Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 05:12:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИТЕ - 14 ЧАСТ  (Прочетена 209133 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« -: февруари 18, 2015, 09:58:03 »

Заповядайте в новата тема

Старата е тук

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,36713.0.html
Активен
orhideq87
Любопитен
*
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: февруари 24, 2015, 18:09:07 »

Ние бяхме в Акорд. Всичко беше идеално. Горещо го препоръчвам. good
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #2 -: февруари 24, 2015, 19:32:05 »

Ние бяхме в Акорд. Всичко беше идеално. Горещо го препоръчвам. good
good
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #3 -: февруари 24, 2015, 20:36:19 »

Акорд е ресторант, който съвсем точно отговаря на цената си.Получавате това за което плащате.На хора с по-високи изисквания може и да не се хареса.
Активен
mistarlupo
Новак
*
Пол: Мъж
Публикации: 11



« Отговор #4 -: февруари 25, 2015, 14:51:08 »

Здравейте,

С моята половинка сме решили да си правим сватбата в София (и двамата сме от тук, както и повечето ни роднини) към края на лятото. Искаме да сключим граждански и църковен брак в 1 ден, след което вечерта да е тържествената част в ресторант. Държим всичко (църква, обреден дом и ресторант) да са на пешеходно разстояние едно от друго.

За момента като църкви сме се ориентирали към св. Неделя и Руската църква, в комплект с подписване на Витошка, а ресторанти - Шератон, България, Скай плаза, Хилтън. Гостите ще са в диапазон 120-140 човека. Моля за вашите препоръки и идеи за добри рестортанти в района.

Благодаря! good
Активен
Miteva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: февруари 25, 2015, 15:07:09 »

Момичета, искам да ви споделя, че вече си имаме ресторант  danceg  danceg danceg Запазихме зала "Панорама" в Best Western Expo. Много ни хареса залата - светла е и не е много голяма (ние ще сме малка сватба около 60 души и ме притесняваше да не изглежда празна). Имат страхотна градина - там ще бъде изнесения ритуал.  Bravo А и моя приятелка е била там на сватба и каза, че обслужването е супер smile Надявам се да съм полезна.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #6 -: февруари 25, 2015, 15:49:08 »

За момента като църкви сме се ориентирали към св. Неделя и Руската църква, в комплект с подписване на Витошка, а ресторанти - Шератон, България, Скай плаза, Хилтън. Гостите ще са в диапазон 120-140 човека. Моля за вашите препоръки и идеи за добри рестортанти в района.

Благодаря! good

В Шератон бях миналата година, хареса ми но не бях много впечатлена за съотношението цена/качество на обслужване. Храната беше вкусна, макар и малко претенциозна, както и украсата не ми допадна, но това е по - скоро от предпочитанията на младоженците, отколкото от ресторанта. Иначе ресторанта е красив и просторен.
България - първо се бях насочила натам, но чух много лоши отзиви за обслужването от нашите професионалисти. Когато отидох на място - залата е хубава, просторна с малко колони, но иска много украса. Подът е малко стар и скърца. Тоалетните са под всякаква критика и миришат. Получихме топло и приветливо отношение от управителя, но не мога да дам мнение за нивото на храната и обслужването. На мен не ми го препоръчаха, но може да са се променили нещата.
Хилтън - така и не стигнах до среща с тях, но никога не съм чувала лоши отзиви. Малко е скъпичък кувертът, но съм чувала че си струва. Залата е една от най-предпочитаните от фото и видео, тъй като има много светлина...

Дано съм помогнала smile
« Последна редакция: февруари 25, 2015, 15:50:42 от milenkata » Активен
Faith_13
Ентусиаст
**
Публикации: 57


« Отговор #7 -: февруари 25, 2015, 16:13:37 »

За България - сестра ми преди месец беше на сватба там и отзивите не са никак положителни и напълно се припокриват с казаното от Миленката. Храната е била вкусна, но сервитьорите хич не са си вършили работата и масите били пълни с празни чинии.  NO
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: февруари 25, 2015, 19:44:25 »

Моя приятелка е била на сватба в Хилтън миналата година и много й е харесало. Каза, че и младоженците били доволни.
За Шератон мога да дам не много актуална информация (от бала ми преди 7 години) - въобще не ми хареса. Всичко като се започне от комуникацията с управителя до храната и обслужването беше под всякаква критика. Разбира се, за толкова време нещата може много да са се променили.
Успех в търсенето smile
Активен
mistarlupo
Новак
*
Пол: Мъж
Публикации: 11



« Отговор #9 -: февруари 25, 2015, 21:14:51 »

milenkata, Faith_13, artemida777

Благодаря ви много за коментарите, бяха наистина полезни! Bravo

Относно Шератон, преди 7-8 години и моят бал беше там, но за съжаление нямам спомени за обслужването. Храната наистина беше претенциозна и хубава, въпреки че за тийнеджъри, които са там основно за пиенето и танците това не е от особено значение. Иначе местоположението като за бал беше страшно - голям площад отпред, оркестри, снимки, множество зяпачи... Но като за сватба все още не съм сигурен, че е така. Все пак ще го видим и ще споделя Wink
« Последна редакция: февруари 25, 2015, 21:18:18 от mistarlupo » Активен
MAPMOTKA
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 57



« Отговор #10 -: февруари 27, 2015, 09:27:38 »

Най-накрая и аз да се похваля - ИМАМЕ РЕСТОРАНТ! lol)) Запазихме "Земята и хората". Е да, има едни въпросни колони, които малко ми бръкнаха в здравето като ги видях, но всичко останало, което сме си наумили ще стане повече от чудесно..така че жертвата е приемлива lol
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: февруари 27, 2015, 09:37:05 »

Мармотче,  поздравленияя, сигурна съм, че ще се получи прекрасно  Bravo
Активен
MAPMOTKA
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 57



« Отговор #12 -: февруари 27, 2015, 09:47:56 »

alexandrova_90 , много се надявам smile В интерес на истината от всичките ресторанти, които бяхме намерили ние и тези, които агентката ни намери допълнително, този беше единствения, към който нямахме забалежки по офертите и пъвоначалната визия (снимки)..и в общи линии искахме само него да видим. Жената, с която се срещнахме, ни разведе из буквално целия хотел, спа зони, апартаменти и т.н. Надявам се да няма проблеми занапред, но и да има поне няма ние да се занимаваме пряко с тях Wink Още една положителна черта, за тези които още търсят рестоант - светъл е, много чист, разчупен и с доста зеленина от малки и големи растения, което предполага по-лесна украса. От ресторанта се излиза на тераса със леко вити стълби към покрива, където има голям шадраван и летен бар. Мислим там да ни е уелкъм дринк-а. Не видяхме само панорамния асансьор, който госпожата каза, че се качвал директно до покрива и гостите няма да минават през рестоанта при идването, което се очертава вълнуващо. smile И гледката е супер! Реално ресторанта гледа в посока Цар Борис - като се излезе на терасата околовръстното се пада в ляво а напред и на дясно се вижда града. При хубаво топло време ще е идеално! smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: февруари 27, 2015, 10:08:28 »

Много добре звучи, аз до сега не го бях гледала този ресторант изобщо blush.. Красив ми изглежда  good Yes
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: февруари 27, 2015, 11:25:56 »

MAPMOTKA, браво за избора! Много добре звучи цялото описание на ресторанта.  Bravo
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines