и да ти е все така приятно..

Суши не съм пробвала и нямам желание да пробвам  pardon октоподи, калмари и раци много обичам, особено на салата.. 

Тук за хелуин се събраха много дечица и всичките ги бяха маскирали през деня.. Минаха по улицата и като видят някои му искат бонбони.. Като ни видяха, че ги чакаме се струпаха и всички викаха "госпожо бонбон, госпожо бонбон" много бяха сладки..

Хайде да пийнем по едно кафе, че после пак трябва да ходя в града да оправям документи..
Хубав ден на всички


* kafe risuvane 16-3790-500x0.jpg (45.76 KB, 500x333 - видяно 134 пъти.)
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: ноември 04, 2015, 08:16:02 »

 I-love-winter DEER В коледно настроение съм вече!
Искам да извадя елхата и да я украся !  Christmas tree
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: ноември 04, 2015, 08:26:37 »

Хихихи, и аз съм така. А в момента си  cray cray cray  Имам страхотни колеги и шеф. Бях изпратила на колега от Франция дървена кукличка с розово масло обаче явно не е стигнало до нея. Бях решила вместо да питам този, който трябваше да я предава какво е станало, просто да купя друга и да я изпратя по пощата. Споменах за това на колегата, която замина в командировка заедно с шефа. Снощи получавам много прочуствен имейл от французойката, която ми благодари за кукличката, която съм изпратила по директора.... Ох, разчувствах се дори като го пиша  heart
Ще пиша по-късно...
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: ноември 04, 2015, 08:32:03 »

Добро утро!

Джоси, благодаря за кафето. give_rose

Вечер като си легнем си пускаме радио по Тв и така заспиваме. Събуждам се по едно време от звуците на песента от предложението ми - Thinking out load. Много щастлива се почувствах и после не знам колко време се въртях с усмивка на лицето. heart

Щастливо и влюбено ми е! heart heart heart

Хайде хубав ден на всички.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #112 -: ноември 04, 2015, 11:15:40 »

Добрутру,

и аз съм в едно коледно такова... smile Реших какви да са подаръците на Фил за годишнината и за Коледа. а годишнината - възглавница памучна, а за Коледа - комплект ръчни инструменти - той отдавна иска smile
Оххх направо не мога да повярвам че мина почти година откакто сме женени. heart
Освен по Коледната тема не знам по какво да се включа - имах хиляди мисли и докат стигна до форума ги забравих blush

Искам да ви се оплача малко тайно - излязоха снимките от едната сватба от 13ти септември... малко съм разочарована.. Тони, ти ли беше с Профайл студио? Твоите снимки са невероятни! Снимки на Профайл на Камен - който аз иначе страшно харесвам как работи - са станали меко казано никакви... sad Приятелите ни са леко разочаровани... Няма емоции снимани на снимките, няма филтри, никаква обработка на светлината, булката е оранжева на повечето снимки - има чисто 20-30 добри емоционални снимки... Има размазани кадри, снимки не на фокус, не добре подбрани кадри, снимките в Света София все едно аз съм ги снимала - от един и същи ъгъл, без да е хваната красотата на църквата, размазани ръце в движение, булка отрязана през лицето..... Честно казано аз очаквах доста повече... Доколкото разбрах Камен имал някакви здравословни проблеми, но въпреки всичко, просто си личи че не е сменял обективите и явно е снимал на един и същи мод.. все едно аз съм си нагласила Супер Ауто на телефона.... А това са 2200 снимки -ОБРАБОТЕНИ кадри, както той твърди... снимките изглеждат като суров материал. Има наистина някои много впечатляващи кадри , но като цяло булката беше малко разочарована...  cray

Аз също, защото аз ги препоръчах тъй като Гого беше зает. Камен поопринцип снима страхотно и не знам защо сега изглеждат толкова ... странно всички снимки...
Няма да коментирам че много моменти липсват, а аз и Фил от ъгъла на снимките сме излязли късокраки и дебели - не че сме връз слабички, но понеже бях със същата рокля и на другата сватба - там не изглеждам дебела, нито късокрака...... nea

Измрънках си...
Снощи за сравнение с Фил изгледахме нашите снимки от сватбата - нямаме нито една не на фокус, нито една размазано - освен ако не е търсен ефект, всички снимки на родители се виждат емоциите в очите им и нито един човек сниман с цигара, а всички пушеха... За пореден път - Гого е страхотен heart

Имам и друго оплакване ама то е за отдушника, така че отивам там... днеска ми е смотан ден.... sad


Активен
Athens
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1



« Отговор #113 -: ноември 04, 2015, 11:46:37 »

Здравейте и от мен!

Нова съм във форума, надявам се приемате нови попълнения?




За Коледното настроение, аз съм в него от около 2 седмици, но сега съм и две седмици отпуска и смятам да експериментирам с различни сладкиши.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #114 -: ноември 04, 2015, 12:01:59 »

Добре дошла! попъления всякакви приемаме smile не се притеснявай че нямаш дата - повечето от нас така са се регистрирали... Рови и дерзай - има много идеи във форума smile

Разкажи малко повече за теб smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #115 -: ноември 04, 2015, 12:49:23 »

Какво замьлчахте?

И ние имахме кофти нощ. Марта пак ни прави нервни кризи…
Не знам дали, защото Фабио излиза с приятели и тя виждаше, че е тьмно и лягаме, а той не се прибира и се притесняваше за него или защото вечерта я наказах и не й пуснах аудио-приказки, та плака преди лягане, не знам…

Легнахме си в 20ч. Уж спеше, ама само се вьртеше...
В 21:30ч стана с рев: а.а ми се. Водих я на тоалетна - нищо. Легнахме си.
В 22:30ч - рев: Сьрби ме дупето. Измих я, легнахме си.
В 23:30ч - рев: Още ме сьрби. Пак я измих, още по-старателно, намазах я с крем. Легнахме си.
В 00:30ч - рев: Искам лист хартия (??). За какво ти е? Не знам.
В 01:30ч - рев: Гладна сьм.
В 02:30ч - рев: Искам мама да ме гушне.

Ама всеки пьт истеричен плач просто. Разбира се София се сьбуждаше стресната, плачеше и тя, и трябваше да й давам гьрдата. Кьм края вече не можех да издьржам. И без това ме боли главата всяка нощ от зьба, така ме сцепи, че направо ми се прьсна мозька. Наложи ми се даже да взимам парацетамол.

Сутринта бях като прегазена от влак, а тя ни лук яла, ни лук мирисала  crazy

Пьк вчера един мой колега и приятел от университета ми писал мейл, че на майка му й станало изведньж лошо, почнала да поврьща и докато викнат бьрза помощ изпаднала в кома. С хеликоптер я пренесли в еди си коя болница - имала мозьчен крьзоизлив и я оперирали по спешност, сега е в кома.
Тя е разведена и живее в кьщата на бившия си приятел, с който се разделиха наскоро. Сьс сигурност няма да се вьзстанови от операцията, в смисьл да се вьрне нормална и направо не знам какво ще стане с тях. Човека не мисля, че ще ги остави да живеят в кьщата му безплатно, колегата ми е на 22, не работи, никога не е работил и е много странна птица, чудя се някой дали вьобще ще го вземе на работа. Ще останат на улицата и ще умират от глад…

Направо не знам какво ще стане с него…

И това ме сдуха вечерта сьщо. Рекох си, Боже, ако ми се случи нещо подобно изведньж и на мен ... И много ме хвана страх да не се разболея от страшна болест…
« Последна редакция: ноември 04, 2015, 12:55:39 от inaxastra » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #116 -: ноември 04, 2015, 12:57:34 »

Търся телефон за Закрила на детето funnytooth
Майка ми ме заключи на терасата, по невнимание. Тъкмо обработвах цветята за прибиране, тя мина през хола и виждайки, че вратата на терасата е открехната, старателно я затвори sad. Виках след нея, ама тя като не чува...Котката се залепи на вратата и почна да драска и мячи от вътрешната страна. Като за проклетия, половин час никой не мина по улицата. Съседи по терасите също не се мяркаха. Първо се зачудих какво да викам crazy "Помощ!" някак е свръх тревожно, та се изцепих с "Ехооо!", щото "Айларипи!" хептен не върви. Минах на "Алоооо", пак нищо. По едно време един гелосан младеж от Махалата ме чу, помолих го да се обади на съпруга, пък той на майка ми /на майка ми сме и забранили да вдига на непознати номера./ Момъкът стои под терасата, аз крещя номера, пък той ми вика "Аааа  , како, ша даваш пара, ни съм на емтела!" "Ще дам, ще дам, ти се обади!" Пак свястно излезе, обади се, какво е казал, не чух, но Родния после си призна, че го е сметнал за телефонна измама, че в общи линии звучало като "майката на каката държи него гол на терасата, дай пари да казвам още" и затворил телефона. "Много лошо твойто мъж, затвори!" С последни сили го помолих да звъни пак и да остави аз да "говоря". Представете си що за глас имам, като успях от 5-тия етаж да свидетелствам, че обаждането е истинско.
Сега съм си вече вътре и намярквам какво трябва да направя, че да не се повтори случката:
1. Да науча котката да говори
2. Да не излизам на терасата
3. Да се калявам, щото вече носът ми тече
4. Да ми е ясно, че на тази възраст ни с "ехо", ни с "ало" някой ще ми обърне внимание
5. Да си ушия джоб на сутиените и винаги да нося пари, за да мога да си платя предварително услугата
Та така...Може да добавяте към списъка, като се надявам да не е нещо безполезно като да си нося мобилния или да имам ключ на терасата, който да мога да подхвърля на някого. smile
Ина, сега ще прочета какво си писала, дойде като съобщение.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #117 -: ноември 04, 2015, 13:04:28 »

 lol lol lol

Свекьрва - светлина вьв форумския ден. Винаги пьлна с приключения и вдьхновение как точно да ги разкаже.  heart heart heart

Обичаме те !!!

Като завьрша книгата с постовете ти, ще ти я пратя и ще тьрсим издател. Покрай ученето и диванетата не напредвам бьрзо, ама така пьк ти допьлваш с все нови и нови истории и става все по-интересно. Почти си новия Чудомир  good
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #118 -: ноември 04, 2015, 13:09:45 »

Добър ден !
И аз се присъединявам към прегазените. ММ успя да ме зарази и снощи и сутринта се чувствах ужасно,сега малко ми помина,но да видим. Днес разглеждам за подарък за РД-то на бъдещия младоженец,че е в събота и аз уж го бях измислила,ама точно кой вид да е не знам-искам да му купя ел. четка за зъби,той отдавна иска, пък и всякакви джаджи си го привличат.
inaxastra ,съчувствам ти. На мен ми прилича на опит за вбебеняване, за да привлече точно твоето внимание,едва ли казах нещо да не знаеш де, но все пак...дано скоро да разбере,че мястото й в твоето сърце няма да й бъде отнето от никого, така че да се успокои, както и ти.
Преди Коледа имаме поне 3 събития, за които да мисля,та чак след това... РД-то на ММ, раждането на неговата племенница(ако не ни изненада някое момче) и годишнина откакто сме заедно. В този интервал трябва да вместим и запознанството на двата рода за по-голям разкош. Добре,че вие тук сте коледни, та да се сетя,че и това наближава.
svekarva наистина си уникат, как може да  предадеш така цветно всяка случка. Bravo
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #119 -: ноември 04, 2015, 13:13:29 »

Тя не го прави нарочно. Просто е много чувствителна и като е претоварена с емоции те избиват и губи контрол. Не е като умишлено да тьрси да те манипулира.
Не че ти това каза, ама да доуточня.

Доста ви е натоварена програмата, ама пьк само с хубави работи  good
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 65   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines