Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 01, 2024, 06:40:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 39   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В СТАРА ЗАГОРА - 12 част  (Прочетена 247355 пъти)
 
Temira-Wedding
Сватбар
***
Публикации: 239


Очакваме Ви !!!


Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: декември 09, 2013, 08:09:24 »

Най-много двете лични карти, нищо повече, ако има нещо за попълване, те от там ще ви дадът бланките или образците.
Активен
Iv_vA
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #241 -: декември 17, 2013, 20:11:00 »

Здравейте, четох много от вашите коментари, много е хубаво че се обменя информация. Сега моля ви за малко помощ, много съм объркана... Насочили сме се за май месец, само граждански брак, изнесен в ресторанта (който не сме избрали). Сватбата ще е с 60-70 гости, но лошото е че на нас ни трябва ресторант с хотел, тъй като гостите повече не са от града. Посъветвайте ме как да започна организацията. Насочих се към Парк Хотела, но не сме питали още, но и датата не знам дали е свободна в общината. Гледах има сватбени агенции, които поемат всички ангажименти и ти само казваш свойте предпочитания ако това е така..коя агенция ще ми препоръчате? Като цяло, от къде да започна, моя кандидат-мъж ме оставя всичко в мой ръце, а аз се мотам smile
Мерсиии предварително.
Активен
ilss
Любопитен
*
Публикации: 48


« Отговор #242 -: декември 26, 2013, 10:09:36 »

Весела Коледа на всички, които все още пишат в темата! Бъдете щастливи и много обичани!

Някой чоже ли да ми помогне с информация за видеоператора Румен Балабанов.п опаднах на негова визитка, но не откривам нищо като цена например. Работи в тв Стара Загора?
Активен
Сватбена агенция Ваняя СТИЛ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


www.vanya-style.com


Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: януари 02, 2014, 10:33:22 »

Честита Нова Година - Здраве, любов, сбъднати мечти. Обичайте се и дарявайте любов.  *INLOVE*s
Активен
Temira-Wedding
Сватбар
***
Публикации: 239


Очакваме Ви !!!


Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: януари 02, 2014, 15:14:09 »

 ilss, в отговор на вашето запитване ще кажа , че съм срещала на доста сватби Румен, но не съм виждала готов материал, за да дам конкретна оценка на работата му. Моя съвет е щом имате координати, звъннете, направете среща, говорете ще ви даде оферта и помолете за видео материал, все пак трябва да добиете престава за работата му.
И честита нова година на всички, да е много здрава, щастлива и успешна!
Активен
Shtastlivka
Любопитен
*
Публикации: 43


Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: януари 02, 2014, 16:50:00 »

Честита Нова Година !!! Желая на всички много здраве, щастие и любов да топли сърцата ви!
За мен тази година е специална, защото скоро ще съм Госпожа и във връзка с това да ви питам как разпределихте времето за деня на сватбата , че се записахме за ритуала в 18ч в ресторанта и се чудя в колко да е църквата, защото и фотосесия ще има и се чудя дали 15 ч. е добре за църковния ритуал?
Активен
ilss
Любопитен
*
Публикации: 48


« Отговор #246 -: януари 02, 2014, 21:35:11 »

Честита Нова Година !!! Желая на всички много здраве, щастие и любов да топли сърцата ви!
За мен тази година е специална, защото скоро ще съм Госпожа и във връзка с това да ви питам как разпределихте времето за деня на сватбата , че се записахме за ритуала в 18ч в ресторанта и се чудя в колко да е църквата, защото и фотосесия ще има и се чудя дали 15 ч. е добре за църковния ритуал?

Аз също съм на тази тема и ми е трудно. Моята сватба ще е през май и ми се иска да предвидя кога точно започва да се стъмва. Трудно ми е да определя и на кое колко време да се отдели.
Чудя се дали да не коментирам това с фотографа си, защото той най-добре знае кога снимките биха стана (в кой часови интервал) и според това да насроча всичко останало.


И още едно питане имам - умишлено забавях избора на видеоператор. Ще се чуя утре с Румен Балабанов, имам и още едно име - Димитър Димитров (дано не бъркам). Ако помогнете с още 2-3 имена ще е добре, защото може първите двама вече да не са им свободни датите smile
« Последна редакция: януари 02, 2014, 21:56:41 от ilss » Активен
Shtastlivka
Любопитен
*
Публикации: 43


Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: януари 03, 2014, 16:32:39 »

ilss и нашата сватба е Май на 10-ти и днес записах в 15 ч да  ни е църквата и ми казаха, че 30 мин. е ритуала и така. За видеото да ти кажа ние си избрахме Димитър Димитров и е супер пич, показани видеа доста има и HD и както казах е доста забавен и мисля , че с фотографката ще ни накарат да се отпуснем ,а това е доста важно
Активен
decuto
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



« Отговор #248 -: януари 03, 2014, 18:33:15 »

Честита Нова година! Желая ви много здраве, любов и успехи през годината!
Бихте ли ми предложили ресторанти за около 70 гости и горе-долу цените им.  smile
Активен
usmivkatatoni
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #249 -: януари 03, 2014, 22:32:47 »

Здравейте момичета!Ето и моя ред дойде,до сега не бях влизала в такъв сайт,но и това време дойде....предстои ми сватба и не знам от къде да започна.....имам огромна нужда от помощ....smile
Активен
usmivkatatoni
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #250 -: януари 03, 2014, 22:37:31 »

Ще ви бъда благодарна ако ми кажете от къде да започна....с поканите,с видеото,с украсата ли?Много съм притеснена...препоръчайте ми някой за видео,фото?
Активен
Temira-Wedding
Сватбар
***
Публикации: 239


Очакваме Ви !!!


Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: януари 04, 2014, 10:40:18 »

Здравейте момичета, виждам, че се затруднявате в избора на подизпълнители на вашата сватба. Като фотографи и видео оператори бих препоръчала: Дукс фото, Йонко Русев, Димитър Димитров, Фото Узунови, Тимпас фото и Фото Венци.
От къде да започнете ли?!......Запазете си дата в гражданското и успоредно с това  предпочитания от Вас ресторант, ако ресторанта Ви е вече зает, то помислете за друга дата, така че да е свободен, ангажирайте окончателно датата и ресторанта и се обърнете към сватбена агенция за да ви помогне с координати и препоръки към фото, видео, Дж и декорация за сватбата ви.
Моят съвет е побързайте, докато имате право на избор, защото ако отлагате във времето, то ще се наложи да избирате от тези които са останали свободни!
decuto, подходящ ресторант за около 70 човека е Сити, ресторанта на Арт комплекса, Кипарис, Мериан палас, ресторанта на Марица изток, Калиста, Армира на Ст.Мин.бани, Сребърно езеро, Верея но е с ограничение за вечерни сватби до 00 часа. За открити много добре се получават на басейна на Тера груп. Относно цените, изпратете запитване те ще ви отговорят!
Успех на всички!
« Последна редакция: януари 04, 2014, 10:51:51 от Temira-Wedding » Активен
Сватбена агенция Ваняя СТИЛ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


www.vanya-style.com


Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: януари 04, 2014, 14:32:56 »

Здравейте, даваме ви препоръки  като професионалисти и е нормално булките да не знаят от къде да се стартира и на кого да се доверят. На моя добра приятелка правихме сватбата в Стара Загора. Украсата беше естествени цветя , екипа беше ВИП - видеооператор, фтограф, ди джей , организатор - кординатор. Преди всичко да ви споделим каква е тенденцията 2014г - годината на коня, избора на интериор е от преливащи цветове от един цвят -прасковено, розово, корал . Винаги се съобразявайте от интериора на самият ресторант в цветова гама. Сватбите на открити - може да са доста приказни. Стара Загора има прекрасни места за това красиво събитие. Изключително важно е за всеки клиент, да проучи и прецени - това ли са хората на който може да се довери. Дали агенцията има разнообразие от текстил и декор и на какво професионално ниво са агентите?  Дали искате вашата сватба да бъде една и съща с предишната? За подбора на екипа - изгледайте видеоматериала - за да знаете какво бихте поръчали и за какво ще платите. С един професионален  организатор - кординатор в деня на сватбата , ще си купите спокойствието. Поканените гости ще се чувстват специални и обгрижени. И не на последно място , знайте, че каните различна възрастова група хора, който никога не са се виждали. Озвучаването и воденето на сватбата и  ритуали е кулминацията за едно приятно парти, а именно вашата сватба. Шоу ритуалите изместиха скучните сватби, доверете се на професионалисти , който да изготвят вашият сценарии и подберат най- добрият екип за вас. Интериора, аранжирането с цветя, стойки, арки, балони, младоженската маса- ВИП с професионално осветление , предават приказната обстановк
Активен
usmivkatatoni
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #253 -: януари 04, 2014, 20:45:38 »

Здравейте отново....доста неща разгледах в интернет какво се предлага....и да си кажа честно ми е много трудно да си избера.... sad Всяка фирма е интересна,но като цяло май ме очарова много различния стил на  Сватбена агенция Ваняя стил,предлагат доста интересни неща...Вече организирали сватби и в Стара Загора прочетох  ,някой да има мнения за тях? Много ми ги препоръчват като екип,понеже в Пловдив моя позната била на сватба организирана от тях,но ми е така трудно да се реша на кой да поверя най-важния си ден....smile Предполагам много жени ме разбират....Моля пишете ми smile
Активен
Temira-Wedding
Сватбар
***
Публикации: 239


Очакваме Ви !!!


Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: януари 04, 2014, 21:18:35 »

Само дано Ваняя Стил наистина да е организирала вече сватби в Стара Загора, както е писала днес и тук и във фейсбук, защото ние като колеги и обичащи да се информираме, никъде не видяхме снимки от Стара Загора, а само от Пловдив. И имаме съмнение, че си водите един монолог с друг ваш профил тук във профила.
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 39   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines