Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 23:14:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на БЕБЕправещите - 23  (Прочетена 187078 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #300 -: май 28, 2013, 14:27:11 »

Главната идея е нещо от рода на това, че организмьт е самовьзстановяща се система и ако й се позволи да се самоизлекува, вместо да води постоянни битки с отрови (храни, които не са предвидени за човешко сьщество, като примерно млечни изделия (краве мляко=теле) и пр.), системата ще намери своето равновесие и ще се самовьзстанови (не се влияят механично увредени органи).

Най-грубо това е принципа на Гайдурков, ако добре сьм разбрала това, което сьм прочела от и за него.
Активен
Thea
Професор
****
Публикации: 323


« Отговор #301 -: май 28, 2013, 15:06:08 »

Аз съм също на мнението, че със суровоядство, вегетарианство, подходяща диета, упражнения, хомеопатия, специално  дишане, медитация, хипноза и т.н. може да се излекува почти всеки организъм. Лично, бих приложила и прилагам такива методи /когато имам време/ паралелно към хапчетата, с цел постепенно намаляване на дозата им до евентуално спирането им. Най-лошото при такива методи е, че трябва доста време и постоянство...

Има една статия на д-р Биши, суровоядец от 40 години, който не съветва всеки да минава на 100% суровоядство, не всеки организъм е готов за това. Споделя, че и много хора след суровоядството са с нарушена надбъбречна и щитовидна функция ! Всичко трябва да е с мярка.

http://www.kukuriak.com/bisci-ii/
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: май 29, 2013, 07:11:22 »

Аз съм 50/50.Знам, че беш днешната медицина продължителноста ни на живот щеше да е както преди 200г. но осъзнавам и че сме загърбили природата.Но специално за щитовидната съм изчела доста неща и знам колко е трудно и почти невъзможно да се възстанови.При нея е много голям проблем и какво ядеш, а в суров вид е още по-опасно, защото тогава може да се натрупат повече вредни вещества за по-кратно време.Това е една от първите жлези която гърми в организма на човека, но след себе си оставя поражения на страшно много места.
Та съм наистина много любопитна, дали и как може да се повлияе със суровоядство.В Зачатие има едно момиче(което вече е мама на трима), след като си роди децата тя започна с билки да лекува щитовидната и към момента върви много добре.Аз я следя, но процеса е много бавен, което на мен към момента не ми изнася.За мен е важно да мога бързо и лесно да коригирам щитовидната преди процедура и по време на бременост, за да няма усложнения нито за мен, нито за бъдещото дете.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: май 29, 2013, 07:35:48 »

Естествено, че е така. Аз също пия хапчета и към момента не съм ги нито намалила, нито спряла.

Точно това е идеята - както казва Ина. Не знам какво и дали ще стане...не знам дали ще имам толкова воля, защото това означава тотална смяна на стила хранене и живот...но времето ще покаже...
Активен
matsinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: юни 02, 2013, 15:18:49 »

Здравейте момичета,не мога да се включа по обсъжданата тема,не съм чела много от давна поради липса на време.Мъжът ми има много сериозни здравословни проблеми и поради това ни предупредиха да замръзим сперматозоиди. Но за всеки случай решихме ,че няма за кога да чакаме и преди няколко дни направихме Инсеминация.За съжаление ни казаха,че имаме 20% вероятност да успеем,но каквото стане-поне сме пробвали.Въпросът ми е следният.Инсе-то беше в сряда,предварително не съм взимала нищо (във вторник вечерта решихме да направим Инсето), а сега имам предписан гел-прогестерон.15 спринцовки за вагинална употреба до теста за бременност.И от сряда до днес имам болки в кръста и корема.На моменти по-силни,на моменти по-слаби,но постоянни.Това нормално ли е?Понякога съм имала по-болезнена Ову,но за ден -два.А вече колко дни минаха...Самата продцедура не беше въобще болезнена,но сега имам чуство че кръста ще ми се счупи.Ако някой има опит да ми каже само дали е нормално или да ходя при доки.
благодаря give_rose
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: юни 03, 2013, 07:29:40 »

matsinka, предполагам че инсеминациите ги правите в клиника по  репродуктивно здраве.

Да успеваемостта на инсетата е много ниска, те се правят като се проследи на вагинален ехограф нарастването на фоликула и преди евентуалната овулация се впръсква обработен от партньора материал директно в матката на жената.За да са по-сигурни лекарите, че нещо ще се получи обикновено се практикува на следващия ден да се направи реинсеминация, или да се повтори процедурата, като се надяват фоликула да се е спукал.
Болките и неразположенията могат да са и от прогестероновите препарати да ти кажа.Аз лично вече не помня как се чувствах след инсето си.Но и аз нямах назначена такава терапия.Пих някакви хапчета, но какви не помня вече.Иначе от прогестероновия препарат бях много сънлива, много ми се ядеше и разни болежки ми излязоха.Не се втренчвай в тялото си.
Успех!
Активен
matsinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: юни 03, 2013, 09:36:13 »

Благодаря ти за споделеният опит маги. give_rose
Активен
joyjoy
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #307 -: юни 03, 2013, 11:14:28 »

Здравейте, момичета! МЦ ми е 30 дни, менструацията - на 27-мо число (рядко се случва да ми закъснее с ден-два - обикновено подранява с толкова). Бебеправихме през май, а на 27ми май трябваше да ми дойде, т.е. закъснява ми с 8 дни. Днес ходих да пусна кръвен тест и ми излезе резултат 737.20 mlU/ ml. Моля, дайте мнения. Предварително благодаря на тези, които ще отговорят!
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: юни 03, 2013, 12:05:03 »

joyjoy бременна си.Запази си чак след няколко дни за преглед.Обикновенно над 1000 ЧХГ мже да се види нещо в матката.Чхг се удвоява не 48 часа така се след два дни ще може да се види.Честито  и чакаме още хубави новини.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: юни 03, 2013, 12:14:55 »

Joyjoy този път си бременна,ще стискаме палци.Но както те посъветвах и миналия път си пусни прогестерон,за да се види дали е ок,често пъти се взима допълнително утрогестан първите месеци,ако ти е нисък или си имала случаи като предишния.Най добре се обади на лекар и се консултирай.
Мацинка не мога да помогна,взимала съм прогестерон на хапчета и вагинало и орално,имала съм световътреж,но неиболки,питай лекаря за всеки случай.
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: юни 04, 2013, 08:24:02 »

Джой, честито за успеха, чакаме да се отчетеш след прегледа smile
Активен
joyjoy
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #311 -: юни 04, 2013, 12:07:19 »

Вчера бях на преглед- гинеколожката с вагинален видеозон видя една малка черна точица, но каза, че е още рано и ми назначи час за понеделник (10ти) за преглед да опитаме пак дали ще се види нещо. Дотогава ми предписа утрогестан 2x2 сутрин и вечер. Знам че това лекарство съдържа прогестерон и вероятно заради липсата на имплантиране миналия месец и когато не се получи, заради това го дава - "за да подсилим, както се изрази самата тя". Не потърсих второ мнение, купих си ги и от днес ги пия. ПОказах й резултата от кръвния тест и според нея вероятно съм в 4 г.с. Според Вас, момичета, ще се види ли нещо по - ясно след седмица? Каза ми и още, че в матката има известни изменения, които индикират за евентуална бременност. Какво мислите Вие?
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: юни 04, 2013, 12:10:38 »

В момента си 5-та седмица.Стискам палци да се види на ехограф всичко.Пий си спокойно утрогестана и почивай максимално.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: юни 04, 2013, 13:36:43 »

Да, пий си утрогестана и почивай.
Активен
joyjoy
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #314 -: юни 04, 2013, 13:39:02 »

Благодаря ви, момичета!
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines