Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 00:58:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 16част  (Прочетена 185664 пъти)
 
shiny
Любопитен
*
Публикации: 48


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: януари 18, 2014, 10:24:31 »

Момичета,

Така като ви чета, не знаете колко Ви завиждам smile Сватбата е едно прекрасно изживяване, толкова много приготовления, но минава като миг. Вярно е че има нерви, но ако имах възможност сега пак искам да се омъжа. Моят съвет е да се наслаждавате на всяко едно нещо, защото самия ден минава изключително бързо и неусетно.
Аз съм доволна от всички на които се доверих. Ето малко информация за нашата сватба
 Ресторант Хоризонт-отлично обслужване, украса агенция Хоризонт-преобразиха целия ресторант, и надминаха всички наши очаквания,Видео и Фото-Фотев Стил-големи професионалисти, доволни сме от снимки и видео,грим Маруся, прическа Мето, рокля-Холидей (до ритуална зала)  , халки-Хугасян.

Успех на всички булки!
Активен
alispeikova
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #61 -: януари 18, 2014, 20:23:29 »

Относно агенциите - аз също съм за. Имам идея към кого да се обърна, но все още не съм, какво се бавя и аз не знам. Просто съм на друга вълна. Много полезни ми бяха мненията ви за хотели и ресторанти. Лайтхаус отпадна за съжаление.
Активен
Mimka87
Любопитен
*
Публикации: 32



« Отговор #62 -: януари 19, 2014, 11:51:29 »

Здравейте момичета, много полезен форум.   heart Ще следя съветите и се надявам да ми облекчат живота. Ние живеем в София и ще ни е малко трудно да организираме всичко от растояние, но мислим да ангажираме агенция... засега чета, че Пертито ги препоръчват и през февр. ще идваме във Варна за да проучим :)Мислим за края на август, септември.. Моят бъдещ съпруг е от там, и аз съм от морето затова мислим да е морска сватба, даже такава тема съм замислима.. Препоръчайте ресторант близо до морето, доста гости ще имаме 100-120, където да има възможност за изнесен ритуал. Засега имам наум Хоризонт, но не знам още.. smile Агенцията им ок ли е? Скъпо ли излиза. Моля някой да посъветва.. Благодаря!Искаме да е в града по възможност, за да не пътуват гостите по курортите с оглед на тяхната бройка няма да е удобно:D
shiny - твоето мнение ми вдъхна оптимизъм, че Хоризонт е добър избор... smile
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #63 -: януари 19, 2014, 16:45:39 »

Здравейте момичета и от мен. Тази седмица да се похваля добра работа свърших  danceg имаме си ресторант - Графити, дж, видео, фото, Катедрала и най - сладурската и готина Агентка : )) ще се захващам да си майсторя бутиерки и още доста неща тепърва, но сякаш най - страшното мина. Успех на всички и ще ви следя какво се случва с вас ако мога да помагам : ) Wink


Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #64 -: януари 20, 2014, 11:40:56 »

Някой има ли представа от Тракийските скали резорт. Ресторантите Гети и Бендида, как са като цени на куверти и изобщо за сватба как са?
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #65 -: януари 20, 2014, 13:04:36 »

palachinka, здравей! smile
Страхотно място е. Намира се между Балчик и Каварна. Красота! За условия и цени не мога да давам мнения, но може спокойно да пратиш запитване и предполагам ще получиш отговор, който да те удовлетвори. Относно агенция - много от моите клиенти са ми споделяли, че си организират всичко сами (по Интернет и по телефона) и минават и без агенция. Невероятно удоволствие било да си организираш сватбата сам, а и се спестяват немалко пари. Успех в организацията!  good
Активен
slynchogled
Ентусиаст
**
Публикации: 68



« Отговор #66 -: януари 20, 2014, 14:18:35 »

Аз пък да Ви кажа честно, нямам намерение да ползвам агенция. Засега се справям без чужда помощ,
надявам се така и да продължи. Малко се изнервям, че разни ресторанти и комплекси не отговарят на мейлите. Не мога да разбера защо ги дават като вариант за кореспонденция, след като нямат намерение
да ги ползват. Както и да е, продължавам смело напред и това е. Надявам се и да не се налага да опирам до агенти, засега се наслаждавам на организацията.... успех на всички Wink
Активен
doniii_
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #67 -: януари 20, 2014, 14:36:29 »

Здравейте и от мен!От два три месеца следя коментарите ви ... и искам да попитам какво ви е мнението за комплекс Барите ? Като цени на куверти и нощувки, обслужване на персонала и т.н... ?
Активен
slynchogled
Ентусиаст
**
Публикации: 68



« Отговор #68 -: януари 20, 2014, 14:56:27 »

doniii_ в края на седмицата имаме среща с Управителката на Барите за оферта. Като се видим и уточним цените и условията, съм обещала да ги споделя, тъй като има и други момичета, които се интересуват. Надявам се да ни зарадва, защото съм си го навила на пръста, че искам да е там.......
Активен
alispeikova
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #69 -: януари 20, 2014, 18:18:50 »

Сватбения агент мисля да го наема за украса в ресторанта - маси, столове, аранжировка...За това кой ще се погрижи? Аз няма да мога, а да разчитам на приятелите ми в сватбения ден, искам гостите ми да се чувстват приятно и да не ги измарям с някакви задължения, за които трябва много добра организация. Всичко останало сама си избирам и капарирам.
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #70 -: януари 20, 2014, 20:19:21 »

За агенциите и аз не бих се лишила от удоволствието да звъня и да трепна в очакване на оферта от някои хотел  Wink Обаче колкото и да е сръчен човек, украса и другите дребни неща, които могат да се случат в този ден, няма как без агент според мен. Много ме беше яд, че Елемент не отвърнаха на запитването ми, жалко много красиви неща правят...
Активен
Smily
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 34



« Отговор #71 -: януари 21, 2014, 10:26:35 »

Момичета, аз също организирах сватбата си сама, без агенция. Избрах си само декоратор за украсата. И всичко мина прекрасно. Не мисля, че има какво толкова да се обърка по време на сватбата, та да е нужен някакъв специален ангажимент. Мисля, че е важно да наемете правилните професионалисти- ресторант, видео и Ди джей и всичко ще е наред. smile
Активен
slynchogled
Ентусиаст
**
Публикации: 68



« Отговор #72 -: януари 21, 2014, 11:16:05 »

Споделям, ако някой се интересува от този тип ресторанти : Копитото куверт между 23 и 25 лева, като това включва само храна, може да се внася алкохол, мезета и ядки. Неприятното е, че музиката е до 24:00, след това може да се остане, но без музика. Просто такава била политиката на комплекса.... Довечера на среща с Кольовите извори, ще пиша после резултата smile
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #73 -: януари 21, 2014, 14:43:03 »

Има ли получили оферта от Калиакриа? Аз чух, че искали оборот от 10 000 / 12 000 за да запазят за сватба. Верно ли е?
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #74 -: януари 21, 2014, 15:09:58 »

Аз бях в копитото преди няколко години на сватба, беше някак много уютна и народна сватба, хареса ми, само според мен разположението на гостите няма как да бъде оптимално така, че всички да виждат младоженците и сцената. И това с музиката и навремето беше така.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines