Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 15:16:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на БЕБЕправещите - 23  (Прочетена 178123 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« -: ноември 30, 2012, 12:34:43 »

Клуб на БЕБЕправещите - 22
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: декември 03, 2012, 08:57:39 »

Да се отчета понеже обещах. Жената ми уреди на вагинален да ме погледнат че нали не ми се чакаше до 20.12....та всичко си е наред има си сакче, вътре в матката е...размерите отговарят на седмицата, всичко е наред. За болките ми изписа едни хапчета и каза че е хубаво следващия преглед да е към 17.12...което е горе долу когато другия лекар ми каза....тогава вече за сърце smile
Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: декември 03, 2012, 10:49:49 »

Здравейте момичета, на мен ми закъснява 6 дни ( през целият период в които имам МЦ, никога не се е случвало да ми закъснява или подранява, винаги си е бил на точната дата) , правих тест не шуър чек, някакъв друг беше купил съпругът ми, беше отрицателен. Нямам никакви други симптоми, освен много леки болки ниско в корема. Обадих се на лекарката и тя ми  каза да изчакам още седмица и тогава да отида, не винаги отрицателен тест изключвал наличие на бременност. Вие какво ще ме посъветвате да чакам или нещо друго.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: декември 03, 2012, 18:50:38 »

Браво за хубавите новини.
_perlichkata стискам палци и за теб да има хубави новини.
Активен
DG
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 222



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: декември 04, 2012, 13:50:52 »

Josephine страхотни новини! Ще чакаме резултатите от следващия преглед smile.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: декември 04, 2012, 14:18:04 »

DG а при теб как вървят нещата?
Активен
DG
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 222



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: декември 04, 2012, 16:07:48 »

Ами пихме и двамата с мъжа ми ацитромицин и GPто ми каза, че нямало нужда след като сме провели курс на лечение пак да се проверяваме ( даже не искаха да проверяват мъжа ми за хламидия, но аз настоях и теста излезна положителен) , което според мен е пълна глупост! Даже ми разреши GPто да сме си правели бебче, защото и двамата сме пили антибиотика. Но мен ме е страх, защото не знам дали сме излекувани. Ще изчакам още седмица две и ще отидем да си направим още веднъж тестове за да видим дали сме се излекували. В петък имам кръвен тест за да видим дали с овулацията всичко е ок, но аз си мисля, че този кръвен нищо няма да покаже, защото на мен ми дойде в събота и все още съм в цикъл и мисля, че е рано за овулация. Ще кажа на сестрата в петък и ако тя прецени може да отложим теста за другата седмица.

Тук направо ме убиват, с тяхната система  crazy.
Активен
macituu
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #7 -: декември 04, 2012, 16:10:47 »

Здравейте момичета, на мен ми закъснява 6 дни ( през целият период в които имам МЦ, никога не се е случвало да ми закъснява или подранява, винаги си е бил на точната дата) , правих тест не шуър чек, някакъв друг беше купил съпругът ми, беше отрицателен. Нямам никакви други симптоми, освен много леки болки ниско в корема. Обадих се на лекарката и тя ми  каза да изчакам още седмица и тогава да отида, не винаги отрицателен тест изключвал наличие на бременност. Вие какво ще ме посъветвате да чакам или нещо друго.

Според мен изчакай, на мен ми закъсня с 13 дена имах отрицателен тест и в деня в който имах час за гинеколог ми дойде и отмених часа. А бях сигорна ,че съм бременна понеже не ми беше закъснявало никога до сега
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: декември 04, 2012, 17:21:48 »

DG пусни задължително контролен.Дано да сте се излекували но понякога са по упорити нещата.А какъв е този кръвен тест за овулация.За пръви път чувам и ми стана интересно.
Активен
DG
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 222



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: декември 04, 2012, 17:54:46 »

Ами и аз за първи път чувам за такова нещо, ама ей на така ми казаха. Абе ще видя в петък за какво аджеба ще ми взимат кръв защото вече се побърках. Днес ми звъняха да ме проверяват дали се чуствам ок и т.н. та между другото реших да питам, кога пак да се проверим  и след 20 мин мрънкане и чудене от страна на асистенката и питане на сестри най-накрая казаха, че на 24.12 можем да отидем да се тестваме. Въпреки, че ни разрешиха да правим бебе мисля, да се сдържим до догодина ( ужас, колко далече звучи girl_impossible).

gucci тук като им кажа как дейставаме в България и ме гледат като полезно изкопаемо  crazy. Та затова не се учудвам, че може да засичат някакви нива на хормони, които се появяват при ову. Знам ли вече, то само гадая.

Тук например на мъжа ми искаха само урина за да му установят хладмията, а в България взимат и секрет за нея.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: декември 04, 2012, 19:52:31 »

ами то при ову само ЛХ да засекат евентуално.Ама сигурно си знает хората.Ама за контрола си настоявай.И не тлагайте бебеправенето.Просто се обичайте.
Активен
DG
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 222



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: декември 04, 2012, 21:35:38 »

Може и него да искат да засечат и да ми затворят устата.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: декември 05, 2012, 10:28:00 »

Аз като попитах моята лекарка за хламидия и защо не ме изследва, тя каза че ако има хламидия няма шанс да забременея. Хламидията не позволявала да се случи и ако има налица бремеността значи всичко е наред. Така че ако при вас не се е излекувала и да не се пазите, вероятността да се случи е малка. Но задължително си направете контрола!
Активен
DG
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 222



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: декември 05, 2012, 11:05:59 »

Благодаря Пънк, това не го знаех. Контрола задължително ще си направя и дано всичко да е ок smile.
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: декември 05, 2012, 11:28:15 »

Тези лекари навсякъде са различно луди. DG пожелавам ти всичко да се е оправило вече, но и аз съм на мнение, че си трябва контрола. Понякога гадинките от всички видове са доста упорити.
Не е напълно изключено забременяване при наличие на хламидия. В някои държави това изследване е задължително след като се установи бременност. Макар че не съм се задълбочила да питам как и дали го лекуват, ако го открият, но сигурно си има начини.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines