Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 03, 2024, 23:05:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата - как точно протича всичко ?- III -та част  (Прочетена 150244 пъти)
 
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: август 06, 2013, 11:27:51 »

ros4e, и на мен все ми се струва, че времето няма да ни стигне. Ние ще влезнем в градината към 18:15 до 18:30, ще можем да я ползваме до 12, обаче фотографа ще бъде до 22:00 и сега се притеснявам, че трябва да издърпам торта, букет, жартиер по-рано и да не стане много нагъчкана програмата  crazy
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #331 -: август 06, 2013, 11:31:39 »

5 часа не са малко ама не са и много, нашата сватба започна в 19:30, Фото и видео бяха до 23:30, и наистина направихме от 23:00-23:30 всичко, торта, жартиер и букет, няма нищо лошо това е половин час, но най добре е с ДЖ да се посъветвате, те знаят да ги направат така да не  изглежда че бързате всичко да поберете в малко време:)

Най-добре ДЖ питайте как ги вижда той нещата smile
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: август 06, 2013, 11:35:02 »

Мариола, като знам как се забавлявахме на тази сватба, на която бяхме в събота... Времето не ми беше достатъчно, имах още толкова енергия, не ми се иска собствената ми сватба да свършва толкова рано  cray

С ДЖ задължително ще обсъдим целия сценарии на събитията. Ние с моя мил ще нахвърляме нещата и после с ДЖ ще доизкусуряваме.
Активен
LadyBug
Любопитен
*
Публикации: 28



« Отговор #333 -: август 06, 2013, 13:56:09 »

 give_rose Здравйте!
Имам въпрос относно началото на сватбения ден.
Ако се пропусне взимането на булката, кое следва: дирекно венчавка в църквата ли?
Има ли такива, който са пропуснали този момент?
Някак си ми се струва по-романтично и силно, ако младоженекът види булката директно пред олтара...
Какво мислите, какви варианти сте чували? smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #334 -: август 06, 2013, 14:12:16 »

LadyBug всякъкви варианти има sad вие дикувате правилата, аз съм ходила на такава сватба без взимане на булката и директно отидохме на изнесения ритуал. ако нямате подписване направо в църквата няма никъкв проблем good

ПС. аз бях много против взимането на булката, но после ходих на една сватба и беше толкова вълнуващо и реших да го спазим, беше най-вълнуващият момент от целият ден и не съжалих въобще за това!
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: август 06, 2013, 14:55:11 »

give_rose Здравйте!
Имам въпрос относно началото на сватбения ден.
Ако се пропусне взимането на булката, кое следва: дирекно венчавка в църквата ли?
Има ли такива, който са пропуснали този момент?
Някак си ми се струва по-романтично и силно, ако младоженекът види булката директно пред олтара...
Какво мислите, какви варианти сте чували? smile
Бяхме на сватба, на която в леко американизиран стил, пропуснаха вземането на булката и младоженеца чакаше булката пред входа на църквата, до където я съпроводи баща й. Иначе имаше забулване от кумата, хоро пред блока на булката, но всичко беше в много сбит вариант.
Активен
LadyBug
Любопитен
*
Публикации: 28



« Отговор #336 -: август 06, 2013, 15:01:41 »

Значи да разбирам така, че взимането на булката прави сватбата по-весела.
Просто не съм била на такова тържество от 5 години.. и ми много необятно всико..
И друго ме притеснява. Фактът, че това е първия и най-ценнен момент когато мъжа вижда бъдещата си жена в бяло .. А тя седи на фотъоил и не помръдва..
Аз лично бих скокнала да го разпрегръщам и разцелувам.. а не да съм статична и скована..
Ако имате идеи как този момент може да се направи по-силен по-естествен ще се радвам да ги споделите!
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #337 -: август 06, 2013, 15:20:18 »

оо мила аз така скочих като го видях на вратата без една обувка тичах към него smile

това не само е много хубав момент за вас двамата а и за твоите приятелки които будно стоят и не те дават лесно както и на неговите приятели които умират от кеф за това бутане, поне при нас беше така, всички най-много се вълнуваха от това и все още говорим за бутането кой какво е чувствал в този момент smile
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: август 06, 2013, 15:33:05 »

при мен си  бяха  донесли и  флекс  ,че имаше нетална  врата.
Според мен  това  е мн  вълнуващ момент,аз  слизах по  стълбите от  единия към  др  етаж,докато  мъжът ми  буташе на  входа на  блока и  честно да  си кажа не можах да  седна на фотьола,напротив подскачах,въртях  се,шегувах се,накрая се  скрих  когато  влезна,а  и тогава  за  първи път ме  видя с  роклята и беше мн  вълнуващо
Активен
LadyBug
Любопитен
*
Публикации: 28



« Отговор #339 -: август 06, 2013, 15:37:28 »

 bouncinggirl Звучи забавно..
Хубаво е, че не си си скрила емоциите!
Аз гледах няколко клипчета точнно с този момент и някак си ми се стори, че булките са много изкуствени в този момент. Но явно си до човека.. значи  няма значение боса или обута - важното е да се изживее мига!  twohearts
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: август 06, 2013, 16:48:44 »

 и аз смятам,че  всичко зависи от  булката и от младоженеца  разбирасе.Аз не  гледах клипче  ,а присъствах на  такава  сватба ,където  взимането  на  булката  беше  едно  голямо  театро,с  много  главни  роли.Аз не  си падам  по   тези неща,колкото по -естествено и  непринудено се  случват нещата,,толкова по-хубаво и  вълнуващо  е  всичко.Бъдете  себе  си и  всичко ще е ок.Планувайте  основните моменти,а  за другото послушайте  сърцето си,то най-добре ще  ви каже
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: август 07, 2013, 08:32:48 »

мен няма да ме взимат. Направо ще ме чака пред олтара,  а баща ми ще ме заведе до там> Винаги съм си го представяла по този начин. Така за мен е по-романтично и силно, както и Lady Bug е написала.
Взимането е много весело, но е някак си много предсказуемо и с това пълнене на обувката с пари, някак си не ми допада. В този рд на мисли, опитвам се да кажа, че всяко момиче си представя нейната приказка по определен начин и няма правилно и неправилно, весело и не весело. Така че, Lady Bug, направете го както ще ти допадне най-много smile.

ros4e, идеята на свекърва с масата с вкуснотийки е страхотна за преход към вечерята. Може да направите един вид Welcome Drink с някакви сладки/соленки/плодове.
Активен
LadyBug
Любопитен
*
Публикации: 28



« Отговор #342 -: август 07, 2013, 09:20:13 »

milenuity, благодаря за публикацията ти! good
Наистна съм съгласна с теб, че всеки си го представя по различен начин.
Скоро предстои да съм на сватба на близка приятелка и ще видя там как ще се получи това взимане на булката..
Другото, което исках да отбележа е, че ние ще се венчаваме в католическа църква, където точно този момент със съпровождането от бащата и предаването на булката на младоженека е много силен!
Ах.. ще види! Wink
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: август 07, 2013, 09:49:22 »

На мен този момент с взимането на булката ми е много емоционален.
На сватбата в събота, като отидохме да взимаме булката и още на вратата на двора бащата на булката беше напълнил очите със сълзи. А после като я извеждаше направо ми късаше сърцето  cray cray cray

Също толкова емоционално ще бъде и ако бащата заведе дъщеря си до олтара.
За мен еднакво силно ще е дали младоженците ще се видят първо в дома на булката или пред олтара.
Така, че това си е до личен избор на главните герои в сватбата.

Ние лично искаме да спазим тези мероприятия – младоженец, кумове, булка smile
Активен
bilyana_l
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Стани звезда на своя празник!


« Отговор #344 -: август 07, 2013, 10:06:09 »

milenuity, благодаря за публикацията ти! good
Наистна съм съгласна с теб, че всеки си го представя по различен начин.
Скоро предстои да съм на сватба на близка приятелка и ще видя там как ще се получи това взимане на булката..
Другото, което исках да отбележа е, че ние ще се венчаваме в католическа църква, където точно този момент със съпровождането от бащата и предаването на булката на младоженека е много силен!
Ах.. ще види! Wink

Лейди Бъг, интересно ми е къде ще се венчавате, защото бях миналата година на една церемония в католическа църква тук в София ( майката на младоженеца беше полякиня) и нямаше никакво такова водене на булката до олтара. Булката и младоженеца влязоха заедно и ги настаниха на едни столове до кумувете - церемонията беше някаква смесица между празнична литургия, молитва за младото семейство и венчавка, като цялото нещо  продължи сигурно повече от час. Накрая всички католици,присъстващи в църквата, минаха да си вземат причастие, включително и тези, които не бяха сватбари....
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines