Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 23:10:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 68   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема-Октомври 2015-Обичам този месец!  (Прочетена 246622 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #270 -: октомври 11, 2015, 08:24:04 »

Привет! Толкова е тъмно в момента, че не може да се разбере ден ли е, нощ ли е.....И вали леден дъжд sad. Мразя такова време, все едно има слънчево затъмнение nea
Ей, много интересни неща сте изписали. heart Подаръкът на Мари е страхотен. Такъв един мъжки, с наситени цветове и без зелено /резедата не го броя/ heart heart *INLOVE*Ами брокатът от къде го е взел? Сам ли е залепил клечките?
Миме, какъв ви беше дрес кодът? То като е ретро и носите детски снимки се предполагат и детски дрехи, ама зная ли Wink
Ох и аз се почувствах стара, защото хич не ми се ходи по сбирки точно сега...Приятелите ни повечето са пенсионери /жените/ и само мрънкат как нямат пари, какво ги боли и сърби. Пък и на пиене не държат и като си надхвърлят мярката ги избива на заяждане на политически теми. diablo. Днес сме на пица само с най- близките ни две семейства. Децата ни са по чужбина и както върви, ще сме си сами до старини, та ще се подкрепяме взаимно Wink. И техните няма да се връщат по Коледа и като нищо да се заметем в по- топло място за Нова Година. Като си спомня как пеехме преди като се съберем, какви вицове се разказваха, все едно не сме били ние Wink. Редовно късаха струни на китарите и на следващия ден бяхме прегракнали.
Фери, мачовете в събота и снощи ги поглеждах само. Покрай малкия и неговата контузия /има пирон в стъпалото/, не мога да гледам каквото и да е, без да ми се свива сърцето. Даже неговите мачове ги гледах на запис и пак се притеснявах, когато примерно не успее да вкара кош. Толкова труд и някак безсмислено ми се струва, ако после не се получи. Виж съдийството е друга работа good
Ина, дано вече си по- добре със зъба. И аз много се плашех от умъртвяване на корени, звучеше ми почти като вадене. Ама не е така, вършат си работата. Да го "проходят" добре и да не е изкривен, че иначе пак създават неприятности...
Вики, четох интервюто. Доста е сухо и сковано, липсва твоя дух и изказ, трябваше ти да си го напишеш. Да ти е жива и здрава бабата good
Ей, изваля се и просветна. Хубав ден ви желая heart heart heart
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: октомври 11, 2015, 09:55:32 »

Добро утро! butterfly

Свекърва, благодаря ти за коментара! Интересен поглед имаш, не бях се замисляла за цветовете, но сега като се замислих си напълно права, мъжки подарък good.
 Клечките са така наречените клечки за сладолед, миналата седмица бяхме в "Дъмбо" и му взех някои материали. Нищо не съм му показвала, аз само подредих новите материали в кутия и той сам си решава с какво, кога и как ще работи. Направи си рамка и после добави напречните клечки.
Брокатът аз си го взех като беля на главата pardon Той е капсулка, направен като солничка с капаче и всъщност първо намазва с лепило и после ръси обилно и изсипва излишното. Лесен  е за работа, но върви с всички екстри. Например за един ден три пъти пусках прахосмукачка, като единия път обирах брокат от леглото в спалнята, въпреки забраната да носи каквито и да е материали там huhhuh.gif
Здраве да е, ще чистя. Много му се радвам на творческия ентусиазъм.
Леля му е художник и дизайнер, с нея са  в един месец и два дни разлика и си приличат стряскащо много по характер, темперамент и изобщо...., та очаквахме творческа личност.
Художник няма да е, но страшно го влекат творческите занимания. В групите за игри, в които ходеше, правеха точно това и се чувстваше в свои води. Сега в детската градина пак се занимават, но не толкова много и определено му липсва.

За децата в чужбина и Коледа.... и преди мислех да пиша, сложна работа. Опитвам се като те чета да си представя нашите родители..., как виждат те това, че и ние няма да си ходим за Коледа. Имам желание принципно, но като си представя цялата суматоха с пътуването по празниците и честно казано губя желание. Вярно хубаво би било....
Хубаво е, че си имате близко семейство. heart
Много хубаво си описала вечеринките ви, прииска ми се и на мен good.
А за другото .....и хората и нравите се променят, така че няма как, трябва да се примирим.

djosi, изобщо не е шумна. Аз шумни уреди не понасям, но честно не се бях замисляла за шума, когато купувах точно този уред. И преди имах доверие в тази марка, но сега я препоръчвам с две ръце.

Фери, това всъщност е парочистачка, не е прахосмукачка. Ползвам я за всичко, подове, банята, прозорци, изобщо родих се с нея. За прозорците например не ми спестява миването с кърпа, но няма търкане и най-важното без никакви препарати. Направо си умирам на мъка като се налага да се тровя.
Притесняваше ме дали няма да вкарвам твърде много влага в жилището, но минавам подовете в дневната, кухнята и банята с 500 мл вода, така че не ми се вижда много. Иначе си е цифра признавам, точно затова й се радвам толкова, не мога да повярвам, че я купихме yahoo

Ина, не е толкова страшно, че ще умъртвяват зъба. Аз голямо тръшкане се тръшках, че на 22 вече имам такъв зъб, обаче....какво да се прави.
По-добре ли си вече?

И на мен италианският ми е любим език, но е назад, назад в класациите.... за съжаление. Сега на дневен ред е немския, а учейки него, английският ми ..... става ужасен и изобщо ...няма оправия. tease
А за класациите, имам си такива едни любими неща, които ще върша в пенсионна възраст, които сега не ми е възможно, четене на любими книги с часове, шиене на гоблен(обожавам това и завиждам на Али give_rose), рисуване, учене на италиански.... Възнамерявам да живея поне до 105, че да ми стигне времето за всичко, особено за италианския, че на тези години ще отнеме време funnytooth funnytooth funnytooth

Хубав ден! heart
« Последна редакция: октомври 11, 2015, 10:00:51 от Marri » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #272 -: октомври 11, 2015, 11:03:34 »

Привет, умвьртвиха ми го зьба, но понеже ме взе между рандевутата и ме работи два часа, накрая ми го остави супер висок и не мога да дьвча  sad

Вие като сте с опит, кажете сьщо, нормално ли е още да ме боли? Не постоянно, но ако се натисне мястото (зьба) има сравнително остра и не адска, но все пак болка.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: октомври 11, 2015, 11:26:55 »


Да, нормално е. И аз не мога да си го обясня как се получава, нали уж е мъртъв зъба...
Но това, че ти е висок е много кофти angry
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: октомври 11, 2015, 11:44:13 »

Нормално е Инче. Ще отшуми.

Свекърва, на мен не ми харесва интервюто. Доста от нещата са объркани и на мен не ми звучи логично. Да не говорим, че от всичко звучи все едно животът ни е цветя и рози. Ама... както казах, дори не вярвам някой да го прочете, то е само хартиено издание.  Wink

Аз започвам да мисля някаква закуска, докато съпружеското тяло спи. Искам нещо да врътна бързо.
Вчера ми купи пасатор. Аз отдавна мрънкам, ама не стигнахме до там и се разхождаме в Лидл, а там нали има такива уреди и "неща". Та аз супер обнадеждена викам "еее няма ли да има някой евтиничък пасатор за мене" и след 5 мин той го намери. Светещо оранжев е  yahoo
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #275 -: октомври 11, 2015, 17:21:06 »

Привет привет, гледам за храна говорите...

Аз в момента готвя нещо като ... и аз не знам какво - имах останали продукти (чушки, картофи, лук, чесън, моркови и магданоз), купих едни гърди пилешки и  сега е във фурната в глинено гюведже с малко масло - баба ми казваше в гюведжето с масло и камък да сложиш все ще стане smile Та се надявам да стане Wink

Иначе онзи ден правих френска лучена супа за първи път и да ви кажа  - получи ми се, само нямам огнеупорни купички , та запекох хляба с кашкавала отделно... badgirl

Иначе Свекс - при нас вчеера беше така - отвратно! Днес беше мног приятно, чак топло стана , та направихме една разходка. Бяхме оставили малкия на майка ми и снощи с мъжО сме спали 11 часа хахах добре ли е хахаха tease

Утре май било понеделник... вече да ви кажа загубих бройката на дните..

Ще разменяме лли подаръци за Коледа тази година?

Имаше и други неща дето исках да се изкажа, ама нещо ги забраих...
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: октомври 11, 2015, 18:23:17 »

Аз съм ЗА подаръците.  Yes Великденските ги пропуснах, щото не четях тая част на форума, но за Коледа много ще се радвам.  girl_wink
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: октомври 11, 2015, 20:55:15 »

Добър вечер..

Инче ще мине все пак е имало възпаление и му трябва време..

И аз щях да питам дали искате по отрано да се организираме за Коледа, за да се включат повече желаещи. Да имаме време по спокойно да изберем и изпратим подаръците..

Миленка такива манджи стават най - вкусни  girl_wink
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #278 -: октомври 12, 2015, 07:45:15 »

Добро утро. smile
Ние снощи изпробвахме една нова придобивка в кухнята, която ни подариха за новия дом (вече не толкова нов хахаха) - сач. Правихме свинска кавърма, така де - Митко я прави. Аз правих кьопулу за салата.
Само имам един проблем. Казаха ми да не го мия, само да го бърша с кухненска хартия, ама само забързан не е напълно чист, чудя се с какво да го затъркам...

Миленка, не помня и аз къде бях гледала за лучената супа, вероятно по някое кулинарно предаване и се бях запалила...така и не пробвах, сега пак ме подсещаш и пак ще се готвя психически да опитам да я направя хахаха. :)Викаш вкусничка е?

Мари, чуден е подаръка, личи си творческия дух. Не по инструкция само на подходящ темперамент му се прави, отделя толкова време и емоция и отдава. smile

Чери, не съм ти прочела статията, ама я отворих и сега след поста започвам. kiss2 После ще се включа с мнение.

Ина, този зъб цял ли си беше, без кариес, преди да е оправен сега? Понеже често свикваме с него сякаш го няма и като е там пломбата сякаш е висок, ама после се свиква с височината, понеже реално е правилната. Дано вече спре напълно да те боли и да забравиш!!! smile

Относно ученето на езици си правих входно ниво по английски за 5 клас, оказа се, че съм перфектна до там хахахахха... Тия дни мисля да намеря време и за 6-ти, дано мога и по-нагоре...да се видя поне на какво ниво съм.
Френски учих от 5 до 10 клас...ама без абсолютна никаква практика от тогава, нищично не знам, освен Je t'aime.

Сега отивам да се оправям за работа. Желая ви (исках да напиша успешен, изпезе суп...) успешен и супер ден....дано не супер спешен! kiss2
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: октомври 12, 2015, 07:49:18 »

Добро утро от мен smile

Събота и неделя минавах да ви чета, но все като тръгна да пиша и се захващах с нещо друго.. В общи линии грипа се опитва да ме порази.. В събота адски ме болеше гърлото и каквото и да пийнех от обичайните неща, които ми помагат, сега не помогна.. Вчера имах лек главобол, който отдавам пак на настинката, но в общи линии не се давам и мисля, че ще се преборя  beating

Този уикенд се отдадохме на шопинг.. Имахме гореща нужда от подновяване на есенния гардероб и двата дни, обиколихме доста магазини, но свършихме работа.. Купих си и едни боти.. Ползотворно изхарчени пари.. Гледахме волейбол, който снощи щеше да ме докара до инфаркт, като свърши, просто се разревах от кеф.. Много ме е яд, че не бях в залата.. Моята приятелка, която ми беше съотборничка, докато тренирахме и до днес сме си заедно, не можеше, а Илиян не обича волейбол  cray Надявам се следващите мачове да успеем да гледаме..

На 100% съм ЗА размяната на Коледни подаръци, ще участвам!  good
Миленка, вчера с Илиян мислехме да ви звъним да се видим, ама нали съм хремава, реших да пропуснем.. Две двойки ни предложиха да излизаме, а той вика, защо не се обадиш на Милена от форума и мъжа й  shok

Фери, къде ходиш на италиански, аз също много искам да се запиша на курсове??
Чери, прочетох статия и викам, вярно, че си позитивна, ама това леко налудничаво звучи чак... Цветя и рози всичко, където и да се намираш, няма как да бъде.. Трябваше да настояваш да си ти задава въпроси и да отговаряш, сигурна съм щеше да е много по-яко, но пък снимките са един път  blum
Мари, честита ти придобивка, със здраве да си я използваш kiss2
Ина, радвам се, че зъба е оправен, нормално е да усещаш лека болка все още, но трябва да премине  give_rose
Джосииии, да се оправяш бързоооо, големи красоти твориш бе, само плакна очите във фейсбук  heart
Наде, дано ни навестяваш по-често, че ми липсваш.. Пък и във фейсбук ме забрави  blush sad

Успешна работа седмица на работещите, а на другите.. Вземете книга в ръка и се отдайте на дъждовното време.. Което ме подсеща, че вчера си купих "На изток от Рая", понеже съм я чела и нямам търпение.. Знаете всичко чета на Киндъла принципно, но реших класиците, да си ги купувам, защото искам да си направя стойностна и голяма библиотека вкъщи.. На киндъла ще чета само леките четива  pleasantry

ЕДИТ: Днес Еми има рожден ден! Да ни е жива и здрава, много щастлива и винаги толкова позитивна, прекраснаааа и сладка  give_rose
« Последна редакция: октомври 12, 2015, 08:02:35 от alexandrova_90 » Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #280 -: октомври 12, 2015, 08:00:39 »

Вземете книга в ръка и св

Не се сдържах... св-то е лекичко четиво хахаххахахаха
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: октомври 12, 2015, 08:02:57 »

Спи ми се още, ама и СВ става хахаха
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #282 -: октомври 12, 2015, 08:11:22 »

Добро утро smile Вчера писах един супер дълъг пост ама явно го няма  blush

Вики, и на мен не ми харесва мн интервюто...някак си не сте вие...
За италианския съм стигнала до В1, Джоси, благодаря, ама ММ е с италиански, така че има кой да ми помага  heart Иначе усещам, че немският и английският ми леко западат, въпреки, че работя с тях...ама...каквото-такова, не може всичко да ми е на 6  pardon

Тони, ходих в две различни школи на А1 и А2, но не бих ти ги препоръчала, във втората попаднах на прекрасна, млада и енергична преподавателка, затова съм толкова убедена, че ще го проговоря Wink Та тя сега си отваря собствена школа и с групата продължаваме при нея smile Ако искаш контакт, веднага ше ти дам, мисля, че каза, че и А1 ще пуска smile

Наде, честита придобивка smile Не мисля, че се налага да го чистиш допълнително, ние имаме електрически грил, който си е на същия принцип с чистенето  good

Снощи Боби готви боб в мултикукъра - получи му се супер  good
Аз събота сменях гардероб, мих си сандали, балеринки, токчета...всичко е зазимено , много съм доволна от себе си  Girl_hide Вчера ми беше волейболен ден - имах 3 мача, вечерта България - Холандия, дойде ми супер  heart Иначе ММ нещо се е схванал и си взе болничен...малко ще ми липсва тази седмица на работа  sad

Ина, радвам се за зъбчето, сигурно ще отшуми болката съвсем след няколко дни  give_rose

Мари, каквото и да е това, щом върши работа - добре дошло smile Браво на момчето ти, много е идейно  Bravo

Свеки, мойто братче също е спортист (само че волейболист)...ами на 23 е ама от доста време има разно болежки и контузии постоянно...голяма драма е като не може да тренира  NO
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: октомври 12, 2015, 08:31:55 »

Минавам да кажа и аз добро утро!

Като гледам ще се включа пак чак в събота funnytooth

Тони, поздравления за решението ти да си направиш истинска библиотека от класиците.  И аз съм така,тези книги ми е най-хубаво да ги чета на хартия,  с дебелите посвързии.

Наде, благодаря ти за милите думи!  Бях те питала и преди,  ще ми бъде  интересно да разкажеш повече за обучението ти като логопед,  беше споменала нещо.
За сача  може като със скарата,  преди следващата употреба да го минаваш с половинка глава лук,  докато е горещ.

Хубав ден на всички!
« Последна редакция: октомври 12, 2015, 08:33:47 от Marri » Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #284 -: октомври 12, 2015, 08:39:00 »

Мари, кое обучение - това, че писах, че искам да уча логопедия или че съм минала обучение да правя логопедична оценка? Понеже за първото нямам какво да кажа, то си е само идея за момента...още повече, че видях, че в ЮЗУ не мога да изкарам магистърска степен без да съм с бакалавърска логопед.
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 68   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines