Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 07, 2024, 22:29:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Желаете ли да си разменяме подаръци за Коледа  (Гласуването приключено: ноември 15, 2012, 11:46:03 )
да - 26 (92.9%)
не - 2 (7.1%)
Общ брой гласове: 28

Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Коледни подаръци!  (Прочетена 107347 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #240 -: ноември 27, 2012, 16:30:14 »

leni_beni, то като сме казали поща, не е задължително да е така. Имаш малко дете и наистина няма как да търсиш и да губиш време. И моята Снежанка да действа както и е удобно.
Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #241 -: ноември 27, 2012, 16:31:25 »

И аз да кажа на моята Снежанка, че офиса на Еконт ми е много удобен за получаване на пратки. Естествено, ако и е удобно де....
 Offtopic michelle вурст с греяно вино под топлия газов фенер .......... Wink Проблема е ,че този уикенд бяхме в София и до Нова година не се очертава да пътуваме пак ......... diablo  beating
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: ноември 27, 2012, 18:46:27 »

Аз вече знам със сигурност какво искам да подаря на моето плодче, сега ми остава по-трудната задача по откриването на подаръка, но имам някаква идея. Много е вълнуващооооо  yahoo

Нашата картичка ще бъде ръчно приготвена от собствените ми две джуджета, така че ако не е съвършена, а омазана и оплескана предварително се извинявам. За сметка на това, обаче, ще е направена с много ентусиазъм и детско въображение  heart

Активен
prety
Сватбар
***
Публикации: 208



« Отговор #243 -: ноември 27, 2012, 19:14:26 »

И аз съм го измислила подаръка  girl_wink сега остава само да намеря време тази седмица да го купя Girl_hide
Много е вълнуващооооо  yahoo

Нашата картичка ще бъде ръчно приготвена от собствените ми две джуджета, така че ако не е съвършена, а омазана и оплескана предварително се извинявам. За сметка на това, обаче, ще е направена с много ентусиазъм и детско въображение  heart


Албенчик много яко си замислила  Bravo
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: ноември 27, 2012, 20:21:08 »

Браво момичета.
Аз още не съм измислила, ама имам някакви насоки. Ще видим. Много искам да зарадвам плодчето си. smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #245 -: ноември 27, 2012, 20:28:26 »

Аз пък днес бях на шопинг за материали и се захващам да персонализирам подаръка си smile

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #246 -: ноември 27, 2012, 22:24:46 »

Аз пък съм в първа глуха. Да не говорим, че и за децата не мога да измисля подаръци, а трябва вече да ги пращам. Не искат прахосъбирачки, не може и да е практичен подарък /щото ако е практичен, те вече го имат и отиваме отново към прахосъбирачка/ Wink. На моите им е все тая дали шапката им е плетена от мен или е купена - имат ги разни и не ги носят....Плодчето си мълчи, дума не обелва....Ще взема да го изненадам, както аз си знам smile.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #247 -: ноември 28, 2012, 08:33:45 »

Да, утрото е по- мъдро от вечерта! Имам идея за подарък, зная и с кого да се консултирам yahoo.
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #248 -: ноември 28, 2012, 09:12:04 »

И аз имам някаква идея вече... Гледам повечето куриерски фирми доставят за 2 дни. Ами, ако подаръка пристигне преди Коледа? Може ли да се отваря или се чака до Коледа?
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #249 -: ноември 28, 2012, 10:40:12 »

 Досега повечето подаръци са пристигали до Коледа, макар че понякога се случва и по-късно. Все пак има и независещи от нас фактори.

 Тази година рано-рано ще запристигат подаръци  smile Аз пък още го мисля подаръка...Уж имам ясни инструкции, а и идея ми беше дошла, но се разколебах. Моето плодче май няма да е от първите с подаръци тази година  scratch one-s head

 
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: ноември 28, 2012, 10:54:42 »

Аз също съм в голяма чуденка  pardon Моето плодче казва, че ще се радва на всичко, но това не улеснява Снежанката му  blush Тази седмица ще се разтърся активно  danceg
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #251 -: ноември 28, 2012, 10:59:29 »

Аз нямам проблем да е по пощата, винаги съм пращала така (еее, беше отдавна), а и тук ни ги носят пратките на вратата, аз съм си в къщи. Вече ако моето плодче и снежанка имат други предпочитания ще се съобразя.

Имам една странна молба към моята снежанка.
Отварячка за буркани
Ако си в Бг виж моляте, майка ме отрупа с 3 кашона буркани и като погледнах те 90% са със старите капачки (мислех че вече не съществуват), та не мога да ги отворя. Изкилих се с 1, аз докато го отворя и ми мине мерака.
Ако не си в Бг или нямаш възможност да търсиш, не се притеснявай

Аз знам какво да взема на моето плодче и нямам търпение.
Вече сънувах че си опаковам бебенцето за Коледен подарък
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #252 -: ноември 28, 2012, 11:55:19 »

Вече сънувах че си опаковам бебенцето за Коледен подарък
Е сега вече ще давам подкуп на Гучи аз да съм ти избрания плод.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: ноември 28, 2012, 12:11:12 »

Ако знаех че ще се подаряват бебета и аз щях да се включа.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: ноември 28, 2012, 13:33:16 »

Момичета тъй като вече не съм модератор може да имам проблем с пращането на много ЛС така че се извинявам предварително ако се бавят ЛС .Усмихнат ден.
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines