Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 13:54:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 65   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема (говорилня) - Ноември  (Прочетена 203549 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #645 -: ноември 19, 2015, 15:58:05 »

Ааа това са Уолдорф Щайнер мобилчета  Bravo  Аз сьм правила едно за Марта, но по-просто.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #646 -: ноември 19, 2015, 16:19:58 »

А, да бе май имаше нещо такова...и Свекс отбеляза, че ще има още свекърви, ако не ме лъже паметта  pardon

Уолдорф Щайнер мобилчета...аз им викам феички  Girl_hide
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #647 -: ноември 19, 2015, 17:47:33 »

Аз пък да кажа, че рецептите са супер достъпни. Правих пилешка супа даже вече. Не че не знаех, ама друго си е някой да ти напомни. Не са я направили само за отбиване на номера, а е хубава такава малка цветна тухличка. Сега остава да се сдобия със сладурска престилка и шапка. Ще издебна във Вивре.  girl_wink
Далеч съм от останалите дискусии, защото след разходката ходих на китайски. Живот и здраве, ако Кикимора не създава проблеми всеки четвъртък от 13:30 до 14:30 съм на китайски с наште момчетии в училище. По принцип съм за да пазя учениците да не направят някоя простотия обаче ме изпитва и мен... Записах си името на учителката, за да не го забравя, че трябваше да я прибера от един паркинг и не се сетих как да й извикам: Алоу, уууу, мааа, шшшш, ей или какооо?!?!? Голям зор ви казвам.
Много мъжка година се очертава пак. Мислите ли за имена вече? На една позната бебето са го кръстили Арас. Пък имаше артист Арас-Булут. Булут се пише супер гадно на кирилица, аз толкова се мъчих с имена и с двете, пишех ги и на кирилица да ги гледам как изглеждат. Харесвам ги имена като Назлъ, Дуйгу, Бусе, Тууче, ама само както се пишат на турски на БГ не ФърФи простоооо...
Друго за квартирите съм хазяин и може би нямам меродавна гледна точка. Дразня се на хората, които се чудят как така съм си оставила новите мебели за квартирантите. Що хората си мислят, че като даваш под наем трябва да оставиш черги, легла с пружини и телевизия "Велико Търново"?!
Свекс, ти от кои играчки купува? И в твоя Лидл имаше ли книга за Изабела Френска? Гледах я в списанието обаче на живо я нямаше. На батко купих тефтер кожен с календари за 2016 и 2017 г. и голяма дъска за рязане. Ножа беше останал един и изглеждаше все едно някой го е взел у дома, рязал е с него и после го е върнал пак в магазина. Питах мужО дали да търся на друго място и ноШ, но каза, че толкоС стигало за подарък.
« Последна редакция: ноември 19, 2015, 17:50:00 от fanimira » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #648 -: ноември 19, 2015, 17:56:21 »

Що хората си мислят, че като даваш под наем трябва да оставиш черги, легла с пружини и телевизия "Велико Търново"?!

Подкрепям напълно! good

Иначе Бусе имаме едно любимо форумско бебе и точно така са го записали на кирилица. Иначе май трябвало да е Буусе, ако не ме лъже паметта.
Хахаха, сериозно ли китайски учите!
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #649 -: ноември 19, 2015, 18:20:40 »

Аз нали ви бях казвала, че почвам втора сватба да организирам. После пък ви казах, че се отменя, защото ще имат бебе. Е бебето ще е момиче и вече са избрали име - Зоуи.
Направо и казах, че е абсолютно ненормална. Тя държеше на себе си да го кръсти, щото "не стига, че ще носи имената на баща си, поне другото да е на мен". Тя е Златина. Ама Зоуи грам не ме кефи.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #650 -: ноември 19, 2015, 18:51:08 »

Джейсън на дядо си Димитър.. Та и Зоуи на майка си Златина  crazy pardon
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #651 -: ноември 19, 2015, 18:59:09 »

Охоу, моя колега има внук в Хамерика - Джъстин на дядо си Димитър, даже вече е в колежа, пУрасна...  Зоуи? Харесва ми ама като второ име. В гимнастиката имаме дете Зара и Мина-Магдалена и Марчела-Василена... В болницата имаше едно полусирийче. Кръстиха го Надима, а кака му се казвала Ана-Мари.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #652 -: ноември 19, 2015, 19:07:36 »

Хаха, Фани, да е жива и здрава Аличка. Щото реших, че сте били на китайски ресторант, да обядвате funnytooth Голямо чудене му дръпнах защо ще ги пазиш децата и каква учителка разнасяш по паркинга. Пък то за език ставало въпрос, кой да се сети blush Браво, ако има и тук, отивам на дърти години. То трябва да си седна на д- то да си оправя ингилийския, ама търся млад учител, да ме вдъхновява.
Аааа, виждаш ли какъв е зор да викаш за привличане на внимание Wink На "ехо" все още доста хора се обръщат. Един познат викал след една мома "госпойцееее, госпожоооо" ама не хванало и тичал като луд докато я догони.
Освен тази дървена с топчетата /купих 2 броя/ взех образователни пъзели. Искат ги в "Плюшеното мече" за деца с проблеми в домовете за сираци. Тази година така съм решила - нито ще получавам, нито ще подарявам. Това на племенника е все едно от майка ми, тя даде парите. Втората кутия е за съседските деца. Загледах се в къщите за кукли и мебелите,  ама те майка си и баща си  *crazy
Да ти кажа, щандът за книги е на другата страна на гондолата с играчки и доста от майките се бяха скупчили да гледат и четат какво пише по кутиите и там, та нямаше как да разгледам. Леля ми дойде по- късно днес и трябваше да я чакам и отидох чак към 10ч. Пълно беше с колички и цирикащи дечица, малка лудница се получи. Не очаквах толкова хора да купуват точно такива неща, явно са на мода. Аз имам лош спомен от дървено влакче - малкият папароса брат си с него, като си го прехвърляше от едната ръка в другата. Бая тежки са и Ако и да са красиви, предпочитам леки пластмасови 3Д играчки и конструктори, та нищо друго не купих за евентуални подаръци.
 Чери, друг път го е кръстила на нея си, просто името и харесва и толкова. Те явно се чувстват гузни и се опитват да дадат обяснение / все едно им го иска някой/ и цялата работа става доста смешна. Зоуи ми харесва, май в последно време предпочитаните имена са кратки, с максимум 5 букви. Аз имам две чужбински деца, дето се казват Мила по на 2 годинки, една Алис - бебе и очакваното бебе на приятелката ще е Георг, на дядо си Георги.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #653 -: ноември 19, 2015, 19:16:23 »

И аз имам Алис и Алия, и Айя, а за мъжко - Алек и Сийан/Сиан/Сиян/ не знам как са го писали. А една колега от Германия разбра у нас, че е бременна. И ходи на преглед с колега на име Яна. И сега детето и се казва Катерина-Яна или обратното... Да, учим китайски, но май не научаваме много, само повтаряхме здравей, как си, как се казваш цял час обаче ей сега не помня нито едното от 3-те... Баси тъпото. В нашта градска библиотека имало китайски за граждани, че май е дори безплатно.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #654 -: ноември 19, 2015, 19:46:14 »

БАУ!

Да се изкажа по темата за наемите в София и ще направя паралел с Русе, понеже и за там имам прясно инфо. Цените в двата града са идентични. Ние сме в голям апартамент в хубав квартал в София и преди 3г наехме жилището за почти 600лв, обазведено и с хубави уреди и мебели. Сега за същия тип имот искат малко над 700лв (по информация от началото на месеца) за Дианабад и Витоша.
В Русе наши приятели търсиха двустаен,обазаведен и приличен. Всичко от тази категория се пуска за 500лв. Има и за по 200-300лв, ама няма кой луд да живее вътре (мебели на по 40г, ел уреди тип печка Раховец от първите модели).

За изложението- http://www.bebemania.bg тук има инфо. Не знам дали ще има базар, но обикновено на изложенията за цветя се продават и китки (например Флора). Та аз ще отида да поогледам какво има на пазара и да видя някоя и друга количка.
Панде, и на мен не ми личи много, приличам на преяла. А с по-широка блуза няма шанс да ме забележи някой.  pardon

Имам си цяла 1 точка за Уидъуската книга с гозби. Ама може да направя мили очички и да ми дадат още някоя бонус. Така уредих 1 торба стикита за офиса в края на промоцията. girl_wink
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #655 -: ноември 19, 2015, 19:57:29 »

То бебето ще е лондончанче. И в тоя ред на мисли, името му е съвсем адекватно. Обаче последващите го са нелепи.  Oh my ...
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #656 -: ноември 19, 2015, 20:11:27 »

  Свекс, пращай точката на Нансита.  Аз ако имам другата седмица също ще й пратя!
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #657 -: ноември 19, 2015, 20:12:51 »

да,бе, за 2 точки чак пратки.... луда работа  crazy аз съм чаровна,бе!  funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #658 -: ноември 19, 2015, 20:15:27 »

Уолдорф Щайнер мобилчета...аз им викам феички  Girl_hide


Зависи кой с какво око ги гледа.

Сега видях какви са тези 3Д пьзели на Лидл. Ние имаме тоя с колите. Бях го изпуснала и го тьрсих втора рька. Марта много играеше с него.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #659 -: ноември 20, 2015, 07:36:58 »

Това изложение не стига, че няма да успея аз да отида, ами и него няма да успея да пратя. Сиана се разболя от варицела. Той пак ще трябва да си вземе болничен, та ще го гледат накриво в работата. Опитахме се да разделим децата вчера, ама той може и да се е заразил вече.  nea Лошото е,  че няма как да го изкарат заедно. И той ако се разболее ще трябва да караме някой от бабите и дядовците да излизат отпуска или болничен, а хич няма да са доволни. Пък не върви аз да излизам още първите дни на работа в болничен...
Ох, нямам време да дописвам сега....
Активен
Страници: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 65   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines