Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 12:17:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 27   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата /църковна/ на m0onlight - 20.08.2012г.  (Прочетена 99097 пъти)
 
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: август 03, 2012, 10:44:05 »

а вашата песен съм я запомнила, защото е уникална пък и аз много си го харесвам Bon Jovi..и да ти призная откакто знам, че е вашата песен където и да я чуя винаги се сещам за вас  kiss2

Толкова мило ми стана, Цветенце!!! girl_in_love Голяма душичка си! kiss2 kiss2 kiss2 kiss2 kiss2
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #91 -: август 03, 2012, 10:48:50 »

Много са хубави снимките! Само не мога да разбера защо седнала хвърляш букета  pullpigtails
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: август 03, 2012, 10:54:53 »

Ами и аз не мога да ти кажа - или водещият ми е казал, или аз така съм решила, че е по-малка вероятността да ми се изхлузи 'жартиера' DANCE
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #93 -: август 03, 2012, 10:56:34 »

 DANCE Яснооо  girl_wink
Активен
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: август 03, 2012, 16:29:38 »

страхотна сиии....а как разказваш...а какъв сватбен ден сте имали само......чета и се усмихвам до уши....като зелка...много ме радваш  blum
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: август 04, 2012, 07:38:26 »

Муун, много съм заета тези дни, но ето че успях да се добера до твоята темичка. Ама голяма си сладурана. И какви случки само...Вярвам, че сега, след църковната сватба ще бъдете още по-щастливи!
Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #96 -: август 04, 2012, 08:08:27 »

Муун, страхотна история с жартиера. smile Идея за нас, бъдещите булки, как да реагираме в такава ситуация. Обаче двамата мераклии за букета, особено чичо ти, ме разсмяха много  funnytooth laugh
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: август 04, 2012, 09:02:51 »

Изключително забавен,емоционален и пълен с изненади ден сте имали,Муннче danceg . Докато четях разказа ти ме обземаха най-различни чувства -  blum  cray  heart  Girl_hide  Party time Като обобщение - Страхотна сватба !
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: август 06, 2012, 09:39:36 »

Радвам се, че разказа ми ви хареса и ви е накарал да почуствате толкова много и различни емоции air_kiss

Много се надявах през уикенда да решим проблема с фотоапарата, за да мога да ви покажа разни нещица, но.. уви, не успяхме sad Оказа се, че никъде не можахме да открием точно такава батерия и сега ще препускам из нета witch

Мога да ви пусна само снимка на халките от сайта им:
Станаха супер! 10.77 гр. излязоха общо, изцяло бяло злато мат и гланц. Малко ги изтормозихме с гравирането, но мисля, че се правиха добре Wink
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: август 06, 2012, 10:52:50 »

Такааа май е време да разкажа какво сме намислили тази година blum

Ще бъде само църковен брак с най-близките(общо ще сме 10 човека). И понеже миналата година не получихме мечтаните снимки, този път отново ще имаме фотограф, по-точно фотографка - Милена Великова. Много ми харесват фотосите й, дано и нашите се получат добре smile
Церемонията ще бъде в храм Св. Георги, гр. Балчик. Варненските нещо не ни допаднаха, че нещо не гледат като духовни лица, а малко в джоба те гледат...то и по таксите им личи Wink А ние си държим на този ритуал и искаме да е изпълнен от някой хрисим отец(миналата седмица бяхме на едно кръщене, където попа беше просто... shok Първо закъсня с повече от половин час и така бързо говореше, че буквално заваляше думите и нищо не се чуваше, освен "Аааамин!" huhhuh.gif Прекъсваше церемонията на няколко пъти, за да се кара на хората, включително и на гостите от кръщенето, обиждаше...ужас просто!)
След ритуала ще имаме фотосесия на няколко места (още не сме ги избрали, което ми напомня, че днес трябва да се чуя с Милена да си уговорим срещичка). През това време гостите ще се придвижат до Варна и ще имат малко свободно време за освежаване и подменяне на тоалетите(ще има танци-манци ми се струва blum). Към 20:30 имаме резервация в едно заведение на плажната алея, което хем предразполага за танцуване(ето за какво ще има обличане на втори по-удобни тоалети Wink ), хем е на първа линия на плажа и така се задоволяват всички 'претенции' на гостите blum Заведението е малко нетипично за нас, но така решихме, за да се чувстват гостите комфортно, а не само да забият носове в чиниите си. Колебаехме се между него и едно, което е съвсем в другата крайност - изискано, с приглушена музика, изискана обстановка и екстравагантно меню (което на мен страшно ми допадна, та сме решили да си го посетим само двамцата blum). Направихме една малка анкета сред гостите и всички единодушно предпочетоха варианта, който сме резервирали, но никой не знае къде ще ги водим - ще бъде изненада за всички, сигурна съм, защото знаят, че такива места не са типични за нас blum Но съм убедена, че ще стане страхотна веселба - това целихме, затова избрахме и такова място girl_wink
Леле, толкова объркан пост написах, дано сте ме разбрали, че днес мислите ми са много разпилени и имам куп неща да свърша днес pardon
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: август 06, 2012, 10:55:51 »

как да не те разбрахме  give_rose ще бъде супер give_rose много ми допадна идеята и с нетърпение очаквам вашия ден и снимките после  heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #101 -: август 06, 2012, 12:34:39 »

Да не сте замислили някакъв стриптийз клуб, или някой от тези ресторанти, дето се рисуват по голо тяло?  Wink Така загадъчно и нетипично го описваш......да не е чалготека?
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: август 06, 2012, 12:53:03 »

Миличка още от сега нямам търпение да видя вторите ви снимки..сигурна съм, че ще се получат разкошно...и всичко е обвито леко в една мистерия, което на мен лично много ми допада...азз обожавам изненадите blum
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: август 06, 2012, 13:39:28 »

Хехехе, свекърва, не е чалготека - това вече нямаше да можем да го понесем!!! Това би било не просто нетипично, а шокиращо.
Не е и стрйптийз клуб, няма да си рисуваме и по телата - просто обикновено не сядаме по такива места и затова казвам, че е нетипично за нас, иначе мястото си е съвсем нормално Wink
А другото място, което е съвсем в другата крайност и обсъждахме беше това:
 
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: август 06, 2012, 14:49:29 »

Днес малко ми е лошичко и малко на пресекулки пиша, но от сутринта искам да ви се похваля, че вчера успяхме да си купим ритуални свещи, заедно с украса и панделка за тях - естествено, с лилави розички по украсата Wink Този път мъжът ми ги избра и свещите, и украсата и беше супер доволен, че се е справил сам!!! first Не, че миналата година съм искала сама да избирам, заедно сме избирали, но това е една от малкото покупки за тазгодишната сватба и той е горд от себе си, че сам е избрал! blum
Мислим да си ползваме табелата 'Младоженци", имаме и балони и панделки останали от миналата година. Така де - нали пак е сватба - трябва и колите да са сватбарски blum Сватбена кола тази година ще е нашата, защото е същатата като миналогодишната ни, но нашата си е беличка, точно сватбена danceg Украсата за колата този път сами ще си я слагаме и познайте кой настоя сам да се справи, отново! blum blum blum Разгада я кое как се закрепя, с какво се закрепя, че да не съсипем боята на колата, голям ми е сладур! Momy Украсата на колата стои в кутията за пликове и като я отворихме, седнахме на леглото, в средата - кутията с писма и ние настървено вадим плик след плик и четем красивите думи, които са ни написали милите ни гости, преоткрихме ги наново и ги прочетохме по нов начин! Забелязахме колко старание са вложили всички - ръчно направени картички, послания в бутилки, ръчно правени торбички, тези, които знаеха за цветовете на сватбата се бяха постарали и пликовете и картичките им да са в лилавата гама .. много, много мило ни стана! heart Аз понеже споделям тук с вас отдавна за нашата втора сватба и ми пърхат пеперуди отдавна, но мъжът ми тогава ме погледна  и развълнувано ми каза:"Ей сега вече и на мен ми дойде настроението и нямам търпение до 20-ти!!!" Милият с толкова много работа го затрупват, че няма време да се огледа и да забележи, че вече сме август - нашият месец!!! heart
Оххх, че се отплеснах blush
Прическа имам избрана (или по-точно идея за прическа), но не и фризьорка! angry То мойто си стана историческо направо pardon Днес имам среща с трета фризьорка... като се замисля всъщност е петата за тазгодишната сватба sarcastic Утре вече трябва да реша, че нямам никакво време girl_impossible
Ето нещо такова съм харесала:


* pri4eska2.jpg (31.34 KB, 500x400 - видяно 167 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 27   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines