Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 08:31:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 16част  (Прочетена 192509 пъти)
 
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #375 -: март 07, 2014, 09:03:06 »

Здравейте,включвам се и аз като една бъдеща септемврийска булка при вас  danceg Още не сме почнали с организацията. Може би началото на април ще се заемем. Получих оферти от няколко хотели,като най-приемливо като предложение е от Бриз 2. Септември обаче е колеблив месец,та мисля,че не е подходящо за сватба в градината....Какво мислите за ресторанта? И за това,което предлага,видях че предлагат и ДЖ и водещ за сватбите си? Като цяло ще съм благодарна за всяка информация. Благодаря! good
Активен
Alady
Любопитен
*
Публикации: 37


« Отговор #376 -: март 07, 2014, 11:38:30 »

Страшно много хора го харесват , моето лично мнение обаче е по-различно . Била съм там на една сватба , имаше изнесен ритуал в градината ( бе беше истинското сключване на брак ) не беше зле , но аз лично не съм фен на този театър. Сватбата беше вътре в ресторанта , бяхме кум 100 човека а мястото беше изключително малко за да събере тези хора ( толкова бяхме нагъчкани , че трябваше да вдигам цялата маса за да стана NO ) обстановката не беше кой знае какво , но за тази сума става . Обслужването беше добре , но храната лично на мен не ми хареса , знам че много я прехвалват  , ама съжалявам само салатата ставаше ( и тортата ) основното беше една изключително много многооооо мазна пилешка пържола от бут не филе , гарнирана със страшно много кашкавал и за да е още по-мазно някакъв сос или сметана не разбрах с гъби  абеее голяма мазнотия bad , предястието беше с някакви патладжани увити пак около едно мазно сирене ( аз просто не обичам патладжан и затова не ми хареса)
 Но като цяло за тези пари може би е най-доброто което може да получиш , но според мен за повече от 80 човека , дори и тази бройка ми се струва голяма ще е некомфортно .  Не искам да обиждам никого , знам че е доста масово заведение и момичето , ще чуе само хвалби затова си изказвам моето безпристрастно мнение с една по-различна гледна точка . Успех в търсенето и дано намериш най-доброто  smile
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #377 -: март 07, 2014, 14:20:28 »

Много ти благодаря за мнението  good Уважавам всяко едно такова,а и не сме се спряли още окончателно,за нас е важно да е що годе приемливо мястото,куверта по възможност до 35 лв,гостите ще са около 70 и с това трябва да се съобразим при търсенето....ако някои има предложения,ще се радвам  smile е,не искам и да досаждам....
Активен
Dafna
Гост
« Отговор #378 -: март 07, 2014, 14:29:21 »

bride_varna, кутията ти е пълна, моля изчисти я  good
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #379 -: март 07, 2014, 14:36:22 »

saved_ , имах едно единствено съобщение,изтрих го...току що се регистрирвам,не знам защо може да ми е пълна пощата...може би отнякъде има настройки за съобщенията,колко да се получават  pardon
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #380 -: март 07, 2014, 15:42:59 »

bride_varna, добре дошла във варненската тема, успех в търсенето.
Гледала ли си ресторант Сезони, не знам колко точно е куверта, но мисля, че е някъде там. Аз Бриз не бих го обмисляла, ако ще е вътре.
От вила Марциана ми бяха отговорили, че менютата започват от 40лв. а там е много елегантно вътре. По курортите септември според мен може да се намерят много добри предложения защото е извън летния сезон.
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #381 -: март 07, 2014, 16:14:32 »

 Offtopicbride_varna, кутията ти е пълна, защото има ограничение за нови потребители. От друга страна лъжебулките от форума се опитват да те засипят с деликатни препоръки( рекламни предложения) и бързо удрят на камък smile
 :offtopic:А за НЕбулките специално (защото се намножиха отново в точно тази тема) - Не всички растат в саксия, 100лв на месец за рекламен банер не са толкова много smile
Активен
mi_mito
Новак
*
Публикации: 13



« Отговор #382 -: март 07, 2014, 21:16:01 »

Моята сватба ще във вила Марциана и кувертите започват от 45лв. това ти го казвам само като информация, иначе е много изискано и приятно, аз бях кума на моя приятелка изкарахме си страхотно. Успех с търсенето bride_varna   smile
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #383 -: март 08, 2014, 01:01:43 »

palachinka Благодаря ти за отговора и предложението, ще разгледам и този ресторант,не съм попадала досега на него и ще пусна запитване за предлаганото оттях  good
Иначе ако е Бриз 2,за вътре ще е....времето септември е по-променливо и ме е страх за навън.... sad
Активен
Laphroaig
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



« Отговор #384 -: март 10, 2014, 10:50:23 »

Корал на св.Константин и Елена, също смятам, че може да отговори на изискванията ти, bride_varna  smile успех в търсенето!  give_rose
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: март 10, 2014, 11:25:29 »

bride_varna нашата сватба беше края на юни в Бриз-2- Навън. И държахме да е само и единствено навън, въпреки че можеше да вали.... евентуално то никога не може да си сигурна и август вали. За началото на септември според мен си е за външна сватба. Обстановката е несравнима, все пак на въздух, цветя, басейн, емоцията е друга при външните сватби, поне според мен give_rose Вътре е доста по-тясно и ние въобще не се и колебаехме да е навън дори и да вали, но вие си решавате smile Относно храната, беше страхотна, без никакви забележки. Единствено, че беше огромно количество и все вкусно  Bravo Предястието гостите го помислиха за основно. Организацията е на ниво, Калин има опит и всичко е доста добре изпипано. Ние сме супер доволни lol И ако трябваше пак да избираме ресторант, без да се колебаем щеше да е Бриз-2  yahoo Ако  имаш някакви въпроси пиши.

palachinka моята коса е чупливо-къдрева и моята фризьорка се справи перфектно. Зависи какво точно си намислила за прическа, в темата на сватбите може да видиш на Silver_f има и снимки smile ще ти дам и координати ако имаш интерес.
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #386 -: март 10, 2014, 13:09:28 »

Благодаря ви за мненията и съветите,момичета,определо са ми полезни и нужни  good Разгледах също така като оферта и Бялата къща и хотел Аква и хотел Детелина. Някакво мнение за тях?
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #387 -: март 10, 2014, 13:57:18 »

също така и Камелия?
Активен
Laphroaig
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



« Отговор #388 -: март 10, 2014, 14:35:25 »

За Камелия съм чувала ужасни неща...моя позната е работила като готвач...точно за 3 дни...беше потресена  sad ако искаш повече инфо, пиши на лични  smile
Активен
Bili
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #389 -: март 10, 2014, 20:27:51 »

Здравейте, с мъжа ми искаме да сключим църковен брак през тази година и искаме да е някъде във Варна или наблизо. Може ли някой да сподели своите впечатления и препоръки. Благодаря предварително!
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines