Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 11:33:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбената торта - 9 част  (Прочетена 173142 пъти)
 
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #210 -: август 03, 2014, 03:05:46 »

Моята торта ще я прави Хриси от Tita Cakes!! Препоръчаха ми я и направо съм във възторг от нейните шедьоври!! Нямам търпение да видя и моята как ще се получи! Досега съм очарована от нейното отношение, толкова топло и съпричастно. Даже и ресторанта ми е по нейна препоръка. Само ме е яд, че в началото не погледнах агенцията, която ми препоръча, уникални са....а после беше късно, бяха заети вече.
Бързам да кача малко от нейните творения, да видите за какво става въпрос.  yahoo


* лилава и уникална.jpg (68.11 KB, 730x409 - видяно 262 пъти.)
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #211 -: август 03, 2014, 03:06:52 »

ето по-отблизо


* 10383515_667951453284216_5671932602532078016_n.jpg (60.11 KB, 538x960 - видяно 266 пъти.)
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #212 -: август 03, 2014, 03:10:57 »

Ето и една морски стил...или по-скоро езерен, с тези прекрасни лилии.


* 10584025_694525740626787_3823741738768467467_n.jpg (44.45 KB, 538x960 - видяно 317 пъти.)
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #213 -: август 03, 2014, 03:13:33 »

И една нестандартна smile


* 943618_465180516894645_612517279_n.jpg (64.04 KB, 539x960 - видяно 280 пъти.)
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: август 03, 2014, 06:41:41 »

ivanjelina, поздравления за избора! Аз следя Тита кейкс във фейсбук и тортите/сладките им са прекрасни! Моля те сподели ако си опитвала и преди техни неща или след сватбата  heart
Активен
Rusokoska_666
Любопитен
*
Публикации: 22



« Отговор #215 -: август 03, 2014, 09:03:39 »

Здравейте, сватбата ми беше миналата седмица, но още си спомням вкуса на хубавата торта, която си поръчахме от сладкарница в кв.Орландовци (след като обиколихме цяла София). Имах 3 торти - 1 сватбена и 2 по-обикновени. За тях платих 190 лв., а парчетата бяха за около 100 човека. 2 от тортите бяха с крем брюле, а третата - с шоколадов крем. Препоръчвам Ви тази сладкарница. Копвам линк за местоположението на сладкарницата, защото не зная името й - https://www.google.bg/maps/@42.72222,23.34241,3a,75y,331.92h,67.06t/data=!3m4!1e1!3m2!1s-YeRzlbXxfyLwCZN8z5nJw!2e0
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #216 -: август 03, 2014, 11:26:26 »

ivanjelina, поздравления за избора! Аз следя Тита кейкс във фейсбук и тортите/сладките им са прекрасни! Моля те сподели ако си опитвала и преди техни неща или след сватбата  heart

Все още не съм, но веднага ще споделя, щом опитам. smile Голям късмет извадих, че тя беше свободна за моята дата. Който реши, трябва много месеци предварително да запазва. Аз 5 месеца предварително едвам се вредих, всички дати, освен моята, й бяха заети.  yahoo
Много се зарадвах, когато тя сподели с мен, че за нея вкусът е много по-важен от външния вид. Но като знам какъв е видът...wowww, нямам търпение да опитам и на вкус.  danceg
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: август 03, 2014, 12:19:37 »

Здравей ivanjelina! Аз също съм виждала тортите на тази дама в фейсбук,но доколкото знам тя прави торти само на приятелите си.
Преди време я питах за торта за един рожден ден,защото бях видяла,че прави и такива,но тя ми отказа,защото не приемала поръчка от непознати хора. Било й хоби и правила торти само на приятелите си.
Много ми е интересно сега това,което ти пишеш тук.
А пък вчера на стена ми излезе публикация от нея,за това как булка поискала да поръча от нея торта за сватбата си,а пък тя й отказала и булката я обидила с нещо и я блокирала. huhhuh.gif
Много съм объркана..  nea
« Последна редакция: август 03, 2014, 12:22:04 от crazynelly » Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #218 -: август 03, 2014, 12:32:43 »

да, и аз прочетох точно тази публикация, въпросната дама я обидила като казала че поства тортите за да дразни хората....

И аз разгледах тортите защото ми стана интересно, наистина са уникално красиви и останах с впечатлението че върти бизнес с тях, ала-бала Арбанаси и т.н.
Но допълва че това е личен сайт и си пуска снимки на семейството, а защо търгува с тортите си тогава, дали плаща данъци и т.н.
много интересно, човек има право да избира на кой да прави торта и съответно да не приема повече поръчки от тези които може да изработи, но поне да и обясни на момичето подобаващо че няма време, а не че не е в листата на приятелите и.
В крайна сметка всеки би се обидил  pardon
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #219 -: август 03, 2014, 13:14:50 »

Много объркваща е цялата история. Аз вчера говорих с нея и тя каза, че въпросната дама от самото начало се е отнесла грубо и тя затова е отказала. От самото начало не й се е понравило отношението. Взе пак нейните торти не са обикновени, изискват страшно много труд и любов...буквално за мен са произведения на изкуството. Тя ги прави според човека, според събитието, според цялата атмосфера... И аз да съм, ако има няма негативна енергия в цялата работа, няма да се захвана. Аз не я познавам лично, препоръчаха ми я в Лондон и то човек, който много ценя. От самото начало, откакто се свързах с нея, отношението й беше изключително добро, позитивно и приятелско.
И аз да съм, някой ако ме подразни с лошо отношение отначало, няма изобщо да се захвана.
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: август 03, 2014, 13:27:02 »

Съгласна съм с мнението на fibi.
Ето какво ми отговори на мен,когато я питах колко излиза като цена една нормална торта за рожден ден при нея  - Tita Cakes - Здравейте.  Тортите са ми хоби и не приемам поръчки  За сега само на познати и приятели .Лека вечер ви желая.
Аз нищо не й отговорих,защото не знам какво бих могла да кажа. Нито съм била груба с нея,нито пък съм я обиждала с нещо,но ето,че е имало и друга причина да откаже.
Може би не съм разбрала,че не приема поръчки,но в фейсбука й има адски много снимки на торти за рожден ден.
Не съм обидена от отказа й,но явно наистина си избира сама на кой да приема и на кой не.


« Последна редакция: август 03, 2014, 13:30:11 от crazynelly » Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: август 03, 2014, 13:48:37 »

ivanjelina, снимките на тортите, които си споделила действително са произведения на изкуството! Поздравления за избора!
Ние нямаме особено избор от къде да поръчаме тортата си - задължително трябва да бъде от сладкарския цех на хотела, в който ще бъде и сватбата. Ако имахме възможност да я внесем без съмнение щях да се доверя на сестра ми - в сладкарския бизнес е вече повече от 15 години и е правила торти за страшно много сватби. Но за съжаление няма как. Може би така е по-добре - така и тя ще може да се наслади на празника и няма да се притеснява постоянно дали всички ще бъде наред с тортата... Така като се приберем в България седмица преди сватбата ще пробваме торти, за да изберем вкуса. Дизайна сме го избрали вече и казаха, че няма да има никакъв проблем да го изпълнят. Нашата торта също ще бъде с фондан - и двамата с милото го обожаваме!
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #222 -: август 03, 2014, 14:10:37 »

Съгласна съм с мнението на fibi.
Ето какво ми отговори на мен,когато я питах колко излиза като цена една нормална торта за рожден ден при нея  - Tita Cakes - Здравейте.  Тортите са ми хоби и не приемам поръчки  За сега само на познати и приятели .Лека вечер ви желая.
Аз нищо не й отговорих,защото не знам какво бих могла да кажа. Нито съм била груба с нея,нито пък съм я обиждала с нещо,но ето,че е имало и друга причина да откаже.
Може би не съм разбрала,че не приема поръчки,но в фейсбука й има адски много снимки на торти за рожден ден.
Не съм обидена от отказа й,но явно наистина си избира сама на кой да приема и на кой не.

Ами, наистина не знам какво да кажа. И аз в началото й изпратих запитване за цената, но си беше в мой стил този имейл, бая ферман с обяснения. Може би й се е понравил просто или се е заинтересувала от нашата крейзи корейска сватба...кой знае. Хората на изкуството са си ексцентрични все пак, и аз едно време, като рисувах портрети, беше голямо чудо. От десет запитвания, дали и едно съм изпълнила. И не мога да обясня защо, имах си просто свои идеи за това кога и на кого ще правя...
Както и да е, отнесох се. От мен засега само добро мога да кажа за Tita Cakes, благодарна съм за прекрасното отношение от май досега; и ще споделя повече впечатления след сватбата.
Mina, сигурна съм, че тортата ви ще бъде страхотна. Щом са ви приели дизайна и ще има дегустация...няма страшно. После да покажеш снимки задължително  smile .


Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #223 -: август 03, 2014, 19:02:17 »

и друго ми направи впечатление, като тортите ги прави за семейството и приятелите и,  защо ги поства като обществено достояние, а не само сред приятелите и.
То в крайна сметка излиза че действително го прави за да дразни, демек те ще получат а вие ще си останете с лиги в устата.....

Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #224 -: август 03, 2014, 19:22:16 »

Извинявам се, този цитат горе го оплесках,това исках да кажа -
''Ами, наистина не знам какво да кажа. И аз в началото й изпратих запитване за цената, но си беше в мой стил този имейл, бая ферман с обяснения. Може би й се е понравил просто или се е заинтересувала от нашата крейзи корейска сватба...кой знае. Хората на изкуството са си ексцентрични все пак, и аз едно време, като рисувах портрети, беше голямо чудо. От десет запитвания, дали и едно съм изпълнила. И не мога да обясня защо, имах си просто свои идеи за това кога и на кого ще правя...
Както и да е, отнесох се. От мен засега само добро мога да кажа за Tita Cakes, благодарна съм за прекрасното отношение от май досега; и ще споделя повече впечатления след сватбата.
Mina, сигурна съм, че тортата ви ще бъде страхотна. Щом са ви приели дизайна и ще има дегустация...няма страшно. После да покажеш снимки задължително  smile . ''
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines