Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 04:30:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 39   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В СТАРА ЗАГОРА - 12 част  (Прочетена 244048 пъти)
 
sladurska_mi6ka
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #255 -: януари 05, 2014, 01:30:34 »

Здравейте! Имам един въпрос, моля ви помогнете ми с избора на водещ и dj. Много се колебая дали да са Ели и Жоро или Ваня Лозанова и Даниел. Може ли да споделите вашите впечатления от тях?
« Последна редакция: януари 05, 2014, 01:59:39 от sladurska_mi6ka » Активен
Temira-Wedding
Сватбар
***
Публикации: 239


Очакваме Ви !!!


Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: януари 05, 2014, 17:38:16 »

sladurska_mi6ka, и двата екипа са добри и сме имали съвместни сватби с тях, просто си направете среща с тях и ще усетите кой ви допада повече. Успех!
Активен
usmivkatatoni
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #257 -: януари 05, 2014, 23:36:26 »

Temira-Wedding мисля,че всеки сам си избира коя агенция да избере!Дали е правила в Стара Загора незнам,знам за Пловдив и много ми допадна това което предлагат и затова попитах някоя дама дали има лични наблюдения,а вие веднага ме нападнахте, мисля този форум е за това,за да си задаваме въпроси и да си отговаряме,а не да общуваме с вас агенциите,защото аз ако имах желанието да работя с вас или друга агенция нямаше да питам тук!!!Щях да ви дойда в офиса където и да е той и да се разберем...От скоро съм тук в форума и чета все ваши публикации,изглежда много държите да се харесате на всички...пожелавам ви успех! А за моя сватбен ден определено много ще помисля коя да бъде агенцията до мен,защото искам сватбата ми да е много запомняща за всички!
Активен
Temira-Wedding
Сватбар
***
Публикации: 239


Очакваме Ви !!!


Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: януари 06, 2014, 09:16:39 »

usmivkatatoni, защо приехте всичко толкова лично, като се има в предвид, че никъде не съм ви нападала в постовете си. Никъде не съм се обърнала към Вас!!!
И мисля да спра до тук, за да не разваляме темата! Успех ви пожелавам!
Активен
decuto
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



« Отговор #259 -: януари 07, 2014, 10:30:39 »

Здравейте. Temira-Wedding, благодаря много за отговора Ви.
Бих искала телефонните номера на управителите на ресторант Сити, Сребърното езеро, Армира, Тера груп и Тифани. Може и на лично съобщение. Надявам се да има все още свободни дати. Ориентирали сме се за началото на септември месец.
Активен
Temira-Wedding
Сватбар
***
Публикации: 239


Очакваме Ви !!!


Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: януари 07, 2014, 11:57:59 »

decuto, кутията ви за ЛС е пълна...почистете я и ще получите съобщението ни.
Активен
ablaze
Ентусиаст
**
Публикации: 120


« Отговор #261 -: януари 15, 2014, 16:15:05 »

Момичета здравейте, от личен опит и като вече бивша булка и настояща г-жа мога да ви кажа само едно единствено нещо - когато видиш ресторанта го усещаш, когато срещнеш агента си го познаваш, когато видиш цвета - разбираш, че е твоя и тн.

Така да се каже както сте усетили половинките си, така ще усетите и всичко останало за сватбения ден smile В крайна сметка има нещо много важно според мен - или да знаете точно какво искате, или да сте готови да слушате професионалистите.

Успех ви пожелавам и тъй като така ми е домъчняло за времето, когато аз организирах сватбата си мисля отново да следя темата и да помагам smile heart
Активен
ilss
Любопитен
*
Публикации: 48


« Отговор #262 -: януари 16, 2014, 18:43:18 »

Спрях се на Румен Балабанов за видеоператор, но вече имам друго питане smile

Трябва да направя план-график кое в колко часа ще да е, но не съм много наясно кой след кой ритуал е и за всеки по колко време да отделя.
Мисля гражданският брак да е в 15 часа, а църквата в 16 часа, снимки с роднини от 16:30 и след това фотосесията ни с кумовете и навлизане в ресторанта към 19:00 часа.

Преди гражданския обаче - вземане на булката, кумове и т.н не ми е много ясно как да бъде?

И друго питане - може ли някой роднина да запази часа за гражданския брак?
Активен
Temira-Wedding
Сватбар
***
Публикации: 239


Очакваме Ви !!!


Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: януари 16, 2014, 21:15:21 »

Може да ви запазят час с копията от двете лични карти, но не съм сигурна дали има часове окола 15 часа, както вие желаете, защото на дневните са до  обяд а на вечерните след 16ч
Активен
ablaze
Ентусиаст
**
Публикации: 120


« Отговор #264 -: януари 17, 2014, 08:34:33 »

Ilss според мен твърде много време оставяш между фотосесия и влизане в ресторант. Имай предвид, че докато вие се снимате хората трябва да стоят и да ви чакат според твоя график около 2часа
Активен
usmivkatatoni
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #265 -: януари 18, 2014, 22:44:53 »

ilss Здравейте smile аз се спрях на сватбен агент който ми организира всичко за най - специалния ден за мен,от мен се изисква само присъствие....ако имате въпроси ми пишете на лично и ще ви разкажа....smile
Активен
ilss
Любопитен
*
Публикации: 48


« Отговор #266 -: януари 20, 2014, 17:03:39 »

Може да ви запазят час с копията от двете лични карти, но не съм сигурна дали има часове окола 15 часа, както вие желаете, защото на дневните са до  обяд а на вечерните след 16ч

Ако разбирам правилно - от обяд до 16 часа не се правят граждански бракове? Или нещо съм в грешка?
Второ каква е процедурата - май се ходеше до общината и след това до гражданското? И в общината за какво точно се ходи?

Колкото до това, че гостите ще ни чакат, отворена съм за идеи, защото точно с графика ми е доста трудно?
Активен
Sisinka87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



« Отговор #267 -: януари 20, 2014, 20:34:59 »

Вмъквам се за малко в темата само за да кажа за тази така прослувута фотосесия! Много съм доволна от снимките,но ако сега трябваше да правя сватбата никога нямаше да оставя час и половина за фото. Най близките роднини започнаха първи да мрънкат, да идват да ни притесняват и да питат защо толкова се бавим. Аз бях предупредила всички,но повярвайте ми на самата сватба всички чакат да влязат в ресторанта и да се започне купона.  Мои близки ще се женят тази година и решиха да не подлагат гостите си на това. Самата фотосесия ще си я направят няколко дни след сватбата. Това също е удачен вариант!
Активен
Temira-Wedding
Сватбар
***
Публикации: 239


Очакваме Ви !!!


Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: януари 21, 2014, 09:13:50 »

 ilss, първо отидете в офиса на гражданското сега се намира с-щу хотел Ефир. Попитайте за вашата дата кои са свободните часове, след което трябва да се отиде до общината, от гражданското ще ви кажат приемните дни аз зная Вторник след обяд и в общината ще ви проверят досиетата с Лк или техните копия. Такава е процедурата, след което от общината ще ви дадът една служебна бележка и отново се връщате в гражданското за да си запазите дата и час за подписването. Там ви дават друга служ. бележка, на която пише какви изследвания трябва да имате, от коя дата трябва да са направени защото имат срок, и на коя дата трябва да се явите отново в общината за попълване на всички данни необходими за гражданския брак както и данните на вашите кумове и да представите попълненото и заверено медицинско на двама ви. След което отново отивате в гражданското за да си платите такстата. Обикновенно това се случва във вторник преди самата сватба.
Надявам се да съм била максимално изчерпателна! Успех!
Активен
ablaze
Ентусиаст
**
Публикации: 120


« Отговор #269 -: януари 22, 2014, 13:26:06 »

Ills, аз бих те посъветвала да си разиграеш деня, да си представиш как след гражданския трябва да е играе хоро, после хората да се качат по колите, да стигнат до църквата, да паркират, да влязат, да мине ритуала, после пак по колите, каране до мястото на снимките, снимки....гостите се насочват към ресторанта (бих те посъветвала за един welcome drink , защото така ще покриеш чакането, което им се очертава).

Ако наистина часовете за гр.брак започват от 16ч и това е твоят час, аз го виждам така графика ти:
16ч - гр. брак
17ч - църква
17:45ч - снимки
18-18:15ч - гостите се отправят за ресторанта, вие продължавате фотосесията с кумове и шаферки.
19:30 вие се появявате в ресторанта.

Така гостите ще имат време да се настанят, а вие да се снимате без да ви зяпат 100-150 човека smile

Също така е хубаво да си поговориш и с фотографа, за да може да ти каже в кой момент мястото, на което искаш да се снимате ще има хубава светлина, тя е изключително важна за снимките.
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 39   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines