Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 19:39:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 68   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема-Октомври 2015-Обичам този месец!  (Прочетена 246544 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: октомври 12, 2015, 15:42:39 »

Да взема да направя една тема за подаръците, а ?

Едит: Не се сдържах и я направих вече..    pardon
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,37301.new.html#new
« Последна редакция: октомври 12, 2015, 15:50:41 от alexandrova_90 » Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: октомври 12, 2015, 16:25:37 »

Винаги досега съм участвала в размяната на подаръци, но тази година май няма да мога да се включа.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: октомври 12, 2015, 16:47:42 »

Аз по никое време успявам да се включа, ама днес с какво ли не ме занимаваха цял ден...решила съм да не мрънкам, че съм станала голяма киселица напоследък.

Абе, не е ли малко рано от сега да мислим подаръците за Коледа? Поне средатана ноември да дойде...иначе съм за smile
Ние пък с мъжО сме в една дилема...да си вземем ли Xbox или не...аз хем съм за, хем не съм. Много ме е яд, че нашия стария го разкарахме. А скоро играхме и така се зарибих пак....върна ме в студентските години, когато между изпитите си почивах с мортал комбат и сритвах задника на един колега.  Yes
За жилищата....тегаво е. Тинката, вие пак имате 50% от сумата, което е добре. Но моя съвет е да се свържете с един брокер и да обясните какво искате и да си държите на свотео до последно. Ние си намерихме идеалното жилище като квадратура, цена, район, етаж, но накрая му намерих един огромен кусур- прекалено близо беше до студентски град и едно общежитие ми скриваше гледката към планината. Та се отказахме. Гледам,че още не са го продали, явно и на други хора им вади очите.
После решихме да търсим къща в друг град. Намерихме буквално идеалната- без нужда от големи ремонти, понеже хората са си я правили за тях, но в последствие след сем трагедия са се отказали да се местят и да живеят в БГ. И какво -спряна от продажба,понеже  не могат да решат колко да й искат.
Пък за нова година....аз продължавам да не съм за пред хора и май скоро ще трябва и болничен да изляза, та много ми е далече..а и както обикновено, все в последния момент ще се измисли нещо.
Али, честито за хубавата новина! Сега и по-хубава работа да изскочи Wink
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: октомври 12, 2015, 17:21:03 »

Привет!  smile

Най-после се паркирах вкъщи. Днес имаше много работа и ми гръмна главата.  angry Ама понеделник е.  nea Бързах да си оправя прането от сутринта, че не ми остана време. Чакам Влади да се прибере, за да ходим да пазаруваме. После сме на гости при мама. Там ще вечеряме. smile
Вчера ходихме на кино на Трансилвания 2-мноооого ни хареса. Ние си обичаме анимациите.  pardon Супер забавно беше през цялото време.  funnytooth Сега ми се гледа Марсианецът. Не си спомням, но май Тони го беше гледала. Тониhuhhuh.gif

Свекърва, дрес кодът беше облекло от 80-те и 90-те години или с други думи годините, в които сме родени.  Wink

Али, ами общо взето плановете ни не се осъществиха напълно. Първо, няколко човека не се бяха облекли, както се бяхме разбрали, защото преди това били на кръщене и направо в Щаба дойдоха. Та те бяха "модерни". Второ, още когато отидохме спря токът за около час, ако не и повече. Бяхме на свещи. Беше романтично.  heart girl_haha Иначе вечерта си беше точно БГ. Слушахме хубавите ни български песни от преди 20-30 години БТР, Щурците, ФСБ, Васил Найденов и т.н. Беше много весело. Разбрали сме се да правим още такива вечери, само че в друг стил.  smile

Браво на теб! Щом толкова държиш да се върнеш на работа, ясно си изкрейзила много само вкъщи.

Много се радвам за нашите момчета снощи. До последно беше голяма напрежение.  yahoo

Миленка, аз за лучена манджа съм чувала и все се каня да направя някой път.  smile
За Нова година този път сме се наканили да ходим в някоя вила, но досега все на камък удряме.  nea

Наде, честита придобивка.  smile И ние имаме сач, защото Влади много обича. Аз по-скоро не толкова.  Използвала съм го няколко пъти, скоро не съм.

Мари, честито и за твоята придобивка.  smile

Честит рожден ден на Емиgive_rose

Тони, браво за снимките ви! Ще мина през темата ти да ги видя.  blum

Тинка, браво на вас. Погледни от другата страна, за момента, в който ще си имате собствено жилище.  yahoo Ясно е, че ще трябва да се тегли кредит, но пък инвестицията си заслужава.  Wink
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: октомври 12, 2015, 17:24:58 »

Добър ден!
Гледам много теми сте захванали, много сте изписали, нямате прочитане направо.
Ще има размяна на подаръци гледам и нямам търпение, от известно време и аз се канех да го предложа.
Нат, гледам за хбокс се чудите, ние онзе ден се обзаведохме с прейстейшън, много бил изгоден точно сега! Отидохме да разгледаме за хладилник, избрахме, купихме и за да има за всеки по нещо и плейстейшън.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: октомври 12, 2015, 17:58:01 »

О, забравих да кажа - много ми хареса бонбонената розова сватба на Тони. И аз исках нещо подобно в началото, ама майка ми като скокна: "Как така розово? Ами Иван?" - за нея беше прекалено женски цвят.  girl_wink
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: октомври 12, 2015, 18:08:37 »

Вие всичките сте с нови придобивки.  good Браво!
Рататуй да са ви честити!  blum
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: октомври 12, 2015, 18:12:45 »

Аз съм за Плейстейшън/хбокс.. Ние си имаме.. Лошото е, че когато остава време, рядко се докопвам до него.. Обожавам да играя Томб Райдър, ама все Фифата е на дневен ред, а не я мразя.. И СТАРАТА, И НОВАТА  angry

Миме, много ми беше интересен на мен, но си е научна фантастика за мен тотална.... Не знам харесваш ли такива филми..  pardon

Менианте, то и аз исках всичко друго освен розова сватба, но Илиян избра поканите в розово и сиво... Моите пък съображения са, че поканата трябва да е индикация за госта, какви са цветовете на сватбата и стила.. Та, нямах избор.. Добавих си злато, сребро и бледи нюанси и се получи романтичния винтидж, който целяхме  pardon
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: октомври 12, 2015, 18:15:18 »

Много добре се е получило и има страшно готини неща - много ми хареса!  good Bravo
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: октомври 13, 2015, 07:39:33 »

Казвам ви "Добро утро" и обявявам днешния форумски ден за открит!  danceg
И така по ред - за НГ - най-вероятно у дома или у съседите. Засега сме скачени съдове с моя пикльо.
Голем студ е, обаче събота и неделя времето ще е прекрасно.  tease
И аз мислех за Марсианеца, обаче така като каза Тони и се отказах май. Най-мразя фантастиките!
Ще ходя сега да гледам прекрасните снимки на Тони  Wink като сте толкоз сръчни я някой да ми съдейства за бебешкото събиране на Кико. То ще е напролет обаче искам да измисля някакви подаръчета на гостенките - магнитчета/снимки/ нещо малко но сладурско и за спомен.  girl_impossible
Имам още какво да ви кажа, обаче след малко че сега гледам: Say YES to the dress!  Yes
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: октомври 13, 2015, 07:44:27 »

Добро утро.. Аз пък след вчерашното кихане.. Днес съм с хрема и се опитват да избия сополи.. Истински грипозна  sad Шефа ми успя да разболее всички.. Държах се до сега, но паднах в боя.. Дано премине леко..  diablo diablo diablo diablo

Купихме си билети за театър с едни приятели.. Ще гледаме Ревизорът по Гогол, с Мария Сапунджиева и Калин Врачански.. Някой да е гледал тази постановка?  huhhuh.gif Есенно-зимният сезон е сезон за театър в моите представи.. Та, слагам началото в четвъртък  Yes Дано не съм сополива.. Най-мразя в театър, да се сополивиш и подсмърчаш  sad

Довечера сме на вечеря в една тратория, която ми е много любима, с приятелите ни, чиято сватба беше преди нашата (онази, заради която плаках 3 дни).. След нашата сватба не сме се виждали... Някак отчуждени ги чувствам.. Тя беше правила толкова проблеми около организацията на моминското парти, постоянно ми казваха другите девойки, че едва ли не завижда.. Оф, сигурни си въобразявам.. Ще я усетя довече  huhhuh.gif

Хубав ден на всички smile

Нов отговор.р.р.р.р.рррр.р.р
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: октомври 13, 2015, 08:02:38 »

Ние ще ходим да гледаме Марсианеца довечера, но сме тръгнали с голямата кошница очаквания, дано да ги оправдае  Wink

Тони, Ревизор не беше ли с Карамазов? Приятели ходиха и казаха, че е хубава постановката. Миналата седмица гледахме "На ръба", много странна постановка, не е за всеки, на нас ни хареса, интересно е как без особен диалог успяват да внушат идеи, емоции, изобщо това е актьорското майсторство  good

Ние сме с Плейстейшън, но аз много рядко играя, ММ купува все игри, които не са ми особено забавни. Толкова се опитваше горкия да ме запали по Фифата, но не и не  blum
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: октомври 13, 2015, 08:21:05 »

Фани, и аз не си падам по фантастиката, но научната фантастика ми е много интересна.. Примерно Gravity и Interstellar ми харесаха супер много.. Филми, които ме карат да си мисля, ама дали пък не е възможно.. След тях прочетох сумати литература по темата.. Сега също ми беше адски интересно.. Филмът си заслужава, няма зелени човечета в него, което да го прави абсолютна фантастика, така че е много готин  good

Тинче
, да ти купи Томб Райдър, даже не е толкова скъпа, както Фифата.. Много обичам и Текен, особено да го играя онлайн с някой руснак примерно... Много са силни  girl_impossible
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: октомври 13, 2015, 08:22:38 »

Добро утро..

Аз съм вече много по добре, въпреки че носа  ми още се инати..
Тони вземи си от аптеката Олинт за отпушване на носа, много помага..

За празниците сме вкъщи само аз и мм, всички около нас заминават на някъде, а на нас не ни се пътува в студовете до бг.. Много трафик има, времето е ужасно по пътя и за това ще си седиме тук..

Да ви кажа вчера съвсем случайно хванахме на промоция пасатор на Philips.. Все едно съм си купила още един робот.. Има 4 приставки, купи, абе луда работа сме като идеме с мъжо в магазина  girl_haha

Момичета стискайте палци, че днес е едната операция на баща ми..
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: октомври 13, 2015, 08:30:34 »

Здравейте мацки!

Отдавна не съм писала, но ви зачитам тук таме Wink

Ревизор съм запомнила със страхотната игра на Мариус Куркински и Владо Карамазов (направо е машина), но не е точно комедия, не е особено забавно, ужасно дълга постановка, хапнете преди това, защото точно към 20ч. се появява Карамазов и крещи колкото може: Гладен съмммммммммммм! smile

Уникална комедия е Скакалци в Сатиричния, няма такъв смях, с Любо Нейков и компания от Столичани в повече, в един момент като се появяват всички на сцената - Любо Нейков, Христо Гърбов, Стоянка Мутафова и др. и всички ужасно смешни, направо се чудиш към кой да гледаш по-напред. Друга готина комедия е Вражалец с Димитър ,Г-жа стихийно бедствие със Стоянка Мутафова, Почивен ден и Работно време в Народния, Г-н Балкански в Младежкия. Аз миналата година много се бях активизирала за театри и попаднахме на тези постановки, както и на няколко доста скучни, а уж комедии, на които направо се чудиш какво правиш там, актьорите супер, а сценария нищо.

Лек ден на всички, аз вече съм вкъщи Гинка слугинка и я захващам, за да има моите мъже какво да разхвърлят довечера! Wink
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 68   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines