Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 02:08:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 39   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В СТАРА ЗАГОРА - 12 част  (Прочетена 245509 пъти)
 
Sisinka87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



« Отговор #225 -: септември 23, 2013, 17:34:01 »

ilss преди седмица ходихме с приятели да хапнем там и имаше сватба,но напълно вероятно е за следващия сезон да отказват, все пак доста се излагат като цяло (лично мнение)  със сватбите,иначе за храната нямат грешка и винаги когато можем ходим да хапваме там.
Активен
ilss
Любопитен
*
Публикации: 48


« Отговор #226 -: септември 24, 2013, 18:24:54 »

Sisinka87, за мен въпроса е приключен.. и аз харесвам как готвят, за сватби не знам как са.

Някой може ли да ми помогне с информация какви цени предлагат фотографите в Стара Загора - може и на лични.. към момента питам тук, защото ми липсва време да разпитвам за оферти и да се срещам с фотографи? Споделете опит Wink

Ориентирала съм се, че е много споменаван е Йонко Русев. Някой спомена, че е над бюджета му, но за всеки е различно това, споделете мнение..
Активен
Shtastlivka
Любопитен
*
Публикации: 43


Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: септември 24, 2013, 19:15:24 »

Ами ils наистина зависи от бюджета на всеки, но има и други фотографи освен него, които работят така добре но са на по-ниска цена. Пак казвам, ако за теб е Ок да дадеш доста само за снимки значи Йонко е твоя човек. На мен много хора ми препоръчаха Светла Узунова и след разговора с нея просто реших , че това е нашия човек. Като цена и при нея не е евтино , но искаме нея smile
Активен
ilss
Любопитен
*
Публикации: 48


« Отговор #228 -: септември 26, 2013, 13:39:15 »

някой можели да ми сподели мнение за снимките на "принт идеа"?
Активен
meripeewa
Любопитен
*
Публикации: 22



Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: октомври 06, 2013, 20:05:12 »

Ilss, нашите снимки ги прави Митко от Принт идеа, мога да кажа, че е страхотен професионалист, снимките ни са уникални, а за фотокнигата нямам думи ... ето линк на нашата книга http://foto.printidea.bg/virtual/3Z5MLD/     good
Активен
ilss
Любопитен
*
Публикации: 48


« Отговор #230 -: октомври 21, 2013, 20:47:58 »

meripeewa, още му се чудя и не знам защо имам известни резерви. истината е че обиколих всички фотографи в Стара Загора и с всеки един се срещнах и му видях работата - най-доброто, което видях е на принт идеа, но не най-доброто, което май искам за моята сватба. А й нямам особено голям избор.

Имам си вече кумове и ди джей. Спряхме се на Ели и Жоро.
За тази година трябв да избера фотографа и видеоператора. Мисля, че ще е достатъчно, но моя приятел, казва, че не сме свършили почти нищо, дребните неща щели да отнемат повече време и трябва да започнем с тях.
Активен
cvete88
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



« Отговор #231 -: ноември 03, 2013, 07:48:04 »

Здравейте, момичета.
Споделете мнение по въпроса с бутониерите- кога се "закичват"? Четох, че се почва от дома на булката, като тя закичва най-близките си и след това шаферките продължават. Така ли е?
Активен
Yonko_Rusev
Новак
*
Пол: Мъж
Публикации: 12


www.yonkorusev.com


« Отговор #232 -: ноември 04, 2013, 22:16:50 »

cvete88- ще получиш предостатъчно варианти за това което питаш smile

За мен най-разумния е да направите това "закичване" в дома на булката и то Наведнъж Wink Така ще спестите време,нерви,излишно чудене и маене и разбира се ще дадете възможност на Фотографа и Видеографа да работят "Нормално" !


 Смятам че имам предостатъчно опит и е резонно да се замислиш над написаното от мен smile

 Късмет ти желая !
Активен
cvete88
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



« Отговор #233 -: ноември 05, 2013, 08:14:14 »

Благодаря, Йонко  smile
Активен
Temira-Wedding
Сватбар
***
Публикации: 239


Очакваме Ви !!!


Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: ноември 05, 2013, 08:53:49 »

Много правилно го е написал Йонко, и аз съветвам всички булки да правят въпросното закичване наведнъж, за да не се получава, кой е закичен, кой не е, ами сега аз ли да закичвам и прочие.
Активен
Shtastlivka
Любопитен
*
Публикации: 43


Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: ноември 13, 2013, 20:31:38 »

Здравейте момичета ,
искам да ви питам дали имате отзиви от тортите на Милена Дечева?
Видях доста хубави торти в страницата на жената, но нз дали са вкусни и цените какви са.
Ако имате информация пишете моля smile
Активен
magrio
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #236 -: ноември 14, 2013, 16:17:21 »

Здравейте момичета, дългоочаквания ден мина и беше невероятен. Искам да споделя с вас, колко съм очарована от ресторант "Тифани", всички беше както го бяхме планирали, нямаше никакви неприятни ситуации, персонала беше много любезен, а украсата страхотна  Bravo
Също съм с две ръце за дж Елица и Жоро страшен купон се получи, страшно са готини.
А фотографката просто беше уникална, такива идее, че чак времето не ни стигна smile
Единственото лощо е, че сватбата минава много бързо като един миг, сега ми се иска пак  girl_wink
Относно тортата нашата беше от Ден рожден на Хавай и беше много вкусна и добре направена.

Активен
Shtastlivka
Любопитен
*
Публикации: 43


Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: декември 07, 2013, 08:43:45 »

Добро утро момичета  smile Да ви питам къде трябва да се запишем за гражданското и в момента на записването ли става плащането , че скоро трябва да я свърша и тази задача smile
Активен
Temira-Wedding
Сватбар
***
Публикации: 239


Очакваме Ви !!!


Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: декември 08, 2013, 13:35:49 »

Здравейте Shtastlivka, в момента записването става в новите офиси на Гражданското, които преместиха в бившото бюро по труда. Намира се на ул. Хаджи Димитър Асенов до 6-то ОУ, точно с-щу хотел Ефир. А плащането става седмица преди датата на сватбата Ви, когато трябва да отидете и да потвърдите с нужните документи. Успех!
Активен
Shtastlivka
Любопитен
*
Публикации: 43


Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: декември 08, 2013, 18:24:11 »

Много благодаря за отговора, но да ви попитам като се записваме какви документи ще ни трябват?
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 39   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines