Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 23:04:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Февруари 2015  (Прочетена 161944 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #45 -: февруари 04, 2015, 10:43:16 »

Привет! Пускам малко интересни неща като линк, вместо чаша с кафе.
http://www.architecturendesign.net/50-of-the-coolest-kitchen-gadgets-for-food-lovers/
menyanthe, стискам палци за прегледа heart heart heart Дано наистина ти мине и яда към тези ненормалници, дето ти загубиха времето.
Веси, като стана баба ще казвам, дали наистина внуците са по- мили от децата smile. По повод хвалбите, ние също имаме интересна случка, на която още се смеем. Свекърва ми имаше осем етърви /жени на братя на свекъра/, с които живееха в съседни къщи. Големият син имаше петима връстници братовчеди и съответно етървите се надпреварваха да казват кое от кое са по- гениални. Моят вървеше едричък, но едно братовчедче видимо беше по- високо. Та ние сме на село, тези двамата са на около годинка и половина и слушаме как двете баби се надпреварват чие внуче е по- високо. То онова стърчи три пръста над нашия, но свекърва ми казва:"А, ней по- висок вашийо, он на пръстички стъпнува!" /не е по- висок, стъпва на пръсти/. Та хем дефект в ходенето намери, хем и че нашият е по- висок се похвали. Wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #46 -: февруари 04, 2015, 12:25:52 »

Това Смарайда да не идва от някой латино сериял? Чак такова разпространено име за котка...
Оф, може да се повтарям, ще извинявате blush Преди много години даваха някакъв сериял за полицайка. Та оттам и дойде името на кравата на село - Стефани Харпър. Е, Стефани не можаха да го приемат, та стана Стефка по нашенски. Важното обаче е идеята good
Vessi, абе сега чета едни стари теми и изниква въпросът за пингвините ти. Откъде такова цветущо определение си им лепнала funnytooth Като съм по-прясна тук, пък да се запознаем Ashamed
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #47 -: февруари 04, 2015, 14:08:32 »

Здравейте и от мен...

Това за Стефани Харпър ме разби - от кой сериал беше, много познато ми звучи smile

Аз какво да ви кажа - скука на квадрат при мен. Няма работа, спи ми се, мързи ме искам да си легнаааа и да си почиваааам... Не е честно....
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: февруари 04, 2015, 14:27:06 »

Здравейте,

Мен от вчера ми тръгна на гръцка керамика и тригонометрия. Ако в гимназията някой ми беше казал, че ще предпочета да се занимавам с синус и косинус цяла сутрин пред Дионис, щях да се изсмея. Не знам как хората, които казват, че работата им е хоби, не си намразват хобито lol
Ама какво  да се прави - чуждата кокошка-патка.

Стефани Харпър и мен ми беше позната и я проверих - от Завръщане в Рая. Вярно голям хит беше, ама аз повече си спомням Джили.

Иначе радвайте се, като ви хвалят. За мойта баба доста време работех като слугинче (не много далеч от истината) и учех, за да "копам"  (в моя случай по-далече от истината).

mariola85честито боядисване. Май вече и аз ще почна да се боядисвам, че много взеха да се забелязвам бели косми и по снимки.
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #49 -: февруари 04, 2015, 14:27:34 »

Ооо, Стефани Харпър имам мътни спомени от ранните ми детски години, мисля, че беше от "Завръщане в рая"  funnytooth

За Х-фактора и аз като punk_girl123 мисля, че Михаела трябва да спечели, но тъй като всичко е твърде нагласено ще е Славин, най-вероятно, който и за мен е страшно караоке, нищо креативно няма в изпълненията му.

Тамагочи аз имах в по-късен етап, не точно в пика на модата му, като му свършиха батериите го захвърлих, някак си не успя да ме впечатли особено. Иначе на конструктори като Лего и разни други неща за сглобяване и аз много съм се радвала, а с кукли много малко съм играла, предимно си падах по по-момчешките игри  blum

Мариолка, честито за бодясиването! Браво на снаха ти smile

Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #50 -: февруари 04, 2015, 14:39:42 »

Аз също имам много смътни спомени от разните му филми. По скоро си спомням по имена, които сме раздавали щедро на тази възраст. Та с детето на наши сем. приятели имахме еднакви пояси - коне. Голямо каране беше кой кон е Моринео и кой е Самурай... pardon
А кучето на село пак беше изтипосано с едно име... Не ти е, майко, работа! funnytooth
Миленка, и на мен ми се дреме, ама дребното го виждам след малко как е рипнало и  Eeager goody cap
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #51 -: февруари 04, 2015, 15:08:54 »

scilla и аз бях по момчешките игри... Вместо барбита имах цялата колекция ферарита на Шел... Тогава бяха голяма гъзария, не като сега да са под път и над път... И всички момченца в квартала много ми завиждаха ....  tease

Alichka на мен може би ми се дреме, защото малкия снощи ме рита  до 3 сутринта - сега гледам че явно и на него му се спу, защото почти не е мърдал днес... Иначе като превърти вечер и няма спирка-  ритане , блъскане, завъртания, лакти , ръце, крака  - не знам хахах Голямо мърдане голямо нещо хахаха
Активен
Vessi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #52 -: февруари 04, 2015, 23:04:49 »

Филма помня - мъж И я взема заради парите И после я бутна на крокодилите И тя оживя И сИ направи пластика И стана страшна мадама и му го върна тъпкано. Това накратко са 12 серий Wink Bravo
Свеки ако не харесваш родителите вземи на детето тамагочи ,все нещо иска джажата на детето му писва и те се грижат за тамагочи или му вадят батерията tease
Ани приятно ми е аз Веси  smile Децата са пингвини защото живеем на север, съседи на дядо Коледа, и тази сутрин беше -30 свиква се pleasantry
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #53 -: февруари 05, 2015, 09:38:24 »

Ооо. Тоя сериал и аз го помня! Мама си беше ушила няколко комплекта видяни в сериала ахххаха

Малее -30! Ихаа то и на пингвините сигурно им е студено!

Кажете някоя клюка? Тия дни съм сама и е яко скука. Свекс ожали се нещо от снахата!  Ти що още ходиш на работа?
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: февруари 05, 2015, 09:45:36 »

Мариолка аз мога само да ти завиждам. Така ми се спи и искам да си полежа...
И без това съм си заплюла няколко сериала, ама няма кога да ги гледам... Или просто да спяяяяя....
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #55 -: февруари 05, 2015, 09:55:22 »

Привет и от мен! smile
"Завръщане в рая" и аз го помня - голям хит си беше  blum
Веси, -30 ми звучи страшно. Как свиквате с тези температури?! Сигурно обаче пък е снежно и красиво...
Мариолка, снощи хапвахме сиренява чорба и се сетих за теб  girl_wink В къщи също е на почит (и аз съм с роднински възки от "онзи" край).
Иначе на мен тези дни ми е смотано. Сигурно изпадам в дупка преди РД, не знам. Отдавна не ми се беше случвало да съм в подобна..."безтегловност". Гадна работа.
« Последна редакция: февруари 05, 2015, 09:58:05 от Tonina » Активен
mariola85
Гост
« Отговор #56 -: февруари 05, 2015, 10:01:44 »

Пънки не е за завиждане повярвай ми. И аз си мислех ей да съм си вкъщи и да си почивам и лежа веки ден и да си пия с Гала кафето. Ужас е ! Здрав прав да не смееш да мръднеш. Навън слънце ти затворен вкъщи. Ама всеки иска това което няма. Wink

Тонина мммм отдавна не съм яла, трябва на секито да поръчам Wink
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: февруари 05, 2015, 10:23:21 »

Момичета, вчера нямах много време да се ровя из форума и съм поизостанала малко.
Оо, сетих се и аз за това сериалче. Под секрет, майка ми също се вдъхнови да си шие костюмчета по модели от сериала, ама накрая се сдоби само с един. Слава Богу! Беше някакъв ад покрай нея докато шиеше. Хич не й се отдава. Обаче е номер 1 на една кука.
Лелеее....-30!!! А ние тук на -12 (ако изобщо паднат толкова Т) пискаме, че ще умрем от студ. Вероятно се свиква в един момент, ама не си е работа...  nea
Мариолка, почивай докато можеш. Вярно, че е досадно да няма с кого едно кафе да изпиеш. А каква е тази сиренява чорба? Стана ми любопитно дали ще се яде вкъщи smile
Да ви се оплача....вчера ми се обади сестра ми (на почти 13г е) и ми каза, че в училище едно момче и хвърлило якето и й счупил първия преден ляв зъб с металния цип на якето. Като видях снимката снощи, чак ми се пререва!! Сега хлапето ще ходи цял живот по зъболекари да й изграждат зъбчето, понече така се е счупил, че прилича на трети кучешки зъб! И за капак, изправянето на зъбната й дъга ми беше част от курсовата работа последната година в УНИ! Толкова труд отиде на вятъра. Иде ми да му извия вратлето на тоя младеж, добре че са на едни 200 км от мен. beating
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #58 -: февруари 05, 2015, 10:39:44 »

От филма помня сцената с крокодилите, че беше много впечатляваща. Била съм малка и дори името на филма не помнех със сигурност.
Минус 30 звучи стряскащо! Нещо последно време гледаме вечер "С влак през Аляска" и като видя какъв сняга е там... girl_impossible Ама се чувствам много добре навряна под юргана и с включено електрическо одеяло в краката. Това не е за мен! Аз съм за топлите страни и на всеки въпрос да отговарям с леко помахване и "Маняна!".
По този повод се сещам, че четах преди време кое куче за коя зодия било подходящо. За водолеите - чау-чау. Никой не може да спре кучето, когато иска да е активно, но и никой не може да го помръдне, когато реши да лежи. Същата работа е и при мен! Бях си зарязала дневните активности, ама днес съм амбицирана yahoo Сърбят ме ръцете да си захвана пак гоблена, че цяла седмица я писах дъждовна.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #59 -: февруари 05, 2015, 11:12:11 »

Леле Нелиииии - ужас... Ама не се притеснявай - на мой приятел му се счупи целия преден  зъб  и му го изградиха наново, че даже и същия цвят като останалите - единствено от време на време на поддръжка ще трябва да ходи... Не е толкова страшно. Младежа най- вероятно си я харесва да знаеш Wink

За минус 30те - аз на таквоз не мога да вирея.... Не знам как се свиква ама не е за мен това.... Брррр....

А за шиенето - нито шия, нито ми е мерак - можех да плета и бродирам навремето, но вече съм забравила как - В училище ни учеха и много ми се отдаваше
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines