Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 18:29:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Желаете ли да си разменяме подаръци за Коледа  (Гласуването приключено: ноември 15, 2012, 11:46:03 )
да - 26 (92.9%)
не - 2 (7.1%)
Общ брой гласове: 28

Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Коледни подаръци!  (Прочетена 107699 пъти)
 
DG
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 222



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: ноември 28, 2012, 14:37:40 »

Аз пък уж имах идея, а сега нещо не съм много съгласна със себе си, че искам точно това да подаря.  crazy

Гучи, защо така няма да модерателставаш повече?
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #256 -: ноември 28, 2012, 19:13:17 »

Гучи много съжалявам за модераторството, но щом ще се чувстваш по добре, значи си постъпила правилно.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: ноември 28, 2012, 19:17:39 »

утре ще видя кой не си е избрал плодче.Момичета прегръдки и благдарност на всички.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: ноември 28, 2012, 21:47:17 »

Вече имам страхотна идея за част от подаръка!  danceg
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: ноември 29, 2012, 08:17:09 »

Момичета всички плодчета вече са избрани.Просто няма как да изтрия списъка нали не съм модератор.Ще помоля Фийби да го направи по късно.Пожелавам ви прекрасно търсене,избиране,пращане и получаване на подаръци.
Ако някой не е получил именце да ми драсне едно ЛС.
Усмихнат ден ви желая!
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: ноември 29, 2012, 08:46:19 »

gucci, благодарим ти за всеотдайността като модератор! give_rose
Надявам се да продължим да те "виждаме"  тук като активна форумка smile
Аз съм много доволна от избора на плодче, защото е човек, с който не съм общувала във форума, а в същото време ми е много интересен  blush. Насоки за подаръка имам, но това не значи, че съм готова с избора си. Трябва още да поровя в темите  danceg
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: ноември 29, 2012, 10:57:00 »

Гучи много благодарим за страхотната организация!!!  Flower Flower

Много съжалявам за това, което се е случило и че взе решение да не си вече модератор, но дано да продължим да те виждаме във форума, защото ще липсваш много на всички  sad  heart


ПП Някой беше казал по-нагоре, но и аз да кажа, към кого ли трябва да се обърнем, за да получим всички по един коледен подарък и да ни върнат емотиконите ??  blum blum
Активен
malinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 921


Моят най-голям трумф:) ; Чакам те Нати


« Отговор #262 -: ноември 29, 2012, 16:31:22 »

Уф, момичета аз днеска си взех теорията с ДА  Girl_hide и остава и утре да си свърша 2 запланувани важни задачи и почвам  yahoo. Подготовка за празниците, весело настроение, подаръци и всичко в този род. Дано нищо не промени плановете ми. На моето плодче искам да му кажа, че почти съм му измислила подарък и след 1. 12 ще го подготвя много се надявам да усети топлите ми чувства и желание да я зарадвам  heart.
А на моята Снежанка - миличка, ще се зарадвам на всеки подарък приготвен с любов, мисля, че съм дала достатъчно насоки, за сега никой не ме разпитва  tease , важното е на всички да ни е приятно.
 give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #263 -: ноември 30, 2012, 14:51:41 »

Ей, къде сте, практични дами? Да взема да питам аз какво ще правите, ако плодът ви си има деца, че и мъж, за които често пише? За децата все нещо ще се измисли, обаче за съпруга......Или пък да сте получавали предишните години нещо за мъжете си? Тео не си показа подаръка миналата година, нямам идеи. Помагайте, че време не остана  Wink. То и вън слънце, все едно Великден идва. Как да се настрои човек. smile
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: ноември 30, 2012, 15:12:46 »

Свекърва, можеш да сложиш нещо дребно - например, чаша за кафе със закачлив надпис ( съпруг номер 1, мъж на годината, мъж на плод еди си какъв), или ключодържател - съвсем символично, просто за жеста smile Ако добавиш и някакво весело пожелание в тон, мисля, че всеки ще се зарадва...Ние получихме с мъж ми една Коледа точно така - имаше за него чаша за капучино, беше страшно мило  give_rose
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #265 -: ноември 30, 2012, 15:22:24 »

 Я да попитам плодчетата, които искат нещо за семейството, дома или за кулинарстване, имат ли по-специални предпочитания?  smile Насоки?  Wink
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: ноември 30, 2012, 15:35:12 »

Свекърва, към един от подаръците, които съм получавала имаше много красив подарък за мъжа ми. Всъщност целият подарък се състоеше от три отделни пакетчета - за мен, за детето и за мъжа ми. Тогава menianthe ми подаряваше мисля. Беше страхотен подарък!
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: ноември 30, 2012, 15:36:46 »

Според мен подаръка трябва да е предимно за момичето и евентуално нещо за детенце.Това не е подарък на семейство ама някак персонален.Това е моето мнение .Естествено всеки си преценява.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #268 -: ноември 30, 2012, 15:41:50 »

svetli , а какво беше за мъжа ти?
beb4eto_na_me4o , благодаря, харесват ми всичките неща.
gucci , нещо съвсееееем малко, да не вземе да се засегне главата на семейството.  Wink
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: ноември 30, 2012, 15:48:36 »

Аз миналата година подарих коледни чинийки за сладкиши и коледни чаши за топли напитки в студените зимни вечери. Мисля, че са практични и могат да се използват от цялото семейство! smile
Тази година съм още в размисъл...
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines