Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 08:47:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИТЕ - 13 ЧАСТ  (Прочетена 142869 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« -: октомври 02, 2014, 08:55:18 »

Старата тема - http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,36101.0.html
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #1 -: октомври 02, 2014, 09:25:49 »

milenkata,
Така е много добре, когато нещата са гъвкави и имаш възможност за избор. Важно е, че и там са коректни и каквото кажат го спазват.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #2 -: октомври 02, 2014, 09:58:03 »

Ами да ти кажа надявам се... засега нямам никакви забележки освен една - ако някой контактува с тях препоръчвам Ива.

Мартина е по мое мнение поне адски несериозна, определи ми среща на която не дойде (аз отидох от Княжево до Младост) и ми се измъкна с номера - ами тооо сегаааа , аззз не съм наблизоооо... Избеснях - как така ти ми казваш в колко да дойда, пък не си наблизо. shok

Ок , наложило и се е да пътува, но да ми се беше обадила... Според мен просто е забравила. Нищо лош за момичето, не е лошо, просто според мен и липсва опит и поне между нас не се получиха нещата. За сметка на това  -  Ива е страхотна и с нея нямам никакви проблеми  good good good good good good good good good good good
Активен
Ekaterina_P
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



« Отговор #3 -: октомври 02, 2014, 10:55:35 »

Здравейте, момичета. Колкото и банално да звучи и аз ще кажа, че отдавна ви чета, тъй като ми предстои сватба догодина, но чак сега се престрашавам да пиша  smile По темата... разгледахме доста ресторанти с моя приятел в Боровец и Рибарица - първоначално си мислех да е извън София, но не са достатъчно просторни. Спряхме се на идеята сватбата да е в София ( което е по-логично след като около 99% от гостите ни живеят и работят тук), но срещнахме трудност и тук с големината на залите. Планираме да сме около 110-120 човека и държа да има мнооого място за танцуване. В крайна сметка си харесахме големия ресторант на Парк хотел Москва (ресторант Москва на партера). Залата е просторна, светла и красива според мен yahoo. Притесненията ми са относно качеството на храната и обслужването. Някой има ли лични впечатления от скорошна сватба там? 
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #4 -: октомври 02, 2014, 11:53:55 »

 Ekaterina_P  Правилно си усетила си за какво да се притесняваш. Точно там са им слабите места - обслужване и качество на храната. Предполагам че има начин как да се оправят. Обещайте им добър бакшиш за на края и ще хвърчат като пчелички. smile  Колкото до храната, по принцип използват имитиращи продукти. Сирене, кашкавал и т.н. са от ония с растителните мазнини. Руска салата и Снежанка са същите като от витрината с готови храни в супермаркета. Не знам как ги ядат хората тия работи. Грамажите също са доста малки. Ако успеете да се договорите за нещо по-различно от традиционното за тях меню, на добра цена ще останете доволни. Това са неща, които по принцип на много хора не им правят впечатление, така че ако не сте от капризните като мен всичко ще е наред.
От друга страна 110-120 човека не са голяма бройка и съм сигурен, че имате голям избор от ресторанти  в София, където ще има достатъчно място за танци.
 smile smile smile
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #5 -: октомври 02, 2014, 14:27:27 »

Аз съм точно на обратното мнение. Последно бяхме в Москва (на партера), в големия ресторант тази година през август. Храната беше много добра, обслужването също беше на ниво.На тази сватба нямаше никакви имитиращи продукти, както е споменал колегата. Салатките специално бяха съвсем пресни и съвсем добре на грамаж. Не съм забелязал негативи, а младоженците са ми приятели и нямам сведение да имат оплаквания.Не са давали или обещавали по-голям бакшиш. Та какво виждате, може при някой друг не всичко да е било наред, нека ударят по едно рамо и булките, които са празнували там.
« Последна редакция: октомври 02, 2014, 14:29:57 от Deliysky » Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #6 -: октомври 02, 2014, 15:21:48 »

Аз бях на сватба в парк-хотел Москва преди 2-3 седмици само че в ресторанта на 19 етаж. За имитиращите продукти мога да се съглася, предястията наистина бяха с възможно най-гадната шунка и руска салата,самите младоженци бяха помолили ракията и въобще напитките да се отварят на стекове , за да може после да се продаде, ако остане цял стек и не са го изпълнили ...кумата е чакала половин час за бира ...основното беше вкусно и поне според мен беше изкарано достатъчно бързо, но сякаш нямаше достатъчно персонал, защото изкараха храната на количка,което за пръв път виждам на сватба.Тортата беше направена от тях също-хубавото беше че не беше тежка , но приличаше на паста от стол с плодове като от компот...сервитьори след 12 часа почти липсваха ...Като цяло не е лошо, ако човек не е много-много претенцозен, но аз лично освен хубавата гледка, друго грабващо за себе си не открих.Надявам се да съм полезна.
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #7 -: октомври 02, 2014, 16:02:04 »

Ekaterina_P,
Поддържам мнението на Делийски  good
Мястото си е идеално за това което търсите !
Аз също съм бил няколко пъти в основния ресторант през годината и мога да кажа че храната и обслужването са си екстра.
Лошото е че тук дават мнения такива, които са били там за последно преди 5 години ако въобще са били там ..... няма да споменавам имена smile но вие се досещате.. .
И като информация - всеки един от ресторантите - панорама и основен в Парк Хотел Москва си имат собствена кухня.
« Последна редакция: октомври 02, 2014, 16:23:14 от DjNick Mc » Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #8 -: октомври 02, 2014, 16:44:30 »

На онзи който се съмнява в това, което съм написал мога да отговоря, че поне веднъж годишно работя в Парк хотел Москва (визирам големия р-т на партера) и по някога в Панорамата на 22-рия етаж. Скоро пак ще бъда там. Ако е необходимо ще приложа снимки.
Пиша тези неща, защото се надявам да бъдат прочетени от съответните лица  и грешките да бъдат коригирани.
 Yes Yes Yes
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #9 -: октомври 02, 2014, 18:51:16 »

Едва ли е нужно да споменавам, че ресторанта на 19тия етаж и този на 1вия не са едно и също нещо smile
Активен
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: октомври 02, 2014, 21:50:43 »

А на 22-я изобщо няма, ако има изобщо такъв етаж.
Аз също гледах ресторантите в Парк-хотел Москва. Тъкмо и двата ги подготвяха за сватби, така че съвсем уцелих момента.
Големия ресторант го гласяха за 170 души и изглеждаше малко празен, не знам с хора как ще е. Иначе е светло, да, но това че не е на едно ниво не ми хареса. Иначе е светло и просторно, спор няма.
На 19-я етаж миришеше ужасно, на застояло. Ресторантът е П- образен, масите се комбинират по малко странен начин /кръгла с правоъгълна/, но гледката е невероятна. Една колежка се е омъжвала там миналата година е са много доволни, всичко е било на ниво.
Управителят ми направи добро впечатление, изглеждаше разбран и се отнесе много професионално към мен.

Това, което и преди споделих че ме озадачи - паркинга. Заплаща се по 6 лв/кола ако не е на гост на хотела. Което за мен е малко дребнаво, има огромен празен паркинг, могат да измислят нещо по-елегантно.

PS: Имаме си ресторант, резервиран и капариран! Най-после, много съм щастлива че няма да обикалям знайни и незнайни места!
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #11 -: октомври 02, 2014, 22:05:28 »

А  на 22-я изобщо няма, ако има изобщо такъв етаж.

22-я е с около 3 етажа над сградата .... ама знаеш ли... човешките възможности нямат граница  crazy

Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #12 -: октомври 02, 2014, 22:30:28 »

Nelka88 кой ресторант капарирахте и за кога ви е сватбата :-)  Добре, че сте свършили най-важната и отговорна част от организацията на сватбата  tease
Активен
Ekaterina_P
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



« Отговор #13 -: октомври 03, 2014, 08:16:05 »

Големият ресторант на партера наистина е голям - 350 човека мисля му е капацитета. Така, че наистина може да е нареден за 170 и да изглежда празен, ако масите са наредени на долното ниво. Аз си мисля че 120 ще ги съберем само на горното и пак ще остане място за танцуване, а няма да изглежда празен. На долното ниво може да измислим нещо за децата, че май ще има доста на нашата сватба  pardon Благодаря ви за мненията и ще чакам още скорошни впечатления, за да взема решение  thank you
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #14 -: октомври 03, 2014, 13:13:28 »

Едва ли е нужно да споменавам, че ресторанта на 19тия етаж и този на 1вия не са едно и също нещо smile
22-я е с около 3 етажа над сградата .... ама знаеш ли... човешките възможности нямат граница  crazy
Определено се чудите от къде да ме захапете.  Какво значение има на кой етаж е??? И без това нямам намерение скоро да се качвам в тая вмирисана дупка. Tongue Tongue Tongue


Големият ресторант на партера наистина е голям - 350 човека мисля му е капацитета. Така, че наистина може да е нареден за 170 и да изглежда празен, ако масите са наредени на долното ниво. Аз си мисля че 120 ще ги съберем само на горното и пак ще остане място за танцуване, а няма да изглежда празен. На долното ниво може да измислим нещо за децата, че май ще има доста на нашата сватба  pardon Благодаря ви за мненията и ще чакам още скорошни впечатления, за да взема решение
Мисля, че капацитета му е по-голям, тъй като аз съм събирал там 450 човека, като за всички имаше място и на дансинга. Нали каза че за това сте го харесали този ресторант - Да има МООГО МЯСТО за танци. Сега пък бил много голям ??? Ще сложете масите само на горното ниво, през по-големи разстояния и няма да има проблем. От персонала знаят как да го направят, не се притеснявай. Само виж да се разберете за храната.
« Последна редакция: октомври 03, 2014, 13:15:46 от AIVEN » Активен
Страници: [1] 2 3 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines