Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 06:08:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Покупки за бебето и детето" 17  (Прочетена 182475 пъти)
 
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: ноември 29, 2012, 12:57:57 »

Руми, Рени е права, помоли някоя майка да ти даде пълна количка да я буташ известно време  good И като казвам пълна имам предвид с бебе, чанта към нея, пълен багажник.
В Пловдив се оказа истинско предизвикателство да минавам с количка по тротоарите, огромните корени на дърветата всичко са разбили, а като прибавя и паркираните коли, то си е мисия невъзможна. Аз в това отношение уцелих количка, нямам проблеми smile
От по-скъпите марки, съм почитателка на CAM, гледала съм я, защото ми беше един от вариантите... кошът и е доста по-голям и удобен от на Stokke.
Roxane, не съм пукала гума досега, слава богу smile
Активен
carol
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 607



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: ноември 29, 2012, 13:05:35 »

Сега виждам колко с изписали за стоке,ами  аз прди да я купя,пробвах в магазина всички колички и повярвайте ми ,ако ви кажа,че поне 30 колички съм изпробвала,всеки сам си преценя, аз не мисля,че стоке не  удобн ,Мария зспива само като помирише количката,а под нас има дно дете на около 8-9 мсца с чико и с скъсва да реве,така,че ако детто е ревливо и на Марс да го завдете пак ще реве.
Лично мое мнение ,никой да не се обижда и да го криворазбира,за мен е важно качеството на материала,а и освен това при нас тротоари и улици са в перфектно състояние,виждала съм стоке и на плажа .Аз лично съм доволна от избора си и детето ми спи непробудно в количката.


"е" то ми издаде багажа
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: ноември 29, 2012, 13:30:09 »

От по-скъпите марки, съм почитателка на CAM, гледала съм я, защото ми беше един от вариантите... кошът и е доста по-голям и удобен от на Stokke.

Не оспорвам размерите на Кам, но пък доста се раздрънкват, и това не съм го забелязала само аз, ами и в Италия, където се срещат често. Не знам причината. Просто споделям впечатление - лично и не само good
С Карол съм съгласна за ревливото бебе. Общо взето, бебето като ще спи, не му дреме къде ще стане това. Дали ще е неудобна или удобна количка, това решават родителите smile
Активен
bubi_baby
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 474



« Отговор #78 -: ноември 29, 2012, 15:26:50 »

Ние сме с т.нар. обикновена количка Чиполино- Лумина, и на моята дъщеря пак си и е удобно, не зависимо от това че е 10 пъти по-евтина от Стокке.Аз бях много против да вземем евтина количка, но реших в последствие просто да пробвам, защото ако не иска да се вози в нея и реве, защо ми е да давам стотици левове на вятъра.Но след това реших, че е безсмислено да я сменям, като и в тази се чувства добре.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: ноември 29, 2012, 15:48:24 »

не исках да предизвиквам спорове,исках да чуя мнение на някой,който реално е ползвал такава количка.Изчетах доста мнения в български и чужди сайтове,почти нямаше отрицателен коментар.Всеки си преце ява колко пари може да даде съобразно възможностите си, както и какво иска. важно е да е удобна количката и да се харесва на детето и родителя.
Активен
malinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 921


Моят най-голям трумф:) ; Чакам те Нати


« Отговор #80 -: ноември 29, 2012, 16:46:14 »

Аз мисля, че количка е един от продуктите, който се избира и купува според критериите (и разбиранията) само на родителите. Ще дам пример - докато бях бременна бях при няколко доктора и всички ми казваха, че бебето ще е много едро. Съответно аз все гледах колички, които са по-широки, за да съм сигурна, че детето ще се побере в нея pleasantry. В крайна сметка Влади е клечьо и можехме да сложим още едно бебе до него имаше място. Но за детето не е проблем. Съгласна съм напълно с Руми, че щом имате възможност и финансите ви позволяват (ама не само да се купи скъпа количка, а пък дрешките от полиестър и кисело мляко от 2рия месец - с това не искам да обидя някой просто знам за такива случаи) ще купите по-скъпа количка. Щом като отговаря на критериите ти - значи ще направите правилния избор good
Активен
bubi_baby
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 474



« Отговор #81 -: ноември 29, 2012, 23:25:27 »

Съгласна съм напълно с Руми, че щом имате възможност и финансите ви позволяват (ама не само да се купи скъпа количка, а пък дрешките от полиестър и кисело мляко от 2рия месец - с това не искам да обидя някой просто знам за такива случаи) ще купите по-скъпа количка. Щом като отговаря на критериите ти - значи ще направите правилния избор good

Много добре казано! good
Аз също знам за такива случаи и е много грозно, да се фукат "Вижте ни ние можем да си позволим такава количка", а същевременно да купуват боклуците от магазин за 1 лев.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: ноември 30, 2012, 11:54:14 »

в интерес на истината съм учудена колко много хора виждам по улицата със Стоке,това учуди и мои близки от чужбина,там също не е евтина.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: ноември 30, 2012, 16:03:50 »

Събирам мнения и гледни точки за ето тази триколка:

http://www.imaginarium.bg/48580/ecommerce_1/48580

Не съм виждала такава, по описание отговаря на всички мои основни изисквания за триколка. ИЗглежда практична и удобна. Какво мислите, мами?
Активен
malinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 921


Моят най-голям трумф:) ; Чакам те Нати


« Отговор #84 -: ноември 30, 2012, 16:41:50 »

sunray, и аз не съм виждала такава по улиците още, но като гледам снимката - там където е с калъфа на седалката ми изглежда добре, там където няма съответно и облегалка почти няма много прилича на седалката на нашата триколка. Не знам как точно да го обясня, но много е плитко и дори малкото дупе на Влади се изсулва от време на време. Дали при тази е така не знам, но така ми изглежда, а цената и не е малка.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: ноември 30, 2012, 16:44:40 »

Да, цената е висока, аз се изкушавам заради това, че после ще си стане колело. Въобще не съм решена да го купуваме, днес го намерих в този сайт случайно.
Аз си препатих с една триколка на SmartTrike, която добре, че продадохме бързо. Много непрактична, колелата й тракаха, защото каучукът беше само по една ивица в средата и де факто нямаше смисъл от него.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #86 -: декември 02, 2012, 23:16:47 »

Извьн темата, която обсьждате  blush

Тьрся да купя диафилми за старо прожекционно апаратче. Моля ако някой има да ми предложи такива, да ми пише на лични.

Благодаря ви.

 give_rose give_rose give_rose
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: декември 05, 2012, 12:21:57 »

Ина, ние имаме такова апаратче и филмчета-от моето детство са и ги пазим, ще поразпитам ако някой друг има и не му влизат в употреба ще ти пиша;)

Аз влизам с една молба - понеже днес ще поръчвам част от подаръците на малкия за празниците искам някой ако има подобна играчка да сподели мнения.

http://www.mothercare.com/Wooden-Garage/123376,default,pd.html
« Последна редакция: декември 05, 2012, 12:23:50 от Поли » Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: декември 05, 2012, 22:26:13 »

Поли, за жалост не мога да помогна sad

Да ви кажа, забелязвам, че от няколко дни Ели упорито си търси скривалище, нейно си местенце. Чудя се дали пък за Коледа да не й купим от тези PVC къщички:

http://newfreshmall.com/product/87670/detska-kashtichka-za-igra-52008.html?utm_source=shopmania&utm_medium=cpc&utm_campaign=direct_link

Само се завира някъде по-встрани, заедно с куклите, обгрижва ги, сяда при тях...Някой, ако има вкъщи такава, да пише дали е доволен и дали е удачна покупка give_rose
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: декември 06, 2012, 00:09:49 »

Sunray, преди години бях купила подобна къщичка, само че пиратска за племенника ми. Беше голям хит. Майка му ми каза, че в стаята му са я сложили и постоянно си играел там, също като са ги водили от училище на горски излети, я вземал и там. Както казваш хем служи за скривалище, хем е място и за игра.  good
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines