Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 18:30:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Желаете ли да си разменяме подаръци за Коледа  (Гласуването приключено: ноември 15, 2012, 11:46:03 )
да - 26 (92.9%)
не - 2 (7.1%)
Общ брой гласове: 28

Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Коледни подаръци!  (Прочетена 107700 пъти)
 
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #210 -: ноември 26, 2012, 16:17:32 »

 Да споделя опит с изпращане  smile
 От Български пощи съм много доволна, включително и за международни пратки. Системата им за проследяване е безупречна и до момента на напускане на границите на България не би трябвало да има никакви проблеми. А в рамките на страната - изобщо. Какво ще стане след излизане от България, обаче, зависи изцяло от пощенските услуги на съответната страна. Доколкото ми е известно, може да се изпрати запитване до тях (имейл включително) с молба за проследяване на пратката. Сигурна съм, че няма да имате проблем с международните пратки. Досега съм имала само две писма изчезнали и то по вина на руските и китайските пощи  biggrin
 От куриерските фирми, както и друг път съм споменавала, съм с най-добри впечатления от "Еконт" и "Ин Тайм".
 
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: ноември 26, 2012, 16:31:39 »

Видях, че и аз съм избрана. Нямам претенции за начина на получаване - какво е най-удобно за Снежанка, т.е. или по поща или до офис на Еконт. Дала съм подробностите на Гери (Гучи). Просто вкъщи рядко има човек и затова до адрес няма да е добре. smile
Снежанке, да знаеш, че искам да ме изненадаш! Всичко ще ме зарадва щом ще носи много коледно настроение. smile
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: ноември 26, 2012, 16:46:55 »

Охххх, толкова съм щастлива, че е време за избор на подаръче  yahoo Тепърва ще се оглеждам за идейки. Ще го изпратя с български пощи, защото съм много доволна от тях, а от куриерските фирми от Лео Експрес.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #213 -: ноември 26, 2012, 19:16:49 »

Хайде на плодовата салата! Само четири плодчета са останали!
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: ноември 26, 2012, 19:29:40 »

аз имам плодче, ама съм от тия дет нещо не ги избират  blum blum blum започвам да правя картичката  heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #215 -: ноември 26, 2012, 19:38:11 »

_Ezra_, Гучи прилага разни хватки за да не се разбере кой кой е. Може и да си избрана дори и първа и пак да стоиш там.  Wink
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #216 -: ноември 26, 2012, 19:58:23 »

Аз пък цяла вечер правя проучване на моето плодче smile А гледам в списъка седи едно самотно Киви, може ли така? Веднага да бъде осиновена адашката!

Едно нещо много мъчи мойто любопитство, кой се е скрил зад това заглавие? Гучи, знам как да ти намеря адреса за подкупи, само кажи за колкото точно луканки жена си?
« Последна редакция: ноември 26, 2012, 20:00:16 от kiwi » Активен
malinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 921


Моят най-голям трумф:) ; Чакам те Нати


« Отговор #217 -: ноември 26, 2012, 19:59:25 »

свекърва, дано защото аз цял ден тъгувам колко съм нежелана (надявам се само като плодче) blush
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: ноември 26, 2012, 20:05:02 »

 Аз насоки няма да давам този път, само ще помоля ако ще е с куриер да не е спиди, по възможност да е или бг пощи или еконт, не ми е проблем да си взема подаръка и от офис не държа да ми е до нас smile а и ако е хубаво времето през деня съм с бебка на вън.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: ноември 26, 2012, 21:15:23 »

аз при избора на кой да подаря и аз какъв плод да съм съм го давала изцяло наслуки, просто каквото ми дойде първо на ум или пред погледа, че иначе голямо колебание става

Аз също предпочитам до най-близък офис на Еконт  give_rose за да не се размина с доставчика.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: ноември 27, 2012, 08:09:24 »

момичета понякога името седи в списъка но е заето и като го поискате ви пращам ЛС ,че е заето.
kiwi ти сама трябва да прецениш за колко луканки съм жена.Аз и филета не отказвам.
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: ноември 27, 2012, 09:18:01 »

ох говорете ми за филета на мен....както са ме хванали бременните хормони....  tease

започвам да правя картичката  heart

Абе момичета, не бачкате ли, как ви остава време за картичка да правите. Искам и аз пък. Много искам да зарадвам моето плодче с някоя ръчно направена картичка, но надали ще имам нужното време sad
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: ноември 27, 2012, 09:43:21 »

Аз още не съм измислила съвсем подаръка, но имам някои идеи вече... В четвъртък ще пообиколя малко и сигурно ще ми се допълнят идеите... Пък и моето плодче си мълчи и нищо не казва...

П.П. За подаръка - само да не е до офис на Еконт, че не са много удобни. По пощата е супер. girl_wink
« Последна редакция: ноември 27, 2012, 09:45:43 от menyanthe » Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: ноември 27, 2012, 10:17:48 »

Аз нямам абсолютно никакви предпочитания за начина на получаване - и поща става и куриер. Също така и към фирмите нямам претенции. Може и до офис на куриер, така или иначе разстоянията не са ми големи и не са проблем.
Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #224 -: ноември 27, 2012, 11:00:35 »

Аз чакам моето плодче да се появи пак, че е дало много малко инфо ........ Иначе вчера направих една обиколка на магазините и май харесах нещо  blum
Като гледам списъка и мен са ме избрали.  yahoo Малко да подскажа - нещо топло: ръкавички, шалче, може и  чиния с коледен мотив...........Нямам големи претенции и бих се зарадвала на всичко.  Bravo
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines