Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 24, 2024, 01:18:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ШАФЕРКАТА!!!! ЧАСТ 4  (Прочетена 240412 пъти)
 
natalia_vn
Любопитен
*
Публикации: 37


« Отговор #345 -: септември 13, 2013, 20:29:38 »

извинявам се, наистина не съм чела, сега ще се върна назад blush
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: септември 19, 2013, 21:38:25 »

Аз ще си имам само една шаферка, но не гледам на нея като на аксесоар, а като на специален гост и искам да е облечена така, както се чувства най-красива и само да сияе до мен на сватбата  pardon
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: септември 19, 2013, 21:50:12 »

И аз мислех по същия начин като теб. Оставих свободен избор на приятелката си и тя бе неотлъчно до мен с подкрепа и помощ. Впоследствие имах дооста шаферки, като само се чудех каква работа да им намеря.. ама за всички оставих свободен избор кой както най-удобно и красиво се чувства така да бъде smile
Активен
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #348 -: октомври 18, 2013, 15:52:03 »

http://www.aliexpress.com/item/Short-design-mint-green-strap-formal-dress-evening-dress-one-shoulder-chiffon-dress/1027523122.html
Идея за шаферски рокли на добра цена smile
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #349 -: декември 27, 2013, 09:30:18 »

Много са сладурски smile
Активен
Shide
Сватбар
***
Публикации: 163



« Отговор #350 -: януари 02, 2014, 19:20:39 »

Здравейте, момичета smile
И аз не се разминах с главоболия, покрай избирането на шаферските рокли. Ще имам три шаферки, които са ми от най- близките приятелки. Проблема е, или по- скоро беше, че имат различни телосложения. Живея в Англия, затова ще Ви говоря с английската номерация- 8,10 и 16. Цветовете за сватбата са четири. Естествено бяло, ще има и черни, лилави и сребърни акценти. Бях решила роклите да са лилави. И да държат бели букети. да, ама не. Голямо търсене падна, така и не харесах лилави рокли. Лека спънка се оказа и различния ни вкус. Исках аз да им харесвам роклите, все пак е моята сватба и като ги гледам и са до мен да им се радвам. Но исках и те да се чувстват удобно и комфортно, за да не се преобличат. Бях на сватба, на която шаферките се преоблякоха и едната дори беше с дънкено сукманче. Аз си падам по камъни и момичешка неща, но две от тях не. Те обичат по семпли и изчистени дрехи. Едното момиче е и по- пълничко и не иска гол гръб или рамене, да не й описва коремчето и тн. и аз я разбирам. Също не бих искала да ме облекат като клоун. Почна се едно голямо онлайн търсене, хем да допадат и на четирите ни, хем да има размери за всички, а и все пак да са добра цена. Исках да използвам коледните намаления в Англия. Може да се намерят страхотни неща, дори на половин цена. Търсенето продължи почти четири месеца, с идеята нещо лилаво да изскочи. Купих три бели рокли миналата седмица. Не са искрящо бели, по скоро айвъри цвят или как там му се вика, не знам. И са бюстиета lol) Идеята ни е, сега всяка от тях да си добави нещо. Дантелени ръкавки, или само едно рамо, или да си я остави така. Хем ще е една и съща рокля, хем всяка ще си я направи своя. Ще използваме и черни акценти, които не сме решили какви ще са и ще гледам да им измисля млечно лилави букетчета от естествени цветя. Смятам да нямат бутониери, за не дойде ту мъч.
Ето линк:
http://www.chichiclothing.com/products/Chi-Chi-Analee-Dress.html
Има много симпатични модели.
Даже днес ми пристигнаха и съм супер щастливаааа :-)) Нямам търпение да им ги изпратя.
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: януари 02, 2014, 19:40:06 »

Няма ли да се сливате като цвят?

Иначе един съвет за сходни на този проблем (различни по вкус и килограми шаферки): купете плата, платете ушиването, нека шаферките си изберат модела.
Активен
Shide
Сватбар
***
Публикации: 163



« Отговор #352 -: януари 02, 2014, 23:24:01 »

Еми тъй като живея в чужбина и първото ми прибиране ще е месец май, ми се видя късно тепърва да се шият шаферските рокли, а и не ми се искаше да са напълно различни. Мисля, че след като приключим обработката ще се получат страхотни. Например като тези шаферки, които са с бели рокли и черни коланчета.



А и моите не са така искрящо бели, както от сайта. Ето на тази снимка се вижда по- добре.


Извинявам се за големите снимки, ама не знаех как да ги сложа в скрит текст.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: януари 03, 2014, 09:50:43 »

готини са роклите, с лилав букет и лилав колан ще стане супер. smile
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #354 -: януари 03, 2014, 11:46:11 »

Много ми харесват роклите,но още повече ми харесва това,че всяка ще добави по нещо от себе си,за да се чувства уникална!Браво,страхотна идея good
Момичета,шаферските рокли от младоженците ли се плащат?Вчера говорихме по темата,и аз ще имам 3 шаферки,искам да са с еднакви рокли,но тъй като ще имам 1 главна шаферка,мисля нейната да е по-къса или дълга от другите две,ще говоря с всички,за да са доволни.
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: януари 03, 2014, 12:41:33 »

Да, младоженците ги плащат.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #356 -: януари 03, 2014, 12:51:58 »

Да, младоженците ги плащат.

Това не е вярно smile, както се уговорите, Аз съм била шаферка и сама си плащах роклята. Имайки в предвид колко пари се харчат за самото събитие приятелките биха могли да те разберат ако няма да имаш средства да им платиш роклите. Така че ако са само 3 не би трябвало много да се охарчиш, но ако са ти близки можеш да ги помолиш сами да си ги платят/ впрочем моята приятелка въобще не ни помоли ние сами предположихме и тя потвърди smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: януари 03, 2014, 12:52:18 »

самър, няма правило- както се разберете. аз платих само на студентките, другите си ги купиха сами.
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: януари 03, 2014, 12:56:22 »

Това е успокояващо. Донякъде. Аз се радвам, че няма да я имам тази грижа. Моите и трите са толкова различни, че сами пожелаха да не им шия. Ще им купя някакъв аксесоар. Например сребърна висулка.
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #359 -: януари 03, 2014, 14:23:25 »

И аз мисля,че е редно ние да ги платим.Все пак заради нас ще обличат нещо,което може и да не им е най-любимата дреха...
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines