Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 04:32:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 16част  (Прочетена 182511 пъти)
 
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #30 -: януари 12, 2014, 17:08:18 »

За коя дата си mimi : ) Краси е зает и за нашата, мислихме дали да сменяме дата края на юни ама ... рано ми се вижда  pardon По - горе споменах Provideoz, не знам дали сте видели, асистента на Краси също го обмислям, Ангел Кунев ми препоръчаха и Фотеви.
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: януари 13, 2014, 12:00:13 »

нашият оператор беше асистента на Краси - Наско smile
Много сме доволни, филма е страхотен, мога да пратя клиповете на линк на лично съобщение, ако се интересувате Wink
Мога да кажа, че не съжалявам за избора си и ги препоръчвам с две ръце  good
Май месец Краси ще снима сестра ми, така, че ще видим разликата smile
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #32 -: януари 13, 2014, 21:56:46 »

Варненски булки някоя да знае колко е изнесен ритуал на Ривиера и дали има изобщо възможност само за изнесен там ?
Активен
aalko
Ентусиаст
**
Публикации: 137


« Отговор #33 -: януари 14, 2014, 11:59:19 »

Пред хотел Империал има бийч ресторант,който е подходящ и за сватби,и  за изнесен ритуал,но цената за него нямам престава колко е .То зависи и от ресторанта и от това,кой ще го води.
Активен
alispeikova
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #34 -: януари 14, 2014, 17:37:35 »

Сегааааааааааааааа, аз съм бъдеща булка и сватбата ни е края на септември. Чета ви от известно време, но нямам нищо капарирано. Искам ресторант с изглед към морето, 2-ма видеооператора, 2-ма фотографа, ДЖ и група (за която все още нямам идея), украсата знам каква искам да бъде, както и как ще изгледам като булка. Хубавото е, че знам какво искам, лошото е, че в търсене и ровене на идеи и имена съм пропуснала много време и се оказва, че някои професионалисти за вече заети. И сега? Лудницата е голяма:(
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #35 -: януари 14, 2014, 17:51:48 »

И ние бяхме с ДЖ, група и водещ; всички ги препоръчвам, нашият бенд бе ЛаМигра, като Страци (основателят на ЛаМигра) ни свири и сватбеният марш на пиано, както и озвучаваше целият ритуал. Мн добре се справиха момчетата!
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #36 -: януари 14, 2014, 19:54:55 »

alispeikova За фото се сещам за КА студио, много хубави снимки правят, ресторант Хоризонт за сега е свободен на 13 септември, поне до вчера беше.
Аз да попитам за ДЖ, много е важно защото на последната сватба, на която бях един бургаски Дж пускаше от най - глупавите и евтини майтапи, селска история.
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #37 -: януари 15, 2014, 11:02:27 »

Kastudio ги препоръчвам и аз, личният ми опит  с тях съм описала в моята сватбена тема. ДЖ - нашият както повечето неща беше от Пертито - ДЖ Алекс. Музиката беше идеално за настроението ма сватбата подбрана, партито беше повече от избухващо  danceg.
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: януари 15, 2014, 14:17:58 »

Сегааааааааааааааа, аз съм бъдеща булка и сватбата ни е края на септември. Чета ви от известно време, но нямам нищо капарирано. Искам ресторант с изглед към морето, 2-ма видеооператора, 2-ма фотографа, ДЖ и група (за която все още нямам идея), украсата знам каква искам да бъде, както и как ще изгледам като булка. Хубавото е, че знам какво искам, лошото е, че в търсене и ровене на идеи и имена съм пропуснала много време и се оказва, че някои професионалисти за вече заети. И сега? Лудницата е голяма:(
Не искам да те плаша, но е време да се захванеш с основните неща. Много от рано се капарират добрите професионалисти, напр. Ка студио може вече да нямат свободна събота септември. Към кого си се насочила?
Активен
alispeikova
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #39 -: януари 15, 2014, 14:39:43 »

Мрявка - много ти благодаря, ще се активирам да проуча за групата
Anuk - мерси много, за ка студио знам, за Хоризонт - имам друга идея.

И такаа...писах днес на Lighthouse и се изненадах, колко бързо ми върнаха отговор и оферта. Предложенията са им много добри и са свободни за 20.09.
За тези от вас, които се интересуват, мога да пиша и варианти за менюта, допаднаха ми, цените варират от 45 до 70 лв. 70 лв са ми супер много, менюто от 45 лв доста ми хареса. Цените за настаняване са скъпички, но имайки в предвид мястото, ох толкова съм впечатлена. Има възможност за изнесен ритуал на няколко места.

Лили - на Ка студио не съм звъняла, защото днес съм се луднала  за ресторанти и видео.И тъкмо да помисля, че съм намерила мечтаното място и ще капарираме ресторант и оп ударих на камък с Красимир Ламбов-зает за датата.

Оффффффффффф, не искам друг, само погледнете, аз съм толкова впечатлена от клипа
http://www.lighthousegolfresort.com/bg/Svatbi

Малко съм объркана и не знам, датата ли да сменим, но ако е Красимир Ламбов, трябва да я преместим за първата седмица на октомври, а сватба на открито през октомври - няма как. Ресторанта на Lighthouse е красив, но много съм объркана, милото ми каза аз да решавам, а така е още по-трудно.

Запазих дата за подписване, което ще е през седмицата. Общо взето днес се задействах, но срещам трудности момичета.
« Последна редакция: януари 15, 2014, 14:44:16 от alispeikova » Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #40 -: януари 15, 2014, 21:01:28 »

alispeikova  знам какво е, аз минах през какво ли не заради Лайтхаус, но там въпросът не опираше само до парите... както и да е  и аз бях влюбена в това клипче и си представях всичко по същия начин, за добро или лошо нашата приказка ще е друга...  Успех дано това е вашето място и действай, без да се плашиш  Wink
Активен
Engaged
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 8



« Отговор #41 -: януари 15, 2014, 21:15:04 »

alispeikova, не се притеснявай, нещата ще се наредят (оле като се замисля, че аз ниакква не съм я свършила, а иначе успокоявам).

А относно Lighthouse, аз да си призная въобще не съм го гледала като оферта и явно е имало защо: и 45лв за куверт са ми много като се има предвид, че аз искам да осигуря и нощувки за всичките си гости.

Като стана дума за 20.09..... ние бяхме планирали сватба за тогава, но се наложи да я отложим. А и за 20.09 Краси Ламбов беше зает, та сега поне се успокоявам с факта, че ще ни снима той, макар и чак след година и половина. Все още не сме го капарирали де, но се надявам скоро и това да стане.

В момента съм в процес на търсене на място и мисля колкото се може по-скоро да резервирам мястото и Краси, за да съм спокойна.... останалите неща могат и по-нататък  smile

Лошото е, че от Калиакрия ми отговориха, че не организират сватби в комплекса юни, юли и август, а окончателната ни дата е през Юни. Пак се разочаровах малко, защото там наистина много ми хареса. Другото място, на което много разчитам е Спа хотел Орхидея на Златни пясъци... за септември ми бяха изпратили оферта, която ме устройваше, но на запитването за юни догодина все още не са отговорили. Дано те се съгласят на сватба през юни, защото вариантите ми се изчерпват...

И накрая да попитам по-осведомените от мен: Какви са тези такси за изнесен ритуал  Oh my ...
Разбирам таксата в ритуалната зала, разбирам наема на арки и т.н. за самия ритуал, разбрах дори и заплащането на водещ, който да ти води изнесения ритуал (когато е театър за пред гостите), но да си платиш такса на даден хотел за това, че им ползваш примерно градината, за да си направиш изнесен ритуал и то след като си им платил куверти, нощувки... не, не... това не мога да го приема  nea Да не говорим, че в една от офертите, които ми беше изпратена тази такса е 700лв  shok освен това има такса ако имаш фотограф и какво ли още не....
Та... този въпросния хотел го изключих, но се притесних и другите да нямат подобни такси... знаете ли нещо за това?  huhhuh.gif


П.С. Първоначално не бях пуснала клипчето, което е качила alispeikova, но бях сигурна, че е на Мария и Маркус.... сега го пуснах и видях, че наистина е то  Wink
« Последна редакция: януари 15, 2014, 21:18:32 от Engaged » Активен
kleo_15
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #42 -: януари 16, 2014, 12:43:07 »

Здравейте и от мен. Окончателната дата при нас е 30.08. Не знам дали е рано, но като чета из форума, даже съм закъсняла. Не сме избрали ресторант, но съм се спяла на Бриз 2, Барите, вила Марциана, вила Аква или Изворите (сега му правят ремон, увеличават капацитета и подобряват инфраструктурата). Тъй като аз не съм от Варна се налага ресторанта или да е в хотел или в някакъв комплекс.Държа сватбата да е на открито с изнесен ритуал, като за в момента знам, че на вила Марциана (община Девня) ритуала се извършва от представител на община Девня и книгата може да се изнася. Помогнете ми за видеооператор..писах на Краси..., но едва ли ще е свободен. Коментирали сте Наско, ако е възможно да ми дадете някакви негови координати. Другият проблем е оркестъра, тъй като родителското тяло държи да има такъв.Четох във форума, но никаде няма конкретни предложения.Вие сещате ли се за някои?
Активен
BONBON
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #43 -: януари 16, 2014, 13:07:35 »

Здравейте бъдещи булки!

нашата сватба ще бъде на 17,05, та сме доста напред с материала smile Ще се радвам да бъда полезна, с моя опит.
 Гражданският ни брак ще се състои в Двореца в Балчик. Ако някоя от вас желае да се омъжи там, таксата за запазване на дата е 50лв, а таксата терен 500. За да дойде служител на общината и да ви ожени - 200лв Църковният ритуал ще се състои в параклиса на Двореца, непосредствено след гражданския.
 По отношение на хотелите и ресторантите натрупахме доста богат опит докато намерим нашето място smile Първоначалната идея беше да наемем хотел в Балчик, за да сме близо до Двореца и да е по удобно за гостите, нооо се оказа, че нито един хотел в града не е подходящ /поне според нас/.
Освен хотелите в Балчик, посетихме и Калиакрия, Топола скай, Роял бей, Трейшън кливс.
 Калиакрия е невероятен комплекс на невероятно място. Имат ресторант със страхотна тераса и страхотна гледка. Като цена излизаше 110 - 120лв на човек за нощувка и куверт, което някак щяхме да го преглътнем, но жената, с която си комуникирах ми поясни, че или трябва да си поръчваме алкохола от тях, или да си внесем с/у 16лв такса тапа, което ме втрешти. Треишър Кливс е невероятно скъп. Топола скай е хубав комплекс, точно до Калиакрия, но ресторанта им беше едно продълговато помещение точно като коридор, което някак не пасва на събитието. Роял Бей - просто ни обра точките, но ресторанта е малък и ако е лошо времето няма как да се съберем.
В Златни пясъци харесахме Ривиера, Интернационал и Кабакум. От Кабакум никой не ми отговори, в Ривиера не можаха да ми дадат актуални цени за нощувки, защото не били готови за новия сезон, освен това с ресторант Оазис, в който искахме да бъдем трябвало да се намали музиката още в 22ч, което не ни устройваше.
В крайна сметка избрахме Интернационал. Много добро обслужване, ново обзавеждане, след основен ремонт, прекрасна гледка и сносни цени! Има възможнжст за парти на открито до басейна с изглед към морето или на закрито - в зала Белини.

Мисля, че прекалих с обясненията вече... Ако някой има питане съм на линия smile
Активен
slynchogled
Ентусиаст
**
Публикации: 68



« Отговор #44 -: януари 16, 2014, 14:57:23 »

kleo_15  разпитвала ли си за Барите? Имаш ли актуална информация за куверти и условия? Ние искахме да ходим да гледаме там, но януари и февруари са в "освежаване" и не работят. Та другата седмица имаме среща с Управителката да говорим за условията, ако имаш ти някаква прясна информация, сподели, моля. Благодаря.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines