Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 19:21:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Panteryx 09.07.2011г.  (Прочетена 38947 пъти)
 
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: юли 11, 2011, 18:41:44 »

Еее, Пантерикс, наистина си била много красива булка!   yahoo Пожелавам ви безоблачен семеен живот, много любов и разбирателство, а другото - вие сами ще си го направите!!  good 
Чакаме и разказчетоо...  blum
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: юли 11, 2011, 23:38:20 »

Честито на младото семейство! Пожелавам ви от сърце безоблачно щастие и много много любов!  smile
Страхотна си на снимките. Ще чакаме и останалите снимки да разгледаме.  Bravo
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #137 -: юли 12, 2011, 09:22:30 »

Честито и от мен  give_rose
пожелавам ви да сте по-щастливи отпреди и още по-влюбени   nazdrave
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: юли 12, 2011, 12:47:15 »

Все тръгвам да влизам в темичката ти и да следя подготовката, а забравям, че вече мина големият ти ден.  blush С някои съфорумки се чувствам както със старите съученици: не усетих кога беше първият учебен ден (кога се запознахме във форума), кога завършихме (кога бяха сватбите ни)!
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: юли 12, 2011, 20:08:39 »

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.232190683472140.66638.100000436302820  Момичета ето и останалите снимки  smile
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #140 -: юли 12, 2011, 20:36:14 »

Страницата е недостъпна smile Може би трябва да разрешиш в настройките да се виждат снимките.
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: юли 12, 2011, 21:00:11 »

Започвам със разказа :
Преди големият ден си мислех ,че няма да мога да спя цялата нощ ,обаче нали бяхме на концерт и спах непробудно та чак до 8:30 часа сутринта.Станах, пих кафенце,свекърва ми се появи и тя да гледа детето.
Двете приготвихме почерпката за гостите ,изгладих си роклята (без никакъв проблем) заедно с костюмът на младоженеца.По някое време слезнах да ми правят косата, а прическата стана точно такава ,каквато исках(фризьорката се справи блестящо).
След което се прибрах да се гримирам ,неусетно бързо мина времето и младоженеца се появи да се изкъпе и да се облече.Заедно с кума ме оставиха и тръганаха към ритуалната зала.Накрая се озовах сама със спящо бебе (добре ,че бяха кумата и шаферката)та да ме отменят ,докато си облека роклята.
Шофьора и колата пристигнаха а ние във вкъщи много се подмотахме ,защото трябваше да събудя малкият и да го нахраня ...... girl_impossible
Брат ми слезна да украси колата ,обаче половината балони се спукаха (заради адската жега) sad
Ама както и да е това не е болка за умиране blum
Качихме се на колата и потеглихме към ритуалната зала ,там вече бяха всички и ни чакаха...
Младоженеца ахна ,като ме видя ,и се почувствах  прекрасно give_rose
Оказа се ,че имало друга сватба преди нас ,които също закъсняли(като нас) и трябваше да се крия зад едни паравани да не видя булката.
Влязохме ,дойде и нашият ред и в момента в който младоженеца изричаше думите ,че ме взима за жена очите му се насълзиха и започна да плаче smile Беше много вълнуващо. blush
Дойде и моят ред и аз от притеснение оплесках думите laugh
Свършихме тази работа и отидохме малко в парка Заимов да се снимаме заедно с приятелите ни  blum
Бяхме решили да се качим на трабвая обаче не остана никакво време и за това  тичахме направо за църквата.Някъде по-пътя изгубих младоженеца ,защото се оказа ,че сме забравили питката,свещите и чашата за църквата във вкъщи. girl_impossible Попа много се беше изнервил ,защото закъсняхме  diablo
Започна и църковният ритуал ,беше много стресиращо за кума ,защото за първи път кумува и ритуалите с короните и пръстените си бяха истинско изпитание за него  sarcastic
Хора ,който пееше някъде скрит ,така извиваше ,че мъжът ми не спираше да говори глупости ,че му приличало на песничката мана мана на мъпетите biggrin Посмяхме се мъничко без да ни види попа funnytooth
После като всичко приключи и минахме обикалането в църквата попа се изцепи куме остави некой лев...
Кума извади и остави 50 лв. а на попа му светнаха очите  funnytooth(поне така изглеждаше отстрани)
Снимахме се пред църквата и младоженеца пак ми избяга тръгнал с баща му в друга кола към заведението...
В заведението аз бях първа и трябваше да изчакам да дойдат всички и гости и накрая и да изчакам и младоженеца да дойде smile
Влезнахме последни заедно с кумовете ,украсата беше страхотна (много се бяха постарали в наша чест).
Ритах менчето падна ми се момиченце ,чупихме питката и по-голямото парче се падна на младоженеца blum
Ето беше ясно ,че той ще носи парите в къщата ,аз само ще ги харча  smile
Купона беше на пълен макс цяла вечер не съм седнала от танци ,по едно време не си усещах краката ,но това не ми попречи да спра.
Играхме хора ,макар че голяма част от гостите не можеха да играят беше много забавно.
Дойде време за букета и понеже нямаше много неомъжени девойки се наредиха една тумба мъже да го хващат. funnytooth и накрая кумът го хвана..
Разрязахме първото парче и младоженеца ми го сплеска в лицето funnytooth да ви кажа направо не го очаквах ,но и аз не се дадох и му го върнах тъпкано...
Купона продължи с пълна пара ,танци ,танци и даже един приятел прави стриптийз  blush
Понеже беше малко срамежливичък не се съблече гол голеничък ,ами му лъсна бялото д..е точно срещу мен.Паднах на земята, е такова нещо от 35 годищен мъж не го очаквах ,но хората знаят как да се забавляват и това е.
И МАЙ МАЙ ТОВА Е ,НО АКО СЕ СЕТЯ НЕЩО ДРУГО ЩЕ ПИША :p


Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: юли 12, 2011, 21:03:11 »

Пробавй сега ,ако не става ще ги кача в сватбата smile
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #143 -: юли 12, 2011, 21:27:53 »

Супер разказче. Много се радвам за теб наистина. Но за жалост немога да видя снимките с ограничен достъп са.
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: юли 12, 2011, 21:32:55 »

Ееее, много се радвам!  Bravo Страхотен разказ, наистина!  good Ето, че всичко е минало повече от перфектно! Точно такъв семеен живот ви пожелавам!  yahoo
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: юли 13, 2011, 00:47:25 »

Супер всичко е минало, знаех си, че ще е така.  smile
Снимките обаче все още са недостъпни, трябва да промениш настройките да са публични.
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #146 -: юли 13, 2011, 08:32:10 »

panteryx знаех че ще бъдеш много доволна от сватбата само дето се ядосваше, радвам се много за вас и аз чакам снимки girl_wink
Активен
tsvetenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 93



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: юли 13, 2011, 11:07:19 »

Страхотно!Честито Panteryx  Party time Да се обичате и всеки ден да е такъв купон във вашето семейство  smile
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: юли 14, 2011, 20:44:46 »

Много благодаря момичета златни сте ми ей  give_rose give_rose give_rose много ми помогна форума в много неща и съм много щастлива ,че го има  smile
Имам проблем със снимките не мога да ги кача в сватбеният ми албум ,но се надявам този проблем да се оправи скоро и да покажа и останалите снимки. blush
От както мина сватбата и вече няма за какво да мисля и ми е малко  скучно ,останаха емоциите и спомена от това  smile
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: юли 17, 2011, 17:36:36 »

http://panteryx.snimka.bg/wedding/svatbata-na-desi-i-rumen.607355.24273491#  smile
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines