Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 15, 2024, 19:59:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Покупки за бебето и детето" 17  (Прочетена 176859 пъти)
 
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #45 -: ноември 14, 2012, 15:21:47 »

Аз съм много доволна от тази люлка, нашата беше друга разсветка. Спеше си в нея, спасявала ме е. Като беше болен пак там спеше,главата му беше на високо,сопола не се стича и спи спокойно. Не мисля, че има ограничение за люлката, той обикновено караше един дневен сън там.
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: ноември 14, 2012, 16:56:17 »

Ние ползвахме тази люлка някъде като навърши 40 дни започнах да го слагам в нея. Много ми помагаше особено при коликите или като беше крив. Спал е вътре ез проблем.
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: ноември 15, 2012, 08:06:36 »

Момичета искам да ви попитам за отзиви за тези 2 столчета:

 и
Някоя от вас ползва ли такива?
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: ноември 15, 2012, 17:03:08 »

Нашето не е такова, но ми се струват добри, предвид марките и моите изисквания smile Единственото, което би възпряло мен лично е че нямат кош отдолу. Ние редовно сме натрупали вътре книжки, мушамичката за отдолу, лигавници и прочие...Друго не виждам като негатив. Предполагам в описанието си пише, че им се регулира облегалката и височината на седалката?

П.С. Да, сега се загледах...Вижда се, че се регулират good
Активен
*mila*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: ноември 22, 2012, 12:59:19 »

Момичета може ли да ми препоръчате ботушки за момичета, незнам какви да и купим  smile
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: ноември 22, 2012, 14:35:24 »

mila, като гледам едва ли е проходила? Какво търсиш по-точно - ботушки или някакви топли буйки? Аз на Ели й обух обувки като проходи. До тогава - терлички, разни пантофки и други от сорта, които бяха меки и топлеха. В количката не съм гледала да е с обувки.
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #51 -: ноември 22, 2012, 14:48:30 »

Момичета може ли да ми препоръчате ботушки за момичета, незнам какви да и купим  smile

Сънрай е права мила ,че е много малка още малката принцеска ,но ти си решаваш
Наскоро бях гледала в един магазин буйки тип пантофка от агнешка кожа с невероятен пух отвътре и струваха 25 лева ,мисля че бяха продукт на Пещера (обувките).
подобно на това http://bebeshkidreshki.com/product/11416/pantofki-estestvena-kozha-v-tamno-rozovo.html  (неможах да намеря точния модел)

Аз на Крис съм му купила пантофки тип чорапче ,които са с кожа ....
 - само,че нашите са в синичко и беличко  и вместо котенце има слонче  give_rose .ПОдметката е сива.
(и доста топлят защото чорапа е термо.Тук в единия МОЛ бях видяла такива ,но чорапчето беше плетено)

Забравих да Ви кажа ,че купихме столче за кола на Бертони
- На Крис явно му е доста удобно защото седне ли в него заспива за броени минути   blush
« Последна редакция: ноември 22, 2012, 14:50:25 от Bibsi8792 » Активен
malia
Ентусиаст
**
Публикации: 136



« Отговор #52 -: ноември 22, 2012, 15:22:19 »

Момичета кое е  по подходящо люлка или шезлонг.На нас още ни е раничко но ги оглеждам вече и много се чудя.Харесала съм си един шезлонг на Чиполино който има легнало положение да може да прекарва повечко време в него ако му харесва изобщо. Но се чудя люлка или шезлонг вие какво ще кажете.


* -chipolino.jpg (31.75 KB, 400x400 - видяно 3528 пъти.)
« Последна редакция: ноември 22, 2012, 15:23:59 от malia » Активен
*mila*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: ноември 22, 2012, 17:09:11 »

момичета, малката не е проходила,но в количката не седи иска постоянно да ходи с уолкъра,прави опити да ходи и затова ми трябва топла обувица.А във вкъщи си е с пантофки,мекички-тип чорап по дебел smile
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #54 -: ноември 22, 2012, 18:02:05 »

момичета, малката не е проходила,но в количката не седи иска постоянно да ходи с уолкъра,прави опити да ходи и затова ми трябва топла обувица.А във вкъщи си е с пантофки,мекички-тип чорап по дебел smile

Ох принцеската много ранно иска да ходи  blum
Моят личен съвет е да се посъветваш с вашият ортопед,той най-добре ще те посъветва каква обувчица да и вземеш.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: ноември 22, 2012, 20:31:30 »

Да, най-добре съвет от ортопед. Макар да подозирам, че ще ти каже, че за нормални обувки й е раничко. На тази възраст не знам какви обувки/ ботушки трябва да са. То май номерация за такова краче има само за буйки, тоест за неходещи дечица. А тя с уолкъра не ходи ли само вкъщи? Вече е студено навън и предполагам не го бутате по разходки smile
Така разсъждавам аз поне smile
Активен
*mila*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: ноември 22, 2012, 22:55:43 »

 smile smile :)Още прекарваме по час два навън и си се разхожда с него, ако не е снего то аз я държа blum
Благодаря Ви много,а пантофките са много сладички smile
Активен
bubi_baby
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 474



« Отговор #57 -: ноември 22, 2012, 22:59:22 »

Bibsi8792, пантофките са много хубави и меки, направо се влюбих в тях.Ще поръчам на бебка.Благодаря,че сподели мнение.
Активен
bubi_baby
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 474



« Отговор #58 -: ноември 22, 2012, 23:02:23 »

Леле, как се засилих да ги поръчам, но уви не съм забелязала, че няма наличност. blush
Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #59 -: ноември 23, 2012, 07:44:11 »

В НМ има такива, много меки и сладки, с твърда подметка, като онези ЪГсове,виж и там
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines