Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 10:35:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 27   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата /църковна/ на m0onlight - 20.08.2012г.  (Прочетена 99094 пъти)
 
every_me
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118


Сутрешна...


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: август 01, 2012, 14:11:32 »

m0onlight, много усмихната и хубава двойка сте с половинката ти. Аз чак сега разгледах галерията ти.   blush
Активен
geri_stme
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202


07.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: август 01, 2012, 14:53:12 »

Мунче,много емоционален момент с извеждането-насълзих се cray
Много хубаво разказваше smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: август 02, 2012, 10:01:53 »

Момичета, да ви се похваля - годежният ми пръстен "се върна" от ремонт и съм много доволнааа yahoo Наложи се да мине през ателието, защото след сватбата милият се беше деформирал и имаше страшни драскотини! angry И това само от една вечер! Какво му се беше случило не знам pardon Както и да е - вече е като новичък, с нов размер (защото халката не позволява да се носят на един пръст, а и аз честно казано не ми харесва така) и вече е гравиран danceg danceg danceg Мъжът ми каза, че не го е гравирал предварително, защото не знаел кой точно ден ще ми предложи tease
Активен
rosito_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: август 02, 2012, 10:23:50 »

 m0onlight нямам време за форума,но твоята тема не мога да пропусна.Разказваш супер увлекателно.Много сте хубави.Прекрасна втора сватба ви желая  give_rose   Браво за годежния пръстен  Bravo
Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #79 -: август 02, 2012, 10:25:04 »

Муун, честит "нов" годежен пръстен!  Bravo А това, че ти е гравирана датата на годежа е страхотно smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: август 03, 2012, 08:53:01 »

rosito_m, snowy, благодаря ви, момичета give_rose

Днес май имам сили и мааалко муза, за да довърша разказа Wink

...
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: август 03, 2012, 08:57:09 »

Айде миличкааа..чакам с нетърпение още и още blum

А това, което е направил мъжа ти е поредното доказателство колко е романтичен blum
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: август 03, 2012, 09:36:43 »

...

Фотосесията премина неусетно, въпреки, че беше повече от час - роклята и обувките ми станаха зелени от тревата, в която газих, но ако знаех, че после ще стане черна, нямаше да се притеснявам blum Бяхме атракция за минаващите туристи - те по бански, ние официални Wink Гостите също се забавляваха през това време - пишеха невероятните си пожелания към нас, докато пийваха шампанско и се подслаждаха.
Обратно в ресторанта
Всички са готови, чакат ни на крака, а ние сме се строили и чакаме сватбения марш. Ето, че засвирва и ние поемаме към залата. Отново много прочувствен момент! heart Пристъпваме бавно, всички много ни се радват, ръкопляскат и хиляди апарати и камери са насочени към нас, все едно сме в Холивуд photograph И ето - на края на 'червения килим' ни чакат те - родителите!!! Толкова са щастливи и в такава еуфория, все едно са ученици! Хапваме питка, отпиваме от 'горчивото' шампанско и без да чакам сигнала на водещият, обръщам се да огледам терена зад мен и храаас чупя ръчно рисуваната чаша на хиляди парченца, а младоженеца до мен huhhuh.gif но без много да му мисли и той хвърля неговата! Понася ме към нашата маса на ръце /на мен много ми хареса да ме носи на ръце blum/
Идва моментът за сватбения ни танц /тук имахме специална изненада за гостите, никой не знаеше какво ще се случи. Бяхме приготвили няколко големи балона, пълни с малки балони, които да се спукат в точно определен момент от песента/ Вече знаете коя е нашата песен (благодарение на Цветето, която в началото на темата ме поздрави с нея kiss2) - Bon Jovi - Bed Of Roses heart Танцуваме, а сърцата ни бият лудо! "ОБИЧАМ ТЕ!" прошепваме си ... В следващият момент той ми казва: "Готова ли си?" и ме двига, балоните се пукат, всички ахват от изненада, а той още ме върти във въздуха! Бурни аплодисменти от гостите Bravo



* Bed Of Roses.JPG (49.54 KB, 500x666 - видяно 176 пъти.)
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: август 03, 2012, 09:38:57 »

Следва танца на кумовете, речта на кума (много непринудена, без излишни думи и заучени фрази и в същото време много силна и стигаща до сърцата на всички! heart)
От тук вече започва голямата веселба - разиграхме и най-неигривите, всички страшно много се забавляваха и месеци след това получавахме адмирации за прекрасното тържество twohearts
Тортата я рязахме на открито (защото отново имахме изненада за гостите). Докато разрязвахме парче от тортата изведнъж около нас всичко се озари от фонтан-фойерверките до нас.
Моментът с букета и жартиера са интересни - за букета имаше истинска борба, а жартиера ... го нямаше! Когато ди-джеят ни привика и каза "сега е време за жартиера" аз пребледнях, очите ми станаха големи shok обърнах се към младоженеца: "къде е жартиера?" а той изумен от въпроса: "Е, мене ли ме питаш?!" Оказа се, че в суматохата е изпаднал от багажа "Ами сега?" angry Кумата веднага намери решение и отряза панделката, с която бяха вързани сватбените чаши. Отиваме в тоалетната да се опитаме да закрепим някакси импровизирания жартиер, връщаме се и чуваме как ди-джея обявява хвърлянето на букета и ме търси с поглед!!! RUN до дансинга, хвърлям букета - след ожесточена борба го хвана една и без това бъдеща булка (този септември сме на сватбата им Wink ), отивам да я поздравя и в този момент усещам как 'жартиера' започва да се изхлузва! shok На видеото е много смешен този момент, защото се вижда как отивам към момичето, но с едната ръка се опитвам да придържам 'жартиера' и незнайно защо чак понакуцвам!!!
И ето тук дойде изненадата от гостите за нас - незнайно как младоженеца се озова в басейна! Всичко беше предварително подготвено от тях, защото кума пристигна с плавници да спасява младоженеца и скочи след него! И други ги последваха - било много освежаващо blum
Не усетихме колко бързо мина всичко, като на филмова лента ...
На сутринта се събудихме, погледнахме се, погледнахме халките на пръстите ни: "Искаме пак!"
И така се стига до сегашния момент, в който организираме (вече трескаво) втората ни сватба heart
Активен
every_me
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118


Сутрешна...


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: август 03, 2012, 09:48:21 »

shok На видеото е много смешен този момент, защото се вижда как отивам към момичето, но с едната ръка се опитвам да придържам 'жартиера' и незнайно защо чак понакуцвам!!!

  crazy И в крайна сметка метна ли този "тежък" жартиер по главите на жените?
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: август 03, 2012, 09:56:42 »

хахаха това с импровизираният жартиер много ми харесаа... и аз искам да знам все пак метнахте ли го...а вашата песен съм я запомнила, защото е уникална пък и аз много си го харесвам Bon Jovi..и да ти призная откакто знам, че е вашата песен където и да я чуя винаги се сещам за вас  kiss2
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: август 03, 2012, 10:02:55 »

 Bravo много забавно е било, направо се пренесох в твоя сватбен ден danceg
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: август 03, 2012, 10:41:15 »

Хехе 'тежкият импровизиран жартиер' го метна мъжа ми - имаше много кандидати. Обаче водещият реши, че ще е по-интересно както го е захапал от свалянето от крака ми, така да го метне - с уста!!! Е, можете да си представите колко надалеч изхвърча! sarcastic Всички вдигнали ръце и застанали на 'старт', готови за борба, мята го мъжа ми с уста (не знам защо беше и с вързани ръце) и .. пада на половин метър зад него .. на земята! И всички 'борци' гледат huhhuh.gif към земята и стоят! Така 1-2 секунди, докато едно малко момченце не ги изпревари и го грабна, докато всички още се чудеха какво става funnytooth Най-интересното беше, че дори и ди-джеят се беше наредил за жартиера - тогава беше ерген, а няколко месеца след нашата сватба наааай-сетне се услимили и се ожени и той Wink
За букета пък се бяха наредили и баща ми и чичо ми!!! И чичо ми вдигнал високо ръце и готов да го хваща!!! ROFL ROFL ROFL Какво правеха там и аз не знам - видях ги после на видеото и снимките


* !!! 1 .JPG (31.71 KB, 500x375 - видяно 175 пъти.)
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: август 03, 2012, 10:41:48 »

тук чичо е на 'старта'  funnytooth


* !!! 2.JPG (31.66 KB, 500x333 - видяно 167 пъти.)
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: август 03, 2012, 10:42:12 »

За малко!


* !!! 3.JPG (32.13 KB, 500x333 - видяно 204 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 27   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines