Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 19:10:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Видеооператори  (Прочетена 191018 пъти)
 
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« -: февруари 28, 2011, 16:16:38 »

Темата е наследник на общата тема DJ, фотографи, видеооператори! 2.

Разделя се на три:



В темата се пише само за взаимопомощ.

Не се водят професионални спорове за цени обслужване и т.н.
Доказана саморекламата от несъществуващи булки ще се санкционира с публично порицание.
« Последна редакция: март 02, 2011, 22:36:32 от admin » Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #1 -: март 01, 2011, 00:16:10 »


Доказана саморекламата от несъществуващи булки ще се санкционира с публично порицание.


Най-после някой да сложи ред и справедливост!
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #2 -: март 02, 2011, 21:49:04 »

 Хубаво е да има ред във всичко, постарайте се да разграничите фотографа от оператора дори и в тази тема. Ще е полезно да го направите...
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: април 22, 2011, 06:04:55 »

Здравейте, Моля Ви които е ползвал услугите на Volk Vision, нека каже мнението си?
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: април 23, 2011, 18:06:44 »

Момичета, някоя от вас да има актуални цени и мнение за видеозаснемане от оператора Ивайло (не се сещам за фамилията), за който в предишните теми пише,че работи в канал 1? Снимал е сватбата на мой познат, но е било преди 3 години и инфото не е актуално... crazy crazy

Ще ви бъда благодарна и ако ми препоръчате други добри видеооператори с актуални цени. Става въпрос за София.
Активен
Hypnose
Ентусиаст
**
Публикации: 126



« Отговор #5 -: април 26, 2011, 00:26:28 »

Аз пък бих искал да ви помоля да ми препоръчате добър видеооператор в Пловдив?!Знаете ли колко горе-долу би струвало двучасово заснемане?
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #6 -: април 26, 2011, 11:38:25 »

Много приятели са ми препоръчвали следните оператори в Плд: Видео Зани, Студио Дит, Димитър Димитров. Проблемът е, че те са най-известните в града, съответно най-търсени и по-скоро биха приели поръчка за цялостно заснемане на тържеството, отколкото да оферират по-ниска цена за двучасово такова.
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: април 26, 2011, 14:18:19 »

За Пловдив - Димитър Димитров и Сашо Маринов (от лични наблюдения и от споделени мнения на булки, които са ползвали техните услуги). Hypnose, кога ти е сватбата, защото тези имена, които написах и тези които once_upon_a_time e споделила наистина са най-добрите в града и са заети за много месеци напред, така че побързай!
Активен
Hypnose
Ентусиаст
**
Публикации: 126



« Отговор #8 -: април 26, 2011, 14:37:13 »

Момичета,сватбата ми е септември.Имам намерение до 2-3 дена най-много да ангажирам видеооператора.Обадих се на студио Дит и се оказа,че са свободни на нашата дата.Гледали ли сте техни сватби?Да ги запазвам ли или да потърся информация и за другите които ми казвате?
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: април 26, 2011, 15:03:38 »

С колкото повече оператори се срещнеш и колкото повече сватби изгледаш, толкова по-добре smile според мен, се опитай в рамките на седмица да ги обиколиш всички и след това да вземеш решение, защото нямаш много време! Успех!
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #10 -: април 26, 2011, 20:33:29 »

Не мога да не се включа тук... За мен Сашо Маринов не е просто оператор, който снима сватбата, а е творец в истинския смисъл на думата. Преди да го наема за нашата сватба, си бях набелязала едно-две имена, но неговият стил определено ме впечатли...Уникален е..Има страхотен усет и към всяка двойка подхожда индивидуално. Това е, което мога да кажа. Дано да съм била полезна  smile
Активен
Hypnose
Ентусиаст
**
Публикации: 126



« Отговор #11 -: април 26, 2011, 21:58:00 »

Tonina,можеш ли да ми дадеш линк към сайта му,че не ми излиза в гугъл?
Активен
Minion
Любопитен
*
Публикации: 26



« Отговор #12 -: април 27, 2011, 07:48:11 »

Момичета, аз съм изключително приятно впечатлена от Жоро (фотограф) и Пейо(оператор) от видео и фото студио Шоколад. Обадих им се, видяхме се, поговорихме си, интересуваха се за всичко около сватбата. Направиха ми страхотно впечатление. Предлагат един невероятен албум, който всъщност е като книга, просто бях възхитена, цената на албума е висока, но си струва, защото ти остава за спомен! А операторът прави уникални кадри, разбрахме се преди това да ни направи трейлър за сватбата. Аз не бях виждала до сега и ужасно ми хареса! Сигурна съм, че и на сватбата всичко ще е идеално, така че съм с две ръце ЗА тях!
« Последна редакция: април 27, 2011, 07:50:50 от azad86 » Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #13 -: април 27, 2011, 08:55:06 »

Tonina,можеш ли да ми дадеш линк към сайта му,че не ми излиза в гугъл?
За съжаление все още доколкото знам все още не е готов. Аз го посетих в студиото му и там изгледах около 10-на трейлъра към сватби, за да добия представа (макар че още след първия реших, че той е "моят човек"  smile ). Ти обаче беше споменала, че не си в България и се опитваш дистанционно да организираш нещата, така че не знам как би могла да добиеш ясна представа в случая. Надявам се и други момичета да ти помогнат с мнения и съвети.  Успех!!!!
Активен
Hypnose
Ентусиаст
**
Публикации: 126



« Отговор #14 -: април 27, 2011, 10:11:41 »

Благодаря ти!А можеш ли да ми дадеш тогава координатите му?Желая ти успех и на теб и един приказен сватбен ден!

Как изглежда едно готово филмче,имам предвид готовото двд?В смисъл такъв,предполагам,че има някакво въведение,край,ефекти,нали така?Предлагат ли видеооператорите различни варианти или всеки си има собствен стил и си ги прави по един начин?Питам защото при нас камера ще има само по време на двата ритуала и още няколко момента и ми се струва,че ще бъде доста постно ако бъде само това на самото филмче.Надявам се да сте разбрали какво имам предвид!
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines