Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 18:47:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ШАФЕРКАТА!!!! ЧАСТ 4  (Прочетена 242278 пъти)
 
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: януари 03, 2014, 14:54:38 »

А пък при мен моите шаферки облякоха каквото искат, питаха ме за разни цветове и аз им казах както сметнат за добре, тъй като нямах конкретни цветове (исках всичко да е бяло), а пък исках и те да се чувстват добре, а не да обличат нещо по задължение. Впоследствие се откроиха зелено, златисто и червено (заради ресторанта). Така моите големи шаферки се организираха и си взеха зелени тоалети, по-малките шаферки бяха в кремаво, а най-малките в бяло. Нищо не сме плащали за тоалетите на големите, а за малките.. родителите им не ни позволиха да дадем пари.
Активен
Shide
Сватбар
***
Публикации: 163



« Отговор #361 -: януари 03, 2014, 19:04:02 »

Ще Ви ги покажа като се завършат. Иначе, ние ги купуваме, не по задължение. Всеки сам си преценя. Зависи от бюджета Ви. Тъй като всички търсихме рокли, се бяхме разбрали до каква сума да е. А ако някоя страшно много хареса, допадне и на другите, но е прекалено скъпа, те да си доплатят. Кумата беше шаферка преди няколко месеца и бяха 5. Булката казала, че няма възможност и те си ги купиха сами. От Мегз. Нямаше сърдити. Все пак сме големи хора. Реших ние да ги платим, защото ако дойдат като нормални гости и си купят нещо, няма да е точно тази рокля, нито пък ще дойдат еднакви.
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #362 -: януари 04, 2014, 07:24:13 »

От али експрес някой поръчвал ли е?Там като че ли са най-шаферски,така да се каже pleasantry Или поне на мен ми допадат като за моята идея.Този сайт от много време го гледам и то за съвсем различни неща.Просто не съм се престрашила,все пак се поръчва от Китай.
Ако знаете някакви бг сайтове с прилични цени и модели,ще ви бъда благодарна.Не искам да се шият,а да се поръчат готови и ако има нужда от корекция,тогава.
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: януари 04, 2014, 09:31:27 »

Аз съм поръчвала, но не дрехи. В един друг много популярен форум много купуват всякакви неща. Общо взето като ибей - гледаш рейтинг на търговец и отзиви за продукта.
Активен
Shide
Сватбар
***
Публикации: 163



« Отговор #364 -: януари 04, 2014, 18:35:48 »

Аз снощи поръчах разни неща, но не дрехи. За пръв път ми е, но познавам доста момичета, които редовно си поръчват. Мога да ти кажа един друг, от който съм поръчвала разни неща, сравни цените и виж кое ти е по- изгодно. buyincoins.com. Доставката е безплатна. Има всякакви неща, аз едни чадъри за снимки гледах, сигурно ще поръчам. Иначе за български сайт в момента са супер популярни роклите на Мегз. Сигурно всяка втора шаферка е с роклята им с гол гръб и панделка. И са супер евтини, което си е допълнителен плюс. По принцип знам, че дори могат да ти ушият роклите с някакви промени, стига да им кажеш какво точно искаш. Но аз не съм звъняла и не мога да ти гарантирам 100%.
Линк към всичките им рокли:http://megz.eu/index.php/collection/megz-lady-dresses
А тази е, за която ти говоря:http://megz.eu/index.php/collection/megz-lady-dresses/megz-bow-backless-skater-dress
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #365 -: януари 04, 2014, 18:40:57 »

Да,този сайт го споменаха няколко поста над теб и го заглеждам и аз Wink
Има време,това не ми е първата грижа.
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #366 -: януари 20, 2014, 23:02:04 »

От али експрес някой поръчвал ли е?Там като че ли са най-шаферски,така да се каже pleasantry Или поне на мен ми допадат като за моята идея.Този сайт от много време го гледам и то за съвсем различни неща.Просто не съм се престрашила,все пак се поръчва от Китай.
Ако знаете някакви бг сайтове с прилични цени и модели,ще ви бъда благодарна.Не искам да се шият,а да се поръчат готови и ако има нужда от корекция,тогава.

Аз съм поръчвала от там преди време дреболийки, гердани, обеци... Сега съм си избрала роклите на шаферките от там, пазарим се за цена на доставката в момента  pardon има доста хубави неща, особенно за хора, които смятат да си майсторят например бутониери, подаръчета за гости. Гадното  е чакането до 2 месеца, ако е безплатно, но в повечето случаи си струва  : )
Активен
Aila
Ентусиаст
**
Публикации: 104


IBCLC


« Отговор #367 -: януари 26, 2014, 17:08:32 »

  Някой да е поръчвал или да има отзиви за този сайт?
  Харесах си няколко рокли за шаферките и кумата, но досега не съм го засичала и незнам дали са коректни и дали роклите и на живо изглеждат добре.
Активен
kareliaa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55



« Отговор #368 -: февруари 22, 2014, 19:34:00 »

Здравейте,
аз също ще купувам роклите на шаферките - чувствам го като задължение след като е мое желанието да са с еднакви рокли, такива - каквито аз избера. Е все пак съобразявам се и с техния вкус.
Та искам да ви попитам знаете ли някой чужд сайт с доставка до бг със сравнително нормабни цени. Шаферките ми са 5 и търся нещо изгодно.
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #369 -: февруари 22, 2014, 20:57:27 »

Здравейте,
аз също ще купувам роклите на шаферките - чувствам го като задължение след като е мое желанието да са с еднакви рокли, такива - каквито аз избера. Е все пак съобразявам се и с техния вкус.
Та искам да ви попитам знаете ли някой чужд сайт с доставка до бг със сравнително нормабни цени. Шаферките ми са 5 и търся нещо изгодно.
Предната седмица си поръчах пробно една рокля от Алиекспрес  за 29 долара. Роклята ми обаче не е с безплатна доставка и за това имах 5 долара доставка, иначе ми харесва качество и размерът си отговаря. Сега остава и на моите шаферки да им допадне : )
Активен
kareliaa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55



« Отговор #370 -: февруари 22, 2014, 21:19:16 »

За съжаление аз нямам време за проба smile На 4 май ми е сватбата и трябва от раз да ги уцеля smile
Активен
Shide
Сватбар
***
Публикации: 163



« Отговор #371 -: февруари 22, 2014, 23:09:28 »

освен от Мегз, от другаде не се сещам
Активен
Aila
Ентусиаст
**
Публикации: 104


IBCLC


« Отговор #372 -: февруари 24, 2014, 17:12:44 »

  Да се похваля, че най-накрая двете ми големи шаферки и аз успяхме да постигнем консенсус, като те се спряха на тази рокля - http://www.fukli.com/product/733/chervena-abiturientska-roklya-xs-s-m-l-xl.html
  Другата седмица ще ги поръчам, много се надявам да им стават.
  Избрахме и рокля за кумата, тя обаче ще се шие и трябва да е подобна - http://www.candinybulgaria.com/images/l/201110/2011092711065814177.jpg
  Идеята беше да е в подобен цвят, но сега с тези червени шаферски не съм много сигурна дали е ок.
  Избора на шаферските рокли, беше в пъти по-сложен и труден от избора на моята и на малките шаферки, които ще са с подобни на моята  smile
Активен
kareliaa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55



« Отговор #373 -: февруари 24, 2014, 18:05:01 »

Да ви се похваля аз също поръчах моите шаферски рокли от мегз https://www.facebook.com/134134939983176/photos/pb.134134939983176.-2207520000.1393147582./655312027865462/?type=3&theater
Поръчах ги от официалния им сайт и пише 5 работни дни за доставка.
Някои поръчвал ли е там и горе долу може ли да ме информира за колко време пристигат наистина?
Активен
Lorenna
Сватбар
***
Публикации: 229



« Отговор #374 -: февруари 24, 2014, 20:29:29 »

И аз да се присъединя към питането за колко време пристигат роклите от Мегз, на сайта им нещо не мога да се ориентирам в дадените категории с цените и сроковете за доставка  huhhuh.gif
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines