Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 09:41:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 27   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата /църковна/ на m0onlight - 20.08.2012г.  (Прочетена 98475 пъти)
 
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: август 07, 2012, 15:44:36 »

Цвете, благодаря ти, миличка give_rose
Свекърва, малко ме сресна с това, че цветята са издържали, но прическата не angry Надявам се това да се е дължало на лака и на мен да не ми се случи VIATICUM
Весенце, искаш да кажеш, че гелиша издържа по-малко ли? Защото съм си правила ши и ми издържа ... не знам дали имаше 10 дена ... а си мислех, че повече трябва да ми издържи pardon А гелиша как се сваля? Защото след като веднъж видях вече как ми свалиха ши-то, си мисля, че мога и сама да си го махна.
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: август 07, 2012, 16:01:03 »

Не, не, гелиша издържа повече. Питам дали ще го държиш дълго време, защото гелиша уврежда повече нокътя, не му дава много да диша. Но ако ще ти е само за известно време - нямаш проблеми. Сваля се с разтвор, поне на мен така са ми го сваляли! Но определено ми е по-красив и бляскав.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: август 07, 2012, 16:13:55 »

Аз пък си мислех, че самото сваляне на гелиша повече уврежда нокътната плочка отколкото ши-то pardon Принципно имам намерение да си го направя за почивката, защото надали ще го изтрая повече от 2 седмици примерно, защото израства (а искам да я някакъв плътен ярък цвят и ще личи)
Активен
elizabet4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 199



« Отговор #123 -: август 07, 2012, 18:26:12 »

Мила, със закъснение да ти кажа: разказът ти е страхотен, много ме трогна!!!  give_rose  give_rose  give_rose
Много ми допаднаха прическите и грима, към които си се ориентирала! Ще си приказна!  yahoo
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #124 -: август 07, 2012, 18:27:41 »

О, не се притеснявай за прическата. Косата на тази булка по принцип е остра и жилава, освен това беше правила маска за блясък. Дори и рошава обаче беше много сладка. Това са две плитки, направени на венец. Традиционна австрийска прическа, но малко по- рехаво сплетена. Даже искала да я сплетат със суха коса, без лак. Това е основната причина да се измъкнат разни кичурчета.
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: август 07, 2012, 21:06:59 »

Moon-че, вече на пазара има стабилизирани цветя, които издържат по-дълго и ако намериш от къде да вземеш, може да пробваш с тях. Една моя приятелка си беше взела за сватбата, изглеждаше супер през цялото време. Аз от нея разбрах за ателие Мънисто, от където си го беше взела, май беше гардения.

А аз не разбрах - вие ще правите ли втори меден месец, че гласиш ноктите за след сватбата? smile
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #126 -: август 07, 2012, 21:20:11 »

Eйй, Муунче, дебнах я тази твоя втора сватба и чак сега се сетих да погледна дали няма темика blush
И аз като теб с 2 сватби, разбира вълнението ти (макар че при нас на втората -църковната - беше тържеството както знаете).
Ще дочитам после, но ти пожелавам много трепетни мигове!
Проетох историята ви - страхотна е, а и ти има невероятни разказвачески умения!
Ще се вклюа по-късно пак, като се доинформирам по темата smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: август 08, 2012, 09:19:00 »

elizabet4eto, благодаря ти, мила!
Свекърва, дано си права girl_wink
flyin, сега през седмицата няма да имам време, но събота или неделя задължително ще гледам за цветя и ще питам за такива good
Алекс, добре си ми дошла, миличка welcome-2 Много благодаря за хубавите думи, отдавна те чакам да се появиш във форума give_rose
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: август 08, 2012, 09:28:10 »

А аз не разбрах - вие ще правите ли втори меден месец, че гласиш ноктите за след сватбата? smile

Ами май ще се получи освен втори меден месец и малка бг тур-обиколка danceg Първо ще минем през Бургас да разгледаме фестивала на пясъчните фигури (това съвсем скоро го измислихме и добавихме към тура blum), после потегляме към Приморско за няколко нощувки. Оттам в един хотел между Банско и Разлог, даже може да отскочим до Добринище, че там има страхотен голям открит минерален басейн!!! Оттам ще минем да видим нашите - ще наемат няколко вили някъде около Асеновград, ще останем и там 1-2 нощувки и накрая на връщане ще минем през Габрово(там малко по работа blum) и... обратно Към Варна witch Не се знае обаче по пътя дали няма да ни хрумне още някъде да се отбием pardon Отдавна я чакаме тази мечтана отпуска и сме супер щастливи, че ще пообиколим малко moto Че после като се приберем се почва обикаляне за апартамент, така че трябва хубавичко да си починем smoke
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: август 08, 2012, 10:39:17 »

ех това е най -хубавата част- обиколката ! Bravo
Аз си мечтая точно за обиколка, даже не за почивка стационарна  pleasantry , на едно място само. ще ми омръзне ако е само така.
Желая приятни мигове , изпълнени само с позитивни емоции ! give_rose
Активен
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: август 08, 2012, 11:40:30 »

Я да видим сватбения ми ментор до къде е стигнал  Bravo
Браво, че ще правите втори меден месец, че то си е задължително, нали така  yahoo Особено след вълненията и апартамента, който ви чака след това, ще трябва да заредите батериите!  yahoo
Как е настроението иначе  Girl_hide
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: август 08, 2012, 12:19:39 »

Еми, благодаря, мила give_rose
Мери, чета в твоята темичка, че настроението е на макс! danceg Днес съм в такава еуфория, че просто летя из офиса sarcastic Уж мъжа ми има рожден ден, а аз съм толкова щастлива и доволна, все едно е моят! А и всички ми пожелават (на мен!) да ме слуша blum И аз веднага предавам на мъжа пожеланията angel Ами така де, може да е счупил по-голямото парче питка(водещият каза, че означава, че той ще носи повече пари вкъщи blum), но все пак нали аз го настъпих! tease Това е в кръга на шегата - иначе и двамата сме силни зодии и като започнем да проявяваме характери хвърчат огън и жупел (затова смятаме да търсим огнеустойчив апартамент blum)
Активен
geri_stme
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202


07.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: август 08, 2012, 12:30:15 »

Миличка Кати,нямам много време да пиша(въпреки,че съм отпуска,ама нали вече съм семейна и със задължения жена DANCE),но следя темата ти редовно,всичко е чудесно give_rose
Да ти е жив и здрав мъжа ти и многооооо ДА ТЕ СЛУША blum

Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: август 08, 2012, 14:21:15 »

Хехе, така са семейните жени, мила ми Гери girl_wink
Предала съм му и твоите поздрави, както и на всички останали - той ви благодари искрено за пожеланията, много е щастлив от жеста ви към него danceg (аз като негов говорител да се изкажа blum)
Ох, днес съм в такава еуфория, че нямам търпение да дойде пет часа(днес излизам по-рано от работа, че трябва да се приготвяме) и се радвам, че бързо ми минава денят! yahoo Мисля да отида да взема тортата.. ако успея да намеря бележката, че е платена pardon Искам да го изненадам като се прибере и тортата вече да е вкъщи Birthday Само дано не са объркали пожеланието отгоре angry Аз май малко и затова ще бързам да я взема, че ако има проблем да се опитам да поправя нещата навреме

 Aviator Aviator Aviator Aviator Aviator Aviator Aviator Aviator Aviator Aviator Aviator
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: август 08, 2012, 14:27:52 »

Дано всичко с тортата да е ок,миличка  good Пожелавам ви весело изкарване на празника  SERENADE Party time nazdrave
Поздравления и за идейката ви за медения ви тур  Bravo .Сигурна съм,че ще бъде невероятно приключение!
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 27   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines