Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 02:14:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 43   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Няма шега - вече е АПРИЛ!  (Прочетена 149530 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #60 -: април 03, 2018, 09:32:26 »

О, това за греховете към децата си е лично усещане good Майка ме е пуснала на ясла 2 месеца преди да направя 2 г. и се обвинява до ден днешен. Организацията, в която тогава е работела, отдавна я няма. Съответно дори и някой тогава да е казал "Браво!", сега на нея й остава една горчилка.
В същото време обаче помня в градината как редовно аз бях последна или предпоследна. Татко редуваше смени, майка вече работеше извън града (вече е в града и има квартал там, но тогава си беше пущинак). С една приятелка сме си говорили - и тя със същите спомени. Сега може да си позволи да я издържа мъжа й и тя си гледа детето. Пуска малкия почасово в групи, но няма намерение скоро да заработи макар и с цената на много нерви около гледането на малко зверче. Малко другата крайност. pardon
То много пъти сме си говорили за подходящия момент за дете - преди, по време или след кариерен напън. Един път говорихме с ин-лоу по телефона и й казах, че трябва да затварям, защото ще тръгвам към градината, а тя реагира, че съм взимала кокона рано. Ами то бивАло да съм в майчинство и да я взимам в 7 без 15 вечер pardon Ин-лоу го раздава жертва, че цяла година е гледала дете и сега се е отдала на кариера. Няма лошо! Обаче ми стана супер тъпо, когато деверът разказа как на едно тържество в градината не успели да отидат, за да видят племеника. sad Госпожата после ги привикала и двамата да ги нахока хубаво. beating Били единствените родители, които не са отишли. Егати - все едно другите не работят pardon
А за обещано и недадено - то моята работа не е супер сложна, ако си решил да я работиш. Обаче са големи обещания и нищо насреща. Сума си народ се изреди по време на първото ми майчинство, ако ще и да намира Алита под път и над път. Такова текучество беше, че шефът не можеше да хване спатиите кой какво говорил с кой клиент и какви сделки са се сключили. Това и заслужават такива работодатели пък дано се замислят защо хора кандидатстват пък се отказват после.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: април 03, 2018, 09:46:38 »

Али, то зависи и колко енергия има инлоуката ти. Аз съм по-скоро изцедена, плюс че ми дават задачи и от офиса, без да съм на работа. Ма налага се. pleasantry pardon Ама ти щом имаш сили и желание- що па не. То последните дни се нароиха роднинки, които да ми дават акъл как да гледам детето. Ма ни една не го е взела и за час. pardon
Аз почнах да взимам държавната кухня, макар и късничко- харесва му като за вчера поне де blum. Днес ще видя... blum
На вълна златисто, пчелички и  дъги съм. Да видим къде ще ме отвее бижутерския вятър. diablo
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #62 -: април 03, 2018, 09:55:17 »

Е, Али, аз сигурно също последна ще взимам Мис от ясла, ма какво да направя...А за инлоу, пак сме си го говорили - кой както си го усеща, на мен сега също ми се работи, не ми се гледа пак бебе скоро, радвам се на Мис, че се очовечва и става самостоятелно дете и засега не мисля да си развалям спокойствието, поне докато не се научи да се облича, храни сама и тн smile За тържеството тъпо, но ще си трая, че не се знае кога дали и изобщо и нас ще ни пускат за такива мероприятия...всички работят, да, но в различни фирми, с различна отговорност и не винаги се получават нещата за съжаление  nea
На 2 години почти съвсем не си била малка за ясла, живот и здраве и Мис горе-долу на такава възраст ще тръгне, но според мен ѝ е време отвсякъде, доста се чудя вече с какво да я забавлявам като съм вкъщи, пък тя е и социално човече и ще си е в свои води smile 
Еми, винаги си те представям като супер колоритен човек  smile Особено откакто те мернах с онези червени дълги чизми  blum
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #63 -: април 03, 2018, 09:57:33 »

Ферии, как, бе жена, не си ги представяш? Не е ли твоя стил цветен чорапогащник?

Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #64 -: април 03, 2018, 10:04:01 »

Хаха чорапогащник да, с рокля, ама чорапи с панталон - найн...
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: април 03, 2018, 10:12:00 »

Това за тържеството е много тъпо. За тях се знае от много време и може да се организира някой да отиде. Като са две деца може и двете да имат тържество в един ден. Тогава се е случвало на едното да отиде мама, на другото баба, защото баща ми е бил зает. А и баба повече ще оцени Wink Само ако и двамата са правили животоспасяващи спешни операции са извинени, ама май не е такъв случай.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: април 03, 2018, 10:37:12 »

Е тя Фери визираше за офис облекло, извън офиса, всички сме... witch lol Xixixi
Фери, ботушите отлежават, сега се готвя да си взема летни червени пак над коляното. Да видим кога. crazy
Инак за чанта, нещо ей такова:

Внимание - 2 нови отговора бяха публикувани докато ти пишеше.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #67 -: април 03, 2018, 10:47:08 »

Инак за чанта, нещо ей такова
good Много радва! Bravo Аз нещо съм на вълна цикламено. С кеф бих си купила такива обувки, но да видим кога ще намеря. И летни ботуши за пролетно време искам tease Сега възраждам един стар мой стил на гримиране - преди време доста комбинирах розово със синьо и бяло или розово и сиво. Не говоря за крещящи или силни цветове, а за светли, бебешки.
За офис облеклото винаги се сещам как Ерин Брокович насмота юристката във фирмата, че имала грозни крака и затова така сковано се обличала lol
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #68 -: април 03, 2018, 11:09:55 »

Леле, какви папагали! heart heart heart Мен и на дърти години ме обзема цветна вълна, ама поне е само понякога, като да съм с диагноза циклофрения smile blum
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #69 -: април 03, 2018, 11:15:28 »

Привет-Мирвет

Днес е времето само за разходки, така ме е яд че не съм вкъщи, ама пусти задължения, поне се радвам че Звяр е вкъщи цяла седмица с нашите и ще се наслади на разходки и игри.

Празника ми мина прекрасно, не съм наистина очаквала толкова внимание от всички, не че не съм го заслужила, ама все пак е хубаво.Колегите просто ме засипаха с подаръци. Този месец ставам и на 10г във фирмата та си очаквам с нетърпение подаръчето  heart

Ей мине се не мине, пак говорим за както се казва по модерному "work-life balance" и има ли го това чудо при нас? На моменти гледам със затъжени очи особено когато има ей такива слънчеви дни навън, когато е болен ми се идва да избия всички в градината и защо по-дяволите го пускам, обаче като го гледам как бързо дърпа в градината, колко изведнъж е станал социален, колко песнички пее, има приятели, ми става готино. Всеки си избира какво да прави с живота си, за мен 1г майчинство си беше достатъчно да презаредя батериите, пък да не говорим опцията да прехвърлиш 2та година майчинство към работеща баба е просто идеална, естествено ако отговаря на условията (да е в същия град и да има мерак)

Иначе, я кажете какво ще готвите в неделя? Аз мисля агнешко на фурна, само да намеря хубаво агнешко. Събота правих козунак, много лесен и хубаво се получи, само досадно туй втасване, ама ще трябва пак да направя за майка ми. Отделно Пофи проходи ще правим и прощъпулник. Яйца трябва да купим... абе бая работа за вършене има тая седмица, друго си е у мама на готово да идеш без да мислиш за битовизми  lol

Емиии на това братята сърби му викат " све ми бойе лепо стойе"  sarcastic girl_in_love
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: април 03, 2018, 11:18:22 »

Булче, преведи, че освен лепо нищо не разбрах.
Али, цикламени обувки търсех заради чантата ми. Така и  не открих повече от чифт -два, при това скъпи, при това и грозни. Та успех. smile А за грима- гледам новите  палитри на ККВ и Марио и на Кайли, все се смесват два такива тона, така че си баш в десятката.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #71 -: април 03, 2018, 11:22:48 »

Чантата е уау! Ма аз хич не съм на вълна такива цветове...тамън оня ден подарих на свекървата една розАва чанта, е такова цикламено  pardon Тя си е кипра, дано я носи с кеф smile
Ние отиваме на гости при баба, сигурно мама ще готви агнешко с ориз, традиционното, ма трябва да омесим козунаци и да си боядисаме яйцата в четвъртък...да организираме котката кой ще я храни и да стегнем останалата част от домочадието за път  girl_impossible
Булче, на Иван Асен отвориха един магазин за месо, аз напоследък все от там взимам, всичко ми харесва, сега има и агнешко smile Като тръгнеш нагоре по Иван Асен, от Орлов, се пада вдясно, почти в началото, има едни дюнери близо  smile Миналата година взимахме от Лидл, също беше ОК  good
Много е слънчево навън, ММ си е вкъщи с Мис и кучето, та поне ще я разходи  smile  heart
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #72 -: април 03, 2018, 11:45:35 »

Еми превода губа чара ама е " всичките цветове ми седат добре"  pleasantry

Фери на дружбенското пазарче има един месар, много готин та мислим от него да вземем, има и мустак та му се вдига рейтинга като месар и няма как да нямаш доверие към месар с мустак  lol

Абе Ина и Мари съвсем ни се загубиха?Ей да не сте си направили форум където не ни каните? beating
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #73 -: април 03, 2018, 11:59:42 »

Ние сме на агнешка кайма, да може и майка ми да хапне. Пък и с много подправки като се направят кюфтетата, онзи гаден мирис изчезва. Гледам, има и заешко охладено в Кауфланд, та може за понеделник да взема един. Мразя много почивни дни, все едно световен глад се задава и народът купува ли, купува...
Хехе, от моята бивша колежка католичка получих 10 сварени и боядисани яйца и 10 сурови, за нашия Великден. Глей сега как ме вкарват в грях - ако не изям боядисаните, ще станат зян, пък са от ровеща и щастлива /уважена от петел/ кокошка, ако ги изям, ще наруша Светата седмица за пост Wink И курабета ми е изпратила, в огромни количества. Те са от онези, с амонячна сода, дето траят до Коледа в бездетни семейства, та смятам да не правя нищо друго и да ги раздавам спокойно.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #74 -: април 03, 2018, 12:15:59 »

Хахах Булче, и мама ходи понякога при този образ  tease
Чужденките верно изчезнаха  huhhuh.gif
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 43   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines