Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 03:58:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 68   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема-Октомври 2015-Обичам този месец!  (Прочетена 251273 пъти)
 
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: октомври 12, 2015, 08:44:39 »

Наде, по-скоро първото,  но не съм разбрала,  че е само план. Но сега като спомена второто,  ми е още по-интересно,  защото присъствах като правеха такъв тест на сина ми.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: октомври 12, 2015, 09:32:19 »

Ох, така ме зарадва декораторката.. Пусна ми втората порция от снимките на декорация.. Направо  cray Искам пак да съм булка и да е сватбения ми ден  blush Направо толкова много ми харесва всичко... И моите книжлета и прекрасните ми рамки със снимки, са се вписали идеално в рекорацията.. Супер съм щастлива.. Нямам търпение за снимките от сантименталния кът  heart heart heart heart heart heart heart
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #287 -: октомври 12, 2015, 09:36:35 »

Добрутрууу

Честит Рожден Ден на Еми! Да е все така готина и лъчезарна и както винаги любимата ми малка драка хахах Такива сме везните kiss2

Тони четеш ми мислите! Вчера и ние си го мислехме ама докато се организираме и то свърши деня. Засякох Борянка и Ицо в южния и се разбрахме за другия уикенд да се видим 6тимата - те, ние и вие, Ицо ти е голям фен , а Фил няма търпение да се запознае с Илиян Wink

Между другото нямам търпение да ви видя сватбения клип - Виктор каза ли кога ще е готов?

Манджата се получи, макар че и липсваше мааалко мазнинка още - сухичка стана - толкова за маслото, явно повечко е трябвало да сложа...

Днеска пак е гадно времето, малкия спи, а аз се чудя какво да правя ... Идеи? някое филмче да ми препоръчате?
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #288 -: октомври 12, 2015, 09:44:18 »

Тони, хвърлих един бърз поглед на снимките ти, просто всичко е много детайлно и изпипано, както вече отбелязахме  heart

ЧРД на Еми, ама къде се затри  huhhuh.gif

Борянка и Ицо, пак ли са герои от форума?

Миленка, права е баба ти - всичко в гювеч става супер  good Аз още си нямам, ама мисля да си поръчам за Коледа на някой, както и малки гювечета, че Боби им е фен  blum

Филм...някой сериал? Тамън ще имаш постоянно нещо за гледане Wink Ако не си гледала съпругите и ти допадат...аз съм им голям фен, даже може да ги повторя  Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: октомври 12, 2015, 09:58:53 »

Миленка, ако ще е нещо в стила на Съпругите.. Devious Maids е много фън  good Съгласна съм за събота и неделя, мисля, че ще сме тук  good heart yahoo

За видеото и аз нямам търпение, но предвид на това, че още нямам снимки, за видеото не ми се мисли  pardon Има си бая време  Girl_hide

Фери, Боряна и Ицо, са собтсвеници на Be Queen  Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #290 -: октомври 12, 2015, 10:06:22 »

Привет!
Понеже няма кафе, пък и да почета празника на Еми, обединено с идеята за класика, споделям картината на Майстора.
Еми, да си все така смислена, топла и безкрайна heart Това по повод на последния ти пост във ФБ за кръглото и квадратното, малкото и голямото и започването от начало. Аз не мога да го кажа толкова засукано, но идеята е "за много години!" heart
Наде, то сач при нас казват на плоска глинена тава за катми. Гедам, че по заведенията печат и зеленчуци и приложението му се е разширило. Кавърма в глинено гърне се прави, че трябва да е похлупено, да се задушат месото и зеленчуците, вие нещо по- различно сигурно сте майсторили. Сачът не се мие, високата температура трепе микробите Wink. Мазнината трябва да попие заедно с ароматите, за да се обогати вкуса после.  smile Така е на теория, хаха
Тони, хич и не разбрах каква е тази работа за СВ- то crazy. Иначе на Изток от Рая е много сериозна и доста тежка книга, не е за удоволствие, а за размисъл. Завиждам ти, че тепърва ще я четеш и пожелавам да изпиташ силни чувства.
Отивам да свиря на пиано /да пера/, после ще рисувам /ще гладя/ и все такива духовни занимания, че ми писна от ежедневни простотии funnytooth


* maistora1.jpg (36.42 KB, 300x362 - видяно 1745 пъти.)
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #291 -: октомври 12, 2015, 10:07:37 »

А сега кажете какво е Be Queen, та сьвсем да се изясним  lol

Емице, честит рожден ден !!! Бьди все така… себе си ! Много те харесваме и обчиаме така  heart heart heart И ни липсваш времето през което не пишеш.

Тоя сериал и майка само м го хвали, ама не сьм стигнала още дотам, че да имам време да гледам. Точно днеска се радвах, че почти преборихме кьщата, в смисьл, че пак е разхвьрляно, ама не супер много, има за пране но не хиляди неща (само стотици). Вьобще, както отбеляза тя, две жени сме тука, а не можем да се оправим. От мьрзел ли е, от що ли…  scratch one-s head Нито сме ефикасни, нито сме ефективни. Само сме разумни  pardon

Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше.

Едит: Свекц, цитни тука на Еми дьлбокомисьлта де… да се обогатиме и ние, нали знаеш, че си падаме по такива.
« Последна редакция: октомври 12, 2015, 10:09:20 от inaxastra » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: октомври 12, 2015, 10:16:50 »

Свекс, бях допуснала грешка в първия си пост за деня и вместо "се" бях написала "св", Надето веднага ме отбеляза, ама пък да видите.. поправих се и никой не разбира сега  blum Картината на Майстора е  heart Мерси за обогатяването на очите с подобни красоти  good Знам, че е сериозна и да си кажа, до сега.. нямах смелостта да я захвана.. Както и с Умберто Еко.. Нямам търпение да се прибера от работа, за започна.. На сериозна вълна съм явно.. Дано успея да осмиля всичко  blush

Ина, Be Queen е магазинът, от който с Миленка си взехме роклите.. Толкова си допаднахме със собтсвениците, които са си и консултанти (основно жената), че се разбрахме, да присъединят и мен и Илиян, към вече осъществилите им се приятелски отношения  Yes danceg
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: октомври 12, 2015, 10:26:47 »

Добро утро! Нямате изчитане, бре! 100 пъти се каня да пиша и докато го измъдря - хоп 200 нови отговора. Тъй че няма да пиша друго освен да честитя РД на Еми! Бъди жива и здрава, целеустремена и успяла!  heart give_rose
Тръгвам на разходка и да търся сок от Нони напук на студа!  danceg Желая ви успешна седмичка!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #294 -: октомври 12, 2015, 10:47:52 »

fanimira, за какво ти е този сок? Сигурно покрай рекламите около "Малката булка" си го чула. Ние го пием с Родния от два месеца, ама не сме станали по- млади и здрави Wink. Вкусът е отврат, пък е и доста скъпо. Продават го в аптеките на територията на магазините Кауфланд на по- ниска цена. Има и доставка по интернет, ама би трябвало да го намериш и по другите. Наша позната го пие след химиотерапия и казва, че има чувствително подобрение на чернодробните показатели за три месеца. Ние не сме правили изследвания преди и след, та търсим видими с просто око ефекти.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #295 -: октомври 12, 2015, 10:53:19 »

Фери ако ще купуваш гювеч да ти кажа още един съвет от баба - пусни го да обиколи махалата поне за 6 месеца и тогава готви в него... Демек - колкото повече е готвено в него , толкова по- вкусно става яденето, тъй като миризмите се наслагват с годините Wink

Свекс я каже за Малката булка че тук напоследък го гледам и не мога да фана къде отиде жена му и детето на Джагдиш, що е беден и аджейба как така Ананди ще се жени пак и тоя нейния откъде се взе.... huhhuh.gif

За непросветените  - какво е Нони???
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #296 -: октомври 12, 2015, 11:29:43 »

Цоп! Я напълно  Offtopic Понеже си ъпдейтвам СВ, я кажете новата фамилия ли да пиша, въпреки, че още не съм си сменила документите?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: октомври 12, 2015, 11:30:58 »

И аз не знам, какво е Нони?
Ох, този път имам билети за мача на четвърт финалите  yahoo За 10 минути се изкупиха всички билети.. Братовчед ми искаше да добавя още два билета до нас, а в сектора имаше поне 30 билета.. Отворих 10 минути по-късно и бяха останали места само най-отгоре и в D, B, където ще им гледаш дупетата само.. Купих му от тези, които са на високо, но той е млад.. Трябва да вижда  pardon  funnytooth

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #298 -: октомври 12, 2015, 12:01:55 »

http://aptekadara.com/akciq/Noni.html?gclid=COXVoMnRvMgCFSgFwwodqOkL4Q
Ей го, и за мерак, и за далак помага Wink. Ама вие още сте млади, не ви требе smile
Миленка, Малката булка вече изпростя тотално....Гаури пометна доста отдавна в следствие на катастрофа, докато се заяждаше с Ананди. Реши да сепне Джагдиш и да се оженят, щото той официално е разведен вече, ама го изненадА неприятно и той избегА овреме. Осъзна се, че си иска семейството /и охолния живот/, ама никой го не иска и сега крои номера за отмъщение. Явяват му се не един, а по пет - шест дявола да го подучват на гадости. Не мога да отреча превъзходната игра на актьора, нещо съвсем неочаквано поне за мен good. Ананди понадига глава и почти осъзнава, че не е роб. Областният управител чисто и безкористно и е хвърлил око и вече са годени с подкрепата на бабата и семейството. Сега мъдрим дали е вярно, че старата любов ръжда не хваща и дали трябва да гледаме личното си щастие или щастието на семейството. С далечна перспектива, Гаури пак е бременна от Джагдиш, а той не знае. Племенникът вчера ни гостува и обяви, че вече не гледа филма. Останахме само баби да сме му фенки smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #299 -: октомври 12, 2015, 13:15:16 »

Здравейте!
Тъкмо ми се беше скапало настроението и да ви призная - пооправихте ми го Wink Докато изчета 4-те страници малко ми просветна на душицата.
Ние събота и неделя успяхме да си посвършим нещо из къщи, после си починахме, видях се с кумицата и се заредих. Имаме вече доста идеи за сватбата им danceg
Днес от сутринта ми беше едно ревливо angry Абе, не е работа! С баба обикаляхме по задачи, заваля, намокри ни. Докато се приберем, беше станало време да слагам малката да спи. Уморих се доста! За баба - направо не знам.
Сега ще се захващам да сгъвам 3 тона пране. Искам и да се боядисам. И аз си мисля да спретна един списък за готвене. Все се чудя какво да готвя, все питам ММ, а той "Ами, нямам идея". Като сготвя нещо - Това ли пак?! Това със списъка е готино, че се напъваш да го измислиш един път за дълго време напред. После само следваш плана.
Да ви се оплача - уж трябваше да говоря с шефа, а той съвсем забрави да ми се обади nea Пак съм на тръни. Уж все си викам - Ич да не ти пука, ама съм смотана и явно ми пука. Разбрах и защо ми е заседнала буцата на гърлото и ми е такова депресивно.
Миме, нищо не казваш какво се случи в Щаба.
Свекърва, това с песните, китарите и вицовете ме върна в моето детство. heart Сега вече нашите по-рядко намират време да се събират по този начин с комшиите.
И аз да кажа на Еми, че много ми липсва тук give_rose
И аз имам такъв сач, дето описвате. На ток е, има и капак. Не се мие. Само много хубаво се бърше с кухненска ролка.
Сега ще чета статията за Чери. Тъкмо пък докато пишех ми звънна шефът. Ще съм в отпускааааааа yahoo Най-вероятно около Нова година ще се връщам на работа! Олеееееее, душата ще ми фръкне!
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 68   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines