Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 14:52:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - юни 2014  (Прочетена 50224 пъти)
 
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: юни 16, 2014, 10:57:11 »

Да, браво на Гришата и на момичетата ни. Дойде добре сле като волейболистите не показаха никаква игра,а всичките ми приятели от чужбина ме питат защо България не е на световното по футбол...

В събота гледахме и мача Англия и Италия и бяхме безумно щастливи Англия като паднаха. Wink Хаха, бяхме се събрали няколко българи и всички бяхме за Италия, предвид че живеем в Англия ми беше много смешно какви сме предатели. Wink

хахах
това май е всеобщата тръпка от мача при българската диаспора там. smile Поне от трима българи живеещи в UK чувам подобни отзиви за мача smile

Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #61 -: юни 16, 2014, 11:07:35 »

Аз се радвам, че България не е на световното, само трябваше да търпя подигравки от страна на колегите, така аз като се подигравам на Англия ми е къде, къде по-забавно. Wink

А за английския отбор, дори колегите ми англичани казват, че отбора е слаб, така че не сме само ние и те си знаят, че не стават. Wink Но настроението тук е приповдигнато, пълно със знамена по къщите и на колите са налепкали по няколко знаменца, вълнува се народа. smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #62 -: юни 16, 2014, 12:42:43 »

То и аз му викам на Григор "Остави Маша, вземи наша!", ама чува ли ме diablo Wink
От моите чужбинци, май само снахата се вълнува от футбол и въобще от спортни състезания, показвани по телевизията. Ходят да гледат финалите с приятели и като мен залагат на твърдението, че спортът е да се спортува, а не да се гледа. Питала съм ги дали това не им пречи при започване на бизнес разговор /поне така пише по книгите/, но и двамата казват, че много по- важно е да играеш голф, отколкото да гледаш телевизия crazy. Ако пък много се наложи да имат информация, гледат записи.
Тук днес не се живее - влажно и горещо. Нещо ми се е скапъл климатикът и направо ми иде да забегна по мъже в чужда стая. blum
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #63 -: юни 16, 2014, 12:58:35 »

То и аз му викам на Григор "Остави Маша, вземи наша!", ама чува ли ме diablo Wink

Ахахха, култово изказване! smile

За спортовете, човек като си бременеене вкъщи, се запознава волю неволю с много спортове. Wink Междудругото, брат ми с много клиенти ходят по мачове - футбол, ръгби и т.н., но и голф са ходили да играят, аз тогава паднах от смях, понеже брат ми не е от най-спортните и като си представих как го е играл тоя голф ми стана забавно. И тенис по филмите играят, аз много исках да се науча, ама така и покрай сватби и бебета не дойде ред и тенис да учим. smile

При нас слава богу е хладничко, че миналата седмица 2-3 дена не се живееше от жега, аз хич не се радвам тук на топлото време - в метрото и вкъщи е ужасно горещо и колкото по-хладно толкова по-добре! smile Особено в момента, предвид че и на 20 градуса се потя като луда, в друга климатична зона съм с тоя вграден радиатор както казва мъжа ми. smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #64 -: юни 16, 2014, 15:27:35 »


А за английския отбор, дори колегите ми англичани казват, че отбора е слаб, така че не сме само ние и те си знаят, че не стават. Wink Но настроението тук е приповдигнато, пълно със знамена по къщите и на колите са налепкали по няколко знаменца, вълнува се народа. smile
Най - интересното е че клубните отбори на Англия хич не са слаби... не знам защо национала им е толкова зле..

Мен лично ме шокира мача от петък Италия - Холандия - 1:5  shok shok Чак не ми се вярваше!

Като изключим спорта... На мен денска понеделнишки ми започна много приятно с вдигане на колата и ходене до паркинга да си я откупя beating girl_impossible Тъподо заведение до моята офис сграда не го кефи да се спира пред него и нон стоп вика полиция и какво паяци, за да вдигат колите. От 3 години спирам на едно и също място, никога проблем не е имало и от както се появи това заведение това е третото им викане на паяци. beating beating beating beating Твърдят че било служебен абонамент пред куките, а всъщност не е  (заведението и офисите се помещават в една сграда - питахме управителя на сградата няма такова нещо). Служебни абонаменти има само банката, никой друг...

Поне да си кажат от заведението че искат те да си спират там, повече ще се разбереме, но мен да ме одрусат с 64 лв, защото някакво си заведение подало сигнал и дошли 7 паяка... е малко е тъпо.  beating beating

Стига се оплаквах, като изключим това иначе уикенда ми мина в пъъълен мързел... естествено - Валя! Що да не вали - цяла седмица жега, що точно в почивните дни да не се скапе времето  angry Но пък през целия ден, с мечето се гушнахме, гледахме филмчета и само се навивахме да станем да чистим - така и не станахме blush blush smile pardon

Как мина вашият уикенд? smile blum
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: юни 16, 2014, 15:33:38 »

Най - интересното е че клубните отбори на Англия хич не са слаби... не знам защо национала им е толкова зле..

Мен лично ме шокира мача от петък Италия - Холандия - 1:5  shok shok Чак не ми се вярваше!

Като изключим спорта... На мен денска понеделнишки ми започна много приятно с вдигане на колата и ходене до паркинга да си я откупя beating girl_impossible Тъподо заведение до моята офис сграда не го кефи да се спира пред него и нон стоп вика полиция и какво паяци, за да вдигат колите. От 3 години спирам на едно и също място, никога проблем не е имало и от както се появи това заведение това е третото им викане на паяци. beating beating beating beating Твърдят че било служебен абонамент пред куките, а всъщност не е  (заведението и офисите се помещават в една сграда - питахме управителя на сградата няма такова нещо). Служебни абонаменти има само банката, никой друг...

Поне да си кажат от заведението че искат те да си спират там, повече ще се разбереме, но мен да ме одрусат с 64 лв, защото някакво си заведение подало сигнал и дошли 7 паяка... е малко е тъпо.  beating beating


леле, и твоята ли е била! При нас колегите се суетяха, че били вдигнали коли от пред сградата. Това го правят от време на време и вдигат избирателно. Ужас. Къде се предполага да се паркира? Миналият път тъкмо вдигаха колата на шефката, но ги хванахме навреме. Поискаха си най-нагло 20 лв, за да не я качат. Наистина откакто се смени заведението почнаха тези неща.
« Последна редакция: юни 16, 2014, 15:35:23 от milenuity » Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #66 -: юни 16, 2014, 15:58:51 »

Миленка ти поне знаеш къде работим и имаш представа за нещата, знаеш от колко време никога не е имало проблем... Днес като отидох в "Паркинги и гаражи" попитах от къде е подаден сигнала (имам право да знам) и ми посочиха нашето китно заведениийце  (да не му споменавам името beating )Казаха ми и на какво основание ги викат.(служебни абонаменти) Понеже обаче като дойдат, при проверка установяват,че мястото не е декларирано като служебен абонамент в общината, "Паркинги и гаражи" си измиват ръцете, че това е пещеходна зона  (забележи! shok) и се водело тротоарна алея и затова видиш ли аз подлежа на глоба от общината.... angry shok angry shok . Типоне знаеш за какво говорим - прилича ли ти на пешеходна зона ???!?!?!?! хахахах Аз успорих акта с това, че никъде няма знак обозначаващ спиране/паркиране забранено, никъде няма знак обозначаващ пешеходна зона, и пътната маркировка на този асфалт пред заведението предполага парко места. За това съм спряла там. До три месеца ще ми излезе наказателния акт. Добре че беше Ивето (от рецепция) да ми звънне да сляза, но от 12тия до долу с нашите асансьори -  познай слязох ли навреме хахах

Преди при Слав и Евгени нямаше такива проблеми.Липсват мииии cray cray cray
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: юни 16, 2014, 16:15:22 »

пешеходна зона ???!?!?!?! че то дори не е тротоар...
Абе тия паяци, вместо да вдигат мутренските коли спрели по завои и тн. с какво се занимават.
А за пицарията...не стига, че са супер скъпи и с ужасно обслужване ами...

Ох, мисля, че се превръщам в земноводно...ако повали още малко ще ми изникнат хриле...
Писна ми от дъжд! Вчера сме чакали под една спирка повече от половин час поне да намали...Прогнозите за юли май не са по-различни. Но за тези от вас, които ще ходят на море - днес се чух с едно приятелче, което е на Албена и той каза, че времето не е кофти и водата е учудващо топла и хората са си на плаж от 10 сутринта. smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #68 -: юни 16, 2014, 16:27:23 »

Тези с мерцедесите - бях свидетел в неделя на витошка как вдигнаха един мерцедес новичък и 45 минути запушиха движението защото го чакаха да дойде собственика (по закон ако вече са я вдигнали нямат право да я задържат) Дойде собственика, плати им по 50 лв, които те не отчитат след това и са си за техния джоб.........


Хахахах Това с хрилете ме уби funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth Сайта на БТВ мислел да се прекръсти от dalivali.bg на koga_shte_spre.bg  funnytooth

Ние сега този петък заминаваме с кумовете за Созопол за уикенда-  а дано да земе да се спре
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #69 -: юни 16, 2014, 20:01:04 »

Хихи, двете Миленки, разсмяхте ме  laugh, тъкмо бях ядосана до дупка на съпружеското тяло. На мен пак ми е влажно и мазно и плувам в пот от някаква задуха. И много ме е яд, че времето е само за сън, а аз все едно съм пила един тон кафе. Яхнала съм метлата  witch, все едно ПМС ме гони, няма спиране. Родният съпруг беше цяла седмица в командировка отново по чужбината и ми донесъл подарък златни обеци - халки, малки и никакви. Първо не нося злато, второ, това са третите обеци, които изобщо няма да нося, все подаръци от него, трето, изобщо не е вложил мисъл, а само е отчел събитието, четвърто, съвсем ясно заявих на РД, че много искам да имам истински диамант и да събира парите за такъв, вместо да ги хвърля на вятъра и още куп други основания....Но не, подаде ми едно кутийче /то самото по- красиво от обеците вътре/ и като не избухнах от възторг, реши да бяга от къщи. Хихи, тропна вратата и забрави ключовете. Сега бистри политиката със съседа на стълбището, та си мисля дали да не му връча да хвърли боклука и да му дам ключовете, уж да му запазя достойнството Wink. Можех да се престоря на зарадвана, ама нали съм лоша днес...Предишните ги дадох да направят обеци на сина, ама той вече не носи, та просто са излишни. За разлика от пари в брой, от които винаги има нужда.
Да отивам, че даже и котката ще взема да си приберем беглеца smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #70 -: юни 17, 2014, 11:55:28 »

Хелоу, ей ма и мен, върнах се от сватба номер 2 за сезона, остава още една на 5ти юли и толкоз за тази година Wink

Свекърва не купувах нова рокля пак бях с дългата, ама ще я пенсионирам вече избих и парите 3 сватби изкара blush Сватбата мина много добре, комплекса в който бяхме  е страхотен, разочаровах се от венчавката в троянския манастир само, много беше къса, попа не си беше направил труда да запомни имената на младоженците, ги питаше постоянно. Иначе си изкарахме много добре, останахме и неделя там разходихме се до кръчми хапнахме пийнахме беше страхотно.

Така като те слушам за подаръка все едно моя мъж го е купувал. Ама да знаеш  проблема е в нашия компютер, все сме недоволни. На мен понякога мъчно ми става за ММ като ми подари нещо и ме погледне как се смръщавам и почвам да го храня girl_impossible. Та вече има страх да ми купи нещо. Последно от Хелсинки ми купил черен шоколад, ми какво като е черен пак има захар и аз не мога да го ям  beating Пусна ли го вкъщи снощи?

Милена ти що не им спретнеш някоя инспекция на тая пицария pleasantry

Гледам за спорт говорите, особено за футбол, там хич ме няма, ей тая засада не мога да разбера за какво е и тва е  blum
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #71 -: юни 17, 2014, 11:59:46 »

Аз моя мъж съм го научила, понеже той хич не е и по подаръците, та директно си ме пита какво искам, аз си казвам и си го получавам. Така съм все с хубави подаръци. smile Това е в следствие точно на няколко подаръка, които ме бяха изумили тотално и гледах като гръмната 5 минути след разопаковане (то и аз като козирог, може ли да си замълча), та човека е свикнал вече. smile

свекърва, какво диамантено искаш? Или искаш диамант, пък ти ще си решиш къде да го сложиш? smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #72 -: юни 17, 2014, 12:14:58 »

Мариолка smile Я раздуй малко за тази сватба къде си била? Все пак някои от нас в момента попиват всякакви инфота за всякакви сватби (сиреч язе biggrin biggrin biggrin )
Метни някоя снимчица да те видим в тази дълга рокля за която говориш heart

Относно иснпекцията - много сериозно си го мисля! Много им е зле обслужването и поне за моя джоб е много скъпо, но пък не отричам че е вкусно... huhhuh.gif

svekarva това с подаръците е много гадно... Все пак сте женени от доста време и би трябвало мъжа ти да си те познава... От друга страна - мъж е все пак, трябва да се радваме че изобщо се сещат да ни купят подарък biggrin Мисля че варианта , който Vivi20 предлага е супер, но доколкото разбирам ти си му казала какво искаш, а той пак се е направил на разсеян или просто е забравил наистина smile

Препоръчвам да не го биеш (много) , просто за следващия негов празник му подари нещо абсолютно "недомислено"... Примерно чорапи LAUGHTER Доколкото знам и съм виждала мъжете МРАЗЯТ чорапи за подарък, освен ако не са от мама smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: юни 17, 2014, 12:19:08 »

Свекс, мъжете знаеш че масово не ги бива по темата. Събирай обиците и ше ги менкаме за диамант, скоро скоро.
Мариолка, роклята ти е герой.
Аз на моя също му казвам какво искам и така- няма романтика,ама няма и грешки като първата година хахахаах.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #74 -: юни 17, 2014, 12:33:43 »

Милена сватбата беше тук:

http://www.ostrova-bg.com/

Роклята я бях поствала назад някъде из темите но ето я пак от една друга сватба е снимката  girl_wink



Забравих да си похваля обувките, повече от 12 часа бях на тях и не ме заболяха краката грам, не са най-хубавите обаче са мега удобни, нямаше жена дето не ми завидя че не ми се наложи да обуя балетанки  good

http://paolobotticelli.com/дамски-обувки/8601/165/ежедневни-сандали/4h-14296-black-detail.html
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines