Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 09:44:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема декември - 30 дни до пенсиониране по стаж и  (Прочетена 137901 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: декември 04, 2014, 12:19:54 »

Евала за коледника svekarva, много е красив  good

За зъбите на ММ май съм ви казвала, как на бързо се раздели и четирите си мъдреци, защото растяха перпендикулярно. Единият му растеше толкова кофти, че хирурга си купи специални принадлежности. ratatui, съветвам те да идеш зъбен хирург да ти ги извади. На мен също ми извадиха един, защото беше много развален, иначе нормално израстнал. За около 7мин се справи хирургът!

Пожелавам ви скоро да ви дойдат телефоните, виждам, че тръпнете в очакване  good

scilla, и аз не съм много добре с цветята. Имам едно каланхое, което е номер 3 или 4 - аз като го уморя, майка ми засажда ново. Имам и бамбук, първо уморих няколко стръкчета, ама сега се е задържал. Най- се гордея с кактуса ми, даже щях ви го покажа, ама снимката е на телефона на ММ. smile Междудругото тази нощ те сънувах, ако искаш ще ти разкажа Wink


Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: декември 04, 2014, 13:04:09 »

Привет,привет!

Аз уж вчера бях цял ден абсолютно свободна,а пак не ми стигна времето за планираните неща.Значи тоя живот не ми стига.Ще си искам още един.

Свекс и аз съм за хлебопекарна.Мноооооого съм доволна от моята.Нашата ни я подариха персонала за рожденните дни ,че нали си върви в комплект с блаверният.Преди това ни подариха пък хубава кафемашина.Миналата година беше дърворезба икона на св.Мина ,но аз много несериозно се отнесох и не я осветих.Трябва да си поправя грешката.

Рататуи ,стискам палци

Моя Емаг пристига днес .Чакам си таблета и другите нещица.Иначе за телефони ,аз съм с HTC One и ужасно съм доволна.

Не можах да ви приветствам всички ,но обещавам да съм по сериозна до края на деня.Човек като е на работа как така намира повече свободно време незнам  pleasantry pleasantry pleasantry
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: декември 04, 2014, 13:06:33 »

Извадиха ми зъба, стана супер бързо, за 15-20 мин, ама доста чакахме упойката да хване, та самото вадене беше за 4-5 минути. Не ме боля, ама като ме пусна упойката доста се усещаше и пих един течен аналгин и вече съм ОК. Утре ще ходя да го види как е, дали всичко е наред.
Сега ще прочета статията на Сила. Дано днеска да ги предадат на куриера поне, да може утре да пристигнат, че в събота тате има имен ден и няма да сме си вкъщи.
Свекърва, Коледничето ти е много красиво, като видя такива цветя и аз искам да гледан, ама при мен всичко умира  sad , майка ми като се преместиха ми завеща доста цветя, ама тръгнаха на зле и решех да им спася живота, като й ги пренеса и оживяха. Останаха ми само 2- един трилисник и едно нз как се казва и скоро и те ще отидат да живеят при нея pardon, тя много обича цветя и има адски много, като ме остави да ги поливам и откачам!
Момичета, знаете ли вече къде ще посрещнете новата година? Какви са ви плановете?
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: декември 04, 2014, 13:16:33 »

ratatui Слагай лед на бузата - гадно е, ама има ефект. При нас е голям зор с тия празници тая година, нещо не можем да се координираме с всички. На Нова година за сега се очертава да се с нашите във Враца - за разнообразие ще гледаме Господари на ефира и Шоуто на Слави на друг телевизор. По принцип би било яко да сме на парти, ама като хем не искам да е у нас, че после на мен да е чистенето, хем ме мързи да излизам някъде.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: декември 04, 2014, 13:20:32 »

Рататуи ,слагай лед наистина

Свекс
,ама много ти е безцветно Коледничето .Аз у дома имам две цветя Коледниче и Теменужки /от тези с кадифените листа/.И двете са ми подарък от персонала и хич не мога да ги стопанисвам качествено>Добре,че идва майка от време на време да ги погледне.Иначе една година Коледничето ми цъфтя през Юли.Смятайте колко съм го сбъркала горкото.А Коледна звезда една година също имах ,че на всеки рожден ден получавах редовно /нали съм декемврийче/ и я крих на тъмно ,та я завивах ,та какво ли не ,ама тц не съм била за цветегледачка и това е.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #80 -: декември 04, 2014, 13:34:51 »

ratatui аулин или течен аналгин помага за болката. Следи се утре да не вдигнеш температура.

Аз не знам що всички изведнъж решиха че трябва да ми подаряват цветя. Но пък за късмет съм се научила да подържам в живот 2 орхидеи, направо съм изненадана от себе си. Имам и два кактуса в офиса ( едното е алое) и за малко да го уморя, много вода му слагах сега е на диета. Вкъщи имам 2 дърва на живота, мънички, обаче нещо листата им станаха много големи не знам що  blush сигурно бъркам нещо, но пък вече половин година са живи, и това е нещо  good

За НГ никакви планове за сега, нали писах че ме подразни компанията с която щяхме да се събираме. Трябваше да е извън София, аз в София не обичам да празнувам НГ, искахме да е хотел, или къща за гости с кръчма но да има храна. Те решиха че сами ще си правят храната и ние се отказахме. На компания с 30 човека няма как да се угоди с храната, не искам да чакам някой да ми сготви, а още по-малко ми е приятно на празници да се бутам с други жени и да готвя за 30 човека.И са чакаме с кумовете нещо last minute  да се уговорим я до Банско, Разлог или Боровец. Но и ако останем вкъщи не ми пречи.
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #81 -: декември 04, 2014, 13:48:30 »

Пандии, много искам да ми разкажеш съня!  Bravo Аз след сутрешното хранене на бебка заспивах на пресекулки и сънувах някакъв натоварващ сън и се събудих съвсем неотпочинала, но какво да се прави... почти всеки път като реша да си доспивам ми се получава така.

Относно емаг-а - снощи към 7 пристигна поредния подарък, който бях поръчала, но телефони все още няма. А за този подарък нито смс ми бяха пратили, нито ме бяха предупредили. Просто куриерът звънна в 18:52 и цъфна на вратата минутки по-късно. Та няма да се изненадам и с телефоните така да стане.

fiibi_bg, аз всъщност се чудех дали да си взимам новия s5(че в момента съм със s4) или новия HTC ONE M8, но накрая след дълго четене на анализи, тестове и отзиви - реших, че няма особена разлика и вместо да свиквам с нов интерфейс си взех пак от същата серия.

ratatui, радвам се, че се е разминало бързо със зъба, дано не те боли дълго! И за Рождество и за нова година сме на гости на нашите в Сливен и ще празнуваме заедно с тях, все пак с бебе никъде не ми се ходи, няма да е особено удобно, а и не е като да мога да купонясвам до ранни зори, но и не усещам нужда smile Отдавна не съм имала семейна нова година и всъщност ще ми е приятно и уютно! Аз също като мариолка нямам проблем да си остана и вкъщи де, вече нямам особена тръпка от празнуването на самата нова година както преди години. Последните две нови години ги карахме с мм по чужбина, идеята ни беше да разгледаме някой нов европейски град и да видим как празнуват там, миналата година бяхме в Берлин - нямаше такова бойно поле, едвам се прибрахме в квартирата без поражения  Girl_hide Иначе беше много красиво край Райхстага! Но и това пътуване за мен винаги ще си остане специално, тъй като там сме си създали бебка  yahoo  baby_girl А по-предната пък бяхме в Барселона - там самата нова година ми се стори мнооого скучна - с тея техните грозденца и висене на площада без никакви забавления  nea



Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: декември 04, 2014, 14:04:15 »

Сила, а в сайта им следила ли си пратката, в смисъл пишеше ли дали е предадена на куриера и т. н.?
Ние също ще празнуваме с нашите и братовчедка ми ще дойде и ако още има места ще ходим в едно заведение в Банкя.
Благодаря ви за подкрепата, за зъба! След 1 течен аналгин вече не ме боли, да се надяваме повече да не се обажда!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: декември 04, 2014, 14:42:07 »

Оффф, писах половин час и накрая всичко се изтри.

 fiibi_bg и аз съм така. Когато си правя планове, винаги нещо се обърква. Все нещо непредвидено излиза и всичко отива по дяволите.
 И аз много харесвам дизайнът на HTC-то и все хубави неща съм чувала за него. Бих си взела такъв, но е по-скъпичък и сега около празниците малко ще ми се размине. smile

Хлебопекарната е хубава идея, но нали трябва да пазим талия. blum

Рататуй, ние тази Нова година пак ще сме на ресторант. Чак да не повярваш, че се организирахме на време. По принцип всяка година всичко става в последния момент. Първо искахме да сме някъде извън града във вила или хотел, но или е вече късно, или ни искат да останем поне 2 дена, но това няма как да стане, защото някои хора са на работа. Така, че се отказахме от този вариант и остана ресторант. Всичко вече е запазено и платено. Ще бъдем доста голяма компания и се надявам да си изкараме хубаво. За мен най-важно е да съм с половинката ми и нищо друго не ме интересува.

scilla, колко хубаво, че точно тогава сте си направили бебче smile
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: декември 05, 2014, 10:17:26 »


Добро утро smile Тази сутринтрин на чайче smile
Ечера нямах време да се разпиша, че след работа ходя в едно заведение, където водя една игра и четвъртък ми става бая натоварено, ама какво да се прави smile
Гледам за телефони сте писали, аз съм от моя sony xperia tipo. Малък и удобен ми е, нещо не мога да се оправям с големите телефони .

За планове за НГ, ще правим купон вкъщи, мъжът ми ще организира хората на 31, че аз сиг ще съм на работа. Тази година купон, че другата не се знае дали няма да има други приритети blush

Иначе вчера, се ядосах на едната ми шаферка, то си беше за чиста глупост, ама малко ме ядоса факта че прави неща без да ме попита и някак всичко се върти около техните рокли, а не около сватбата. Ама другата седмица ще се видя с тях и ще поговорим, че ми се иска все пак да са ми в помощ, а не да се караме smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #85 -: декември 05, 2014, 10:33:45 »

Привет!
Ваня, хич не ми е безцветно цветето, аз кофти съм го снимала. Ами като нямам подходящ фон и време  Wink.
Вчера не можах да си намеря втората трудова книжка - някъде съм я завряла из офиса. Хехе, точно сега и точно на мен да ми се случи. Мълча си като комунист, че иначе  diablo. Временно не я търся, нека се порадва, че се е скрила добре. Последно я разглеждах преди две седмици crazy.
По обяд ще ми донесат шарана за утре. Искам го готов за готвене. Хехе, май съм разказвала, как една година, когато децата бяха малки, бях купила един, пък той взе, че оживя и го пуснахме във ваната. После нямаше хващане, тръгна из банята и коридора и изцапа цялата къща. Децата крещяха "тюлен, тюлен!", бяха гледали някакво филмче за тюлени. Сега, едно, че нямаме вана, второ, че ще изплаши котката Wink


* IMG_3159.jpg (67.12 KB, 640x513 - видяно 164 пъти.)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: декември 05, 2014, 10:39:23 »

Свекс, уби ме с този тюлен !  Bravo Bravo
Аз риба не ям, та не ме касаят шараните.
КАк можа точно ти да си затриеш книжката , това като приказката с децата на обущаря, дето ходели боси. smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #87 -: декември 05, 2014, 10:41:02 »

svekarva най-много котката да му скочи и да го умрътви smile

Хубаво ти е цветето. give_rose

Ох ние утре ще пътуваме за Македонията, ще ходим утре и се прибраме неделя. Ще правим годеж на брат ми. Не можело повече да се чака, срамота било, и даваха зор и двете страни. Лошото е че почти не се побирам вече в нито една рокля, ММ вчера ми каза че изглеждам дебела, аз му викам абе бременна съм той не та не дебела съм била. Идваше ми да го пребия. Ей все забравям да го похваля ММ, значи два пъти ходи в командировка и се върна със страхотни подаръци за мен и бебето без въобще да съм му намеквала. От Англия ми донесе много хубави и скъпи гримове, а от Финалндия 2бр спирала и молив за очи. На бебето боди и пуловер от GAP за новородено. Викам ааа това не е нормално за теб, ама ще се радвам да продължи  good
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: декември 05, 2014, 10:59:30 »

Ние утре сме на гости на свекъра, че е именник. Само мъжът ми да се сети да им се обади да ги пита от колко часа, хич не обича да говори по телефона и му е голяма мъка biggrin

Мариолка, браво на мъжа ти за хубавите подаръци smile Много приятно те е изненадал smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #89 -: декември 05, 2014, 11:05:14 »

Мариолка, жени го този брат, пък ние с Еми да му мислим за нашите брат и син.
Хубаво ме подсети за подаръците. Имаше една идея из нета "Сетих се какво да му взема на моя за Коледа! Ще му взема парите!" Пък по TLC, в коледната серия на "Многоженецът" просто нямам думи какво видях: четирите жени на Колди се състезаваха коя от тях ще направи най- хубавите карамелени бонбони по рецепта на майка му. Представям си какво ще е чувството някой да работи по моя рецепта  funnytooth А, също едната жена си беше сменила името и го подари на съпруга във вид на всички документи, доказващи това /беше взела неговото име/. Що да не използвам и аз същия подарък, просто не съм се сетила. Хващам брачното свидетелство и го опаковам Wink. Иначе наистина съм правила един зелник по рецепта на свекърва ми, ама не успях да го докарам като нея blush
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines