Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 02, 2024, 01:01:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Monikamaria - 28.08.2011 година  (Прочетена 94707 пъти)
 
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: септември 07, 2011, 09:40:36 »

Мони, честито и от мен! Пожелавам ви щастието, което сте изпитали на сватбата да е само началото на още по-щастлив семеен живот! Разказът ти е страхотен и ме подсети и за моят сватбен ден - много емоции, много веселие.. yahoo
Аз след сватбата ми спрях да пиша във форума и рядко го посещавам, но нямаше как да пропусна твоят момент, както каза който не се е записал предсватбено във форума, много пропуска Wink
Активен
katqsl
Ентусиаст
**
Публикации: 61



Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: септември 07, 2011, 09:59:14 »

Monikamaria Честито! До сега само следях темичката ти, но толкова ме развълнува с разказа си, че искам от все сърце да ти пожелая да се обичате безкрайно много с твоя вече съпруг, да бъдете винаги един до друг и заедно да споделяте изненадите на живота и щастието да е най-верния ви спътник! И нека съвсем скоро ви посети и щъркелчето smile
Страхотно си описала сватбения си ден, струи истинско щастие от разказа. Беше вложила страшно много старание в подготовката и се радвам, че така добре се е получило всичко!  Bravo
ГОРЧИВО!
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: септември 07, 2011, 10:13:18 »

Здравейте, Госпожо!!! yahoo yahoo Изчетох целия разказ, честно да си призная на моменти настръхвах  blush, на моменти за малко да се разплача и аз cray  Било е много вълнуващо и емоционално преживяване! Само като си представя, че след десет дни и аз ще изпитам тези емоции pleasantry Нямам търпение да видя фотосесията! give_rose Сигурна съм, че сте били много хубави и двамата!

Колкото до след-сватбената депресия - аз още от сега започвам да се замислям какво ще правя след като всичко мине *crazy*И аз като теб се утешавам с мисълта за  PREGQ и по този повод иска да те поздравя и да ти пожелая скоро да ни зарадваш с добри новини!
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #243 -: септември 07, 2011, 10:28:51 »

Мони, прекрасен разказ! Всичко съпреживях все едно съм била там и си припомних емоциите от нашата сватба heart Благодаря ти, че сподели с нас трепетите и вълненията от сватбения ви ден!
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: септември 07, 2011, 11:38:55 »

Мони изчетох всичко и направо се пренесох при вас.  yahoo Това с китарата е било уникално изживяване и съм сигурна,че ще го запомниш за винаги. Хайде  чакаме новини за бебе вече.  baby_girl baby_boy Може и двечки.  yahoo give_rose
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #245 -: септември 07, 2011, 11:56:52 »

Монииииии  yahoo yahoo yahoo страхотно разказче и никак даже не е досаден. Тук стана малко война за компютъра, но удържах фронта за да прочета този страхотен разказ. Страхотна сватба е било. Незнам с какви думи да изразя радостта си за теб, въпреки че не те познавам лично много ти се възхищавам. И правилно не си разваляй настроението. Дано всичко е наред и да сте все така влюбени за напред.
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: септември 07, 2011, 12:54:53 »

Честито на най-влюбените и щастливи младоженци!  Bravo

Пожелавам ви много дни наситени с емоции като на сватбения ден!  heart
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: септември 07, 2011, 14:41:13 »

Мони, невероятен разказ, всичко звучи като една приказка, дано и занапред да сте все така влюбени  heart
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: септември 07, 2011, 15:20:24 »

Мони, запомни само хубавите спомени от този ден, всичко друго избледнява след това. Недей да се ядосваш и се наслаждавайте на семейното си щастие. Моля те прати ми парола, искам да те видя с тази разкошна рокля.
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: септември 07, 2011, 15:20:46 »

Честито на младото семейство !!!
Разказа ти направо си ме просълзи  cray с толкова щастие обясняваш всеки детайл.
Винаги се обичайте така силно и истински !!!
Сега, когато приключиха ангажиментите около подготовката на сватбата се отдайте само на любов  blum и дано за първата годишнина вече гушкате един сладък бебок - плод на силната ви обич   heart
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: септември 07, 2011, 16:14:41 »

Еееех, момичета! Винаги ми топлите сърчицето! give_rose  girl_in_love Ще дам парола на всички, които поискат. Само да си вземем снимките. Чакаме ги всеки момент.  Eeager И клипчето също ще го публикувам.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: септември 07, 2011, 16:17:20 »

И аз чакам снимки.Разказчето много ми хареса.Мони дано скоро наистина се радвате на бебче.
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #252 -: септември 07, 2011, 16:40:41 »

Мони, изчетох вълнуващия ти и в детайли разказ. Определено ни потопи в атмосферата  good. Бъдете много щастливи и обичащи се и съвсем скоро да ни зарадваш и с друга хубава новина, която да да озари живота ви - тази да бъдете родители!!!  baby_girl baby_boy  smile
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: септември 07, 2011, 17:00:03 »

И аз, и аз искам парола, когато станат снимките. blush
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: септември 07, 2011, 19:32:04 »

Монии, страхотен разказ! Браво за детайлите!  Bravo Определено приказката ти се е получила сууупер!  Girl_hide
И аз се нареждам за снимкиииии!

Мила, какво се е случило с ресторанта и украсата, защо не си доволна? Ти беше изпипала всичко до последния детайл! Не мога да разбера какво може да се е объркало!!  ohah
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines