Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 10:13:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 27   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата /църковна/ на m0onlight - 20.08.2012г.  (Прочетена 97149 пъти)
 
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: юли 31, 2012, 13:47:26 »

Всички затаиха дъх - искат да видят реакцията на младоженеца, когато види булката си!!! heart
Нямам търпение да го зърна! girl_in_love Сякаш е минало цял век, откакто не сме се виждали, много ми липсва, и аз на него gu6
Ето го! Зърнах го... и се скри... и пак се показа! Този път вече влиза! /на камерата се вижда как в мига, в който ме вижда, му се разтреперват краката и леко политва назад!/ Татко го посреща на вратата, подарява букет на майка и... ето го пред мен !!! "Много си красива!" , прошепва в ухото ми "Липсваше ми", казах му аз heart heart heart Имах чувството, че този МИГ продължи часове. Стояхме и се гледахме, не можехме да откъснем очи един от друг twohearts Разсеяха ни фотографката и видеооператора: "Обувката, сложи й обувката" Миличкият ми с треперещи ръце се опита да ми я сложи, не съм го мъчила с още пълнене на пари /а и той милия вече е ошушкан до дупка!/ Кумата го закичва с бутониерката, а ние не откъсвахме очи един от друг - поглъщахме се с поглед сякаш това е първата ни среща !!! heart Време е да посрещнем гостите си в другата стая и да вдигнем тост за наше здраве. Малко снимки, всички гледат младоженците! Тясно е, няма място за всички, но всеки се опитва с високо вдигнати ръце да направи снимка на влюбените гълъбчета. И тук идва една от поредните изненади на кума! Имаше жива музика вкъщи - бяха супер готини, после на видеото чух, че са пяли за мен и младоженеца с имената ни blum Тъй като до последно изтормозихме кумовете да не им казваме с кого ще се надиграват в ресторанта, кума: "Я сега да видим кои са танцьорите, с които ще се съревноваваме?" Веднага се оформи кръг в средата седнал кума, а братовчедката на мъжа ми му играе ръченица blum Ние наистина малко ги измъчихме, защото избрахме да танцуват с братовчедите ни, а те и двамата са били професионални танцьори... е, без да искаме така се получи! pleasantry angel
Часовникът тиктака - време е да тръгваме

...
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #61 -: юли 31, 2012, 13:52:45 »

Муунче мила, страхотно разказваш. Някак си рпедставям, че чета приказката за принца и принцесата и тяхната вълшебна сватба. Очаквам с нетърпение следващата " глава " от тази вълшебна приказка.
А ако не си намерила все още фризьор може да ми пишеш на лични ще ти предложа 2, които са сравнително добри и мисля, че може да ти направят добра прическа за повода.
Активен
SisKos
Новак
*
Публикации: 7


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: юли 31, 2012, 14:40:38 »

Боже муун било е невероятно Bravo реших първо да прочета историята ти и като разгледах и снимките просто сте великолепни. Абсолютно дори и на снимки си личи колко се обичате  Bravo Стопляте ми душата smile
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: юли 31, 2012, 14:41:49 »

Миличкааа направо твоя разказ ме разплака..толкова е емоционален...а и като чета за момента в който сте се видели се сещам и за нашия и ми става много милооо  give_rose
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: юли 31, 2012, 15:25:12 »

Благодаря ви милички за хубавите думи give_rose Понеже съм доста емоционална и като ви разказвам и изживявам всичко отново, затова пиша на порции, че вълнението ми идва в повече heart
Днес съм супер щастлива, защото вече си имаме халкиииииииии yahoo Страхотни са! Не мога да ви покажа снимки, защото фотоапарата ни малко се е скапал, но обещавам скоро да ви покажа всички джунджурии около сватбата girl_wink
Активен
irishka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: юли 31, 2012, 19:17:44 »

Муун, нямам думи! Направо се потапям в приказката и реалността изчезва! Още, още ...  Bravo
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: юли 31, 2012, 19:30:10 »

Муун, толкова хубаво разказваш, никак не ми е трудно да си представя картините от случващото се. Чакам продължението... smile
И честито за халките. Убедих се, че това е може би най-трудната част от подготовката.
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: юли 31, 2012, 21:31:40 »

 cray толкова много любоввв.Страшно много ви се радвам,Муунче, и ви пожелавам винаги да се гледате така,както в момента,в който той е влязъл при теб в стаята  heart.
Честито за халкичкитееее  danceg
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #68 -: август 01, 2012, 08:33:39 »

 cray
Как съм пропуснала темата не знам!  blush Обаче я прочетох цялата!
Забравих  Girl_hide ЧЕСТИТО!  girl_wink
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: август 01, 2012, 09:21:30 »

Благодаря ви, милички, направо ме разтапяте като чета постовете ви kiss2
Вдъхновявате ме за новата порция - ето я и нея ...

...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #70 -: август 01, 2012, 09:28:51 »

Да, ето я - само точки  Wink
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: август 01, 2012, 09:52:41 »

 ...

Всички вече са слезли - чакат бащата да изведе булката от дома й - това е много трогателен момент! Музиката е при нас, камера, фото също. Други няма - аз, татко и майка. Хващам татко под ръка: "Хайде, време е" Емоциите и вълненията са големи - сълзите на майка ми вече напират, виждам как едва ги сдържа. Усмихва се, а очите й са пълни. Поглеждам татко - за първи път в съзнателния си живот видях как и неговите очи се пълнят cray Той също се усмихва, но леко, много притеснено. Аз също се усмихвам, не съм толкова притеснена .. но защо тогава сърцето ми бие лудо, сякаш ще изкочи всеки момент! Казвам на майка да върви след нас защото стълбището е тясно и няма да можем да слезем заедно. А тя ме гледа и по погледа й разбирам, че не ме чува, само се усмихва, хваща баща ми от другата страна и така тръгваме. Този момент ми е много трогателен heart Тогава се стегнах и само се усмихвах, но всеки път, щом го гледам на записа и сълзите ми текват неудържимо.. както и сега cray Слизахме от четвъртия етаж, но беше трудно - не само заради голямата рокля, която трудно преминава по тясното стълбище, но най-вече заради всички емоции, които искаха да избликнат от нас неудържимо! Пред нас са всички, ръкопляскат, а майка плисва вода пред мен /трябваше да я плисне пред колата като тръгваме, но тя отново не ме чуваше, а беше точно до мен. Не мога да й се сърдя за това, защото беше толкова развълнувана, че сякаш чувах как силно бие и нейното сърце/ Ритнах менчето - изобщо не видях кое цвете къде е отишло - пред мен стоеше ТОЙ! Тръгнах към него, пуснах татко и хванах него - моят бъдещ съпруг heart Ето тук вече майка ми не успя да сдържи сълзите си, татковите бяха пълни cray /има една снимка в албума, която съм качила единствено заради този момент - хванала съм мъжа ми за ръка, а на заден план майка и татко cray/
Тук идва следващата изненада от кума - даде знак на музикантите(които ние старателно бяхме предупредили и инструктирали без хора пред къщите на никой) и засвириха...хоро! Ние с мъжа ми се споглеждаме huhhuh.gif поглеждаме към музиканите, а те извинително: "Кума каза, не можем да му откажем!" И така, трябваше да се играе хоро, не може да отказваме на кума! Всички бях изключително доволни, защото и тях бяхме предупредили, че хора няма да се играят, а те тайничко се надяваха да не е така pardon Дълго хоро, дълга песен, много хора на хорото - доволни и щастливи! Готови сме за тръгване - е, не, нова хрумка на кума: "Краси, я да видим кой е по-добър вратар и кой по-добър голмайстор" /мъжът ми много обича да играе футбол и в колата винаги има една фитболна топка, подарена от мен/ Веднага се разчисти терена(после разбрахме, че е имало и други заговорници заедно с кума). Малко снимки пред колата - хайде, вече трябва да тръгваме!
Потегляме, всички са в страхотно настроение, надуват клаксоните(отново не по сценарий, но не ни пукаше изобщо), а аз отново съм кралица Елизабет и махам! wedding Този път си имам булчинка рокля Wink
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: август 01, 2012, 10:29:28 »

хахах това с Кралица Елизабет иии играта на футбол много ми хареса...вече си ги представям с костюмите как тичат и ритат blum
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: август 01, 2012, 10:31:09 »

Пристигаме направо пред хотела - имахме изнесен ритуал, а подписването беше предния ден .. тук ще направя малко лирично отклонение, за да ви разкажа малко за подписването:

Беше на 19-ти август, бяхме само ние с родителите и кумовете. Имахме среща пред така известната ритуална зала Варна - първи пристигнахме аз, майка и татко, след нас дойдоха кумовете .. къде са другите? Да нямаме младоженецът беглец sarcastic Запазена негова марка - закъснението (помните, че закъсня за първата ни среща girl_wink) Влизаме, лелката започва да си чете думичките изразително, но отегчено.. нормално за тях). Чух леко подхилкване вдясно от нас (там бяха настанени родителите) - после разбрах, че е свеки - крачето ми потрепервало, докато течала церемонията angel Имаме само няколко снимки от деня - на излизане един чичко започна да ни снима без да пита.. както и да е, чели сте за ритуална зала Варна, няма да изпадам в подробности, край на лиричното отклонение

Обратно към 20-ти август - всички вече ни чакат, а ние стоим в колата и чакаме последни приготовления от водещата на ритуала. Малката шаферка също вече е готова - облече си специалната шаферска рокля(както тя я нарича) специално за ритуала, взе кошничката в розови листенца и застана пред нас. Тръгваме! Всички са горе, пляскат, а ние пристъпваме бавно и тежко blum Тук и аз като всички булки ще кажа, че почти нищо не чух от думите на водещата, само се чуха накрая нашите силни и ясни "ДА!" Време е за подписите. Ето тук влезе в действие моя коварен план - настъпването, който премина успешно и безпроблемно first /никой не успя да улови точния момент на настъпването, но има една снимка в албума, на която той се подписва, а аз вече съм се устремила към него sarcastic/ И за по-сигурно повторих и потретих, че да видят всички и той да разбере, защото първия път не се усети DANCE
Следват поздравленията на гостите, много цветя и букети получих - после ги настаних в хола, заеха половината стая и беше толкова прекрасно и цветно girl_in_love Когато минаваха да поздравяват младоженеца, всички му казваха "Браво, Краси, имаш страхотна булка, късметлия!" А аз добавях: "Не,не, късметлийката съм аз" blum
Време е за фотосесията, а за забаление на гостите сме направили сватбена книга, в която всеки може да остави своето пожелание към младоженците, докато тече уелкъм дринк-а. Накрая се оказа, че страничките не са стигнали за многото пожелания на всички, че се наложи и по вътрешните корици да пишат. Тази сватбена книга сега е в секцията и понякога сядам и отново си я прочитам и ми става толкова мило! heart
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: август 01, 2012, 14:00:36 »

...

Други няма - аз, татко и майка. Хващам татко под ръка: "Хайде, време е" Емоциите и вълненията са големи - сълзите на майка ми вече напират, виждам как едва ги сдържа. Усмихва се, а очите й са пълни. Поглеждам татко - за първи път в съзнателния си живот видях как и неговите очи се пълнят cray Той също се усмихва, но леко, много притеснено. Аз също се усмихвам, не съм толкова притеснена .. но защо тогава сърцето ми бие лудо, сякаш ще изкочи всеки момент! Казвам на майка да върви след нас защото стълбището е тясно и няма да можем да слезем заедно. А тя ме гледа и по погледа й разбирам, че не ме чува, само се усмихва, хваща баща ми от другата страна и така тръгваме. Този момент ми е много трогателен heart Тогава се стегнах и само се усмихвах, но всеки път, щом го гледам на записа и сълзите ми текват неудържимо.. както и сега cray Слизахме от четвъртия етаж, но беше трудно - не само заради голямата рокля, която трудно преминава по тясното стълбище, но най-вече заради всички емоции, които искаха да избликнат от нас неудържимо! Пред нас са всички, ръкопляскат, а майка плисва вода пред мен /трябваше да я плисне пред колата като тръгваме, но тя отново не ме чуваше, а беше точно до мен. Не мога да й се сърдя за това, защото беше толкова развълнувана, че сякаш чувах как силно бие и нейното сърце/ Ритнах менчето - изобщо не видях кое цвете къде е отишло - пред мен стоеше ТОЙ! Тръгнах към него, пуснах татко и хванах него - моят бъдещ съпруг heart Ето тук вече майка ми не успя да сдържи сълзите си, татковите бяха пълни cray /има една снимка в албума, която съм качила единствено заради този момент - хванала съм мъжа ми за ръка, а на заден план майка и татко cray/



Много силен момент  cray cray cray .Това ако ми се случи и на мен,просто гарантирам,че няма да се намери човек,който да ме успокои  cray .Голяма ревла съм
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 27   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines