Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 08:55:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Видеооператори - част 2  (Прочетена 107870 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« -: януари 15, 2014, 07:56:57 »


В темата се пише само за взаимопомощ.

Не се водят професионални спорове за цени обслужване и т.н.
Доказана саморекламата от несъществуващи булки ще се санкционира с публично порицание.
Активен
Shide
Сватбар
***
Публикации: 163



« Отговор #1 -: януари 19, 2014, 00:27:42 »

Ние доста се чудихме кой да изберем. Страхотно много харесвам работата на Петя от Пефо студио, бяхме се насочили към нея, но се оказа, че е ангажирана, а и не е никак евтино. След това говорихме с Краси Ламбов, който прави изключителни клипове, просто. Човекът не е шофьор и няма как да дойде с автобус, та и той отпадна като вариант. След това решихме да наемем Волг Вижън, капарирахме ги. Това се случва август 2013. Тази година, обаче, диджея, който наехме ни насочи вниманието към една друга фирма, с която поговорихме надълго и широко за всичко около сватбата, техниката, осветлението, разликата при снимането с камера и DSLR и т.н. Отказахме се от Волг Вижън и наехме тях. И момичето, с което говорихме много ни допадна. Става дума за Ана от Виктор Попов Филм Къмпани. Някой ползвал ли ги е? Харесвам клиповете им, но ще се радвам и на мнения от вече използвали услугите им булки. Благодаря!
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #2 -: януари 27, 2014, 17:12:11 »

Здравейтеее,

аз съм малко нова като регистрация, но мога да кажа че отдавна Ви следя. Не се бях регистрирала по разбираеми досега причини, но ето че и на мен ми се случи и сватбата ми предстои!

В отговор на  Shide  - навремето  (2006г.) Виктор Попов снима сватбата на баща ми за втория му брак, а наскоро снимаха и кръщетенето на малкия ми брат.

Едно ще ти кажа за тях - те са ми първия избор! Страхотни професионалисти са! Баща ми е завършил оптика, а и е доста претенциозен, но тези хора си знаят работата! Даже днес им изпратих запитване, за да ми калкулират цена..

Препоръчвам ги на 100% и тях и фотографите им!

Но ... все пак... може и да са ми първия избор, но ми трябват резервни варианти. Доста се рових във форума, но това което не разбирам е логичният въпрос - фотографът и видеооператорът не трябва ли да са от една фирма? Защото досега винаги излизат по отделно, пък на мен ми се иска да са от едно място...

Дайте някакви резервни варианти моля.... smile
« Последна редакция: януари 27, 2014, 17:16:40 от milenkata » Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #3 -: януари 27, 2014, 18:11:47 »

milenkata, здравей! Не е задължително фотографът и операторът да са от една фирма. Може да си ги наемеш отделно, но ако имаш добра оферта от дадено студио за комплексна услуга (фото и видео), може да се възползваш. В София има много професионалисти, които са на ниво, така че може спокойно да си избереш.
Успех в избора на екип за заснемане! smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #4 -: януари 28, 2014, 09:54:09 »

Stoyanov, благодаря за отговора... и все пак не е ли по - трудно за самите професионалисти да се координират ако не са работили заедно?

Все пак .. дайте други идеи за видеооператори? кои бихте препоръчали?
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: януари 28, 2014, 09:58:39 »

Ние ще сме без видео, но от форума знам, че Матушев е един от фаворитите.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #6 -: февруари 11, 2014, 19:21:39 »

В отговор на предходния ми пост.... Оказа се че от Виктор Попов нямат фотографи, а работят с няколко фирми... моля за извинение за неточната информация...

Иначе срещата мина сравнително добре, много ми харесват клиповете им, знам на какво са способни, но някак си не ги усетих моите хора.... знам ли.. има време
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #7 -: февруари 12, 2014, 13:22:06 »

... и все пак не е ли по - трудно за самите професионалисти да се координират ако не са работили заедно?

...
По-трудно е, разбира се, особено ако нямат достатъчно разбираем и ясен предварителен сценарий, може и да си пречат дори...понякога нарочно smile От друга страна, ако ги усещате като "вашите хора" , щом са професионалисти ще се справят. И в най-добре реализираната по високи технически и естетически стандарти видео и фото продукция винаги могат да се намерят кусури.
« Последна редакция: февруари 12, 2014, 13:24:02 от djdimi » Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #8 -: февруари 12, 2014, 13:52:05 »

Принципно си прав... затова сега си отсеях няколко оператора и няколко фотографа...

Първо ще видя тези, които работят заедно, пък ако не успея да ги намеря в комбина ще се наложи да се разберат, дори никога да не са работили заедно... е да се надяваме че ще успея да намеря каквото търся без да се налага да рискувам толкова ... smile

Ще пиша като ми минат срещите с набелязаните хора и ще кажа какви са ми впечатленията smile
Активен
vileto_971
Ентусиаст
**
Публикации: 65



« Отговор #9 -: февруари 12, 2014, 22:00:15 »

Ние избрахме "100 усмивки" за наш видеооператор. Не сме се срещали все още. Намерих ги през интернет, понеже не сме в страната и ще имаме малко време за организация на място. Решихме да рискуваме с тях. Ако някои има впечатления ще се радвам да ги чуя...Не че ще изберем нещо друго, просто за да се настроя, какво да очаквам като продукция  pardon
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: февруари 20, 2014, 11:24:22 »

Момичета, ние се доверихме на "ВидеоЗани" с оператор Димитър Зангаров и не съжаряваме дори за миг, страхотно видео направи, просто нямам думи.
Активен
Sunshine87
Сватбар
***
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: февруари 20, 2014, 13:21:03 »

Аз съм запазила Краси и Ники от Видеоклип, Пловдив ( дит)....след над 50 изгледани филми...
Активен
kareliaa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55



« Отговор #12 -: март 03, 2014, 10:59:43 »

Ние също избрахме филмова къща Виктор Попов, грабнаха ни на изложението и други изобщо не сме търсили. Надявам се не сме сгрешили в избора си.
Активен
Blomma
Регистриран

Публикации: 3



« Отговор #13 -: март 05, 2014, 19:45:53 »

Аз въобще не исках видео, но се влюбих в работата на Рefostudio. За съжаление, като всяко хубаво нещо са доста скъпи, а и заети на нашата дата. И сега търся варианти. Вече съм навита по някакъв начин за видео. Познавате ли студио от техния клас в София?

Другият ми вариант е за нещо по–обикновено на доста по–разумна цена. Някой ползвал ли е услугите на Тони Димитров от 100usmivki или Димитър Димитров studioedno? Горе долу харесвам видеата им и цените ми изглеждат ок.
Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #14 -: март 05, 2014, 20:12:10 »

И ние мислихме за Тони Димитров от 100usmivki. Някой ползвал ли го е? Искаме човек който не просто да снима, а да преживее събитието с нас, да не му е безразлично и тъпо. (защото съм виждала и такива, все едно нямат търпение да свърши и да си ходят)  NO
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines