Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:43:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Варна 17-та част  (Прочетена 145199 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« -: април 26, 2014, 09:00:21 »

Добре дошли в новата тема.Ето я старата  http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,35999.0.html
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #1 -: април 26, 2014, 11:07:24 »

Понеже тук във форума НИКОЙ НЕ ПОЗДРАВИ ЗА ВЕЛИКДЕН - ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!  heart

Нека от тук нататък лошото остане зад гърба ни и си пожелаем това, което искаме да ни се сбъдне! smile


ЛЮБОВТА Е ПО-СИЛНА ОТ ВСИЧКО!   heart


Активен
slynchogled
Ентусиаст
**
Публикации: 68



« Отговор #2 -: април 27, 2014, 12:30:40 »

Прехвърлям се и тук smile първо да се похваля - вчера си капарирах роклята  danceg , освен това облякохме отгоре до долу и младожренеца yahoo, останаха му само обувките. Сега обаче съм в голяма схема - моял Ви, помагайте. Някой да знае къде мога да намеря детски мъжки официален костюм? За около 11-12 годишно момче. Синковеца решил, че трябва да е в костюм и няма разубеждаване. Моля Ви.... не искам да го разочаровам.......
Активен
katerini
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #3 -: април 28, 2014, 12:15:51 »

Здравей slynchogled , детски костюми има в магазин Афродита , точно срещу входа на Ритуалната зала , не бяха скъпи и не са никак лоши smile
Активен
Mimka87
Любопитен
*
Публикации: 32



« Отговор #4 -: май 02, 2014, 11:37:06 »

Весели празници на всички и успех в подготовката smile
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #5 -: май 04, 2014, 19:17:17 »

Здраейте,момичета, да и попитам отзиви някаки за Dj DANI B, да имате. Ще съм благодарна на отговор или препоръка за някой ДЖ.  good
Активен
bulche
Новак
*
Публикации: 19


« Отговор #6 -: май 07, 2014, 11:02:16 »

Понеже ми казахте,че ще ми излезе по евтино от агенция да ми проведе сватбения ритуал, видях цените в ритуалната,моля да ми кажете как вървят цените при агенциите за да не пращам на всяка агенция питане.. give_rose
Активен
Maria_Je
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 37



« Отговор #7 -: май 07, 2014, 15:55:17 »

Понеже ми казахте,че ще ми излезе по евтино от агенция да ми проведе сватбения ритуал, видях цените в ритуалната,моля да ми кажете как вървят цените при агенциите за да не пращам на всяка агенция питане.. give_rose

Пощенската ви кутия пълна и не мога да Ви отговоря=]
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #8 -: май 08, 2014, 08:58:57 »

ЗДравейте,някой с отзиви за ДЖ Венелин Мутафчиев?  good
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #9 -: май 08, 2014, 12:12:59 »

 Агенцията ще организира ритуала с декорация, цветя, столове ако се налага. За самото водене на ритуала, което се извършва от водеща е отделно. Тони от Пертито заедно с озвучител за 400 за час и 30 минути. Другите им водещи е възможно да са по - малко.
Съвет според мен го направи както желаеш и го чувстваш, защото типичния ритуал в зала и изнесения са различни по усещане, поне според мен smile
Активен
Mimka87
Любопитен
*
Публикации: 32



« Отговор #10 -: май 09, 2014, 21:30:11 »

Здравейте,
на нас ще ни излезе почти 500 за 1 час някъде - с декора (но с изк.  цветя), озвучаване, столове, арка, водеща на ритуала. Мислим да има и нещо за пиене, но това отделно smile
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #11 -: май 09, 2014, 22:14:37 »

Понеже ми казахте,че ще ми излезе по евтино от агенция да ми проведе сватбения ритуал, видях цените в ритуалната,моля да ми кажете как вървят цените при агенциите за да не пращам на всяка агенция питане.. give_rose

От 180 до 500 в зависимост от това което е включено в ритуала, най-вече украсата и надценката на агенцията smile
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #12 -: май 10, 2014, 19:33:18 »

Момичета,днес ми беше първия ден за обикаляне за рокля. Чувството е уау  heart
Търся рокля А-линия,разкроена в долната част (поне засега на това съм се спряла). Бих желала да ми препоръчате магазини на добри цени (цени над 500 лв ми идват в повече....иска ми се под този бюджет).Днес обикаляхме около ритуалната. Благодаря!  good
Активен
dorito
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4


« Отговор #13 -: май 11, 2014, 07:46:42 »

Здравейте бъдещи варненски булки  smile радвам се , че има с кого да споделя и обменя опит . Нашата дата е 27.09 и вече си имаме някои неща и ние . Ресторант - хотел Мадара - Златни Пясъци ,спряхме се на него тъй като ресторанта е огромен и почти без колони, осветен е и просторен.  Църквата запазихме - църквата в Аспарухово . Имаме си и фотограф,  за това ми беше най-притеснено , защото на снимките и видеото много държа - спряхме се на ФотоСтудио Х .  Имаме си и DJ и водеща - агенция Пертито и водещата Тони  smile Все още нямаме дата за ритуалната зала - тъй като ще подписваме през седмицата и си мисля , че ще има свободни дати  - дано не бъркам  pardon  Успех на всички в  подготовката и се наслаждавайте дами  DANCE
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #14 -: май 11, 2014, 07:55:41 »

Здравейте бъдещи варненски булки  smile радвам се , че има с кого да споделя и обменя опит . Нашата дата е 27.09 и вече си имаме някои неща и ние . Ресторант - хотел Мадара - Златни Пясъци ,спряхме се на него тъй като ресторанта е огромен и почти без колони, осветен е и просторен.  Църквата запазихме - църквата в Аспарухово . Имаме си и фотограф,  за това ми беше най-притеснено , защото на снимките и видеото много държа - спряхме се на ФотоСтудио Х .  Имаме си и DJ и водеща - агенция Пертито и водещата Тони  smile Все още нямаме дата за ритуалната зала - тъй като ще подписваме през седмицата и си мисля , че ще има свободни дати  - дано не бъркам  pardon  Успех на всички в  подготовката и се наслаждавайте дами  DANCE

Хей и вие сте на нашата дата  heart и гледам,че и ти си се ориентирала към онлайн покупка на рокля като мен smile
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines