Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 12:29:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема Юли 2014 :sunshine:  (Прочетена 66301 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: юли 22, 2014, 07:50:26 »

Панди, свекърва, скорошно оздравяване!
Нели, ягоди по това време вече трудно ще намериш, до скоро имаше на пазара на графа, ама дали още има  pardon
Неделина, щом иска пак да я гримираш, значи се справяш много добре, браво!  Bravo
При нас, дойде братовчедка ми и вчера цял ден обикаляме за бански и нищо! Така ме изтощава с нейните обиколки по магазините, това да огледа, онова да види, а аз толкова мразя да обикалям моловете  crazy
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #166 -: юли 22, 2014, 08:09:29 »

crazynelly, аз съм в Пловдив и в неделя бях на един от нашите пазари. На четири щанда имаше ягоди по 6лв./кг., малини и боровинки. По големите вериги не съм виждала. Не съм проверявала за замразени, преди имаше в Метро. В краен случай ще ти пратя от тук.
Аз съм по- добре, още ми клокочи коремът, но поне не ми горчи в устата. Явно е било вирусче, защото сега съпругът се оплаква. Пазим майка ми, че както е трудно подвижна......не ми се мисли.
Вчера котката излови едно врабче бебе на терасата и ми го донесе да ми се хвали и да си играе с него, преди да го изяде. diablo Опитах се да го спася, но пустата го замъкна под дивана. Мразя я от дъното на душата си. Пристигна да ми се гали с едно перо в устата. Лани, когато изяде гущерчето, не можах да я погледна една седмица. Сега беше още по- гадно...Това е, ако искаш котка за апартамент, вземи си селектирана, не дивак със запазени инстинкти.
Имам ужасно много работа и по тази причина нищо не ми се пипа. Wink Ама няма как иначе smile
ratatui , и аз имах преживяване с търсене на бански с моята гостенка миналата неделя. Така и не си намери в Пловдив. На морето имало тонове и още с първото излизане си купила 2 броя. То е и съвсем логично там да е съсредоточена морската стока. Тук даже казваха, че няма да зареждат повече.
nadelina88 , значи си голям майстор. Ако ти доставя удоволствие, това е хубав бизнес. good
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: юли 22, 2014, 08:39:42 »

Относно банските - скоро си спечелих едни от една кампания на Cosmopolitan (трябваше да се изтипосаш по бански в мола - Иван ми вика - "Аз ще застана по-настрани, все едно не те познавам" - срам го беше човекът  funnytooth). Банските бяха по избор от Triumph - едва успях да си намеря подходящи за мен като размер, но като разцветка не ми допадат особено.
Сега си поръчах едни от Китай - ще видим дали ще ми станат!  lol Аз не се надявам много, де.
Но дори и на морето трудно си намирам бански като за мен - една година обикалях така на морето като гламава - то имаше една цяла улица с толкова много бански, че да се изгубиш в тях - едва на последната сергия успях да намеря нещо, което що-годе ставаше. Ама при мен проблемът е в бюста - повечето ги правят за малък бюст и парчетата плат едва ми покриват зърната.  badgirl А другият вариант - ако горното е голямо, то долното е някакво огромно, дълбоко и грозно, с което, ако дупето ти не изглежда достатъчно голямо иначе, да се вижда поне от 100км.  crazy
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #168 -: юли 22, 2014, 08:59:48 »

Аз също си търсих бански, но уви - не си купих. Сестра ми ми подари миналата година, ама те много избеляха, и то за едно лято. И сега работя с по-старите, докато се снабдя с нови, но нямам идея кога ще успея да имам нови. А и нещо прекалено кичозни ми се виждат всички напоследък.
А иначе гримирането ми е голяма страст, но не съм смела да инвестирам в себе си. А и не е професия, която носи сигурни доходи.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: юли 22, 2014, 09:00:55 »

Менианте, аз също имам проблем с горнищата. Вчера от далече гледам едни бански, които изглеждат големи и направо към тях отивам, пипам ги и  girl_impossible те сложили по 1 възглавница подплънки, от вън изглеждат Д, а действително са А чашка. Добре, че вчера мама ми намери моите си бански и ще си ходя с тях, не ми пука че са 100 годишни. Аз си купувам от Турция сутиени и бански и съм много доволна!  
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: юли 22, 2014, 09:06:49 »

nadelina88 -
Скоро майката на милото има рожден ден и исках да я изненадам и да й  направя торта с ягоди и сметана.
Без шоколад,защото тя обича повече ванилията и сметаната.
Обича и ягоди. Много харесва и динята,но торта с диня ми звучи странно.  huhhuh.gif
Миналата година пак й бях направила торта,но не беше с ягоди,но пак я хареса.
Бях й нарисувала с шоколад  -чрд и пожелание. Бях се трудила два дена за тортата.  star
 heart
 svekarva - намерих замразени ягоди във фантастико, но не ми се иска да се доверявам на пакетирани и замразени плодове. Може би ще се откажа накрая.
Не ми се иска да купувам торта,след като аз самата мога да я направя.

Много кофти за всички,които сте болни сега. Аз ви желая по-скорошно оздравяване. Аз толкова много пъти съм боледувала през живота си,че направо ми е ежедневие да съм болна.  girl_impossible pleasantry

За банските - пазарувала съм в pompea и triumph. Доволна съм. Имам и цял бански и на две части. Не знам как,но някак си имах късмета да си намеря подходящите модели за мен  и дори като цветове си ги харесвам.  А пък може би е зареди това,че просто съм намирала големи размери там.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #171 -: юли 22, 2014, 09:08:27 »

Привет и от мен от моренцето

В момента се приготвям за плаж, ама днес и утре нещо го дават да се разваля времето.

Панде бързо да оздравяш! Ратче вие кога ще ходите на морето?

Поздравиии Swiming
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: юли 22, 2014, 09:20:29 »

svekarva - едно коте ли си имате у вас или повече? Ние имаме цели две,но никога не се ловяли нищо друго освен мухи или някое друго насекомо,което успее да влезне в апартамента.  LAUGHTER
Но като цяло са много кротки и много се гонят и си играят. Едната,която е по-голямата аз я бях взела за подарък на милото и ни беше избягала миналата година. Беше се разгонила и ходеше по балконите на съседите.
  shok Един ден просто я нямаше и така 3 месеца и накрая я намерихме на моя рожден ден.  shok
Нямаше й нищо,правиха й изследвания  и нищо не откриха.
Тогава решихме да ги кастрираме и двете.
Едната ни е синя руска,а другата също е сива,но мисля,че е смеска между две породи.
Аз почти цял живот съм около котки и вече са ми малко скучни.
Те по цял ден си лежат или спят или се къпят или се гонят и нищо друго не правят и нищо не можеш ти да правиш с тях.
С кучето например поне може да си играеш или да се разхождате и е много по-интересно и забавно.
Може би е малко повече грижата за него,но си заслужава. Кучетата са по-верни другари от котките поне според мен.

Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #173 -: юли 22, 2014, 12:11:35 »

Мале много сте се разписали smile

Скорошно оздравяване на болничките smile За ягодите - Фантастико на Пушкин имаше в събота - купих smile

Иначе за котката - на баба ми котката е такава ловец. Даже последно като си ходих на село учеше малкото си да лови smile Но там е полезно, тя живее в салмата на двора , а не вътре в къщата и лови всякакви гадини - мишки, гущери - всичко дето може да попречи на градините smile Баба ми беше много горда от нея последния път - хванала змия, пепелянка. Захапала я за главата и я помъкнала към баба ми и мяука , мяука, докато баба ми вземе мотиката да я утрепе. smile Мале колко доволна била тая ми ти котка... Баба каза че мнгоо я гущавала после smile

Така че, понякога е полезно, но ако си състрадателен към другите животинки не става. Все пак то си им е в инстинкта и е нормално котето да иска да бъде похвалено , задето е убило гущер/мишка/врабче/ или каквото и да е smile

Мен пък довечера ме чака среща с американския чичо на мечи blush Той си е българин човека , ама от 22 години живее в Сиатъл. Той не знае за мен , защото не си е идвал от 3 години, и сега предстои да му кажем довечера с мечи за сватбата и да го поканим smile Дано да дойде, защото доколкото мечи ми обясни , човека има възможност да си идва само веднъж на 3, в най - добрия случай на 2 години... Демек може и да няма възможност да присъства догодина sad А пък е брат на бащата на милото, и знам че на мечи му се иска да е там - чичо му е все пак....
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #174 -: юли 22, 2014, 14:20:18 »

Да, много се пише днес. Тук се изля един порой, не ти е работа.....
Съвсем скоро гледах Джейми Оливър май как направи здравословна "торта" от една диня. Изряза дълбоко капаците и и от пръстена, който остана махна корите. Поне форма на торта се получи Wink. После я наплеска с рикота /може с извара/ и украси с филирани бадеми. Отрязаното триъгълно парче изглеждаше добре, би трябвало и да е приятно на вкус. Това по повод свекървата на Нели, че обичала диня. Доста е предизвикателно, но защо пък не, в крайна сметка е свекърва  blum
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: юли 22, 2014, 19:39:43 »

Здравейтени от болното
Тъй като се потуткаха докторите, днес установиха,че съм се влошила. Разказха ми играта с обикаляне на болници за консултациии. Ако майка ми и мъжът ми не бяха отпуска да ме карат, не знам как го мислят тия доктори. Вече си имам украшение за носа с кислород. Пращайте форумска енергив, че май скоро няма да се излиза от тук.

И аз трудно си избирам бански. Просто 70д много трудно се намира, пък и нали трябва да ми хареса.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: юли 22, 2014, 19:58:54 »

Преди бях 75D, сега покрай бременностите и кърменето съм 80F (или поне такъв размер си взех от Триумф shok), а долнището (слава богу, можеха да се избират всяко поотделно), понеже беше с връзки отстрани - го взех М размер. По принцип сигурно щях да взема L иначе, но нямаха.

pandapanda, много лошо така - дано вече всичко е наред и да се възстановиш бързо.

Вчера почнах курсовете и съм доволна - започват обещаващо, ще има и междинни тестове, на които също има вариант да се отпадне, но ще се справя.

А снощи установихме с мъжа ми, че лепенето на огледало за задно виждане върху стъклото на автомобил е равнозначно на ядрена физика - до 2 посред нощ се занимавахме с това и нищо не стана.  Пробвахме със секундни лепила, със силикон... Днес си го беше вързал за сенника с едно въженце.  funnytooth Обади се на два сервиза - от единия го отрязали тотално, от другия (официалния на Пежо) му казали, че може да стане само в делничен ден, въпреки че работят и в събота, защото в събота нямало съответния специалист, който да може да го оправи.  girl_impossible
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: юли 22, 2014, 21:34:36 »

Панда, все пак разбраха ли какво ти има?
Мен още ме мота ухото, втори антибиотик сменят... не знаят и те кво правят.

За банските мие  болна тема, щото нося малък размер горен и по голям - долен. beating
И вс ене мога да си купя комплект. Са си  намерих на new silhouette хем са трайни, хем комплект, хем 18 лв, а там иначе са по повече. Ама цветовете са ад. sad
МЕнианте браво за излизането в мола по бански , евала, ей това е жена! завиждам ти за триумфките, обичам я тази марка. smile
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: юли 22, 2014, 23:57:18 »

Да, много се пише днес. Тук се изля един порой, не ти е работа.....
Съвсем скоро гледах Джейми Оливър май как направи здравословна "торта" от една диня. Изряза дълбоко капаците и и от пръстена, който остана махна корите. Поне форма на торта се получи Wink. После я наплеска с рикота /може с извара/ и украси с филирани бадеми. Отрязаното триъгълно парче изглеждаше добре, би трябвало и да е приятно на вкус. Това по повод свекървата на Нели, че обичала диня. Доста е предизвикателно, но защо пък не, в крайна сметка е свекърва  blum

Днес бяхме на пазар с милото и намерихме ягоди!  yahoo yahoo Туко що направих тортата и утре ще я украся.  yahoo Много се радвам,че успях да намеря ягоди. Свекървата със сигурност ще я хареса.  danceg Утре ще дойде и кумата на гости и ще си направим  семейна вечеря. Ще бъде много приятен рожден ден.  smile Благодаря на всички,които ми дадоха идеи къде да търся ягоди. smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #179 -: юли 23, 2014, 06:08:52 »

Панди, все още ми е малко разхлабена енергията, но ти я пращам с много желание! Бързо се оправяй!!!!
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines