Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 13:08:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ШАФЕРКАТА!!!! ЧАСТ 4  (Прочетена 237515 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« -: април 24, 2012, 12:46:31 »

Активен
fbvgb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: април 26, 2012, 07:38:03 »

Имаме си нова темичка, хайде да се пренасяме тук! smile

Аз започвам да се чудя дали да имам шаферка вече, въпреки че си бях поканила едно момиче. Но след всичко тя май ще се превърне в обикновен гост, защото не иска да облече една и съща рокля с друга шаферка, нито да са в един цвят, нито пък иска да поднесе даровете за кумовете с ръченица. Накрая всичко се обезсмисля откъм тази и роля...
« Последна редакция: април 26, 2012, 08:04:24 от Bride2012 » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: април 26, 2012, 08:59:25 »

 вчера една от шаферките ( която я питах последна, по стечение на времевите обстоятелства), видимо не си хареса  роклята. Даде ми любезно да се разбера че ще я носи заради мен и другите. Не ми стана много приятно. в крайна сметка й казах 100 пъти че не искам недоволни шаферки, да дойде с каквото си иска, но тя настоява да е като другите и да си я купи. sad
Активен
fbvgb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: април 26, 2012, 09:18:24 »

При теб обратното се е получило. Аз затова не исках да се бъркам - да облече каквото поиска...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: април 26, 2012, 09:21:30 »

 ама и аз не се бъркам, просто предложих идея, поставих я на гласуване- съвсем демократично write
 ама не искам насила хубост.
дори всички се навиха вчера да си купят сандалки еднакви, даже ощуряха от кеф че ще пазаруват заедно, без да се познават.
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: април 27, 2012, 18:44:42 »

Моя много близка приятелка имаше страхотна драма с шаферките си миналата година и това доста й развали празника и настроението преди това. Това беше основната причина аз да не искам шаферки, все пак само ми е до драми за някакви абсолютно безсмислени неща. За капак моите приятелки ми се обидиха, въпреки че им обясних детайлно, че това не означава, че не държа на тях и че не искам да са по-специални гости на сватбата.

Ако искате ваши приятелки и близки да са ви шаферки, трябва да прегърнете идеята, че те доста често няма да се съобразяват с вашите желания и че ще искат да привлекат вниманието върху себе си. Дори да са ви много близки, шансът да има драма и нерви е доста голям :-) От друга страна, някои булки прекаляват с изискванията си за дрескод, според мен biggrin  blush

Активен
fbvgb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: април 27, 2012, 20:07:00 »

Понякога е по добре без шаферки....
« Последна редакция: април 27, 2012, 21:49:17 от Bride2012 » Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #7 -: април 28, 2012, 13:03:53 »

Според мен най-добрия вариант за облеклото на шаферките е да се избере един плат, който всички харесват и всяка да си направи рокля в какъвто пожелае модел - какъвто харесва и в какъвто би се харесала.Така пак ще бъдат еднакви и ще си личи, че са шаферки, а и няма да има сърдити и с толкова претенции. Относно традициите - тази, която не иска да изпълни задълженията, които й възложа, направо отива при обикновените гости.
Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 28, 2012, 13:08:40 »

Аз не исках да имам шаферки.... приятелките ми сами изявиха желание да са шаферки и аз им заявих Лилави рокли.....всичко друго оставих на тях.... smile smile smile Така си спеспих главоболията и разправийте...
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #9 -: май 03, 2012, 15:18:07 »

Аз ще имам 2 шаферки и нямам никакви проблеми с тях слава богу  huhhuh.gif Вече си купиха еднакви рокли  yahoo



Активен
every_me
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118


Сутрешна...


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: май 03, 2012, 20:41:07 »

Шафери ще ми бъдат деца. Три броя. Нямам търпение да изберем роклите.
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #11 -: май 07, 2012, 13:54:54 »

 Момичета, наскоро видях хубави детски роклички  smile Те са на Cacao Club във Варна и могат да се поръчват и онлайн. Мисля, че биха били подходящи за малки шаферки, ако изберете да не са в бяло. Цените им бяха около 50-60 лв.

Активен
jenifer
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



« Отговор #12 -: май 13, 2012, 20:31:39 »

Ще имам 2 малки шаферки на 3 и 10 години, от къде може да се купят роклички на по-нормални цени?
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 13, 2012, 20:45:34 »

Аз ще съм с 2 или 3 шаферки, 3тата е под въпрос все още. Казала съм им, че искам да са с еднакви рокли и в какъв цвят да са. Останалото съм възложила на тях, тъй като имам достатъчно други задължения. Дано не ме ядосат на края  smile
Активен
mery_bery
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 223



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 14, 2012, 12:25:11 »

Аз ще си имам 1 шаферка и съм и казала сама да си избере с какво да бъде-ще ги координирам с шафера да са им в синхрон дрешките-поне по цветове(това е желание на шафера:)много изискан младеж),а иначе аз проявих  желание да и купя украшение за косата-дали ще е диадема с цвете,само цвете-каквото тя си избере-ще ги измислим в движение нещата:)
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines