Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 08:36:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИТЕ - 14 ЧАСТ  (Прочетена 209140 пъти)
 
sweet_missy
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #435 -: декември 07, 2016, 19:17:20 »

Здравейте,
моля, някой ако има актуална информация от ресторант Ниагара на ул.Дойран и  Хотел Акорд да сподели smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: декември 13, 2016, 15:57:40 »

Миналата година имаше много сватби в хотел Акорд, за тази година не си спомням. Мисля, че за бюджетен вариант, нещата са добре, няма как да имате огромни изисквания.  smile
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #437 -: декември 20, 2016, 01:02:22 »

Наскоро едни младоженци ми се оплакаха от Акорд. Не бяха доволни от срещата. Много държаха на украса в оранжево, такава каквато е в Акорд и освен това бюджета им беше доста ограничен. Въпреки това предпочетоха Панорамата на Парк х-л Москва, където куверта беше по скъп, с около 5-7лв, платиха допълнително за оранжевата украса, предполагам около 600-700лв. Също така платиха такса внос на алкохол (ако не бъркам около 100лв) и отделно 700лв за овъртайм за 3,5 часа. Всичко това щеше да им е безплатно в Акорд! Така и не разбрах добре какво ги е разочаровало, толкова много, на срещата, за да се откажат от този ресторант. До колкото разбрах не имало проблем с интериора а със самия управител, с когото са разговаряли. Подробности не ми споделиха. Мисля, че колегите от Акорд трябва да си вземат поука.
Активен
silent_hope
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #438 -: декември 21, 2016, 11:26:26 »

Здравейте,

Моля ако сте били на сватба или имате отзиви от Комплекс Анел в Созопол да споделите, понеже виждам, че доста сватби се правят там, но отзиви не мога да намеря sad

Благодаря предварително!
Активен
Vlad
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #439 -: февруари 09, 2017, 02:00:39 »

Здравейте,
Сватбата мина и вече мога да споделям мнения. Беше на 05.02. в ресторант "Principi Di Piemonte" - Интерпред.  Обиколихме 8 ресторанта в София за около 120 гости. Имаше мениджъри/на известни ресторанти/, които не знаеха за какво говорят. Имаше и отрицателни мнения, които се потвърдиха.

Говорихме с Ангел Петров, който е мениджър на "Principi Di Piemonte". Каквото каза, че ще направи, в деня на сватбата го изпълни на 110%. Нямам думи да опиша, какво направи този човек за нашия специален ден. Един невероятен мениджър със своя перфектен екип. Когато някой ще се прави сватба в София, задължително трябва да мине през  ресторанта и Ангел.  good
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #440 -: февруари 09, 2017, 05:17:29 »

Подкрепям мнението за Интерпред с Две ръце (+ двата си крака smile )
И още един малко известен факт за същия ресторант. Има места в София, на които всеки път когато влезеш срещаш различен управител и различен персонал. Интерпред е едно от малкото в които почти няма текучество. И преди 10г и сега, срещате почти едни и същи лица. Само този факт трябва да ви говори достатъчно по темата. аз лично от както знам този ресторант управител е Ангел (над 10 г)
Единственият минус на този ресторант е ограничената цветова гама относно визията (често в зелено) + невъзможността да побере повече от 120 гости. За сметка на това може да разчитате на приемлива цена, отлична храна обслужване и супер коректност.
« Последна редакция: февруари 09, 2017, 05:19:09 от Deliysky » Активен
shirley
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #441 -: февруари 12, 2017, 11:59:49 »

Здравейте! Търся си ресторант с лятна градина в Пловдив, където да съберем гостите - засега планираме около 80 човека - и да има възможност за танцуване. Сватбата ще е през септември, някой може ли да препоръча нещо?
Активен
lorianna
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #442 -: февруари 13, 2017, 01:19:30 »

Ресторантите с хубава градина и подходящи за сватба , които се сещам са около Пловдвив. Мавруда и Градина Марково . Можеш да разгледаш в интернет има доста инфо и за двата варианта , както и да видиш сватби , които са били там  smile
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: февруари 13, 2017, 14:31:03 »

  В ПЛОВДИВ в самия град е по-ограничен избора. Знам за Острова, Резиденцията, Чановете  (така ли се казва сега). Иначе извънградски, освен споменатите Атлантик в Първенец и в Труд имаше едно. Garden Weddings също, друг е въпросът дали искаш на полето сватба .
Активен
shirley
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #444 -: февруари 14, 2017, 10:34:40 »

Благодаря за предложенията smile Разгледах ги и Острова и Атлантик определено изглеждат доста добре и мислим да ги посетим в най-скоро време, за да видим и на място атмосферата, пък и кухнята как е  smile
Активен
KameliyaKo
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #445 -: февруари 15, 2017, 10:19:09 »

Здравейте, пуснах отделна тема, но да питам и тук, защото поне има активност - някой да организира или да е ходил на лятна сватба на Боровец? Интересува ме хотел Рила след ремонта и по-специално дали на терасата им може да се организира цялото тържество или е малка за ок.120 човека. Писах им, чакам и техния отговор. Притеснява ме, че вечер температурите падат доста и да не е прекалено студено за парти на открито, а също и дали от самия ресторант си разбират от работата или карат през просото. Благодаря ви!
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #446 -: февруари 15, 2017, 10:41:00 »

Здравей, KameliyaKo, за теб може би ще е по-полезна ето тази темичека: http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,24516.0.html - сватба в Самоков -  тук сме обсъждали хотелите в Боровец smile Късмет!
Активен
KameliyaKo
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #447 -: февруари 15, 2017, 11:16:53 »

Здравей, KameliyaKo, за теб може би ще е по-полезна ето тази темичека: http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,24516.0.html - сватба в Самоков -  тук сме обсъждали хотелите в Боровец smile Късмет!

Мерси! Изчетох я, явно Боровец не е особено популярна дестинация за сватби или булките не са много форумно активни. smile
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #448 -: февруари 15, 2017, 11:39:11 »

По-скоро второто, миналата година например, едва се доредихме за дата през септември, навсякъде беше заето, а ние резервирахме 8 месеца по-рано. Но ти имаш време, отиди да разгледаш на място.

За ресторанта в хотел Рила (всъщност те имат 3, но за 120 човека е подходящ именно този до терасата) се говорят само хубави неща.  Обстановка е прекрасна, всичко е много свежо, със светли цветове. Малко се съмнявам обаче, че самата тераса има капацитет за цяла сватба - там се правят изнесени ритуали.

Не беше нашият избор само защото не се позволяваше внасяне на алкохол и безалкохолни, а цените им бяха безбожно високи.
Активен
KameliyaKo
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #449 -: февруари 15, 2017, 12:21:58 »

По-скоро второто, миналата година например, едва се доредихме за дата през септември, навсякъде беше заето, а ние резервирахме 8 месеца по-рано. Но ти имаш време, отиди да разгледаш на място.

За ресторанта в хотел Рила (всъщност те имат 3, но за 120 човека е подходящ именно този до терасата) се говорят само хубави неща.  Обстановка е прекрасна, всичко е много свежо, със светли цветове. Малко се съмнявам обаче, че самата тераса има капацитет за цяла сватба - там се правят изнесени ритуали.

Не беше нашият избор само защото не се позволяваше внасяне на алкохол и безалкохолни, а цените им бяха безбожно високи.

Благодаря ти, Бубе. А имаш ли представа как стоят нещата с Царска бистрица? Искам да проуча условията за църковен брак в параклисчето им там, както и евентуално за наемане на шатра и провеждане на цялото парти там. Имам някакъв съмнителен телефон, но не знам колко ще са отзивчиви на него. smile
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines